• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@r.m : Váhu neřeš... Já mám 18 kg nahoře a myslím, že poporodu to půjde samo..Uvidíš... :wink:
4. zář 2010 v 17:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak jsme na tom s novýma mimčama?? Vítám Hup a Petju z porodky :slight_smile:

Já opět krapet nestíhám dočítat, neb uklízím a čekám, až Jája vstane (no comment, dneska vytuhla dík rannímu výletu zcela mimo režim....), že ještě vyženu potomstvo na vzduch....

A bacha, už můžu rodit, neb jsem dobalila tašku do porodnice, už tam mám nejspíš fakt všechno :grinning: :grinning:

Co Kovalda, už mám loupat jablka na štrůdl do porodnice?? :grinning:
4. zář 2010 v 17:18  • Odpověz
@eliska_v v to taky doufám,že to půjde samo :slight_smile: a jak se cítíš?Četla jsem,že si měla bolesti :confounded:
4. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
@r.m : Bolesti mám furt a přemýšlím, že zajedu do porodky, ale ještě chvíli počkám a uvidím..zase nechci plašit!! :unamused:
Já v to taky doufám, že to půjde skoro samo :sweat_smile:
4. zář 2010 v 17:26  • Odpověz
@eliska_v zkus teplou sprchu to prý pomáhá :wink: nebo si lehni a snaž se usnout,třeba to zaspíš,já zatim žádné bolesti nemám,sem tam mě jen štípne v podbřišku ale zatim dobrý :slight_smile: no uvidíme kdy to přijde ale už bych měla ráda malého u sebe :dizzy_face:
4. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
@r.m : Sprcha mi zabere jenom na chvíli a v posteli se kvůli otmu, nemůžu ani otáčet a pak se nemůžu zvednout, jak to bolí..Hlavně to bolí už dva dny...
4. zář 2010 v 17:30  • Odpověz
Ahoj maminky,díky moc za přivítání a gratulace,jste úžasný! Já jsem šťastná na max a co sme se vrátili z porodky je to ještě lepčí.Já musím okouknout aj vaše alba a pokochat se těma miláčkama malýma :dizzy_face:
4. zář 2010 v 17:30  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v tak to bych radši do porodky jela,pro jistotu,když tak tě pošlou domů ale budeš klidnější
4. zář 2010 v 17:32  • Odpověz
@r.m : Ještě uvidíme... Ale pokud to bude i zítra, tak asi radši pojedeme..
4. zář 2010 v 17:36  • Odpověz
@hupcza Malá zatnutou pěstičku mívá,to mimča mají,ne?
4. zář 2010 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz
@suzete Hlasuju,malej je krásnej po tobě a určo vyhraje!
4. zář 2010 v 17:46  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza No,vidim,že Verunka mediální hvězda hned po narození :wink: Jinak koukám na ta jména a samé Anny!
4. zář 2010 v 17:49  •  3 děti  • Odpověz
tak jsme doma, jsem pěkně vyřízená, bylo to náročný, sotva jsem se doplazila domů, boty nemáme, neměli správnou velikost a jiný nechtěl, ale naštěstí šly objednat na netu :wink:
@lucinecka222 já si boty málem koupila taky, mám nohu furt stejnou, nenatejkám. Krásný polokozačky s kožíškem, ale ještě vyčkám i když zimní boty nemám.

