• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza já myslím spíš úrazovku ne životko...
4. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz
@rennu mám dotaz mažeš něčím jizvu???díky
4. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz
@hupcza zase v případě úrazu je dobré vědět, že ti pojišťovna zaplatí nějaké výlohy, např. na ozdravné léčení nebo tak...
4. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz
@hanncca: taky ne ...dle mého zbytečné
manaža dělá poradce ...a nemáme potřebu ...kdyby to bylo tak výhodné, určo by to uzavřel primárně svému dítěti
4. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
@hupcza no dopo sem s ním i tancovala , nezabralo, tedy neplakal ale neusnul a jak sm ho položila chtěl dudlat...
ted po jídle taky ještě hubičku nezavřel, pokud mu do ní nedám prst :frowning2:
tak nevím už
4. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
ahojte holky, tak nám Vikiska dali do regionálních novin a zjistili jsme, že soutěží, tak pokud je vám sympatický :slight_smile: , klikněte na něj :wink: http://kladensky.denik.cz/miminka/mininaprtvnityddnzari20100903.html
4. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz
@suzete Provedeno :wink:
4. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
@suzete : Provedeno - máte náš hlas :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
@lio: ondra taky nespal ani za prase - 10-12 hod ....a to teda většinu v noci ....víc ani ťuk
4. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz
@discreet: taky si furt říkám, jestli ten porod poznám, ale o tom zlomení v pase říkali nám na tom "předporodním kurzu" no a zatím to tu holky vesměs potvrzují, že se kontrakce nedají přehlédnout ani zaspat :grinning:, tak to asi poznáme :grinning:

@suzete, @hupcza: samozřejmě jsme vám zahlasovali :slight_smile:
4. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
@hupcza tak verča tam nemá konkurenci. kliknuto.

Holky diky
4. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz
@kovalda to si piš že to poznáš, já se musela smát, když ze vzpřímené pozice mne to "zlomilo" v pase :grinning:
4. zář 2010 ve 14:34  • Odpověz
@hupcza to on zívá, spal by, ale bez dudání ani za boha, tak sem ho oblíkla a vrazila mamce kočárek a du zabrat, i když tu zatím pobíhám a poklízím, tu pračka, tu prádlo, ted si vařím meltu a pak to půjdu zalomit, zbyly mi tu ještě dvě šípkové růženky (psiska)

a když ondrášek nespal, tak co si dělala? nosilas ho řvoucího v šátku, nebo neřval a jen nespal?
4. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
@hupcza @suzete hlasováno :slight_smile:
4. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
jinak moje včerejší štípnutí mi udělalo dobrej botox na čele, není to na první pohled vidět, ale vyhladilo mi to půl čela :grinning:
odstříkaloa jsem už 4x, vylila a ted mu to mlíčko dám, bo jsem nikde a od nikkoho nenašla info, že bych to měla vylévat i nadále....tak uvidíme :-O
4. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz
i sem ted volala bejvalýmu gynekologovi - známej, říkal že to všude hledal a nikde info o tom není, ale po 24 hod by se toho už nebál ale je možné že malýmu mlíko chutnat nebude, to prej max a protilátek by se nebál, spíš naopak, spíš tam hrozil ten vosí jed, ale ten už je po 24 hod fuč......
tak dem honem nastříkat :grinning:
4. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahojky holky tak sem se před chvilkou vzbudila,asi sem tak blbě ležela že to je síla jak mně ted bolí za krkem :unamused: ale alspon sem spočla,zachvilku budu svačit :stuck_out_tongue_closed_eyes: čekám kdy se ozve ta kamoška a pojedeme :slight_smile: @suzeteAhojky tak to je super že ste v novinách dala sem vám hlasík :wink:
@hupcza hlasík poslaný :wink:
@eliska_v tak jak to vypadá z bolestma?snad už tě přešly :unamused:
4. zář 2010 v 15:36  • Odpověz
@antana123 nemažu, až vypadajjí stehy, ještě tam mám ty krajní a jeden uprostřed...pak budu mazat, doporučené mám vepřové sádlo nebo čistou vazelínu z lékárny :wink:

@suzete @hupcza odhlasováno :wink:

@lio taky nespíme resp. odpo jusme byli půl hodky u našich a to spal...prostě návštěvy, to je hodné miminko....jinak nechce chrnět přes den, čumákuje, knourá....ted mu držím u papulky dudlík :sweat_smile: Ale má ho vždy jen chvíli a pak ho vyplivne s opovržením, jakože se dudat nebude, když nic neteče a začne zase kňourat :unamused: Ale já prý jako mimčo taky moc nespala, tak aspon něco má po mně :sweat_smile:
4. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
koukám že tady je dneska něják ospalo :slight_smile: jsem tu od rána ale nějak se tu nekecá :grinning: se ani nedivím,hodně práce pro nové maminky a pro ty co sou zase těhotné unava v tomto počasí no je to mazec teda :unamused: možná večer se to tady rozkecá :grinning: jen abych to pak stíhala dočítat,když ja tak za hodku a něco jedu prič :grinning: :slight_smile:
4. zář 2010 v 16:09  • Odpověz
@rennu no tak my máme slušnej hysterák, venku v poho, pak čas krmení, tak řev a krom chvíle u prsa se suplementem neskutečněj řev k neutišení (ten hadičkovej systém je mimochodem docela mazec všecko stíhat, prso hadičku ještě přimačkávat mlíko.....mám chut to vzdát, neska zase krize jako prase, sem tu s mamčou, manža pryč, aspon že tak, aspon jeden z nás si dáchne že jo.-))))
ale je fakt že mlíko se dělá každý den o pár ml víc a víc..tak snad kéž by se aspon tohle rozběhlo a mohla bych aspon odstříkávat......
4. zář 2010 v 16:33  • Odpověz
holky chtěla sem se zeptat těch co rodily,platí se za pobyt v nemocnici jak se malí narodí za matku i za dítě nebo jak?díky za odpověd :slight_smile:
4. zář 2010 v 16:39  • Odpověz
@lio tak super, že mlíčka přibývá :wink: třeba to půjde..no a kdyby ne, tak se to taky nepo.... :wink: u nás manža spí a já stihla vyžehlit pár triček...ale teda za 2x takovou dobu než obvykle, ptž to je vyžehlím rukáv a uáááá, řev, přiskočím, utiším, vyžehlím 2.rukáv a totéž :sweat_smile:
4. zář 2010 v 16:41  • Odpověz
@lucinecka222 jen za matku :wink:
4. zář 2010 v 16:41  • Odpověz
@rennu díky za odpověd :wink: už alspon vím
:slight_smile:
4. zář 2010 v 16:45  • Odpověz
no nic holky ja se ted loučím pojedem prič a pak na nakup,budu tu později tak zatím papa :wink:
4. zář 2010 v 16:59  • Odpověz
@lucinecka222 : Furt stejné... A chvilkama i horší! Strašně mě bolí stydká kost a podbříšek... No uvidíme a možná zajedeme radši do porodky! Ale ještě chci počkat
4. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
Všem co už mají, tak gratuluji k miminkům :grinning: Nestíhám dočítat, tak sem jen okoukla tabulku u Kov :wink:

My se taky řadíme k nespavým miminkům, teda přes den. V noci to naštěstí docela jde :slight_smile: Myslela sem si, že novorozenečkové spinkají tak 20 hodin denně :grinning: No, hluboce sem se spletla :grinning: Když mi spí přes den 2 hodinky, tak jsem ráda :slight_smile: Aspoň něco málo stihnu, ale jinak musí hodně pomáhat manžel, ještě že ho mám :wink: Skoro všechen čas co nespí, tak tráví u prsu, nevím jak ji naučit, aby pila v pravidelných intervalech pořádně a né po troškách a pořád :slight_smile: Asi ji to takhle vyhovuje, tak ji zatím nechávám a doufám, že se to všechno časem naučíme :slight_smile:

ještě jednou zdravím všechny a přeju hodně sil :grinning:
4. zář 2010 v 17:01  • Odpověz
@suzete také jsem přidala hlas :slight_smile:
4. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,zlobil nás počítač :frowning2: jsopu tu nějaká nová miminka?My máme po kontrole a zatim to na porod nevypadá.Od minulé kontroly se prcek ani o kousek neposunul,holt se mu u maminky líbí :wink: Už mám nahoře 16kg,fuj to pak bude dietka.Nasadim dělenku ta jediná mi pomáhá :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2010 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.