• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza néé i když zpočátku to dával, ale ted tak čtvrt na devět večer, pak dvě ráno, včera půl sedmá večer, půl jedenáctá a tři ráno, pak šest, osm......
jinak to mládě z pralesa mne napadlo taky, ale jak říkala PET, Ondra po tobě, malá po tatínkovi, mamča se tu rozplývala že krom pusinky jsem to celá já :slight_smile:
4. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
@rennu: a joo ..to mě nenapadlo, že to je ženská solidarita :grinning:
ad píchnutí - to je blbá náhoda ....a nebo my měli haluz ....zatím jsme nepíchli ani jednou ..a to jsme teda občas jezdili divným terénem
ad rekonvalescence - ono to je hooodněrozdílné ...ale 14 dnů mi nepříjde vůbec dlouho

@eliska_v: to už je pěkný domeček :slight_smile:
4. zář 2010 ve 20:51  • Odpověz
@lio tak já když zbere, tak se vrhnu na byt, pofackuju aspon něco a jak říkáš než se naděju, už je zase vzhůru a ani si lehnout nestihnu a nebo si sednu, lehnu a za 10minut se budí na kojení... zaberu jen když navečer manžel přijde domů malého máá u sebe v obýváku u TV a já to jdu zalomit-to vím, že je o malýho postaráno a vytuhnu hned hlubokým spánkem, ale taky ne denně...ted už malej od půl 8 spí, tak čekám, zda se vzudí v půl 10 na kojení a nebo vydrží zas těch svých 5hodin, :confused:

@eliska_v jééé, hezký....docela mi chybí...při pohledu na to, co mi zbylo za hroudu aspiku místo břicha :grinning:
4. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz
@hupcza jinak se musím pochlubit , sem namasírovala pupíček směsí od Saloosu na prdíky a už pěkně prdkáme....
4. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz
@lio: tak to máte celkem.pohodu
mi právě na mažu vůbec nepříjde ..no ale mám dojem, že se každý den mění ...z takové te opičky pomalinku holčičkovatí :slight_smile:
no ono to je šumák, po kom je ...jen aby povahou nebyla po tchýni ...jinak beru vše :slight_smile:
4. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz
Holky, jdu využít toho, že malej spinká a zkusím to zalomit, než se probere a bude se hlasitě dožadovat baštění :wink: brou brou, pohladte si bříška a nebo miminka :slight_smile:
4. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz
@rennu no přesně, nebo dneska mamča byla kočárkovat skoro dvě hodky a já si nestihla lehnout a byli tu, se řvoucím odcházela, se řvoucím (budícím se na jídlo) přišla :slight_smile:))
hrouda aspiku - to sou přirovnání, ale popravdě mi bříško chybí občas taky, a furt nechápu, kam se tam poskládal :slight_smile:))
už máme zpět porodní váhu, je pěkně těžkej :slight_smile:)) taky už mám pěkný svaly :grinning:
4. zář 2010 ve 20:55  • Odpověz
@rennu dobrou a at tě chvíli ještě nechá..my se lehce vzbudili, ale stihla jsem přiskočit včas a ukonejšit v ruce....tak chvilku dal a už zase.....ale prďánkuje vesele, tak se budí asi bříškem, ale zatím bez hysteráku
4. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz
@hupcza no pohodu zato přes den si to vyžírám :slight_smile:))

heye odkdy maj mimča "tuhou" stoličku? já byla přebalovat , dost tlačil, ale v plíně nic a měl to u zadečku, žádný vajíčka jako dopo, ale "tuho".....a naposled jsme vajíčkovali dopo.....
4. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz
@hupcza jinak se mamča rozplývala samo ne nad vaší verunkou ale naším dominičkem :grinning: sem to napsala taky hezky koukám:grinning:
4. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
HOLKY CHTĚLA SEM VÁS POPROSIT O HLASÍK malá tam soutěží 5 sed dává jako nejlepší děkuji http://diteroku.maminka.cz/hodnoceni/11002/soutezici-mangelova-klarka.html
4. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz
ahojky hodila jsem fota do alba mrkněte jestli budete chtít
4. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz
a jinak ještě nespíme prospali jsme celé odpoledne a ted nic :frowning2: :frowning2:
4. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
tak jsem vykoupala, myslela jsem, že už to vypadá líp, že pije víc z prsu, dal dvacku :confounded: a když jsem chtěla odstříkat, tak jsem zjistila, že dát víc ani nemohl, že prostě mlíko došlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:, tak nevím, co to znamená :angry:
@suzete,@hupcza : odhlasováno :slight_smile:
já ani nevím, jestli Adámka fotili, asi ne když byl dlouho v nemocnici
@eliska_v : koukám, že by další mimčo :grinning:

@lucinecka222 : já byla hotová, že Adámek už dostal fakturu za pobyt v nemocnici, psané na něj, ale bylo tam že platí doprovod :grinning:
@hupcza : vítej doma,co Ondrášek na sestřičku?
@r.m : neboj, ty kila se ti ztratí. :grinning:
4. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz
@lio : tak u nás nevydrzí v noci spát víc než hodinku a půl, to začne pobrekávat většinou. Dneska jsem byla tak hotová, že mě budil taťka, že Adámek začíná kňourat. Já vůbec nevěděla která bije, prý na mě svítil, já tuhá. No mám to samé, stav = kocovina z nevyspání :frowning2:
já si říkám, že ten náš má i bolení, protože se mu povede po.... se tak jednou denně, zato řádně :grinning: naposled včera v poledne, tak jestli ho nebolí bříško i ze zácpy. Přitom říká se, že můžou i 6 dní nebobkovat.
@rennu : všichni drandili u rodičů, tam byl kočár v cajku, když ho zkoušeli. Akorát se dovezl autem domů, já s ním vyjela před vchod a píchlej, takže naprosto netuším. Zato díra v duši jako kráva. Tak jsem zvědavá, jak zítra. No ten můj je přeborník, jak sedne na kolo píchne, tak ho to drží asi i s kočárem :grinning:. No chytla jsem malýho, ale fakt nevím, jestli se nenadechnul, nebo zas ta svinucha houkala jen tak, vyreklamujem, nebo dřív zešedivím. Dělá to jen ta náhradní deska :confused:
4. zář 2010 ve 21:27  • Odpověz
@eliska_v : krásný fotečky máš :slight_smile:
4. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
@hupcza jaké hlasování a KDE? :slight_smile: děkuji za info :slight_smile:

@suik jo no ony ty míče sou na tohle fakt dobré :wink: je to dobrá věc akorád ja ji moc nevyužívám :unamused:
@eliska_v ja se kuouknu na pupík určitě :wink:
)dneska sme jely pro kolebku,no spíš pro košík pro Kubíka mam ho pujčený a vypadá fakt dobře a\ž ho pak nazdobým jak budeme doma tak vyfotím a pošlu :wink:
4. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz
@lio: nerouhej se..jsou holky, co mají řev celé dny i noci :wink:
tuho? jako bobek? no to až po příkrmech, ne
to mě napadlo, že naše verča není na tebe :grinning:

@antana123: šimonek je fešák :slight_smile:

@beru3nek: ondra je zlatíčko ...pohoda ..myslím, že to zvládá dobře .. i když to musel být asi mazec - 4 dny bez mámy, pak do toho vetřelec ...
furt jí hladí, objímá, pusinkuje (no on se spíš přisosává jako kapr :slight_smile:) ... co chvíli ji někomu ukazuje, když bulí, tak za ní letí
jen dnes měl takový jeden ústřel - plácl jí po hlavě ...tak jsme po něm vyjela, že mi ho bylo pak až líto ... ale naštěstí to pochopil a byl pak zase fajn na verču i na mě :slight_smile:
4. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
@beru3nek: na zácpu bych to teda neviděla ..mm se dobře vstřebává a nemusí klidně jít několik dní
@lucinecka222: http://bruntalsky.denik.cz/miminka/obrazem-deti-narozene-v-krnovske-nemocnici20100903.html
4. zář 2010 ve 21:38  • Odpověz
@beru3nek tak to jo ,no asik to nechcou psat na maminu aby ji pak něco nevracela pojištovna jak bude mít velké přeplatky to ja už se za těhor´tenmství ve špitálu nechala pěkné prachy :-/ ajaj nějak mně začínají bolet záda ale ne nahoře ale dole asik to pujdu zalomyt,nějaká divnáí bolest to začíná být :unamused: :frowning2:
@antana123 jo to ja se taky ráda kouknu na fotečky :wink:
4. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz
@hupcza hlasík už sem ti dneska dala i ted sem tio tam přihodila druhý máš krásnou holčičku :wink: když si vzpomeneš hod i mně sem tam nějaký jo:slight_smile: :wink:
4. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz
@hupcza : tak to je super, že se k ní tak krásně chová velkej brácha :slight_smile: já si taky myslím, že to není tím. že prostě všechno spotřebuje. Budou to spíš prdy, nebo se pak vzbudí a má hroznej hlad, než ho přebalím tak ho to naštve a nemůže se dočkat. jsem si říkala, že bych to otočila, nejdřív jídlo pak přebalit, ale zas s ním nechci pak moc hrkat, když je takovej ublinkávací :confounded:
tak jde na mě pěkná krize, ale říkám si, že na tu půl hodinku nemá cenu chodit spát :grinning:
4. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz
Holky ja nevím co se děje ale ty kříže se asik zbláznily ja jdu ležet,začíná mně do toho bolet břicho jdu si lehnout tak papa zítra sem dorazím pa
4. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz
@lucinecka222 : máš ho tam :wink:
@beru3nek: já přebaluju po koju ..zvykla jsem si tak u ondry, jelikož on se po každém koju zkadil - takže bych přebalovala 2x
4. zář 2010 ve 22:09  • Odpověz
Ahoj holky,
pred chvili mi odjela segra...tak uz je mi tedka po ni smutno :cry:
Ale je super, ze se Verunka ukazala drive nez odletela...a navic jako bonus...narodila se segre na svatek :grinning:
Jinak nam se konecne rozjizdi mlicko, tak z toho mam mega obri radost....Verunka je nenasyta....byla by na tom prsisku pricucnuta nejradeji 24h denne :grinning: Ted ji mam pricuclou taky, tak se mi dost blbe pise :grinning:
No a taky dneska rano probehlo prvni kakani....durch se vsim vsudy....
A co tu? Prubnu procist aspon par stranek....pres den vubec nestiham....Verunka totiz odmita spat kdekoliv jinde nez na rukou....a jecet bych ji nenechala, tak ji porad nekdo nosi...miminak jeden malinkaty....asi si na sebe sijem pekny bic...ale kdyz to decko je tak roztomile, ze je to radost ji mit porad u sebe :dizzy_face:
4. zář 2010 ve 22:10  • Odpověz
@hupcza děkuji pa :wink:
4. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz
@lucinecka222 . tak třeba bude zpráva od kov tady a ty budeš už s Kubíčkem v náručí :wink:
@hupcza : no dneska v noci taky asi vyzkouším přebalit až po a uvidíme. :wink: tak to já spíš kvůli hladu, než bobku :grinning:

@safryy : to je Verunka šikulka, že si vybrala takovej hezkej den na porod :wink: , tak super, že máš hodně mlíčka :wink: já taky doufám, že mi přibude. Á Adámek tady tlačí, nebo prdí, no to jsou zvuky zase :wink: Jaký si to uděláme, takový to budeme mít, jo jo, je to těžký když jsou ty naše dětičky tak kouzelný :sunglasses:
4. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz
@hupcza nooooo tak po masáži prdíky jako blázen a při krmení pořádně nastálo v gatích, až to proteklo na látkovku (kterou mám zatím přes jednorázovkuu) a pořádná nálož, takže opět sprcha, dojedli jsme zbytek a už chrupeme
takže prdíky či zácpa ho trápila
nerouhám, i manža říkal že je to hodné mimčo, holt ho něco trápí tak řve.......mohl by si to napsat na čelo co, abych mu odpomohla....bo bych chvílemi řvala taky když nevím co s ním :slight_smile:
4. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz
@antana123 : koukám, že už Šíma pije z prsu, super, šikula
4. zář 2010 ve 22:24  • Odpověz
@beru3nek ....bylo mi receno, ze mam prikladat kdykoliv jen naznaci ze ma hlad....prislo mi, ze ji tyram hlady....byla na prsu porad a nic z neho neslo....ale vyplatilo se vytrvat....tedka uz myslim, ze s hladem problem nebude....tak vydrz prtka vydrz....mlicko bude :wink:
Hodila jsem nejake fotky do alba, kdo chce, at koukne :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/safryy/album/verunka-laska-nase-nejvetsi-/?new
4. zář 2010 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.