• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik: jj ...to se ani nebere jako nějaký problém
jinak je krásná zdravá - všechno - uška, očka, komplet utz .....
teda jen ta žloutena, ale tu jsme zahnali :slight_smile: ...ještě jí trošinku má, ale už v normálu
3. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz
@lio můj jel taky na pánskou jízdu...motorkářskej sraz,takže jsme s Míšou doma samotinký :slight_smile: ale na víkend plno návštěv, tak nám to a tak nevadí..
3. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
ad sexík - no však ono ještě není po šestinedělí ...tak aby nutil :sweat_smile:
@lio to je super věc, ten odkaz, zrovna nedávno jsem si laicky říkala, že kdyby mi nešlo kojo, tak radši než lahev vezmu stříkačku a prso a budu to pouštět po prsu....ta hadička k tomu je ještě lepší zlepšovák :wink:

@hupcza jaký olejíky jsi měla s sebou, já včera ještě objednávala, ale musela jsem krotit..... tak jsem nevzala všechno co jsem chtěla.
3. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz
@hupcza krásný fotky, to je teda vlasatice :wink:
3. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
@suik: na porod jsme měla geránium, levanduli ..pak ještě neroli a jasmín, ale ty jsem nepoužila ...
pro verču jsem měla jen směsku - růženku od nobilis a v pokoji jsme si voněla zase levandulí (ta nikdy neškodí - naprostý univerzál)
kštici teda má - jen nevím po kom tak černou :sweat_smile:
3. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz
@hupcza dík, levanduli jsem teď objednala, to je základ, pak spíš takový směsi, ty mi vyhovujou asi víc páč se v tom moc ještě neorintuju, ale moc mě to chytlo ...

garárinum je dobré k čemu?

3. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
@suik: ad geránium - k porodu se bere, jelikož podporuje dýchání, podporuje činnost dělohy, je dobrý i po porodu na stažení dělohy ....obecně je to ale antidepresivum a bere se na poladění ženských orgánů
3. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
@suik: jo a mi hezky voní :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
@ladenka ahojky tak jak tak čtu tak si to mněla hodně náročné ale stálo to určitě za to ne :wink: no ja jsem zvědavá na ten svuj porod sice budu mít druhý ale buh ví jak dlouhý :unamused: ale hlavní je že se už moc těším na dobečka toho našeho Kubíčka který maminku morduje zevnitř :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@safryy kopukám že i ty si porod teda nemněla moc ok ale myslím že to za to stálo ne :wink: prostě tady se rodí moc krásné miminka :dizzy_face: já jsem teda totálně unešená a moc se těším ja se snad ani nedočkám :dizzy_face: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
@hupcza @lamia holky vy máte phil a teds, že jo. můžu mít dotázek? jakej konkrétně máte typ? používáte s korbičkou nebo s vložnou taškou? nekopete do kočárku? mě se ta rukojeť zdá mo blízko konstrukce a já mám 180 a manža 197. díky
já furt totiž řeším kočárek. najednou pod vlivem konce těhotenství a toho, jak vidím, jakej je náš malej nezbeda mám pocit, že to bez kočárku nezvládnu. nejdřív jsem tento nechtěla, ale čím dál víc vidím, že to bude nejlepší volba.
3. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
@hupcza fakt krááásné fotečky, krásné miminko, krásná maminka!!! mocVám to všem sluší!!! :slight_smile: a Ty jsi měla lampu na Verunku na pokoji? že Vás teda úplně neoddělili? To je fajn. Já jak měla Míšu pryč, tak mi ho v noci nosili a přes den jsem si pro něj chodila na krmení a jinak jsem ho tam chodila kontrolovat :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz
@hupcza: aha, tak to jsem vůbec nevěděla. Tak ať se to kočičce malé brzy zhojí :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz
@lio juvá au bodanec do hlavy tak to musel být mazec teda :unamused: :frowning2: a už je to v pohodě?
@suzete ja sem malou doma kojila i z jednoho a pak i z druhého takže sem pak začínala zase tím s kterým sem začínala prvně ale každý kojí podle své potřeby :wink:
@vafle juvá kočka ma chut na mlíčko jo :grinning: no hold má smulu :grinning: to je miminka :dizzy_face: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz
Za chvíli mi dorazí manža z práce, tak se loučím, jdu ještě dožehlit ten zbytek :slight_smile:

@hupcza: obě s Verunkou jste kóči :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz
@suik juvá tak to by mně chytil záchvat a kočku bych za ocas vyhodila z okna :grinning: :angry: kurnik si tež myslí že mužou všechno nebo co :grinning:
@hupcza vítej maminko :slight_smile: koukám že máš pořád ještě napsáno že si v 40 tt :slight_smile: :wink: holky ja jsem nějaká zničená a chytá mně hladovka asi to pujdu dneska pěkně šoupnout do postele :unamused: jsem nějak ko :confounded:
3. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz
@hupcza moc krásné fotečky :slight_smile: :wink:
holky ja se loučím,ted sem vás dočetla a sem opravdu ko tak papa zítra :wink:
3. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz
@hupcza hm hm, aha! Pěkný!

já mám s sebou levanduli, teda jestli stihne dorazit, pak směs oleje k porodu, tam jsou taky bylinky na vše potřebné .... zatím si na tu vůni musím zvykat, je zvláštní, ale ještě na ní stejně není čas, asi vezmu olej na masáž hráze a olej z růže a teetree. Ještě se juknu co mají u nás v biobchodě, tam mají taky různý aromaoleje, teda koncentrovaný.

@lucinecka222 no dostala za uši a vytahala jsem ji za kožich, asi to nemělo efekt, páč na kočky tohle moc neplatí, ale aspoň jsem si vybila vztek..... ona je jinak můj mazlík, ale někdy dělá kraviny. Občas vymyslí nějakou ptákovinu, jinak leží a spí :grinning:
3. zář 2010 ve 22:39  • Odpověz
@laterna: no já ti moc neporadím ...koupila jsem vibe, ale zatím jsem jen testovala na zahradě
však jsme se teprve dnes vrátili z porodnice :slight_smile:
vložnou tašku mám ale objednanou
pocit jsem měla ke konci těhu stejný :slight_smile: ... a i když se mi nejprve moc nezdál, projela jsem si ho, srovnala s jinými a zdál se mi jako ideální řešení

@hanncca: no maminka je trošku jako čarodějnice, jelikož si doma nechal šminky :slight_smile:
lampu jsme měli na pokoji .. ale standardně se to dělá tak, jak píšeš ...ale nám se povedlo, že nám ji půjčili z dětského oddělení ..jsou tam fakt hrozně ochotní.....

@kovalda: ona je šikulka ..věřím, že jo :slight_smile:
joo ..verunka jo, ale já kapku vypelichaná :grinning:

@lucinecka222: díky :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:43  • Odpověz
@suik: taky mi levandule zpočátku moc nejela ...ale když zjistíš, nač vše se dá použít, příjdeš tomu na chuť :slight_smile:
3. zář 2010 ve 22:44  • Odpověz
@hupcza já myslela ten olej k porodu, to je hodně zvláštní vůně....levandule mi voní furt....jednu mám i na praní a do vysavače.
3. zář 2010 ve 23:13  • Odpověz
Dobré ráno maminky,od čtvrtka jsme zpátky z porodnice a,že bylo načase :sweat_smile: a jsme všichni šťastní.Jolanka je naprosto úžasná,směje se ode dne porodu a usnadnila mi ho,jak jen to šlo :dizzy_face:
Už jsem skoukla kdeco,takže s miminky jsem snad v obraze,navíc mě @kovalda naprosto nejlíp informovala :wink: :wink: :wink:
Je super,že jsou ještě pořád maminky s bříšky,pořád se můžeme těšit na nová mimi :dizzy_face:
Na @laterna jsem zrovna včera myslela a najdu její příspěvek nad sebou :wink: ,potěší :wink:
Zkusím přečíst pár stran zpět,ale těch 50 nedávám :grinning:
4. zář 2010 v 06:09  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza úžasne fotky z porodky,teď máte jedno dítě podobou celé ty a jedno celý manžel.Pohlaví opačná :wink:
4. zář 2010 v 06:12  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky holky.
@hupcza : Tak to je super, že jste už doma.... SAmé krásné zprávičky :dizzy_face: a nádherné fotečky :dizzy_face:

@petja :Tak další co jsou z porodky doma...skvělé zprávičky, to je moooc dobře!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky ten podbříšek je u mě za trest! Bolí to jak natáhlé svaly.... v posteli to cítím při každém otočení a při chození taky...Nechápu! :frowning2:
4. zář 2010 v 07:14  • Odpověz
Dobré ránko těhulky a maminky
@suik jo ja bych si na ní taky vylila vstek :grinning: to by mně chitil amok :grinning:
@petja ahojky tak to je dobře že už ste doma :wink: a jak jinak je?co mimi :dizzy_face:
mně dneska večer bolelo pěkně břicho a tvrdlo mi jako kámen no docela mazec to vám povím,malá je na víkend prič a tak budu asi odpočívat o 106 jsem nějak kaput,pořád utahaná no nechápu to :unamused: 10 dnu před porodem a ja jsem zničenádokonale teda :confounded:
4. zář 2010 v 08:32  • Odpověz
@eliska_v ja jsem mněla dneska taky pěkně krušnou noc i při otáčení natož zvedání no mazec uffff :unamused:
4. zář 2010 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:,
tak máme 1 den do termínu a cítím se super :slight_smile: Tělíčko už se začíná připravovat, malá sestupuje, kyčle se rozjíždějí a děloha si sem tam něco nacvičuje. Zrovna včera večer bylo dost nesnadné epinování, když mi balónek furt vytlačovalá malá i děloha, která byla zrovna v tréninku :slight_smile:. Tak jsem se s nima přetlačovala :grinning:. No, spočítala jsem si, že pokud i dál budu mít pokrok 1 cm denně a malá mne nechá do těch 30 cm, tak rodíme v úterý - přesně na termín dle doktorů :slight_smile: (dnes zmáknu 28, zítra 29 a v pondělí 30 :grinning:). Tak, teď už to jen uvést do praxe :grinning: :grinning: :grinning:

@petja: super, že si už užíváte domova a společnosti svých nejmilejších a nejbližších :slight_smile: A Jolanka je takový sluníčko, že se fut usmívá? Tak to je suprový, co víc si přát, že? :slight_smile:

@eliska_v: tak to mi je tě líto, snad se ti třeba na poslední týdny uleví jako antaně.

@lucinecka222: no, tak odpočívej, když můžeš :slight_smile:
4. zář 2010 v 09:05  • Odpověz
přeju dobré ránko
@petja,@hupcza vítejte doma holky :wink:
4. zář 2010 v 09:13  • Odpověz
Taky přeju dobré ráno, to byla zase noc, už druhá po sobě, kolem 11 mě vzbudil průjem a málem i zvracení, tak jsem si říkala tělo se chystá, je to tady a do 3 do rána jsem jen sledovala, kde mě co píchne a nic... já mám pořád strach, že to nepoznám :cry: Ale jak tady kdosi psal, že mě zlomí v pase, tak na to trochu spolíhám...
Manžel šel lovit kachny s myslivcema, či co... tak netuším kdy a v jakém stavu dorazí, no dneska porodnice nehrozí... odpoledne přijedou naši, tak aspoň nějaká zábava :wink:

@hupcza Fotečky krásné a nemůžu si pomoct, ale Veru a Ondří jsou si děsně podobní :grinning: A koukám, že s Krnovem, teda velká spokojenost :wink: Já už tam jezdím na ozvy, a zatím dobrý... kdo tě rodil??
4. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.