• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda o jééé, žehlení, moje nenáviděné..naštstí mi pomohla mamka :slight_smile: Hlavně, že arnica zabírá, ta je na bolest i na hojení????? Někde ji mám, že bych ji dala :slight_smile:
3. zář 2010 v 08:59  • Odpověz
@rennu: jj, na bolest a hojení. Na tu jizvu by měla být fajnová :grinning:
3. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
@rennu: žehlení taky miluju :slight_smile:. Ale dneska se zatím docela těším (asi nějaká hormonální bouře, či co :D). Tak se na to asi vrhnu co nejdřív, než mne to přejde :grinning:
3. zář 2010 v 09:11  • Odpověz
i já žehlení moc nemusím. Co jde tak hned ze šňůry důkladně složím a žehlička pak není potřeba ale něco holt nejde no. Tak to stále odkládám dokud o tom nezakopávám.... :grinning:
3. zář 2010 v 09:17  • Odpověz

Hezké ráno,
@pet.s : neboj, to bude v pořádku, holčička vykoukne a bude zdravá a krásná :slight_smile: Já bych si od doktorů nenechala takové nejisté jednání líbit, ale já jsem oprsklá hubatice a navíc setra :slight_smile: ,když se člověk bojí o dítě,mlčí jako mnohdy ryba :frowning2:

Jinajk tatínek nám dojel po 3 h ráno,tak ode dneška říkám Tobíkovi u mě dobré, můžeš ven, táta je tu...porod šup...za týden ven...ode dneška ukecáváme, od 38tt činy :slight_smile:
@eliska_v : bolí mě to úplně stejně, už týdny.....a v noci nejhůř :slight_smile: :frowning2:
3. zář 2010 v 09:37  • Odpověz
@adeden : jj, příjde mi to, jak na schvál... :angry:
3. zář 2010 v 09:38  • Odpověz
@alzbeta.hod : já jsem vyžehlila jen věci prckům a co akutně potřebuji, dospělé žehlí manžel,když přijede, já žehlení od dětství nenávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 v 09:38  • Odpověz
@kuchy : Taky ho ukecávám, ale zatím si dělá co chce... :sweat_smile: Ale ten spodek a podbříšek bolí fest teda!! :frowning2: :unamused:
3. zář 2010 v 09:39  • Odpověz
@alzbeta.hod : Tak to děláme úplně stejně... :grinning:
Teda než jsem otěhotněla, tak mi žehlení nevadilo, ale te´d ho nemusím!! :unamused:
3. zář 2010 v 09:45  • Odpověz
@eliska_v : no mě už je pořád tak zle, že ve 38 tt na doktora snad zařvu,že už nad chci dobrovolně vyvolávačku, nemůžu spát ,chodit a začínám se bát kromě o mimi navíc i o Matýska, pořád se mi motá hlava a lítá tk,j ednou sebou fakt seknu, až nebude nikdo doma a malý se tu uřve :frowning2:
3. zář 2010 v 09:45  • Odpověz
@kuchy : Já dneska nezvládám fakt pomalu nic! A když ležím v posteli, tak otočení to je šílenost! Pro něco se ohnout..no nebudu dál vyjmenovávat!
Já ho teď týden budu malého ukecávat a pak zkusím všechno :grinning:
3. zář 2010 v 09:48  • Odpověz
@kuchy ahoj, tak koukám, že malej bude Tobík :dizzy_face: moc hezké :sweat_smile: řeknu ti, že taky toho mám už plný brejle ale naštěstí si jdu už v pondělí pro termín na CŘ. Včera na utz (37+5) měla malá už min. 3,5kg, takže bych opět rodila dvouměsíční dítě, tak jsem ráda, že to nakonec bude zase CŘ, tentokrát plánovaný.
3. zář 2010 v 10:02  • Odpověz
@ygreen : jj, měl to být Kubík,ale s manžou jsme to na posl. chvíli ještě změnili :wink:
Jinak moje mimi mělo ve 32 tt 2500kg a od té doby nikdo odhad nedělal, příště o něj požádám :angry: ,taky se bojím velkého mimi...
3. zář 2010 v 10:06  • Odpověz
@eliska_v Já ho nesnáším pořád, před těhu i teď.
