• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojky vespolek, já pořadí opravdu netypuju, nechám to osudu, dneska mám zase pocit, že mám kopance dole, no jsem z toho mamlas :frowning2:
Stydká kost mě bolí taky hlavně v noci při přetáčení, a dneska jsem byla v noci 2 hodky vzhůru kolem půlnoci, no chuťárna, chobotnice se vzbudila a nedala pokoj...
Jinak mám fotky z našeho focení pupenda, tak jsem udělala nové album, tak mrkněte, kdo chcete, asi ho časem zamknu nebo smažu, ale zatím nechávám :grinning:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/discreet/album/na-pamatku-s-briskem/
3. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@discreet krásný bříško....
o bolesti stydký kosti mi ani nemluv, v noci krutá bolest při otáčení, a navíc už mi to jde i do nohou.
3. zář 2010 v 11:27  • Odpověz
Ahojky jdu vás jen pozdravit celý den nestíhám ráno KO u obvodáka procházka s malým obchod ted sem dožehlila a rychle jdu vařit tak jen vás zdravím a zase mizím :wink:
3. zář 2010 v 11:44  • Odpověz
@alzbeta.hod: jj, tak to děláme přesně stejně - snažím se vyprané pověsit co nejlépe a pak pěkně skládat, ale některé materiály jsou prostě naprd a nespolupracují a žehlit se musí :slight_smile:. Ale zatím se mi daří i dnes se tomu úspěšně vyhýbat :slight_smile:. Ale už jsem bohužel v té fázi, že to překáží a že manža nemá co na sebe :grinning:

@kuchy: tak super, že máte taťku doma, snad se vám zadaří to Tobískovi vysvětlit :grinning:

@lucinecka222: jj, víkend uteče a v úterý už budeš vědět víc :slight_smile:. No vida, tak malé k narozeninám dopředu vše nej :slight_smile:

@lotyna: jé super, tak žehlení posílám ihned :grinning:. No, někdy jsou třeba poslíci i horší než kontrakce, určitě :grinning:
3. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
@suzete: tak to je úžasný, že už vás pouštěj. A paráda, že je to takovej andílek, také doufám v takového - spinkat a papat a mezitím samé úsměvy :grinning:

Jo, psala mi HUPCZA: dnes je taky pouštěj domů. Což považuju za zázrak, když včera měla malá špatné výsledky žloutenky. Ale ona je ukecala, že jí dali lampu na pokoj, aby se s malou nemuseli odloučit a pak už byly výsledky v normě, tak jdou dom :slight_smile:
3. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
@kovalda Přesně tak, když se to hezky pověsí a hezky složí tak není potřeba žehlit. Ale jak říkáš, některý materiál prostě neposlouchá. JAko pracovní trika nebo monterky
3. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz
@lucinecka222: jj, taky se těším, až v tabulce bude i ta naše prdelka :slight_smile: a i se těším samozřejmě na všechny ostatní. Manža na mne vždycky kouká, že prý svítím jak sluníčko, když tu probíráme nové miminko :grinning: No což teprve, až to bude to naše :grinning: :grinning: :grinning:

@pets.: nikam ke říjnovkám neutíkej, víš jak ti tu budeme všechny závidět, že to tvoje ještě nepláče a máš ho spokojené v bříšku? :grinning: a příště už ti určitě dají nějakou kloudnou informaci, jak to s váma bude
3. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz
@discreet: jů, máte krásný fotečky :slight_smile:, budete mít krásnou památku na pupíka :slight_smile:

@antana123: panečku, ty jsi akčňák. Jsem zvědavá, jestli až bude malá venku, tak se taky donutím být tak akční :slight_smile:

No, já jsem se odvážila zase epinovat, když jsem se uklidnila tím, že se maximálně rozjede porod, nic jiného nehrozí a dostala jsem se na 27, japí :grinning: !!! :grinning:
K obídku mám fazolky na smetaně, mňamka a dnes mám teda strašnou žravou a ke všemu nezřízené těhotenské chutě.
Snídala jsem 2 nektarinky a porci zelňačky. K svačině sušenky, gumové medvídky a ochutnávání fazolek :slight_smile:. Teď se klepu na ty fazolky a uvažuju, že upeču makový buchty :grinning:.
3. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
@antana123 tak to si vcelku čilá týden po porodu:slight_smile: to závidím
já neska vyrazila taky ven, chtěla sem ráno ale malej usnul neoblíknutej a tak jsem šla radši spršit, odsávat, poklidit a vyrazila po dalším krmení a byla venku hodinku, paráda
odpo jdem k naší mudr tak su zvědavá co mi řekne na kojo/nekojo, ale mám pocit, že se to rozjíždí, už odsaju za den aspon jednu víc než plnou dávku kterou Domískovi můžu dát, a z prsou už stříká, takže fajn, jen 8x odstříkávat nestíhám, včera sem to dala 5x a měla pocit že nic jiného nedělám :slight_smile:
Taky vás zdravím a dočítat nestíhám :slight_smile:

HUP je fajn že už je pustěj dom, holky šikovný
3. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
@kovalda docela hustý chutě, ty mě naštěstí nepotkaly :grinning:
3. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
@kovalda spinkat papat a mezitím samé úsměvy :grinning: :grinning: :grinning: tak ti tedka jeden posílám od nás, hubu dokořán, říčnej jak rak a mámo dělej přebalit a nakrmit :slight_smile:
tak du :slight_smile:
3. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
@lio No aspoň má chutě na jedlý věci, já bych měla chuť na takový věci jako křída, štuk a vápno.... síla co? Trpím jak pes
3. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
@lucinecka222 fyzicky vcelku v pohodě.snažím se na ty bolesti v různých čásetch těla nemyslet a makat,a psychicky se těžce sbírám z toho šoku včera. no půjdu makat a ono to přejde. :grinning: Při nejhorším porodím Terinku doma v koupelně a bude, když nás nikdo nechce.Můj muž si poslední dceru taky takhle porodil(nestihli to do porodnice), takže zkušenosti jsou :grinning:
3. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
@kovalda děkuji za uklidnění..jo chutě, tak včera jsme v práci žrala brambůrky s lentilkama. Nikdo nevěřil. Dnes nemám chut vůbec na nic :grinning:
3. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
@kovalda tak to je teda kombinace ... :wink: to bych neměla odvahu ... :slight_smile: Já jsem včera dělala karbanátky, dala jsem si dva k obědu a do večera jsem se nemohla na jídlo podívat ....
3. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz
@pet.s Já dokážu splácat nektarinky, do toho sušenky a rohlík se sýrem, a navrh gumový bombony... jako zrovna včera :grinning:
3. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz
Tak já teda chutě nic moc, spíš pořád pocit hladu, ale snažím se krotit :wink: Teď jsem upekla muffiny, jdeme odpoledne dělat asi poslední letošní oheň, tak ať nepřijdu s prázdnou a asi krapet zhrším, bo jsem zvědavá, jak se mi povedly :grinning:
3. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
@discreet ahojky máš krásné fotečky a i bříško :slight_smile: mně taky sem tam bolí spodek hlavne teda taky v postely ale dá se to ještě přežít,minimálně se hýbu no,ale při vstávání je to síla :unamused:
@antana123 no začínají fofry co,ja jsem zvědavá taky jak to zvládnu a jak mi to pujkde z dvěma dětma :slight_smile:
@kovalda děkuji vyřídím jí to :slight_smile:na uterý se těším a moc jsem zvědavá co bude :slight_smile:

@kovalda ju tak to je super že už je pouštěji doma je přeci jen nejlíp no ne :wink: ja se budu taky těšit z porodnice domu :slight_smile:
@alzbeta.hod muj chlap teda pracovní věci žehlyt ani nechce říká že to je zbytečné no ale když sou fakt hodně pomuchlané tak mu je vyžehlím a trička obzvlášt ale to mně čeká až v neděly,dneska je donese z práce a budu je muset vyprat :slight_smile:
@kovalda jo to já mam taky radost když se tady narodí nové miminko a prožívám radost současně a zároven se taky těším ještě víc na to svoje a závidím těm co to mají už zasebou :dizzy_face: :slight_smile:
@kovalda mnam ja chci taky ty máš chutě to je mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja bych snědla tež všecko možné ale když nemužu no :unamused: ale po porodě si to vynahradím :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se těším na knedlíky na paře posipané grankem a plité máslem :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alzbeta.hod no to se někdy stává že sou takové chutě ale je to teda mazec to ti povím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
@pet.s juvá tak to musela být docela síla ne?rodit doma:-/ ono při práci se na to moc nemyslí to je pravda ale snad najdeš nějakého normálního doktora a budeš spokojená :wink: držím palečky :wink:
@alzbeta.hod jo tak takové chutě sem mněla i já :wink: no jdu ted jíst tak zatím papa pak jdu z malou ven budu tu večítr papa :wink: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz
@discreet mnam kurnik že já mam chutě na sladé jak cip a nemužu jaj už se těším až ho budu moct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
@lio: no tak super, že se to rozjíždí. Pak poreferuj, co vám řekli na KO :slight_smile:
Jj, já jsem prý byla takové miminko - vyspinkat, napapat a absolutně spokojená :slight_smile:

@alzbeta.hod: tak to ti asi chybí vápník, ne? vápno? :grinning:

@pet.s: brambůrky s lentilkama, hmmm :grinning:, taky dobrý :slight_smile:. No super, když už manža jedno dítě rodil, tak to kdyžtak zvládnete :grinning:

@adeden: no, někdy sním něco maličko - termix a je mi zle x hodin a pak mám den jak dnes, kdy splácám páte přes deváté a žeru furt a je mi fajn :grinning:

@alzbeta.hod : jj, to bych si taky dala :slight_smile:
3. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
@lucinecka222 Taky mám cukrovku, no po porodu si toho asi taky moc nedáš, kynutý vůbec a čokoláda by se prý taky neměla... Takže na sladký si ještě počkáme :frowning2: Mlsej ovoce, docela to pomáhá!
3. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
juj dostala jsem hlad i chuť takže sem si udělala karamelový pudink a teď se tu cpu :grinning:
3. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
@kovalda no ale teď jsem momentálně teda taky za čuňátko ... Manžel chtěl upéct bůček .. Já jsem tvrdila, že to nepozřu, vždyť ví, že ho nesnáším ... No ale jak jsem ho viděla, že se tím cpe, tak jsem neodolala a slupla jsem k tomu ještě dva bramborové knedlíky .. No a aby toho nebylo málo, tak jsem to zajedla Adélky kinder čokoládou - no a teď si říkám fujtajbl - hrozná kombinace ...
3. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz
@discreet: hmm, mufinky :slight_smile:, taky bych si dala, zrovna jsem po fazolkách snědla asi 10 lžiček nutely a teď jsem si udělala latte :slight_smile: Dneska mne ty chutě teda fakt berou.

@lucinecka222: mějte se venku hezky, dneska i vykouklo slunko
3. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz
@adeden: taky dobrá kombinace :grinning:
3. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz
Teda holky, vy mi děláte chutě. :slight_smile: Dnešní den je jako malovaný - ty posli mě od rána ještě nepřešli. Přicházejí nezváni naprosto nevyzpytatelně, takže jsem opravdu velmi akční - výroba rybičkové pomazánky mi trvala přes hodinu. :confounded: Vůbec se mi to nelíbí.

@discreet Krásný fotky.
3. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz
Děkuji všem za pochvalu fotek, jsem taky nadšená :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz
@discreet Juvá ted mi to trklo :frowning2: při kojení nesmím kynuté věci :cry: ani čokoládu bo to zatvrzuje :unamused: no ale což vždit jsou i jiné sladkosti :grinning: jo ovoce to jím o sto šest,ale pak po chvilce stejnak chut na sladké dostanu,ale ja to samozdřejmně vydržím :slight_smile: no takže ty s těch mufínu nebudeš mít taky nic co :unamused: a ty si taky na inzulinu nebo ne?
@kovalda jj vykouklo slunko pujdu z malou na kolo,ted koukam že zase zalezlo ale to je jedno ja už potřebuju na vzduch,ted sem se najedla a malí začíná divočit jauvajs :grinning:
3. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz
@lucinecka222 inzulín nemám, jen dietu a kousek muffina si dám, jsem zvědavá, jak se mi povedly... V pondělí jdu na poslední dia kontrolu a vrátit glukometr :wink:
3. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz
@discreet jo ty ho máš ten glukometr?mně ho teda nedaly :unamused: ja jdu v pondělí na tu dia poradnu a uvidíme podle výsledku možná mi ho ještě dají,a ty budeš rodit kdy?že už vracíš glukometr?ju tak to se máš že si mužeš dát mufina :stuck_out_tongue_closed_eyes: to ja v pondělí jdu teprv poprve na dia poradnu :unamused: no sem zvědavá teda,a co se tam tak řeší nebo tak?
3. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.