• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Antano dík, momentálně mám pocit, že mi tchýně může... :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
To mam radost, to mam radost....tak ted uz jen aby se vydaril Hugo a nemelo by to chybu :wink:

Jooo...tak my nebyly jine ze...proste mi ten burgr co jsem koupila cestou domu fakt nesedl...asi byl nejaky zkazeny nebo co....ale uprimne....skocily nam na to ty nase mamky vubec nekdy? :grinning:
20. únor 2010 v 19:56  • Odpověz
myslím si že je to velice dobrý postoj lamio,měla jsi vždycky nějaký problém s tchýni něbo tohle je porvé kdý tě tak dostala?
20. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
lamia: no vidíš, tak super, že ses dočkala i pozitivní reakce. No vidíš, už bude dobře :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz
holky nehlásili náhodou krásný víkend?tak se mě zdá že se zase sekly tady i sněžilo no děs myslela sem že bude pěkně místo toho bud prí nebo sněží jak je u vás??
20. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
U nas slunecno cely den...ale je to tak trochu irelevnatni :grinning:
20. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
jeziis co jsem to napsala...irelevantni
20. únor 2010 ve 20:06  • Odpověz
Kov jj, je to fakt báječný :slight_smile: Btw k tomu porodu poslední, no já s tím počítám, že náš Hugoušek bude takový zářijový benjamínek, všemi tetkami hýčkaný a očekávaný jako třešinka na dortu na konec :grinning:DD

Saf tak pravda, je to krapet z ruky, ale zas mě těší, že aspoň u vás je slušně :grinning: Ačkoliv Praha taky docela ušla, nad nulou a sluníčko taky vykouklo :wink:
20. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
je tak to se máte mi na moravě neviděli sluníčko ani nepamatujeme :slight_smile:
20. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz
Antano třeba tam dorazí zítra, když už bylo i tady....musím se přiznat, že teď po těch dlouhých mrazech na mě sluníčko působilo extrémně dobře, nálada se mi vylepšila o sto procent, fakt už mi to jaro chybí...no snad se brzo dočkáme....

Zítra jedeme na návštěvu k tchýni, měla jsem strach, jak se budu přetvařovat, že se mě to její chování min. týden nedotklo, ale dík dnešku to mám myslím celkem na háku, kašlu na ní, ať si myslí co chce.....jinak na mě celkem pracují hormony, dneska jsem venku pořád někomu nakukovala do kočárku a v krámě jsem si prohlížela mrňavoulinké věci na novoušky...uff, mám asi z mozku hormonální bažinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak hormonalni bazina me uplne odrovnala....maloco, ze tu padaji vyrazi jako vykojeny mozek apod...ale totooo :grinning:
20. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
saf:gratulace :wink:

lami:tak to je bazva :wink:

u náš taky hnusné počasí - z nebe padalo nějaké hnusné cosi - anisníh ani déšť

lam: jo bažina je fakt dobrá :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
hup dekuju :wink: A kdy jdes ty?
20. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
Tak jste mě přinutily kouknout na předpověď a máte pravdu, zítra relat. hezky, v po a út má padat to hnusné cosi, co už měli u hupczů dnes....blééé, kde je moje jaro??? :angry:
20. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz
saf: ve čtvrtek

lami: jak tvoje...tssssssss :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

tak kousínek od moře -pro zahřátí http://rodinne-centrum.cz/web/uzivatele--jak-vznika-herna--22/
20. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
holky, u nás sněžilo v noci, ale přes den bylo krásně, sluníčkovo a dokonce jsme vylezli na teploměru na +3 stupně :slight_smile:

lamia: no to si piš, že tvůj Hugoušek bude tetkama ze září vehementně očekávaný a hýčkaný
Jinak, co se týká hormonální bažiny místo mozku, dost dobrý termínus technikus :grinning:, jsem na tom obdobně. Byla jsem včera nakupovat v Globusu a přijde mi, že jsem potkávala samé těhule anebo miminka :slight_smile:.
Na tchýni se vyprdni, teď už víš, že máš podporu i v mamce, ta tě zítra podrží a kdyžtak jí to můžeš vmést, třeba se chytne za čumák.

Jinak, včera tvrdili, že od března má být až +10 stupňů :grinning:
20. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
Hup to je moc hezké!!! RC u vás?? Nebo v tom máš přímo prsty?? :wink: :wink:

Jaro pro všechny, se rozdělím, ne?? :grinning:
20. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
hupso:vypadáto krásně :slight_smile:
už aby to jaro konečně bylo už je ta zima dlouhá
20. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz
holky mám dotaz už máte něco koupené na mimčo nebo ještě čekáte?
20. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz
já neodolala a včera sem si koupila takovou 5-ti dílnou sada do porodnice asi mám v mozku taky bažinu jak píše lamia vůbec sem nemohla odolat to byla první věc co sem koupila doufám že to nepřinese smůlu :astonished:
20. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Antano už si prosím Tě něco kup :grinning: Ne vážně, v 15.týdnu myslím není důvod, proč si nějaký ten nákup pro miminko odpírat, já to do toho velkého Uz ještě odkládám, ale jsem teprve v 9t. a u vás je všechno ok, ne?? Taky si vzpomínám, jak mi v prvním těh. dělal každý nákup na Anču radost, tak si to za těch 15.t. čekání už zasloužíš....já čekám po velkém Uz s nákupem ergon. nosítka, bc bychom ho přes léto ještě využili na Jájuchu :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:12  • Odpověz
antana: neboj, kupování věciček rozhodně nenosí smůlu, to jsou pověry. Už jsem koupila čepičky, mám je v albu. :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
já sem strašný poseroutka furt se bojím jsem hrozná já sem si pořád říkala že počkám po triplech těch se bojím jak čert kříže jsem slyšela že moc ženským dopadli špatně :cry:
20. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
No tak vidíš, teď už to budeš jen každý večer do porodu prohlížet a hladit, pak s láskou prát a žehlit snad i na knoflíkách....a to je holka teprve ta pravá bažina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 21:16  • Odpověz
Antano bát se budeš teď už pořád, víc nebo míň, ale to je prostě úděl mámy :wink:
20. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
tak na tuhle bažinu se opravdu těším :grinning:
20. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
hupczo: pěkně se vám to centrum vybarvuje :slight_smile:

antana: dovolo si to a něco prckovi kup, teď už to máme strachy na celý život :slight_smile: Pusť se do toho a užij si to :grinning:
20. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
jé holky to je tak super že si má člověk s kým pokecát o svých obavách jsem ráda že jsem tady
chlapy to nějak nechápou
20. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
kov: no tak od března tojedooost široký pojem a to bych opravdu tipla i já :grinning: ...asi budu meteorologem :slight_smile:

lami: moje akce :slight_smile:
no jen se poděl :grinning:

ant:díky :wink:
zatím nenakupuju ....asi ani nemám co..kukám po sourozeneckých kočárech
ale už se klidně odvaž :wink:

ad strach -neřekla bych,že to porodem končí :sweat_smile:

kov: že :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz
holky budu se muset rozloučit jdu spát dobrou noc
20. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.