Ale největší úlovek dne je balon ! se těším až ho nafouknu a budu si hopsat.
4. zář 2010 v 17:50  • Odpověz
@hupcza : Také kliknuto... :dizzy_face: :dizzy_face:
4. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
@kovalda No,já celou první dobu porodní byla doma a psala si i s váma tady...Jak začaly kontra po 5min,začala to být přepadovka :grinning: takže neporadím :sweat_smile:
4. zář 2010 v 17:52  •  3 děti  • Odpověz
k tomu spoření, my máme životko na manžela, já uvažuju, že si taky dám, uvidíme. Chtěla bych malýmu ale strádat buď zlaté mince, nebo investiční cihličky. V současné době považuju zlato a drahé kameny za nejlepší investici.
4. zář 2010 v 17:52  • Odpověz
@petja : Takže první dobu porodní jsi byla v klidu doma...To je fajn! Člověk je aspoň ve svém :wink:
4. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
@kali.kal Náš Honzík také nebaští pravidelně, dávám mu, jak si řekne, já taky jím a piju, když mám zrovna hlad a žizeň a ne přesně v danou hodinu :wink: V noci nám spí celkem hezky a přes den jak kdy, dnes jsem žehlila na několikrát, protože v postýlce broukal a mručel a ne a ne zabrat....jinak přes den jí cca co 2hodiny, občas 3 a v noci má intervaly od 3-5hodin, ale ten nejdelší většinou dává do půlnoci a pak se budí častěji :slight_smile: Ráo se občas cítím jako po flámu a přes den to není o moc lepší, ale manžel taky pomůže....po práci je u malého a mě pošle spát, tak to vytuhnu, ptž vím, že je o něj postaráno :slight_smile:
@r.m kila neřeš, já nabrala 19....cca polovinu mám dole a zda to půjde dolů samo nevím, nijak moc nejím, není kolikrát čas, až budu moct cvičit, pořeším to pohybem, když to nepůjde samo :wink:
4. zář 2010 v 18:37  • Odpověz
@petja ahojky, Jolanka je nádherná :slight_smile:
4. zář 2010 v 18:40  • Odpověz
hojda, nějáké nové mimi tady ? něják nestíhám dočítat :grinning:
@kovalda : jo jo, tak něják bych to viděla, víc než 5 hodin určo nenaspíme. Dneska už si šel ráno přítel lehnout vedle, nezabral celou noc, jak malej koncertoval. Nevím, co ho tak trápí. Jestli ty prdy, nebo si to vybírá v noci, když přes den spinká jak andílek. Má otočenej den a noc. :cry: Tak teď jsem se zas tak vyděsila, nanynka spustila poplach, tak nevím, jestli se malej zapomněl nadechnout, nebo planej poplach :angry:

Dneska jsme byli na obídku u našich, pak že se půjdem projet s kočárem, tak jsme vyrazili a před barákem říkám tomu mýmu, že to kolo je nějáký divný. No tak bylo po procházce, protože bylo píchlý :stuck_out_tongue_closed_eyes:. tak snad to půjde zalepit, díra jak hrom tam je.

@safryy : ještě jednou gratulka ke zlatíčku vašemu, tak to sis taky užila teda porodu, no hlavně, že jsi nerodila doma. už jsem si myslela, že to tak dopadne, po těch telefonátech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@hanncca : tak super, pstýnek se vždy hodí :wink: já mám taky furt trochu bříško :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@eliska_v myslím na tebe :unamused: vůbec ti to teda nezávidím musí to být mazec :frowning2:
@r.m ahojky tys tu nebyl opravdu dlouho :slight_smile: no podívej se do tabulky od kovaldy možná tam něco najdeš ja si nejisem jistá u koho víš že naposledy rodil :slight_smile: no krátí se to co :wink: mně už zbývá jen 10 dnu ani o den déle :slight_smile:
4. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
@eliska_v no ja bych to neodkladala až na ztra :unamused: pokud to bolelo dneska celý den rači jed a ještě i tím tuplem když ta sprcha nezabírá :unamused:
@suik ju tak to je síla že sis vyhlídla boty i ty ale nakonec teda vyhrál balon :grinning: tak to je super,ja mam balon taky ale moc na něm teda nahopsám co sem ho nafoukla tak sem na něm sedělaq jen asi pětkrát :grinning: u malé taky tak nějak,hlavně v den kdy mně chlap vezl do porodnice,to sem na něm ještě seděla a už sem skoro ani sedět nemohla :slight_smile: no to když ja pozvala rodinu na oběd a v tom jak sme šly jíst mně to chytlo :grinning: :grinning: sem zvědavá jak to bude ted :slight_smile: :wink:
4. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
@beru3nek ony ty monitory dechu někdy blbnou :unamused: to musel být šok to ti věřím. :frowning2:
chlap ted vaří kukuřici a tak si dneska dám na druhou večeři kukuřici už to tady voní přes celý byt,chystám se jít naložit i do vany,ještě toho využívám dokut mužu pak už v šestinedělý se těško vykoupu jak budu krvácet nebo špinit,malí ma zase škitavku asi furt hodně pije :grinning:
4. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz
@kovalda: my máme i hlasování? jsem si ani jsem si nevšimla :grinning:
@suzete & spol: dík
jo jinak už víme na koho je podobná - prý na to malé miminko z doby ledové :grinning:

