• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik Co to bylo za homeo fakt nevím, ale mělo to mít za účinek, že kontrakce jsou účinější, jakože se při nich fakt otvíráš, nevím jak lépe bych to popsala, jakože žádná ta kontrakce nemá přijít vniveč. Jestli pomohly nevím, snad jo. Nevím jaké by to bylo bez nich. :wink:
4. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
Holky ten podbříšek fakt dost bolí... Já nevím jestli radši nezajet! Ale zase fakt nechci plašit! :frowning2:
4. zář 2010 v 10:03  • Odpověz
@kovalda jojo to musím sem nějaká malátná a utahaná ani nevím z čeho :slight_smile: asi s toho nic nedělání nebo co :grinning: asi bych potřebovala více práce než dělám ale to bych musela být fit,ted sedím a zívám jak na lesy :grinning:
tak to je super že nacvičujete a že vám to jde tak dobře,a hlavně že už i malá se připravuje :slight_smile:
@discreet no koukám že se taky pořád pozoruješ :wink: to sme na tom stejně :slight_smile: taky čekám kdy už to přijde a sem hodně zvědavá :slight_smile: hlavně se teším na toho našeho prdolu :slight_smile:
4. zář 2010 v 10:09  • Odpověz
@eliska_v a máš ty bolesti pravydelný nebo jak?ale pokud to bolí opravdu hnusně rači jed,než něco zanedbat rači jed zbytečně než pozdě :wink:
4. zář 2010 v 10:29  • Odpověz
@lucinecka222 : Ne tohle nejsou ani křeče to je takový tlak... A bolí to hlavně dost vleže a nebo když chodím...Al třeba te´d když jsem šla, tak to tolik zase nebolelo, tak já už nevím :unamused:
4. zář 2010 v 10:32  • Odpověz
@petja: ahoj a vítej doma :wink:

@ladenka díky...já doufám, že mi taky nějaké dají, sice na infoabendu o tom moc nemuvili, jen samej epidurál :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale na stránkách o tom informace mají a spousta PA se tam v homeo vyzná.

My dneska razíme do města, kupovat boty, už jsme chtěli minulej tejden, ale nějak to nevyšlo. Tak se těším. Jen mě bolí záda, ale spíš u žeber, tak snad z toho nic nebude.

@lucinecka222 no naštěstí ta škoda, nebyla velká, jen pár oblečků, ty jsem zas srovnala. Občas jí napadne nějaká blbost, asi se nudila nebo co :grinning:
4. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
@eliska_v no ja jsem mněla při chuzy křeče které mi vystřelovaly spodkem a oblila mně husí kuže,a šlo mi to i do zad a to mi řekly že to mám posly,tak sem byla docela v šoku ale v leže mně to teda nebolelo,ono se říká že kontrakce bolí více v leže tak pokud tě to bolí i v leže tak to možná jsou ty kontrakce ale asi jen posly ,říkaš že při chuzy to někdy bolí a někdy ne no tak to budou nejspíš posly ale pokud chceš mít klid mužeš se zajít nechat vyšetřit at víš načem si a uvidíš :slight_smile: ono se to tělo připravuje no :unamused:
@suik ty si jdeš ted kupovat boty pro sebe?asik jo potřebuje asi pozornost :grinning: jo malé dítě :grinning: :slight_smile:
4. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
@lucinecka222 pro mě ne, pro manžela....ale taky si chci něco malého koupit :wink:
4. zář 2010 v 10:43  • Odpověz
@suik jo ja jsem si říkala :grinning: ja bych teda na sebe žádné boty nenavlekla,na ty svoje spuchlé nohy :confounded: schaněla sem boty na pohřeb v černé barvě a nakonec sem si musela koupit chlapskou velikost a to sandále do jiných sem nevlezla a to sme chodily strašně dlouho po burzách,ono ted v těhu se kupuje hrozně špatně :unamused: no pro radost si musíš něco koupit to je jasné :wink: hlavně at si nakupování užijete :wink: jaké je tam u vás počasí tady je zase pod mrakem :frowning2: včera svítilo slunko a takl sem myslela že bude i dneska tak jak včera a ja vyvařím plinky a tak to neklaplo no :frowning2: tak snad je ještě vyvařím a vyžehlím než se malí narodí :slight_smile: jinak sem vyprala dvě pračky prádlo se suší na sušáku :slight_smile: dodělávám omáčku porkovou z lečem a vepřovím masem a příloha ríže no a pak to asik zalomím a schrupnu tak dvě hodky,k večeru pak jedem prič,na skok za kamoškou a podívat se na mimi :slight_smile:
4. zář 2010 v 10:59  • Odpověz
čauky