3. zář 2010 v 10:11  • Odpověz
@alzbeta.hod : Teď se snažím želit co nejmíň věcí...Jenom košile a trika manželovi do ráce, ty jsou důležitý, tak ty jo, ale jinak co jde normálně složit, tak se s tím teď neprdím! :sweat_smile:
3. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
@kuchy Tobiáš a Matyáš je super kombinace :dizzy_face: :dizzy_face: a jestli máte s manžou rádi městskou sci-fi a Jiřího Kulhánka, tak si přečtěte Noční klub - tam je hlavní hrdina Tobiáš a je to boreeeeec :grinning: :grinning: :grinning:
Malá měla ve 31tt necelých 1800g- Není 2,5kg nějak hrozně moc na 32tt? Tobiáš měl ve 32tt kolem 1900g a narodil se se 4,5kg :sweat_smile: Tož aby jsi nerodila 5kilové mimčo :sweat_smile:
No já šla na utz před plánovaným CŘ kvůli jizvě. I na Bulovce preferují přirozené porody, každopádně mi dali 3A4 rizik přirozeného porodu po 1. CŘ a rizika císaře jakožto operace a když jsem to pročetla, tak jsem se nemusela ani rozhodovat, páč jsem zjistila, že faktory, které činí přirozený porod po prvním císaři rizikovější jsou - 1. porod byl nepostupující, mimčo bylo přenášené, plod měl na 4 kila, obezita matky a vyšší věk. Tak jediné co nemám je ten vyšší věk :sweat_smile:
3. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
@eliska_v Přesně, taky jak já. KOšile naštěstí nemáme, takže tomu se vyhnu, ale trika do práce musím. Je to z tak blbýho materiálu. Manžel to teda pak nacpe do batohu a to bych ho zabila.
3. zář 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky holky zdravím vás :slight_smile: krev jsem odnesla a ted čekat do pondělka ,to pujdu na dia poradnu kde mi dr. řekne jak to dopadlo a jaký mám ten profil a abych pravdu řekla tak se teda pěkně bojím protože nemám jistotu že jím správně ale přitom vážím no tak sem zvědavá,ted se docela bojím ale jak bude malí na světě tak už to bude o něčem jiném to už se toho budu chtít co nejrychleji zbavyt a v životě cukrovku už nemít,snad mi teda neřeknou že ji mám na furt :confused: protože to by mně asik trefila pepka :frowning2: to bych nedala :unamused: .Ted už to bude utíkat jak z vody,víkend uběhne člověk se ani nenaděje ,pak pondělí kdy jdu na dia poradnu a pak uterý to mam poradnu na gindě ve špitálu a dozvím se co a jak a v uterý toho 7 ma malá už tři ročky :dizzy_face: ,když už mluvím o malé tak je strašně šikovná,jak sem vám dva mněsíce spátky povídala že malé nedávám plinky už ani na noc a budím ji tak těd se už druhý den zbudila uplně sama a vyčurala se do nočníku tak sem ji chválila ráno no šikulka to je :slight_smile: :dizzy_face: Jiank tak uvažujem že maláý bude semnou spávat v ložnici aby se necítila odstrčená ,chlap bude vstavat ráno stejnak do práce takže kdyby spaly spolu v pokoji tak bi jí budil budík,on ho ma strašně hlasitý.Jééé holky když si tak uvědomuju jak to letí tak říkam že si těch posledních 11 dnu s pupíkem užiju naplno,pak už pupík nebude :slight_smile: pak už bude Kubíček,sem na něho hrozně zvědavá na toho našeho drobka :slight_smile: .Ted vás jdu trošku dočíst :wink:

@pet.s no mně by snad pepka klepla kdyby mi tohle doktor řekl,no a ten jeho přístup no mám dost :angry: držím ti palečky at ti všechno dobře dopadne a máš brzo zasebou takové starosti :frowning2:
@marge ju tak to je radost že :slight_smile: že už si doma,Kubíček je šikovný že mamince pomáha :dizzy_face: ja jsem zvědavá na naši Klarinku jak bude pomáhat a zda nebude žárlit :unamused: Kubíček nežárlil?
@beru3nek ja jsem nešla na kontrolu ale díky :wink: :grinning: šla sem jen odnést krev a výsledky budu mít až v pondělí takže to si ještě počkám no :unamused:
@beru3nek ja ted ještě beru magnosolit?brala si ho taky? ja ho budu brát asik až do toho 14 jestly ne aj poporodu,k čemu to vlastně je?prje to je taky železo čí co :unamused: jinák pupík mně taky svěděl ale mažu ho olejem a je to v pohodě :slight_smile: ted ho híčkám :dizzy_face: :grinning: co ty jak se cítíš a jak to stebou vypadá? :wink:
@kovalda no porod se zatím nerozjel ,ale možní se tam něco děje ,necháme se překvapit,ja si užiju těch posledních pár dnů :dizzy_face: a pokud to budou muset vyvolat tak to vyvolají no :unamused: sex nějak nepomáha tak ja nevím no :unamused:
3. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, konečně se mi podařilo se dopotácet ke kompu. Prosím vás, uklidněte mě někdo, že kontrakce nejsou o moc silnější než poslíčci, jinak rodit nejdu. Teda asi jdu, ale to prostě nedám. Prosím, prosím. :slight_smile:
Jinak to žehlení mi pošlete, já žehlím ráda. :slight_smile:
A teď si vás jdu dočíst.
