• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suzete malej, že chce jíst po 2 hodinách :wink:..přes den pý mám dělat intervaly mei kojením max 3h a v noci jak si řekne, nebudit....
3. zář 2010 v 18:46  • Odpověz
@rennu jo malej aby baštil co 2 hod :grinning: , to už dává smysl...jsem se trochu zhrozila, kdybych měla baštit já co 2hod :slight_smile:
3. zář 2010 v 18:52  • Odpověz
@vafle našemu psovi to taky voní :slight_smile: já mám na noc takovou tu sportovní bezešvou podprdu aspon....teda mám 2, taky je furt točím a na den beru klasickou obyč. kojo z Tesca :slight_smile:
3. zář 2010 v 18:53  • Odpověz
@suzete nebooooooj :grinning: já sama jím tak max. 5x denně...snídaně, oběd večeře a mezitím, když stihnu sváču...jogurt, ovoce.....ale jako moc nestíhám, ale piju min. sklenici mlíka a jím víc mléčných výrobků než předtím :slight_smile:
3. zář 2010 v 18:56  • Odpověz
ahojky já s mlíčkem nemám problém dnes jsem odsála 230ml a prsa odsávám první jedno do mrtě a pak druhé jinajk by mi prsa praskla taky cítíte jak se vám nalívají prsa??já jo a je to mazec :astonished: :astonished:
@rennu zácpu bych měla taky ale každé ránko piju actimel a pak jdu jinak jím tak max 3x denně
3. zář 2010 v 19:24  • Odpověz
@kuchy Díky, tak to snad není u mě potřeba.

@vafle No to jsme dvě, taky už "kojím" kolik měsíců. Manža se směje, že je to u nás jak v mlíkárně :grinning: A sotva si vezmu čisté pyžamo, tak mám zatvrdlá kola. Párkrát jsem spala ve sportovní podrpdě s vlžkama, ale teda nic moc :unamused: , jak píšeš. No chci to vidět po porodu, asi začnem vyrábět jogurty :grinning:
3. zář 2010 v 19:25  • Odpověz
jinajk mi už jsme okoupaní a napapaní a ted spinkáme snad bude v noci hodný
3. zář 2010 v 19:25  • Odpověz
@vafle: :grinning: já tu naší před chvílí málem přetrhla. Větší oblečky mám složený a nažehlený v krabici pod postýlkou, ta krabice má žel bohu díru, aby se dala vytáhnout. Přijdu do pokojíčku, krabice v půlce pokoje a oblečky vytahaný venku...kočka je tou dírou natahala ven :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

ještě že moc neteču, max kapička, já podprdu taky nesnesu, nenosím ji ani ve dne, jen když jdu ven mezi lidi. Bych se asi obvázala nějakou plenou. Já teď nosím na pupku dva takový ubrousky látkový měkkoučký co jsem dostala k objednávce plenek, páč mě bolí, než mě to napadlo, nalepila jsem si na těhu pás prsní vložku :grinning:
3. zář 2010 v 19:32  • Odpověz
holky jdu si lehnout přeju dobrou noc :wink:
3. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
čauky
jak se máte? nové děti? dočítat s dovolením nebudu :slight_smile:

my jsme doma - absolutní pohoda
ondra je z verunky zatím nadšený
oba už jsou v pelíšku ...zvládají to moc dobře :slight_smile:
3. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
@hupcza super, že jste doma :slight_smile: A ještě jednou gratuluji k nádherný holčičce. Tady přibyly 2 další princezny od Safryy a Tatariny, viz tabulka u Kovaldy :wink:
3. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
@lendaw: jj ..o těch vím ...kov zásobovala informacemi ... jen za dnes nemám čerstvé :slight_smile:
dík za gratulace ...
všem se moc líbí a hned v těsném závěsu za pochvalou se ptají, kde jsem k ní přišla, jelikož je černá jak uhel :sweat_smile:
no a hlavně z ní sestřičky byly vedle jak je strááášně moc hodná ...mi teda příjde, že je taková úplně normální, ale každopádně hodnější dítě určo bodne :slight_smile:
3. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
@rennu zácpu sem měla taky ale naordinovala sem si lněné semínko na lačno ráno, teplou vodu na lačno ráno a piju denně activii nápoj a lepší se to.....ale uhnala sem si zpočátku hemeroid, celé těhu nic a ted toto a díky té zhmožděnině to byl vcelku rachot jít na záchod :frowning2:
otekla decentně, jen to šíleně bolí, když sem to doma zledovala myslela sem že mi upadne hlava bolestí, manža at si vezmu prášek, ale sem ráda že začínám odstříkávat mlíko a že ho maléhu můžu dát tak sem si nic nevzala, doufám, že mi v noci nenapuchne čelo a obličej.......zatím ta bolest je pekelná a otok jen malá boulička......
@hanncca no jak se cítím? manža mi denně ozařuje spodek :grinning: když juknu zrcátkem, tak jakobych nerodila, už sice chodím na procházky a funguju víc a víc, ale bolí to stále dost,....toho "poprvé" po porodu mám taky strach, ale naštěstí manža nenaléhá tak to nějak zvládnem...zatím neska pečoval o malého, jak je doma přebaluje a nosí /to já dlouho neustojím a šetřím síly na noc/ a tak si stěžoval na záda, tka sem vytáhla masérské olejové zásoby, a namasírovala ho v sedě na židli a ozářila lampou...na víkend jede na pánskou jízdu, tak bude mít zasloužilý odpočinek.....se sexíkem počkáme
@kuchy nesmí proč se nesmí? Ďobla mi vosa, ale zatím nic tragickýho se neděje...ono záleží čím sou vosy infikované, jindy mi stačí podělanej komár taky z louky a nateče mi to, ale jako nedusím se nebo tak nic tragickýho ale reakce mám určo větší než normoš.....navíc já nekojím, mlíčka moc nemám a odsávám....
3. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
@hupcza vítejte doma holky :slight_smile:
3. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz
@lio : když nemáš bouřlivou reakci, tak se snad nic dít nebude :wink: , já jsem byla kvůli alergii takto poučena, prý ty toxiny a alergeny prochází do mlíčka ,ale já bych musela brát asi i antihistam.léky a i to by možná více vadilo.... :unamused: Ale jen jsem kojila. Já bych mu ho nedávala. Když není jen na MM, dala bych mu raději jednou jen UM a to odstříkané vylila, než se to bodnutí uklidní.
3. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz
@zvirka to kojení závidím :slight_smile:
3. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
@lio: dík za přivítání :wink:
jéje ...chuděrko, ještě furt nemáš ten spodek dobrý ....
tak tohle se mě naštěstí vyhlo ...jako bych nerodila ....taky jsme to zvládly bez nějakého šití apod. ....no odnesla to spíš verunka, jelikož jí prskla klíční kost - mamča je holt bytelnější :slight_smile:
3. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz
tak prsa se mi nalily tentokrát naprosto luxusně ....už druhý den bylo mlíčko ale navíc v docela rozumném množství
s ondrou jsem měla dva "mlíkotrysky" - to byl mazec - musela jsem vždy kapinku odstříknout před kojem, protože to ondra ani neuměl zpočátku roztahat
ale tentorkát je toho tak akorát
no a navíc veru je šikulka - už na sále pila jedna radost :slight_smile:
3. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz
@hupcza : vítej zpět, tj pohoda,mít to za sebou :wink:
3. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
@kuchy: to si piš ...a navíc takovým způsobem, jak to proběhlo ...mnohem hezčí než první a to už o prvním jsme si myslela, že byl hezký
3. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz
@hupcza: Ahojky :slight_smile:, takže už doma a pohodička, že? všichni dohromady a dělat si vše po svém, že? :grinning:
Verunce praskla klíční kost? A dělali jí s tím něco? To ji musí bolet, ne?
3. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
@kovalda http://www.kojeni.net/suplementor.php alternativní způsob krmení kdy se nekazí technika kojení a spouští to laktaci, kdy dítě stimuluje přímo bradavku, je přikládáno a "hadičkou" mu k bradavce teče mlíčko, tzn není hysterické tím, že saje a nic z toho......malej se na to v porodce chytil, tak jsem to pořídila a uvidíme....
3. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz
@hupcza heye spodek na pohled je jakobych nerodila, spíš mi trápí ta zhmožděnina....už ani modřinu nemám ale tím že mám mírnou zácpu a tlačím, tak to dycky rozbolavím....ale díky lampě je to den ode dne lepší, poznám to při procházkách, i doma....jen ještě sedím na podušce, pro největší komfort..jinak šití a tak, o ničem nevím.....
3. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@hupcza Jejda vy už jste doma, to je super. :slight_smile:

Holky, jsem z toho jelen. Poslíčkuju si vesele od rána a jsem na intervalu 15 minut. Že by to přece jenom nebyli poslíčci? Připadám si jako idiot. :confounded:
3. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@kuchy jsem bez prášku i otoku, bála jsem se že do večera oteču, půjde to do obličeje....ale zatím tuk tuk tuk nic....
navíc sem mu neska dala už dvakrát svoje mlíčko, takže bych ze dneška stejně na dávku neměla....ale ok, tedka co odstříkám vyleju a uvidím zítra....
3. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
@lio: aha, díky, tak jsem zas o něco chytřejší, o tom jsem totiž doposud neslyšela :slight_smile:

@lotyna: no vida, možná vyhraješ 19. místo :grinning:
3. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz
@kovalda No vida, devatenáctka je moje šťastné číslo. :slight_smile: Ty jo, jsem si myslela, že to přece musím poznat.
3. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
@kovalda: mi si to mohli dělat i v porodce po svém ....
dokonce jsem školila dětskou sestřičku na olejíčky :grinning: ....ona měla připravený edukační plán, ale jsem jí říkala, že mám ondru, že to mám ještě v živé paměti ...no a tak jsem si okoupala, vytáhla olejíky a začala masírovat a sestřička jen kuluila oči :slight_smile: ..pak se ptala ....se nám nějak obrátily role :slight_smile:
pak jsme měla protekci ...dneska pro nás přišla jako první ( i když jsme měli jít až nakonec, byli jsme v posledním pokoji) abychom věděli co nejdříve, kdy můžeme domů :slight_smile:
ad kost - ne - to je celkem běžná porodní komplikace ...jak se tam tlačí těmi ramínky a rotují, tak to holt někdy rupne ...ale prckům prý přibývá 1mm kostní hmoty denně a tak to brzy samo sroste ...jen být kapinku opatrnější na manipulaci a nekarpovat ji přímo pevně k tělu, aby tam zbytečně nebylo pnutí
že by jí to bolelo se nezdá - ručkou hýbe normálně, u oblíkání nereaguje bolestivě

@lio: zácpu mám taky trochu ..no ..holt i špitálská strava k tomu přispívá ....to se upraví :slight_smile:
navíc já mám zácpu vždy mimo domov - takže u mě to není ani tak poporodní komplikace, jako spíš zaražené tresknice po domově :grinning:
3. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
@hupcza ahoj, taky vítám....porod teda luxusní :dizzy_face: , gratuluju.
Jejda líční kost, ale to se brzo spraví, ne? ty malinký miminka se hojí rychle ne?
3. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz
@hupcza ať se to Verunce brzo zhojí a nebolí jí to :slight_smile:
@lio mě manža taky nenutí, to vůbec. Ale samozřejmě se těší :grinning: :grinning:
3. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.