• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio návštěva tchánovců - snad to nebude tak stresující jako po porodu :unamused: Ale zas na druhou stranu - nějaké pojízdné vozítko, i když skořípka, se alespoň na dobu přechodnou hodí, ne? POkud to teda není zrovna Tráboš :grinning:
5. zář 2010 v 15:50  • Odpověz
@lendaw říkám že to není skořápka typem, tatka má na práci megana combi, má to asi tři roky, ale najeto fakt dost.....takže to určo by nebylo nadlouho a poprvé asi nebudu remcat, at budou vnucovat co budou..protože bez auta být nemůžem a o větším sme uvažovali i tak, jen nás fiesta vypekla a zdechla už ted no :frowning2: ještě maj octavku, tou jedou příští víkend na dovču. Jen mám hrůzu, od dubna sem neřídila, a to sem za volantem skoro mohla spát jak sem řídila často a ted se mi ještě změní auto....uf uf :slight_smile:

stresový to bude v tom, že zase přijdou, naplánujou a budou si myslet, jak sou dobří :grinning: oni až tu zase zmerčí mamču, tak budou zase paf a zapomenou proč sem přijeli :grinning:
Navíc oproti minule sem víc v poho a fit, už s Domčou tancuju, pacholek, jak se pohubuje bez hudby tak nelibost, ale jak přijdu k radiu, tak bud poslouchá až usne, nebo jak dyž zmáčkneš knoflík, ticho a tuho :grinning:
Jo a chrápe , chrápou vám vaše mimča ??.-)))
5. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
@rennu jj já na preso taky nejsem....my máme dolce gusto, takže z toho piju, ale jinak v restauraci si nedávám, sem si tuhle dala kapučino a to bylo fest silný :grinning: a mne melta plně vyhovuje, půl půl s mlíkem a spokojenost, leje se do mne sama :grinning:
5. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
@lio mimčo mi teda zatím nechrápe :grinning: Ale manžel říkal, že jsem začala chrápat já :sweat_smile: :zipper_mouth:
5. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
@lendaw to bylo na už mamči:slight_smile:
5. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
bezva,zacalo prset, ditko se mi vraci dom.-)) to to zase uteklo.-)
5. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@lio já vím, jen se nudím :slight_smile: Nám teda ještě chrápou psiska, ale to je vcelku normální. Kočky nechrápou :grinning: Ty jenom prdí :grinning:
5. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
Malá nechrápe,ale jinak napodobí ze spaní zvuky všech zvířátek :grinning:
5. zář 2010 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw nám chrápe i kočka :grinning: , teda tak divně funí a kňourá :grinning:
5. zář 2010 v 16:23  • Odpověz
@zvirka : děkuju :wink: , tam se chystám, tak pořídím
@rennu : teĎ jsme přišli, druhý pokus vyšel, jen je potřeba koupit novou duši :unamused: . Já kočárek, ten můj autíčko v ruce ovládání a kolem lítací štěkací pometlo, sranda. Lidi se tlemili, co jsme za skupinku :grinning:
@rennu : ono tím nevyspáním a lítáním kolem malýho to půjde dolů samo, i s cukrárnou :wink:
@lio : já zkoušela na sucho masáž a ječel u toho taky jak blázen, náš bude taky asi herec, před návštěvama je jak svatoušek, a nikdo nevěří, že v noci to může být jinak :grinning: . Prý si vymýšlíme. hysterák má solidní, jsem šťastná, že dneska je už po vojtovce, u toho je celej rudej, naštvanej, máchá ručičkama, koukala jsem, že je už i poškrábanej brouček náš:confounded:
5. zář 2010 v 16:32  • Odpověz
@komincena : Moooc gratuluji k malé... :dizzy_face: :dizzy_face:

@hhalina : Moooc gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face: :dizzy_face:

Tééda dvě miminka...To je hezký! :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2010 v 16:35  • Odpověz
@lio : nám nechrápe, teĎ spinká a mečí u toho :grinning:
@lendaw : taky jsem v těhu chrápala, a po císaři vůbec jak jsem spala jen na zádech, mi říkal ten můj, co to se mnou udělali v nemocnici, že má pocit, že spí vedle starýho chlapa :grinning:
@petja : taky máme zoo, od včera se naučil ještě delfína ke koze a sově a koťátku, prča to poslouchat, se tlemíme v noci
5. zář 2010 v 16:36  • Odpověz
@beru3nek Beru,myslím,že plakal protože masáž nasucho není moc přínosná,spíš podráždí
5. zář 2010 v 16:48  •  3 děti  • Odpověz
@petja: aha, dík. No ono, když ho to chytne, tak ho uklidní teda málo co :unamused:
5. zář 2010 v 16:52  • Odpověz
@petja : tak teď čtu poznámky z kurzu o masážích a píšou žádný olej nepoužívat, tak já jsem z toho blázen teda :confused:
5. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
Tak to já taky...zajímavý..
5. zář 2010 v 17:02  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek masáž nasucho bez oleje?kdes to byla? v porodce na tech kurzech? jako hlazeni bez oleje, ale masáž e eee

jo pes vydává taky super zvuky ale domča regulerně chrápe.-)))), po procházce proběhlamasážička pupíku a u jidla uz to tam sázel.-))))
5. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahojky holky tak sem sem dorazila,mám uklizeno ,chlap na mně že mně chytla uklízecí horečka :grinning: no ja pořád musím něco uklízet a dokut to nedodělám tak se nemužu zastavyt :grinning: mám vytřeno,vyžehleno a poputíraný prach :slight_smile: ted peču maso na zítra protože pak nebudu stíhat a nakonec skončím ještě ve vaně než přijde malá :slight_smile: pokud to teda stihnu ,čekám až se dopeče maso :slight_smile: zítra už k tomu udělám jen brambory.
Holky ja jsem se vás chtěla zeptat,už týden ze mně leze nějaký hlen v žluté barvě ale většinou teda večer a sem tam i přes den,míváte to taky některá?nechápu co to je :unamused: zátka asi těžko když ta vypadá jinak ne :unamused:
@beru3nek jj utíká to strašně rychle a čím víc se to blíží tím víc se těším ale začínám být i nervozní :slight_smile: no uvidíme jak se to vyvine,ale že by malí přišel dřív na svět mi nepřipadá,no uvidíme co se dozvím v uterý na poradně a kdy mi řeknou že mám nastoupit do špitálu bud už dříve a nebo ráno toho 14 na vyvolávání :slight_smile:
@adeden je to možné :wink: možná už ve středu porodíš:slight_smile: no uvidíš nech se překvapit :wink:
@lendaw no vydíš už se vyprazdnuješ :grinning: chlap teda nakonec odjel no vidíš a ještě ti doma i pomohl tak to je super,ten ted musí na tebe myslet zda tě stihne ne :grinning:
@suik ja jsem to o těch popelnicích taky slyšela je to teda docela mazec :unamused: sotva přišel z porodnice a už platil pudlice no je to mazec teda :frowning2: škoda slov :unamused:
@komincena
@hhalina gratulace vám oběma :slight_smile: to je síla ve stejný den a ještě hned za sebou napsaná správa :grinning: :slight_smile: :wink: mocccc vám gratuluji a přeji at se daří vám i mimískům :wink: :wink:
@petja at se procházka vydaří :wink: ja už se taky těším až pujdu na první vycházku z malou a z Kubíčkem :dizzy_face:
jak se tady bavíte o těch kávách chtěla sem se zeptat nevíte jak se dělá bílá káva? ja jsem ji pila ve špitálu ale nevím jak ji udělat,akorád vím že se tam dává taky ta melta ale to je všechno víc teda nevím :unamused: díky za rady :slight_smile:
5. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak mě manžel pozval na véču.... A za chvíli razí na noční :wink: Bylo to super a milé překvapení :dizzy_face: :dizzy_face:
Sice někam se dobelhat je pro mě ohromný výkon, ale jak je to za jídlem, tak hurá do toho :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2010 v 17:30  • Odpověz
@lendaw jo ja teda prej chrápu taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale že o tom teda nevím :grinning: když sem čekala malou tak sem prej taky chrápala :grinning: tak mimčo ti chrápat ještě ani nemůže :grinning: :grinning: :grinning:
@lendaw juvá naq tebe ten koktejl působý nějak zvláštně :grinning: nejisi opitá :grinning: :grinning: :grinning:
@suik buh ví co se te kočce zda :grinning: :grinning: no ja jsem vás dočetla a letím do vany ,pak sem zase dorazím :slight_smile:
5. zář 2010 v 17:33  • Odpověz
@eliska_v Mňam a cos měla dobrého?
5. zář 2010 v 17:40  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v já chci taky pozvat na véču :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: TO je od tvýho manžela hezký, že tě takhle vytáhnul do společnosti :wink: :slight_smile:
5. zář 2010 v 17:42  • Odpověz
@lendaw :grinning:

@lio náš jo, jen nevím, zda fakt chrupe nebo má plnej čumáček :sweat_smile:

5. zář 2010 v 17:46  • Odpověz
@beru3nek to je nějaká blbost, ne? jednak ty spešl aromatický směsový oleje, jako je asi ten salus a další, působí přes kůži a tím víc pomáhájí a taky to líp klouže, a mimi se může mazat kvalitním slunečnicovým olejem, ne?

@lucinecka222 to bude spíš výtok...to mám taky ... to je v těhu normální.
5. zář 2010 v 18:04  • Odpověz
@petja : Dala jsem si pizzu s kuřecím masíčkem a 4 druhy sýra! :wink: A pak jablečný štrůdl se šlěhačkou :sweat_smile: :wink:

@lendaw : Moooc mě to potěšilo!! :wink:
5. zář 2010 v 18:09  • Odpověz
@eliska_v jablečný štrůdl bych si teď zrovna dala. Teplý, se zmrzlinou.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zítra ho asi upeču, jen musím poslat večer manžela na lup jablek ze sousedovic jabloně :zipper_mouth: :sweat_smile:
5. zář 2010 v 18:14  • Odpověz
@hhalina @komincena gratulace k novým miminkům :slight_smile:
5. zář 2010 v 18:23  • Odpověz
@suik díky se mi ulevylo :slight_smile:
ted sem vylezla z vany malá už je na cestě domu a ja pujdu večeřet a dát si dávku inzulínu,pak budeme koupat a budu tu asik až kolem deváte :slight_smile:)) dneska ten den ale letí ,to snad není ani možné :slight_smile: ráno vstanu a hned jdu na tu dia poradnutak sem teda velice zvědavá jak dopadne :unamused: to už bude mít i výsledky z te krve co jsem si celý čtvrtek brala z prstu chjo .-/ sem nevozní,snad bude v pohodě :unamused:
@eliska_v mnam pizza to ja miluju,ale dlouho ted mít nebudu :-/ ale pak si to vynahradím :slight_smile: co bříško?jak to stebou vypadá?
@lendaw jo štrudl ze zmrzlinou?to je nějaká divná kombinace ne :slight_smile:
5. zář 2010 v 18:27  • Odpověz
no ja ted letím si pichnout inzulinku qa navečeřet se tak zatím papa později dorazím :wink: pokud teda nebudu ko :slight_smile:pa
5. zář 2010 v 18:28  • Odpověz
@lendaw : Jo se zmrzlino neměli... :frowning2: :sweat_smile: Ale teplý byl a ještě na šlehačce granko :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

@lucinecka222 : Bříško bolí furt!! :unamused: Ale uvidíme co mi poví ve čtvrtek
5. zář 2010 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.