• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza : krásně napsaný, tak super že porod byl opět krásný zážitek :wink:
@lio : jak masíruješ, po směru hodin. ručičet, nebo nějáká spešl masáž? a ten saloos mají kde prosímtě?
@rennu : já si dávám kafe občas /minim. jedna lžička i víc/ a jestli máš takhle slabý, tak bych to vůbec neřešila :wink: nebo zkus a uvidíš co se bude dít :fearful:
@lio : a není u vás lakační liga? no já taky teda tápu, co malýmu na sebe.
nevíte jak často se může pít fenykovej čaj? já ho lemtala už v nemocnici, tak dva denně i s kojo čajem a teď jsem četla, že by se neměl pít moc, tak já nevím teda
@hupcza : Verča je koukám taky pěkná násoska :slight_smile:
@lucinecka222 : 9 dnů, tak to máš už taky teda za pár
@rennu : tohle jsem měla jednou v nemocnici, jsem se vzbudila, vůbec jsem nevěděla, která bije. Šla jsem do mlíkárny pro flašku, že jsem jí tam nechala ohřívat a usla jsem, a pak jsem zjistila, že jsem jí tam ještě ani nedala, no mazec :wink:
@kovalda : taky se nám balon válí v koutě, v těhu jsem si hopsla tak 4x. Možná využijem teĎ s Adámkem, ale on je takový blicí, tak jedině hodně dlouho před jídlem :slight_smile:
@kovalda : jo jo, už měl brouček platit, já někde slyšela, že někdo přišel po delší době domů z porodky,a mimi už přišla složenka na popelnice :grinning:
5. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
@lucinecka222 No Adámkovi se opravdu moc ven nechce ... Akorát přemýšlím, co značí to číslo 8 - 8 miminek .. Jen mne napadá, že Adámek vykoukne na svět 8.9. ... :wink:
5. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz
POznatek č. 2 - ricinový koktejl opravdu způsobuje důsledné pročištění zažívacího traktu - s tím, že output mnohonásobně převyšuje input co se objemu týče. Charakteristické znaky inputu zachovány i při výstupu :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
@beru3nek haha, to s tou popelnicí je dobrý,no já budu mít Kulíška asi na mém trvalém bydlišti přihlášenýho, tohle ještě nevím jak bude, to jsem nějak zapomněla zjistit. Bude asi platit taky. :grinning: ... no ale to jde snad nějak zrušit, když tam nejsme, sice s tím dělaj obštrukce.

@hupcza: porod teda parádní! :wink: Líbil se mi ten závěr, jak jste chrupkali na vacích. A co ta druhá mamina, ta měla na dulu smůlu....byla jsi doma docela dlouho, koukám, že to jde. No fakt je nejlepší jet do porodnice co nejdýl, jinou by ž doktoři asi napichovali, co? :unamused: ....no snad to taky nějak půjde a vydžím, ale s tou naší vodou nevim nevim, ale pořád lepší než v nuslích, co jsme byli před tím, tam byl kotel sotva na jedno vykoupání :angry:.

takže ricíňák lepší než klystýr? :grinning: já se musím stůj co stůj nějak prohnat, když tam něco překáží, je to naprd, jak si ověřuju u epina :frowning2:

5. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
Nazdárek....poslušně hlásím, že se nám v neděli 29.8. ve 20:00 narodila Karolínka...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: 49 cm, 2, 91 kg
5. zář 2010 ve 14:09  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
AHOJ VŠICHNI,
dna 29.8. se nám narodil Dan, 3650g, 50cm.....jsme moc šťastni..... :slight_smile:
5. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
@komincena
@hhalina jé, dvě nová miminka, gratuluju!
5. zář 2010 ve 14:13  • Odpověz
@suik v tom případě mohu riciňák doporučit - já už sprintovala na onu místnost 3x. A myslím, že není všemu konec :sweat_smile:

@komincena G R A T U L A C E k princezně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: TO je drobeček...2,9kg. To tady snad žádný donošeňátko nemělo. Taky bych chtěla takovou žížaličku. Bude nějaká fotečka?
5. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
@kovalda ahoj ahoj, hlásím přírustek do tabulky:den 29.8. se nám narodil Dan, 3650g, 50cm, 38+2
Jak mám poslat fotku, nemůžu ti jí poslat na e-mail?? H
5. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz
@hhalina já než stihnu pogratulovat k jednomu miminku, tak je tu další zpráva :slight_smile: :slight_smile: Takže rovněž obrovská GRATULACE k Danečkovi. KOukám, že si měla termín až po mě :slight_smile: Tak doufám, že jste oba v pořádku :wink: :slight_smile:
5. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz
Tý,jo dvě mimina!!! HURÁ!!! A jak pod sebou hned napsaný!!! :wink:
Holky sem normálně snědla celou milku s tvarohem.Přesně to jsem měla po návratu z porodnice s Filípkem,třeba denně čokoška!
5. zář 2010 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz
@petja : tak super, že je malá takový hodňoušek, tak ať jí to vydrží :wink:
@lendaw : jo dneska koukám jdete na to, tak a´t to vyjde :slight_smile:
@safryy : tak to je Verunka šikulka, že takhle krásně v noci spinká. :wink:

@adeden : taky dobrý sny :sunglasses:
5. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz
@petja tělo má asi energetický defecit :grinning:
5. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
@beru3nek u nás je to spíš takový hokus pokus / výstřel do tmy. Do dneška jsem neměla ani jedny poslíky, nic, takže si myslím, že to asi připravené ještě nebude. Ale za zkoušku nic nedám, že? :sweat_smile:
5. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz
Jé a vidim,že obě se narodily ve stejný den,jako Jolanka.
5. zář 2010 ve 14:20  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky!
@hhalina, @komincena Gratulace k mimčům!

@kovalda No tak už tu dvacítku nestihnem, co se dá dělat... Já začínám mít pocit, že tu porodím jako poslední. :frowning2: Už kolik nocí nespím a ještě si začínám připadat provinile, že furt nerodím, ještě po těch tchýniných řečech, ať se snažím normálně :angry:

@hupcza No nedá se než závidět super porod :wink:

@rennu V moudré knize mám, že můžeš při kojo klíďo 2-3 slabá kafe denně, já dám tak jedno dvě do týdne, takže si určo nebudu odpírat :wink:

Jinak všem maminám dohromady gratuluju k dalším a dalším úspěchům s prdíky, kojením, spinkáním, buzením, kakáním a se vším dalším :grinning:
5. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz

tak jsem vás vyjímečně dočetla, adnílek ještě spinká, ale za chvíli se vzbudí na baštu, má v hlavě 3 hodinové budíka už z nemocnice :wink:
@kovalda : krásně jsi vyzdobila okno prďolce :wink: , to už může na svět :grinning:

@lendaw : no vidíš, takhle na manžu, koktejlama ho popohánět. No to jsem zvědavá, jestli koktejl zabere
@komincena : gratulka
@hhalina : gratulka, se urodilo koukám 29.8. se jim líbil asi datum mimáskům :slight_smile:
@lendaw : to vypadá ale nadějne, ne? neříká se, že porod začíná vyprazdňováním, nebo to je spíš z toho oleje, co :grinning:
5. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz
@beru3nek Ten Saloos na prdíky jsem viděla v DM, ale v jedné ho měli, v druhé ne. Tak nemají asi v každé.
5. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
@kovalda jéé, hezký okno, tak už jen Žanetku :slight_smile:

@hupcza děkuju za názor a radu :slight_smile: taky říkám, že jím kdy chci a ne pravidelně a odtrhnout malého po 10min. mi přijde drastický, malý se pustí většinou sám, pokud u toho neusne a z bradavky nemá dudlík :sweat_smile: Jinak ad tabulky, na ty jim taky nehraju, pro mě je to znamení, že přibírá že mám mlíčko a jemu chutná :slight_smile: :slight_smile: za což jsem nesmírně ráda :slight_smile:

@lio hračky nevím, kolotoč jsem mu pouštěla a je mu šumák, chrastila jsem mu u hlavy, tak ji laxně párkrát otočil, podle toho, kde jsem chrastila...ale možná to byla náhoda :sweat_smile: Jinak v noci se mi taky daří se probrat hned, jak prvně zakňourá a jdem se krmit bez řevu :slight_smile: teda jednou ne, to jsem ale musela akutně mazat nejdřív na wcko :sweat_smile:

@beru3nek neprší, nečekejte a jděte ven..je tam fajně :wink:

@lendaw no vida, aspon máte hezky nachystáno a už jen čekat :wink:
5. zář 2010 v 15:08  • Odpověz
Tak kočáre je jako ze škatulky,zítra múžeme vyrazit na první vyjížďku,půjdu pro malého do školky,zítra jde prvně!!!
5. zář 2010 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz
@petja hodně štěstí při prvním dnu ve školce, hlavně ať je to bez slziček :slight_smile:
5. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
@lendaw :grinning: :grinning: input a output zažívácího traaktu :grinning: :grinning: já padám :grinning: teda ty mi dáváš, se tu smju, jak to jde až se za břicho popodám a že mě to jako bolí, ten smích....

