• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda děkuji :wink: jdu žehlyt tak zatim papa
5. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
@safryy: jé, tak to se Verunka narodila fak supr, že ji ségra nejen viděla, ale i "dostala k svátku" :grinning:. Takhle se uměl narodit synovec - věděl, že si tatínek blbě pamatuje datumy, tak je na 1. jarní den a ještě tatínkovi k svátku :grinning:
To je dobře, že se ti rozjíždí mlíčko a nošení - nemáte šátek? že byste nosili tak a ne v rukách, abyste měli ruce volné? :slight_smile:
Jinak bych se toho nebála, že ji furt někdo nosí, alespoň ty první měsíce je to určitě v poho :grinning:

@antana123: no Šíma je krásnej :slight_smile: A koukám, že i taťka se hezky zapojuje, super :slight_smile:.

@safryy: jé, Verunka je krásná.

Holky, jak si prohlížím ty vaše uzlíky, tak už se neskutečně těším na tu naši princeznu :grinning:. Samozřejmě, když má potřebu se ještě načančávat a dopékat, tak jí to dopřeju, ale těším se :grinning:
5. zář 2010 v 09:31  • Odpověz
@pet.s: panečku, teda nejen že stíháš dozorovat rekonstrukce a uklízet po nich, ale ještě se vzbudit chutí na sex :grinning:. Neskutečný :slight_smile: Aspoň, že ten hlad si mohla ukojit :grinning:
5. zář 2010 v 09:39  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
poslední dobou nestíhám tak tady moc nejsem malý v noci moc nespinká až o kolo půlnoci tak sem nejdu :confused: :confused:
5. zář 2010 v 10:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak mi manžel dneska ráno namíchal ten Huhu koktejl. Prý zátěžový test :grinning: Je to teda hnus, ale v 10:15 jsem to do sebe nasoukala. Mě začalo bolet břicho jen při pohledu na tu skleničku.
5. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
@lio Meltu bych si mohla také pořídit, vařívala ji babička, jinak já piju Caro, ale není nad kafe....no o jídle mi povídej, já jak jsem alergik, tak hlídám i možné alergizující potraviny, tak hezky ovoce a zeleninu zařazuju postupně, aby se neosypal :sweat_smile: a vymýšlet jako, co vařit a jístt, to je síla :sweat_smile: Hlavně i vařím na etapy :grinning: ještěže ted si manžel vzal malého asi má zas hlad, po odině, tak nevím, zda mu mám dát:confused:

@hupcza asi si po o dám :slight_smile:, hele jak často přes den kojit, resp. jaké intervaly?? Můžu mu dát i po hodině? Tu bulíchvílema, dudlal by na co přijde.....zas nevím, za po hodin může zas dostat, iuž tak se dr. hrozila, že nabral za týden moc :sweat_smile: A ještě jakk dlouho ho nechat sát, dr. mi řekla 10min a pak odstavit kvůli prdíkům, ale podle mě má pak hlad....týjo, fakt nevím...nechci něco dělat blbě :unamused:

@lucinecka222 nj já aby nestrádal, když chci pít často :slight_smile:
5. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky,tak to malá spí luxusně,v noci kojim tak 2x,potom kolem šesté,to pak většinou zase usne.No,je to fakt luxus,ležící mimi :grinning: Kluci dnes odjeli k babičce na hody,tak jsem s Jolou sama doma a mám naprostou pohodu.Fakt s jedním mimi má člověk času na tolik věcí ještě :wink:
Mě už se mlíčko ustálilo,už nemám prsa napjatý k prasknutí,tak sem nesmírně šťastná,tentokrát se to rozjelo naprosto bezvadně a vlastně všecko jde tak nějak samo
S tou váhou co řešíte ani nevim,kolik vážím,v porodce jsem žádnou váhu nepotkala,tak to nechám až na kontrole u gyndra po šestinedělí
5. zář 2010 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw Ricinový koklejl?
5. zář 2010 v 10:22  •  3 děti  • Odpověz
@petja jj, ten. Prý abych si zvykla na tu chuť :grinning: Ono se mu totž nechce jet dneska na zápas, tak aby se měl na co vymluvit :grinning:
5. zář 2010 v 10:25  • Odpověz
@rennu : To břicho je asi za odměnu.... Ale ráno bylo líp..Teď jsem se probudila a je to zase citlivější! :sweat_smile:

@lio : Ono popsat....Já přesně nevím jak... Bolí mě stydká kost a od toho mě bolí celý podbříšek, takový tlak a lehké řezání nebo píchání... A když se malej zavrtí, tak to bolí taky... Hlavně mi příjde, mnohem plnější podbříšek a nahoře pod prsy to mám prázdnější, tak jestli sklouznul níž!

