• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@adeden: to je teda hustota :grinning:, osmerčata :slight_smile:.

@lendaw: no ten je teda milej :grinning:, bych nevařila nic jemu :slight_smile:
5. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
@kovalda Jééé,tak Tatarina už je šťastná mamina?
5. zář 2010 v 11:48  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda ....jee tak tatarina poslala mms....mala je rozkosna! :slight_smile:
Jo a kov...jsme na propousteci zprave nasli, ze nas bumbrlik mela o 50g vice nez jsme avizovali :grinning: Takze az se v brzke dobe vyklube dalsi clobrda, tak nam to zmen na 3790g :grinning:

@lendaw ....ten tvuj manzel me dostava :grinning: Jen at frci na zapas dareba jeden :grinning:
5. zář 2010 v 11:51  • Odpověz
@hupcza,tak sem se zaměřila na ty pěstičky a má je pořád otevřené :slight_smile: ,jen,když má hlad,je nervozní,kde to prso vězí,tak je má sevřený :grinning:
5. zář 2010 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz
@petja: jj, chvilku po vás - 2. 9., nakonec císařem. Zatím poslední miminko diskuze :slight_smile:
5. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
no já vím,že naposledy šla na vyvolávání,pak znova a nakonec císař?To je škoda...
5. zář 2010 v 11:55  •  3 děti  • Odpověz
Tak Žanetka už má i krásné okno v pokojíčku :slight_smile:

5. zář 2010 v 11:55  • Odpověz
@petja: jj, ty tablety nějak nezabíraly, tak jí nakonec malou vytáhli císařem
5. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
@kovalda pozdravuj tatarinu a že má sladoučké miminko :slight_smile: :wink: :dizzy_face: krásná je :slight_smile:
@lendaw no ten tvuj manžel má dost :grinning: jen aby se nedivil ,on odjede a tebe to chytne :grinning: to se bude mlátit do hlavy :grinning: sis ho mněla dát už včera ne :wink: to by možná tak nestresoval ale srandista to teda je pořádný :grinning:
@adeden juvá osmerčata tak to je teda nářez :grinning: no ono to značí že už přeci jenom malí Adámek přijde na svět :slight_smile: no utíká to strašně rychle,ja koukám že ty máš termín na den narozenin mojí dcerky :slight_smile: malá se taky narodila 7.9. ted bude mít tři ročky :slight_smile:
ja mám holky vyžehleno a uvařenou polívku na zítra,odpoledne budu ještě zapékat maso na zítra a pak nebudu muset stresovat že nestihám :slight_smile: ted se pujdu pustit ještě do zametání a uklidit hlavní chodbu.chlap ještě chrápe a už mi to leze pěkně na nervy,tak dlouho chrápat :angry: :angry: :angry: :angry:
@eliska_v nemusí být huře :wink: nestresuj :slight_smile:
5. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
@kovalda krásně udělané okínko :wink: ,no tak to ja se teda budu modlet aby prášky zabraly jestly mi to budou vyvolávat toho 14. :unamused:
5. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz
@kovalda ja císař nechci :cry:
5. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
@kovalda perfektní závěsy,ty barvy se budou Žanetce líbít :wink:
5. zář 2010 ve 12:03  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda: ad podoba verči - no mamka :grinning:
5. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
@kovalda ....no teda...moc hezke....Zanetka to bude mit krasne barevne :wink:
5. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
@hupcza Odhlasováno a fakt vypadá jak z doby ledové, úplně jsem vyprskla, že je to fakt :wink:
Jo a taky jsem četla ten tvůj porod a dobrý, akorát já si to představuju asi trochu jinak, ale myslím, že mi tam vyjdou vstříct ve všem :wink: uvidíme...
5. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
@petja: díky moc :slight_smile:. Jj, barviček má v pokoji spousta, tak snad jsme dobře vybrali :slight_smile:
5. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz
@lendaw: ad koktejl - mňamina, co :grinning:
mi se z té slivky tak hrooozně motala šiška :grinning:

@rennu: jako záleží na tobě ...já kojím, když pláče a nepomáhá potulit a není ani nakadíno
už začíná chápat, že se musí nadlábnout, takže tak co dvě hodinky ...ale občas to ještě nenačasuje a má hladík prakticky hned - třeba po půlhodině ...pak krmím i tak
jak jsem psala - sama se někdy najím a za chvíli mám zase hlad (a to už jaksi za těch 32 let tuším, jak které jídlo zasytí :grinning:) ..takže proč by to tak nemohla mít i veru
ad délka kojení - zase nesmysl - jakých 10 minut - dr. je koza - kokni kolem sebe - i na dospělé, někdo do sebe nakope jídlo během minutky a někdo se s tím joudá ...prostě je to ovrozeném temperamentu
ondra hltal, verča vychutnává ...už teď vidím, že její kojo bude vždy delší
a k netabulkovým přírůstkům se už ani vyjadřovat nebudu - každé dítě je jiné ...některé přibírají jakoby ve skocích, některé průběžně, některé víc a některé míň ....poslalbych ji do háje

@petja: ad váha - to samé :wink:
5. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@safryy: díky moc :slight_smile:

@lucinecka222: to chápu, že císař nechceš :slight_smile:
5. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
@discreet: já to takhle chtěla, takže spokojenost :slight_smile:..až na tu vodu :grinning:
5. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
@hupcza moc krásně popsaný porod máš za to 1 moc krásně se to čte :wink:
5. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
@kovalda jo no :slight_smile: tak ja se zase ted holky na delší dobu odmlčím jdu zametat ,vařit ríži a vytřít tu chodbu,pak sem dorazím papaa
5. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz
@hupcza : Nádherný popis porodu! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz
@hupcza taky se mi z toho chlastu byt loku motala hlava, sem si dělala srandu že mě pár hodin před porodem manža opil :slight_smile:)))

@kovalda luxusní okénko, teď už jen tu Žanetku :slight_smile:
5. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
@hupcza mě tedy to kojení max 10 min přijde taky jako hovadina, to je dyž krmím z lahvičky, stopnout mu čas a v dr určený mu odtrhnout od pusinky...blbost....
a ty intervaly, taky se jdu podívat do plíny, konejším v náruči a když nepomůže, jdeme krmit, zatím to bylo asi jen 2x po necelé hodce, jinak je to min hodka a půl.....
ted krásně asi čtvrt hodky koukal a prohlížel si asi obrázky na stěně.....
odkdy má smysl dávat takové ty kolotoče, hrazdičky a hračky vůbec? poradíte?
5. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
@hupcza jo se ještě vrátím k tomu, že bys v noci budila..fakt? má to takhle už od porodky, někdy se vzbudí ve dvě tři....pak v pět šest....ale dost často prospí celou noc...tedy tak těch 6-7 hod, včera jsem čekala že se vzbudí o půlnoci, nic, v půl šestý byl budíček...chytla jsem ho probouzejícího se, takže žádný hysteráček za broukání jsme přebalili a v klidu nakrmili.......
5. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz
@safryy ty jo to jste měli víc jak my :slight_smile:) a to mi všichni říkaj, jakej to byl obřík, mi nepřijde.....ale prej na mě jo...
5. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz
Tak manžrl odfrčel na Plzeňsko, kde dostanou nakládačku od domorodců a v půl osmý by měl být zpátky. koktejlík mě hodinu po požití prohnal s křečí na WC a potom jsem dostala zimnici a usnula. Pupek se mi zdá trochu tvrdší, ale možná je to jen sugesce. A taky je to jen dost možná znamení, že to nebyla jediná dnešní přepadovka WC :grinning:
5. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz
@lio: moc díky. Jj, teď už jen tu Žanetku :slight_smile:
5. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz
hojda,
tak hlásím, že máme za sebou nejlepší noc :slight_smile: obešla se poprvé skoro bez breku, kdyby člověk věděl proč a následovaly další :grinning: . Jestli to nebylo tím, že tady měl přítel kámoše, hráli hry do rána a Adámek ukázal, že je to prostě andílek i v noci a že si rodiče vymýšlí, že dokáže v noci zlobit. :grinning:
dneska jsem byla dokonce akční a uklidila jsem, ještě mě čeká teda vytřít, to se mi už něják nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jsme se těšili na prochajdu a začíná se to tam zatahovat něják.
@safryy : malá je náhderná, jdu vás dočíst
5. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla poznamenat, že i kdyby koktejl nezabral, tak i tak měl velice prospěšný efekt, protože manžela to pod "hrozbou" porodu donutilo udělat věci, které už dlouho odkládal - sestavit konečně postýlku a skříňku vedle postýlky, namontovat kryt na vypínač do koupelny, vyčistit kočce záchůdek....přemýšlím, že ten koktejl budu pít každý druhý den a donutím ho do porodu ještě dostavět barák :grinning:
Jejda, střeva se opět nějak bouří, dokonce je to doprovázeno hřměním....
5. zář 2010 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.