@komincena @hhalina moc gratuluju k miminkům a at vám hezky rostou :slight_smile:

@zvirka teda ty jsi hodná, vždy mi poradíš podle chytré knížky :slight_smile:

Ad kafe, koupila jsem meltu, o níž psala lio..no není to špatný, jako Caro, ale kafe je kafe.....ale vydržím :slight_smile:

Jinak po o se nám povedlo nakojit, přebalit, nabalit a vyrazit se řvoucím Honzíkem ven a venku jak mávnutím kouzelného proutku ticho a spal celou dobu jak andílek, hodinku venku a pí ještě ted a ani neví, že jsme ho vysvlékli :grinning: :grinning: jak je tuhej :slight_smile: Já se stavila na nákup a v cukrárně, mám vždy odpolko, když n mě jde únava, chut na sladký, tak nedělní vycházky budou směřovat kolem curkošky :grinning:....ale tak tu váhu teda nesrazím :slight_smile:
5. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
@petja tak už se těší??
5. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
@rennu Do školky i na vyjížďku s kočárkem se těší moc,já ale budu zítra asi jak na trní,jak to ve školce poprvé půjde! No to víš,miminka často milují uspávání a projižďky kočárkem,taky už se moc těším,až bude Jolanka na čerstvém vzduchu a a já taky,snad bude hezký podzim na procházky!!! :wink:
5. zář 2010 v 15:19  •  3 děti  • Odpověz
@komincena tvoje malá má míry jako já, když jsem se narodila, jen o jeden gram víc :grinning:
5. zář 2010 v 15:20  • Odpověz
@rennu tak to já se budu příště vyjadřovat víc naturalisticky, aby ti neprdla jizva :grinning: :wink:
5. zář 2010 v 15:20  • Odpověz
@beru3nek saloos sem koupila v DM mají ho ale téměř všude....jinak jsem udělala obyč kolem pupíku po směru hod ručiček, nic spešl, zatím nemám nastudováno, ale zabralo to během půl hodiny, kdy proplakal před každým pořádným burácením do gatí a pak bylo pořádně nastláno v plínce....takže pomohlo 100%
laktační liga ...ehm ta byla přímo v porodnici kde sem rodila, je tím vyhlášená :grinning: no holt jsem neměla štěstí
Jinak PA co u nás byla před porodem je laktační poradkyně, ale já "bohužel" vím, co mám udělat pro zvýšení mlíčka, takže makám makám, s tím suplementem mi to nešlo, potřebovala bych padesát rukou jako chobotnice a byla sem u toho akorát nervní, takže nechci opět přijít o slibně rozbíhající se mlíčko, neska už sem za jedno odstříkání dala jednu dávku, takže pokrok je a objednám se k čínskému dr na rozjezd laktace, jen doufám, že nebudou obj lhůty měsíční.....

holky držte mi palce, čeká nás návštěva tchánovců, bude se ve velkém řešit naše nepojízdné auto, oni nám půjčí své druhé a budou nám ho tu nutit, že si koupí jiné pracovní, což at si koupěj, tu jejich skořápku (nemyslím typem ,ale počtem najetých km, bo tchán nalítá fakt dost) pošlem kdyžtak v nejbližší době do světa a pořídíme nové - doufám, že nám to fin vyjde....
Jinak Domísek neska zlatíčko, má přijet tatka, který ušel včerejšímu hysteráčku, tak co by Domča nebyl zlatíčko, že :slight_smile:)))
5. zář 2010 v 15:35  • Odpověz
@rennu já ti to nenutila, já moc kafová nejsem, i dyž na konci těhu jsem neodolala ale melta mě uspokojuje, bez mlíka bych ji moc nedala :grinning: pro větší kafaře chápu,k že je to šizení hubičky :slight_smile:
5. zář 2010 v 15:36  • Odpověz
GRATULKA k novým miminkům
5. zář 2010 v 15:37  • Odpověz
@petja Určitě to zvládne, neboj :slight_smile: budu čekat na zprávy, jak se mu tam líbilo :wink: Babí léto být nemá, ale také doufám, že nebude extréně upršený podzim....i když dopolko je zima a pořádně nevím, jak malého ustrojit ven :sweat_smile: nejradši bych s ních chodila ven chvíli dopo a pak i na dýl až se oteplí odpo :slight_smile: nebo aspon dopolko ho dám na balkon, ale to s ním nebude nikdo drncat .-D

@lio tak já si dělám taky kafe sabé a s honě mlíčkem, že to ani není moc znát...tak ta melta má sice jinou chut, ale dala se...jako silný presso taky moc nemusím, to na něj musím mít chut a za celý těhu jsem ji neměla....jen to moj mlíkový :slight_smile:
5. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.