@lucinecka222 : Já ani nevím jestli poslíčci nebo spíš jenom malej dole tlačí... Ono to jde vydržet, ale jenom díky tomu, že vím, že bude hůř :sweat_smile: Tak proto to neřeším :sweat_smile:

@kovalda : Děkuju moooc za pochvalu bříška :dizzy_face:
5. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
Já teda kojim teď výhradně podle potřeb malé,i po hodině,z toho po třech, s malým to bylo jinak,standartně po 3h,ale u malé s tímto neobstojím :grinning: Pijete i kojící čaje?
5. zář 2010 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw A ty tam cítíš něco jinýho než džus?J8 teda kopla slivovici zvlášť a zbytek v klidu vypila,já cítila jen meruňkovej džus,ty kola oleje jsem dycky zamíchala,aby to neplavalo na vrchu.
5. zář 2010 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz
@petja já vůbec nepiuju trvdý alkohol, takže pro mě byla největší problém ta meruňkovice.
5. zář 2010 v 10:32  • Odpověz
@petja olej s meruňkovým džusem + rozmixovanými meruňkami byl bez problémů. Ale tu meruňkovici budu cítit ještě nekolik hodin.
5. zář 2010 v 10:32  • Odpověz
No,já to právě proto kopla zvlášť,páč ta by mi tam taky vadila..nicméně zafungovalo i tentokrát...
5. zář 2010 v 10:32  •  3 děti  • Odpověz
@petja Tak máte dámskou jízdu dneska :wink: kojo čaj piju 2-3x denně...a ještě si vařím i fenykl aspon 1xdenně :slight_smile: Ale nevím pořád jak malému dávat přes den, no většinou pije po 2h, ale občas když bečí a je přeebalený a ani se nekroutí si myslím, že chce víc a nebo budu muset kojit dýl a ne jen tch 10min. jak řekla dr.
5. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
@petja : Takže Tobě to taky zabralo? :slight_smile:
5. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
@petja budu referovat. Manžel se ptá každých 5 minut,jestli už rodím, že ve 13:30 mají odjezd na ten zápas, tak už by to chtělo :grinning: :sunglasses:
5. zář 2010 v 10:36  • Odpověz
@lendaw : Manžel je vtipálek :grinning: :grinning:
5. zář 2010 v 10:37  • Odpověz
Dobre rano holky,
u nas se jeste spinka, tak mame cas na snidani a konika :slight_smile:

@suik ....jj ja vim, ze kdyz byla tak dlouho u me, ze ji nemuzu jen tak odlozit....dnesni noc ale luxus....okolo 23h papala a pak se vzbudila az ve 4....s poradnym prekvapkem v plinach....pak v pet to same a od te doby cekam, kdy nas prijde navstivit pan hlad....takze musim rychle cist....neb to nebude trvat dlouho :grinning: S tou vodou to je na houby fakt....leda, ze byste si naplanovali porod na den :grinning:
Jo jinak my jsme v pohode...zkoumala jsem poskozeni a to velke siti muselo byt vsechno vevnitr...z venku mam jen jeden steh smerem k zadku....no a jeden na malem pysku...byl uplne vejpul....coz teda vubec nechapu :fearful:

@pet.s .... :grinning: takze probehly pouze orgie gastronomicke jo? :grinning: Aspon neco! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kovalda ....ty blaho, tak ty uz mas dneska termin! Zanetka na sebe urcite nenecha dlouho cekat :dizzy_face: No ted ctu, ze si synovec taky nasel super datum k narozeni...jsou to milacci :slight_smile: Satek mame, ale my byli zatim jenom v pelisku...ma drobecek dneska treti den teprve a porad by jen jedla...takze bych ji musela vecne vytahovat....tedka uz se doba zacina prodluzovat,takze satek brzo vyndame :wink:

@rennu ...je no vida, tak Honzicek pribira jak ma a jeste neco na bonus :grinning: Tak to je super! Me se mlicko rozjelo od vcerejsiho odpoledne...a ted ty kozy ani neunesu :grinning: Nejsem na to zvykla....mela jsem vzdycky mala prsa....ale Verunka se s nima popere :slight_smile: Jinak ja kafe nijak extra nemusim, teda mam ho rada, ale nemivam na nej moc casto chut...ale kdyz na nej mam chut, davam si bezkofeinove a to jeste pul na pul s mlikem :grinning: Hotovy gurman co? Ale ja v chuti rozdil nepoznam.... Jo a k tomu kojeni...kojim jak mi bylo receno...kdykoliv si rekne...me to neva, tulinkujem se k sobe aspon a ona pak krasne odpadne, tak si ji muzu beztrestne onufavat :grinning:

@lendaw ....to jsem zvedava, jestli koktejl zabere! Jinak ten tvuj manzel je komediant :grinning: Nejdrive, ze drive jak po prazdninach drobek nesmi ven a ted se mu nechce na zapas, tak s prcekm rychle ven! :grinning:

5. zář 2010 v 10:38  • Odpověz
@safryy mi právě museli čekat s vylíhnutím jen do toho 1.9. a teď už prý šup s tím ven. Už zase se tu ptá " Už to zabralo? Už to zabralo? No neřikej mi, že já budu muset normálně do tý Plzně jet!"
5. zář 2010 v 10:43  • Odpověz
@safryy já kafe taky piju půl napůl s mlíkem, ale bezkofeinový mě neprobere...i když ta moje půl lžička do velkýho hrnku asi také moc ne :grinning: tak přes den mi taky neva kojit i častěji, ale mám strach, aby i v noci pak nezkrátil intervaly :sweat_smile:
@lendaw jéé, si myslí, že to půjde na povel? :wink:
5. zář 2010 v 10:46  • Odpověz
@lendaw ...jsem z neho mrtva smichy fakt! :grinning: Tak to mu dela Betuska schvalne...to ma za to, ze na ni porad tlaci s terminama!!! :grinning:
5. zář 2010 v 10:46  • Odpověz
@rennu ....no me ani normalni kafe neprobere...segra to ma taky tak...me se chce po kave spat...asi jsme nejake divne :grinning: No a behem tehotenstvi jsem si delala to bezkofeinove a vzhledem k tomu, ze chut je pro me nerozeznatelna, tak u neho zustavam i nadale...po normalni kave mi i byva nekdy blbe...
5. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
@antana123: no jasnačka, že teĎ sem tolik nezajdeš, však až se sehrajete a bude vše v klidu, tak to bude taky jiné :slight_smile:

@lendaw: panečku, předbíhačka :slight_smile:. Tak dej pak vědít, co s tebou koktejl udělal :grinning:
Já malé ještě nechám čas, až když začnou v porodce vyhrožovat s vyvoláváním, tak si dám koktejl :slight_smile:
Jo a manža to má jako alibi, aby nemusel jet :slight_smile:. Tak jsem zvědavá, jestli vám to vydje :grinning:

@petja: tak to máš s Jolou luxusní, dkyž vám to všechno takhle pěkně jde :slight_smile:

@safryy: aha, vidíš, to mi nenapadlo, že když furt sosá, tak ji dávat do šátku je zbytečné :slight_smile:. Teda holky, vy si to tak užíváte, no se úplně rozplývám tu nad tím čtením :slight_smile:, to je krása.
Panečku, takhle trhnutá si byla, no, tak aŤ se to brzy zhojí. Já jsem zvědavá, jak se mi povede natrénovat :slight_smile:.

Zatím postupujeme podle mého zrychleného plánu - včera se mi podařilo se dostat na 28cm , tak dnes doufám dosáhneme na plánovaných 29 cm :grinning:. Ale je mi to jedno,holt jsem s tím tréninkem trochu pochybila, že jsem si nevozila epino s sebou do Prahy, protože tam jsem vždy ztratila třeba 2 dny, kdy jsem netrénovala. Každopádně každý cenťáček, o který jsem se od začátku zlepšila beru jako velký plus :slight_smile:
5. zář 2010 v 10:55  • Odpověz
@lendaw: :grinning: :grinning: :grinning: ty si s manželem asi užiješ kopec srandy, co? :grinning:
5. zář 2010 v 10:56  • Odpověz
@safryy: já teda taky nikdy neměla problém usnout po kafi :slight_smile:, a to i v dobách, kdy jsem pila turka :slight_smile: Spíš proti únavě mi výborně funguje zelený čaj a ten se smí dokonce i v těhu :slight_smile:. Akorát s tím kojením - no, na prcka to asi bude taky působit, tak jak se má člověk vzpamatovat když kojí, to fakt netuším - asi ledová sprcha? :grinning:
5. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
Zdravím !!! Tak koukám, že víkend máme nerodící ... :wink:
Holky, na dnešek se mi zdálo, že se nám narodila osmerčata .. Nechápala jsem to .. 3 holčičky a 5 kluků .. Neměla jsem pro ně mlíčko, oblečení a za největší problém jsem považovala, jak s nima budu chodit na procházky .. No byl to docela mazec .. Nakonec jsem rozhodla jako krkavčí matka a řekla jsem, že takhle to nejde, že si necháme 3 mimísky a 5 jich dáme k adopci - určitě se budou mít stejně dobře, jako u nás ... :slight_smile:
No a teď mi řekněte, co to mohlo znamenat ???? Ale osm! To je fakt nášup .. Všichni spinkaly u Adélky na postýlce ... :slight_smile:
5. zář 2010 v 11:09  • Odpověz
Já se pos..u z toho mýho manžela a ne po tom riciňáku. Já na něj, že jdu vařit oběd. A on, že prý si dá, ale jestli v mém případě to není plýtvání jídlem :sunglasses: :grinning:
5. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
Jé, teď jsem si vzpomněla, že včera TATARINA poslala fotku malé,
ale nebyla jsem vpuštěna k PC, tak tady dodatečně:

Kojíme, spinkáme a přebalujeme.
Takhle krásně spinká s maminkou v posteli po snídani:

5. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.