@lucinecka222: jen za mámu

@rennu: taky jsem žehlila ...ale naštěstí verča spolupracovala a jen koukala :slight_smile:

@kali.kal: oni se to prcci obvykle časem naučí, že se napijí do zásoby a vydrží ...však před pár dny měli jsště nepřetržitý přísun ...no tak testují, kolik potřebují ..některým to dojde dřív a někomu později
4. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
@beru3nek tak Domča sice nekoncertuje v noci, ale občas no nesu řvoucího přebalit a manža je tak tuhej že ani oko neotevře, takže ten si na nevyspání nemůže stěžovat. jinak my jíme ted kolem osmé, deváté, pak kolem jedenácté půl dvanácté a pak kolem třetí a pak ráno..někdy dá celou noc, ale to je pak chudáček pročůranej, bo já se nevzbudím když on nekoncertí, takže spíme oba jak dudci a ráno komplet převlíkám. ale to už se asi dvě noci nestalo, bo se budíme v ty dvě tři.....
@rennu taky se cítím jak po flámu, sem hroznej spáč a tohle trhaný spaní uprostřed noci mi dává zabrat..přes den nespím.....občas se zadaří půl hodka hodka, ale spíš se snažím stihnout vše jak malej zabere, že se divím, že hodka dvě tak rychle utečou....pane bože ty dny tak letí, už je zase večer a co sem udělala :grinning: ...malej usnul bez dudání, hurááááá, ale myla jsem prdelku, tak nás to oba znavilo :slight_smile:)))
4. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
@lucinecka222 no já si pak budu vybírat pečlivějc taky ten balon byl o dost levnější :grinning:
kamarádka si ho hodně chválila a já když jsem u ní byla a hlídala, tak jsem taky na něm houpala. Mě taky hodně pomáhá na bolesti zad, jednou jsem byla na kurzu a hrozně mě bolely záda, celý den jsem se ale válela na různých míčích a bolest byla pryč.
4. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
@petja: hele pocit štěstí - to je fakt přesné ..jako s ondrou jsem byla taky spokojená ..ne že ne ..ale tohle je prostě o třídu výš
ad pěstička - no mívají a postupně se jim rozvolňuje a jak se "usazují" na světě, tak ji otevírají ...takové ty neurotické miminka ji třeba otevřou až po několika měsících, většinou po několika týdnech ..verča má od prvního dne ..koukám na ní jako blázen :sweat_smile:
ad jména - taky jsem koukala, že jsme udělali dobře :slight_smile:..sranda byla, že na pokoji před náma byla maminka verča a měla dceru míšu (jako já)

@beru3nek: br ...ty monitory jsou potvory
4. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lio: jako celou noc bez jediného vzbuzení na jídlo????
4. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@beru3nek teda ty si ty planý poplachy vychutnáváš....my zatím žádný, by mě hráblo, kdyby to spustilo ten rambajz, byych nevěděla co dřív :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ježíš, kde jste píchly?? Taky jsem si tuhle říkala že to bude sranda, až se nám povede píchnout a koukám, jste nás předběhli :wink:

@hupcza nj, Verunka jako ženská má pochopení :wink: já jsem ráda že jsem to ustála a zmákla, furt mě bolí břicho a zlobí záda....a 2 týdny po císaři bych už mohl být fit a houbec :-/ Jedna mamina, co rodila taky císařem ve stejný den už o břiše neví..... alé je fakt, že se nešětří, jako válet se půl dne v posteli....
4. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
4. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.