• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Hup no nekecej, Tebe bychom tu potřebovali!!! :slight_smile: Nám tady teď jediné MC přestěhovali o pěkný kus dál....a tak super to tam bývalo, ach jo....jenže městská část ty prostory potřebuje na novou třídu školky - prý do září bude, to jsem fakt zvědavá!

Jj, se strachem jsem to psala taky, holt člověk má už pořád nějaké strachy, míň či víc zásadní, ale pořád něco...
20. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
Antano dobrou!!!

Já bych měla jít taky chrnět, ať mám zítra sílu to tady ráno pobalit a vyrazit k tchýni....

Hup taky to už moc na nakupování nevidím, akorát všech věcí na mimi tak do cca 4m jsem se zbavila po dětných příbuzných, tak pokud se nic nevrátí zpět, asi budu muset něco nakoupit...ale zas v téhle věkové kategorii jsou sekáčky plné skoro nových krásných věciček, tak to klidně pořeším nějak takhle a penízky vrazím do manduky nebo jiného nosítka, co mě okouzlí, už se na to upřímně těším :grinning:
20. únor 2010 ve 21:44  • Odpověz
hupcza: od března - to je za týden, to už se těším. Tento týden, co bude, má být kolem +5 a další už to má vyskočit an těch +10, no už je to tady, jaro klepe na dveře :grinning:
Jj, přesně, teď už se budeme bát pořád.

antana: no jasnačka, proto se tu scházíme, abychom probraly radosti i starosti :slight_smile: A jestli nic na prcka nemáte, tak klído nakupuj, ať to máš postupně :slight_smile: Pak zas budou další testy anebo utz, .... Vrhni se na to :slight_smile:
20. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
lami :grinning:

jinakjá budu kupovat asi jen zimní kombinézku -jsou s ondrou o půl roku a takže tohle nezdědí ...
20. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
Jinak já budu hodně doufat, že mi látkovací výbava vystačí i na to třetí prtě, některé zejména oblíbené kusy už jeví značnou opranost :sweat_smile: Jenže já mám taky některé kusy z druhé ruky, tak to se nemůžu divit, že jo :grinning:

Kov už ať je to teplo tady, šup, jak jsi sem postla tuhle info, tak za to ručíš krkem :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
kov: no já bych to brala ....ale aby to nebylo od 31.března :grinning:
20. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
lamia: no já nevím jak ty, ale my tu teplo máme (tady v obýváčku) :slight_smile:
Ručím za to max. tak husím krkem (elektroinstalační matroš) :slight_smile:
20. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz
hupcza: no, tak holt venku budeme muset zatopit. Už chcu jaro !!!! :grinning: Ideálně teď hned :grinning:

lamia, hupcza: no jo, vy už máte nakoupeno :slight_smile:. No, z hlediska finančního vám to závidím, jinak se samozřejmě na nákupy pro mimíse těším :grinning: :grinning: :grinning:.
Příští týden si samozřejmě po utz musím taky něco koupit :wink:
20. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz
kov:zkus dupnout nožkou a zabušit pěstičkou :grinning:

ad nákupy- no mě čekají jarní,neb to,co jsem na pozdim ukořistila na mma s tím,že to bude na jaro pěkně unosil v zimě :grinning:
20. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
hupcza: jj, to bych mohla zkusit, zadupu nožičkama, zabuším pěstičkama a třeba vydupu jaro :grinning:
aha, takže i ty budeš nakupovat, jj rostou jako z vody, co? :slight_smile:
20. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz
Tak já to taky balím a jdu spát. Teda, takhle dlouho vzhůru jsem nebyla ani nepamatuju :slight_smile:
20. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz
dobré ránko a přeju pěknou neděli :slight_smile:
21. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
hezkou neděli :slight_smile:

Tak my dneska začínáme 13 tt, hurá hurá :grinning:
21. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
ahoj kovaldo včera jste tady byli teda dlouho :slight_smile:
21. únor 2010 v 09:04  • Odpověz
jé a u nás konečně vysvitlo trošičku sluníčko tak snad bude dneska hezky
21. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
antana: to víš, schrupla jsem si přes den, tak jsem pak vydržela být vzhůru :slight_smile: Tady taky vykouklo sluníčko, tak že by to jaro? :grinning:
21. únor 2010 v 09:33  • Odpověz
Ahoj maminky,nějak nemám na vás čas! Myslím na vás a na naše kontroly v příštím týdnu :wink: U nás je dnes nádherně,takže plánujeme nějaký výlet,tatínka máme v práci,takže s Filípkem a miminkem :dizzy_face:
Safry,je super,že je vše v pořádku,fotky sou fakt úžasné,na té prostřední vidím malýmu zádíčka a jak otočil hlavičku do obrazovky :sweat_smile: Vidíš,taky jsi se dočkala pohledu na svoje zdravoučké mimi,jak se to zprvu zdálo daleko,viď?
No záplava pozitivních emocí od tvojí tchýně je úžasná!Škoda,že chybělo společné objetí :dizzy_face:
Lamia,tak reakce mamči a táty ti musela vyrazit dech :grinning: Fakt skvělý! Myslím,že od té doby je ti líp aj fyzicky,ne?
Aničce mega zdravíčko!!!
21. únor 2010 v 09:40  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak trochu jsem vás dočetla, nakecaly jste toho strašně moc...................
my si užíváme super víkend, dneska je u nás nádherně sluníčko, za chvíli jedeme k našim vařit svíčkovou, a pak ke kámošce, tak zase dostanu nějaké věcičky pro prcka...................
včera jsme byli v bazénu, a pak jsme dělali palačinky se zmrzkou, tak pohodička...................
už se těším na příští týden, jdeme k dr. dvakrát, tak snad nám mimoušek zase povyrostl..... :slight_smile:

lamia. gratulace k mamčině reakci, to je super, že to tak vzala................člověk někdy dokáže překvapit vid? :wink:
21. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim pri nedeli :slight_smile:
petja dekuju (taky tam ten cumacek vidim)...nacekala jsem se, ale stalo to za to...ted uz se tesit na zpravicky od vas vsech :dizzy_face: Uzijte si vylet ve trech :slight_smile: , my jsme meli dneska v planu nakupovat neco pro prcka :slight_smile:
Vcera jsem se chvastala, jak tu mame krasne slunicko...a taky ze bylo....a dneska po ranu, jak jsem otevirala okno jsem myslela, ze blbe vidim...vsude snehu jak...no fuj proste...a to uz jsme chodili jen v mikinach jak tu bylo fajne....abych zase hledala, kde mam salu a takove veci... :rolling_eyes:
21. únor 2010 v 11:21  • Odpověz
safry:tak ted máme zase pro změnu tady a jsem moc ráda dneska zajdem na procházku nebo výlet
21. únor 2010 v 11:23  • Odpověz
chtěla jsem napsat že tady máme sluníčko
21. únor 2010 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile: mohla bych se přidat? čekáme miminko 16.9.
21. únor 2010 v 11:28  • Odpověz
antana...tak to je super...uzijte si vylet...my vyrazime taky...trocha bileho fuj nemuze uskodit :wink: A slunicko se zacina taky ukazovat, takze pokud nebude prset, nebude to mit chybu..
21. únor 2010 v 11:30  • Odpověz
ee.liska:vítej mezi nás :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
antana děkuju :slight_smile:
koukám, že tu skoro všichni máte terín hned na začátku, máte už někdo za sebou 1.screenink? postupně vás dočítám, ale je toho mooc :grinning:
21. únor 2010 v 11:44  • Odpověz
ee.liska: jasný, vítej k nám. U sebe v albu mám tabulku, tak pokud chceš přidat, napiš mi do IP i Tvoje údaje.

jinak u nás nenasněžilo, ale jak to včera začínalo tát, tak přes noc to zase zmrzlo, takže máme venku klouzačku na každém kroku.
21. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
já jsem na NT screeeninku nebyla mě ted čekají jen 9.3 triply
ale spousta holek tady teprve na NT jde
21. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
ee.liska: spousta z nás jde na ten screening právě tento týden :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
kovaldo:u nás je nádherně asi to od vás dorazilo konečně k nám :slight_smile:
21. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
ee.liska:mě dělal utz jen dr. jediné co vím je že nemáme roštěp,ukazoval mi srdíčko,žalůdek,ledviny atd...
21. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.