3. zář 2010 v 10:19  • Odpověz
@ygreen : no právě, taky se bojím otesánka, budu na tom odhadu trvat... :frowning2: ve mě se těm mimi nům nějak daří, taky nejsem nijaký drobek....já rodila loni taky dříve kvůli Tk, taky jsem obéza :slight_smile:

A k těm jménům, když nemám vysnenou holčičku, dám jim alespń hezká, zatím moc neokoukaná ladící jména:grinning:
3. zář 2010 v 10:21  • Odpověz
@lotyna No taky bych potřebovala takové uklidnění. Taky mám silný poslíčky, hodně bolestivý. Ale četla jsem příběh jedný holky a ta se pak divila že kontrakce měla slabší než poslíky. Třeba budem mít taky štěstí.
3. zář 2010 v 10:22  • Odpověz
ahojte holky, nas dnes s vitou pusti domu :slight_smile: brisko mam pry jako bych nerodila, delohu zavinutou, vikis ma prstiky zahojene, zacina pribirat a basti krasne. Kdyby v noci spinkal jako ted, tak bych mu na zadech mohla hledat kridla a nad hlavickou svatozar. Je to cumacek.
Musim kouknout ke kovalde do alba jestli nelkdo nepribyl. Ja nez to na mobilu namackam, tak jsou popsane dalsi 4strany.
3. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
Teda holky,ale už má too našeho prcka v bříšku dost, z ničeho nic se mi houpl Tk z nízkého na vysoký, než jsem podruhé doměřila a pak se mi udělalo nevolno,stihla jsem doskočit jen ke dřezu...fujjj, jen žal.štávy , to tedy nevíc co v 9.měsíci blbne s nevolnostmi od žaludku. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
@pet.s jaký soutěžící?
@kovalda miminka v tabulkách sou nádherná,no prostě se nám rozjíždí porodní horečka :grinning: ale je to krásné a už se těším až uvidím i tvoje miminko a ještě víc se těším samozdřejmně na toho svojeho drobka jako každá z nás,ten muj dostal zase škitavku ale záhadou mi teda je proč mi škitá nahoře a ted zase dole :grinning: no a ted zase nahoře :grinning: on tam snad cesuje nebo co :grinning: to ja jsem dneska mněla teda noc mazec furt sem byla na zachodě a přez den teda ani nemluvně jak lítam jak splašená každou chvilku no síla :unamused:
3. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
Ja teda žehlim ted pořád :grinning: rači vyžehlím hned jak vyperu a mam to skrku a pak zase, takže každou chvilku.No mně dneska a si zase praskne močák :unamused:
3. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
@kuchy no nevolnost ted ke konci tak to je síla teda :unamused: to ti nezávidím ale snad tě to brzo přejde :wink: ty si doma mněříš tlak?no ja nevím co tam ten malí vyvádí ale je to mazec,on se kroutí jak na lesy :unamused: auuuuuuu kurnik mně picne ,a ted mi asik mačká močák uffff :grinning: ale to sou teda boule,je nějaký neklidný či co :unamused: máte taky neklidné mimi?
3. zář 2010 v 10:57  • Odpověz
@kuchy a jak by se jmenovala holčička :slight_smile:
3. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
No koukám že tady nikdo nepovídá tak ja pujdu žehlit a něco dělat,asi si kreslyt z malou,přijdu sem později to už tu možná někdo bude :slight_smile: odpoledne jdu ke kamarádce pro košík pro Kubíka tak tu budu asik k večeru papa zatím :wink:
3. zář 2010 v 11:09  • Odpověz
@lucinecka222 myslím jako nás všech, co jsou tady čekatelky, abych věděla na kolikátě pozici se umístím. třeba vy tady skončíte a já přejdu do říjnovek a bude. :grinning:
3. zář 2010 v 11:19  • Odpověz
@pet.s ale neboj nestresuj určitě porodíš v září :wink: jak se jinak cítíš :slight_smile:
3. zář 2010 v 11:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.