@petja: tak to je bezva, že jste taky v pohodě
veru se teda neusmívá ..ale taky je v naprosté pohodě ..zatnutou pěstičku jsem u ní nezaznamenala ...krásně uvolněná

první noc doma byla luxusní
ondrášek to zvládnul na jedničku a verunku jsem dokonce budila na kojo :slight_smile: (dokud má tu žloutenu, chci to mít kapku pod kontrolou)

@discreet: no největší sranda byla, když na pokoj přišla sestřička, když tam byla ségra na návštěvě a usoudila, že synovec musí být nutně můj syna, jelikož mi je stááášně podobný, přitom on je jakoby švagrovi z oka vypadnul :grinning:
jméno dr, si nevzpomenu - vlastně mě ani nerodil - byl na příjmu a pak přišel na šití, které se nekonalo :grinning: - takový starší tmavovlasý s brýlema ....
pa jsem měla hanku - bezvadná
4. zář 2010 v 11:03  • Odpověz
se tady snažím zkulturnit barák ..je tu jakoby bomba spadla :slight_smile:
holt 4 dny chlapi sami :slight_smile: ..a to byli velkou část u ségry
4. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
no já jsem dnes poprvé taky nespala..normálně jsem schopna spát od rána do večera a pak klidně znova od večera do rána.....ale dneska...vůbec jsem nemohla usnout a pak jsem se budila zimou (přitom tu zimu až tak nemáme) a vůbec prostě hrůza a teď mám kruhy pod očima jsem utahaná....muž mi chtěl udělat radost tak připravil snídani ale udělalo se mi špatně takže skončila v záchodě :(

@discreet já už taky do Krnova jezdím na ozvy...budu tam zase v pondělí
4. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahojky u nás hrůza dneska už ho krmím a uspávám od 7:30 se snad zblázním nedělám nic jinnýho než že ho krmím když mi usne po krmení a položím ho do postýlky tak je v momentě vzhůru a řve a hledá zase jídlo přece nemůže jíst celý den né???co s ním už si nevím rady :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. zář 2010 v 11:15  • Odpověz
Ahojky,
tak konečně Honzíček usnul tvrdě, od rána spí přetrhovaně a zase se kroutí, prdí a bulí....ale jak si broukne, jsem hned u něho, nenechávám ho řvát, tak snad to jednou ocení :slight_smile:

@petja vítejte doma :slight_smile:

@hupcza teda to je Verunka hodná holčička :slight_smile: Náš teda první noci byl také ukázkový a pak se to nějak pokazilo, ale to má všechno od prdíků, chudáček....holt tříměsíční kolika, budu doufat, že nebude trvat déle....naštěstí v noci spává s buzením na kojo tak v rozmezí 3-5hodin, ale i tak se ráno cítím jako po flámu, protože než zalehnu já, než usnu...ptž malej pakk kručí, mručí a kdovíco.. (je neříhací, tak asi proto)...uvidíme další dny :slight_smile:

@antana123 to znám, dělej mezi kojením aspon 1,5h pauzy....ale náš se u prsu také zklidní....o jéé, už se probral, kňučí mi tu, jedl před 2h, takže asi půjdem baštit....
4. zář 2010 v 11:22  • Odpověz
@antana123 máš ho v postýlce vybaleného nebo v zavince??
4. zář 2010 v 11:29  • Odpověz
@antana123 taky to znám mněla sem to u malé,skus ho po tom kojení nechat na rameni odříhnout i když ti při kojení usl,nedávej mu hned zase cicinu jak řve,on si stím hraje ale nepapa,používá to jako dudlík,má tvuj malí dudlík? on ti pak bude plakat že je přejezený když ho budeš pořád krmit.Pokud je napapaný dej ho odříhnout a pak bud spinkat a nebo at jen haja,trochu poplakt si muže to neuškodí,unaví ho to a usne ale pokud by plakal bolestí a moc dlouho tak to budou asi prdy :frowning2:
4. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
ahoj holky.
Tak já dneska slavím "úspěch". V noci jsem měla nařízeného budíka na kojo na 4hodinu a v půl 3 začal malej tak brečet, že jsem musela vylézt dřív. To bylo poprvé, kdy takhle v noci plakal. Tak jsem mu dala prso a byl spokojenej :slight_smile: Teď jsme byli chvilku kočárkovat. A teď si půjdu připravit něco k papů, jsme doma sami, tak nevim, čim se odbydu, ale hlad už teda mám. Odpo mi přijede ségra, teda ona spíš přijede za Míšou než za mnou :grinning: :grinning: A zítra snad přijede kámoška s 3-měsíční holčičkou :slight_smile:

@petja vítejtedoma
@eliska_v jestli hodně bolí a děsíš se, co by to mohlo být, tak jeď radši nebo si zavolej do porodky a uvidíš, co Ti poradí!!
@antana123 ty jo, tak to já Ti bohužel neporadim. Míša u prsu taky usne, ale když ho dám do postýlky, tak si trošku "zakňučí" a spí dál. Dudlík nezabírá?
4. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@rennu mám ho rozbaleného v zavince spí jen večer
@hanncca jen na chvilku hned pozná zradu,ted už je klid spí od 11:30 možná je to i tou změnou z flašky na prso tak se pořádně nenají a vzteká se
4. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz
@antana123 tak hlavně že usnul!!! já mám v zavince malýho skoro pořád. nebo aspoň víc oblečeného. za prvé doma není extra teplo a za druhé je nedonošený, tak ho chci mít víc v teple. ale poslední dobour se mi stává, že v noci vylezu a on má hlavičku mimo zavinku, že se z ní vysouká rošťák jeden..
4. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz
holky mám dotaz. Budete svoje děťátko dávat pojistit a zřizovat mu nějaké spoření? Určitě ano, ale jaké? Pořád nějak nevím jaké...českou ale nechci...s tou mám blbé zkušenosti. Zatím jsem to moc neřešila, tak se chci zeptat Vás, co byste třeba doporučili Vy, co máte už větší dítě a už pojištěné...!
4. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
@petja gratulace k Jolance a vítej doma
4. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
@hanncca jo jsem ráda že usnul asi byl hladový z kojení pořád to zkoušíme snad se sladíme brzo jinak v zavince až večer at se ručičkama nebudí jinak mám ho přikrytého a sem tám přitopíme u tebe je to jasné malý je nedonošenátko tak to máš jinak :wink:
4. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
@hanncca chceme ho připojištovat ale ještě nevíme u koho
4. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
@antana123 tak já mám neska něco podobnýho, krmili sme v 7 od té doby neusnul, když tak s prstem mým v pusince, dudlík dávat nechci, ale zkusila sem ho, zabral, ach jo....a pak jsme krmili v 9:30 a vyrazili ven do 12 a probral se ted....
nejlíp spí venku v kočáře ale nejsem ještě tak fit s ním chodit 3 hod venku, takže si ted ze skoro dvou hodin venku lížu rány :slight_smile:)
4. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
@antana123: a jej ..si to užíváš ....si tohle vůbec nedovedu představit v kombinaci s ondrou
ale to vychytáte :wink:
určo bych na den zavinovala - ono ho to zklidní ...děti jsou často nejisté z toho velkého prostoru a tak hledají jistotu, pevný bod, kde se můžou "uzemnit" ....no a tak lapnou prso ...když ho zakarpuješ, zklidní se a nebude ho tak potřebovat ...vyzkoušeno (nefungovalo na poprvé)

@rennu: ocení ..a hlavně to oceníš už brzy ty sama :wink:
mi to noční nespaní kupodivu na to jaký jsme spáč ani moc nevadilo ..nějak se mi přenestavilo tělo do režimu "noční kojo" :slight_smile:
ale to máte krásné rozestupy :wink:

@hanncca: taky mi nějak přestali volat lidi ..všichni volají verči :grinning:
4. zář 2010 ve 12:54  • Odpověz
@lio jo jo náš v kočárku taky spí nádherně půjdu s ním odpoledne asi ven i s tchánovceme jsme u nich dneska na návštěvě přinejhorším je vyšlu a já si tady zdřímnu :wink:
4. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz
@hupcza ok zkusím to :wink:
4. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz
@hupcza přesně tak, když někdo volá, ptá se na Míšu a až pak někdy možná na mě :grinning: :grinning: :grinning: Ale je to pochopitelné..všichni jsou z těch našich dětiček pos.... :grinning: :grinning: že? :grinning:
4. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
@hanncca: pojišťovat ho v žádném případě nebudu ...není proč ...jako že dostanu prachy, kdyby umřela? ...no to mi je jaksi šumák ...pojistka nemá vůbec žádný význam u nikoho jiného než u živitele rodiny - aby v případě jeho smrti nebo pracovní neschopnosti bylo finanční krytí ...ale u ostatních členů rodiny to je jen vyhazování peněz
stavebko budeme zavírat - pokud už ho nemá

@lio: dobrý nespavec ....já si užívám bonusový spánek .. verunka chrupá naopak pořád ....uvidíme kolik toho opadne až bude úplně bez žloutenky :sweat_smile:
4. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
já sem ráda že jsem dneska kojila aspon 20minut dělá pokroky krásně se přisává jen u toho trochu křičí je zvyklý že u flašky se nemusí moc snažit
4. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.