• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lucinecka222 taková česká variace na apple pie :wink:
5. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
@eliska_v No mňam,úžasná volba!!!
5. zář 2010 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz
@lio :jo jo v porodce, moje poznámky :masáž bez oleje, tak si pak vyber, že :confused:
@eliska_v : jen si užijte dokud to jde :grinning: , taky bych šla na véču :grinning: jé mnam
@suik : jo jo, slunečnicový mám i doma. Mažu po mytí každý den. Tak schválně vyzkouším na to bříško
@lucinecka222 : držím pěsi na zítřejší ko
štrůdl se zmrzkou, mŇam. Mě přijde, že teď člověk nemůže skoro nic, ale tohle by šlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
@lio> ad buzení - jako laktační poradkyně doporučují nejvíce hodiny ....a mi to příjde rozumné ...ono to není jen o jídle, ale i o zavodnění ...

@lendaw: to jsou úžasné vedlejší účinky :grinning:
5. zář 2010 v 18:58  • Odpověz
@beru3nek no jako pochopila bych hlazení, to je jemný druh masáže, pro ty co masáže neumí, netroufnou si atd.....jemné hlazení bez oleje, teplou rukou...ale masírovat bez oleje je fakt blbost, navcí ty směsy sou k tomuto účelu určené......

manža dorazil z teambuildingu, dle vyprávění se měl fajn, zachranoval dva kolegy ze Sázavy, kdy se cvakli pod jezem v džínách a svetru a vestu sice na sobě ale nezapnutou a uplavala jim kanoi, tak můj manža je zachranoval.....no pak vymlátil půl firmy na paintballu :grinning: a domu dorazil nějakej zničenej, dvě hodky si postál na D1 s babičkou vedle sebe, chudáááááááák :slight_smile:
a ted veze mou mamku dom, vyzvedne nám vitamin D nebo K ted nevím, mám v tom hokej a začnem podávat.

Tchánovci nedorazili, byli v Praze dopo (zaplat bůh že nepřepadli) a pro auto dojedou někdy v týdnu, tak su zvědavá....
ale zase sme nafásli spoustu žrádla, půlku z toho nejím, a navíc 20 vajec, 20 jich tu máme, a od našich sem si nevzala, tak dovalil manža.....tak nevím co s tím budem dělat....

a já to neska asi přehnala s aktivitami, bolí mi spodek, modřina se ozývá fest, tak se těším, až mi manža pustí lampu, výrazně se mi dycky uleví, neskutečný, ale zaplat bůh za to :slight_smile:
5. zář 2010 v 19:03  • Odpověz
@hupcza jak nejvíce hodiny....ok, tak já stejně budu ted řídit budíka na odsávání, ale jinak já se za noc nevzbudím taky, pokud malej spí a nevydá hlásku.....takže se pak vzbudím , mžourám kolik je a s hrůzou zjistím že už pět šest ráno...že noc sme prochrupali....tak dík za info.....ale abych mu tím nenatrhla nějaký režim nočního spaní a nebudil se mi pak každou hodku ...
5. zář 2010 v 19:05  • Odpověz
gratuluju k novým miminkům :slight_smile:

@suik: já jela minule kvůli vodě zbytečně brzo - jsem poučená :slight_smile:
5. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
@eliska_v juvá děláte mi chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidíš co ti poví budu na tebe myslet :wink:
5. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@lendaw aha :slight_smile: :grinning:
@beru3nek vám jo ale ja nemužu :frowning2: děkuji já dám zítra vědět jak dopadnu na kontrole :slight_smile:
5. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
@lucinecka222 : jsem zvědavá taky, ale snažím se to moc neřešit!!! :wink:

Dneska začal roztomile palšit manžel... :dizzy_face: :dizzy_face: Prý už jako jenom 18 dnů?? No to je ale za chvilinku :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: Zlatíčko moje.... :dizzy_face: :dizzy_face:
5. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
@eliska_v v poslední poradně jsem taky Dr. říkala "Už jen 12 dní!" a ona, že se uvidí a rovnou mi vypočítala datum, do kdy mě nechají kdyžtak přenášet :rolling_eyes: Úplně mi zkazila radost :grinning: Při představě, že se malá bude parádit ještě skoro 3 týdny, začínám propadat panice.
5. zář 2010 v 19:51  • Odpověz
@beru3nek: stejně bys měůla prcka něčím namazat - takže při maasáži spojíš oboje
jinak masáž na sucho mi příjde taková zvláštní ..musí to přeci drhnout ..jak to zdůvodnili?
5. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
@lendaw : tak já to ňák neřeším, ale když to tak hezky řekl... No bylo to roztomilé... :dizzy_face: :dizzy_face:
Já se snažím na to nemyslet, protože by mi to jinak neutíkalo :unamused: Takhle to zas tak nevnímá a jde to... :dizzy_face:
Tak já jdu k telce a pak na kutě!! :dizzy_face: :dizzy_face:

tak dobrou holky :wink:
5. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
@eliska_v jo tak to máš o 9 dnu více jako já :wink: :slight_smile:
5. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
@lucinecka222 : jj :wink: Je to už za chvíli... Ani se nenadějem a budou venku a pak to teprve poletí :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
5. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
@eliska_v papa a dobrou noc :wink: :slight_smile: ja jdu taky k telce tak dneska se loučím papa :slight_smile:
@eliska_v alespoň ti manžel neklepe několikrát denně na pupík a neříká "Dámo, jdeme ven!" :grinning:
@eliska_v jo no jsem hodně zvědavá teda ja se to vyvine :slight_smile: a těším se na mrnouska :slight_smile: :wink:
@lendaw juvá u vás musí být sranda od rána do večera :grinning: :grinning: :grinning:
5. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
@lio: hehe ..vypadla tam číslovka - 4 :slight_smile:
5. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
@hupcza jo tak to potom joo.-))
5. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz
ahojky dneska sem nestíhala vaření drobný uklid a ven na chvilku až ted mám čas co už
@kovalda:Žanetka bude mít super pokojík :dizzy_face:
@lio ikdyž dávám s flaštičky tak to je stejně pomale určo dýl jak 10minut a pak mly brkne a ještě pozorujevšude všechno a taky pak ještě konejším
@kominceva:gratulka
@hhalina gratulka
@rennu:u nás je taky klid okamžitě jak jdeme ven
@lio:náš malý taky chrápe
5. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
antana123 dítě mi opět řve už od 18:00 je vzhůru a nechce spát je to děěěěs taky vám tak mimča řvou včera řval od 6 do 0:30 a pak spal do 6:30 snad mě dneska nechá vyspat aspo 2hodiny nevíte co s ním jíst nechce chovat se nechce ležet nechce jen pořád řve
5. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
@antana123: některá miminka jsou holt plakavé a nejde s tím moc dělat
já bych šla 100% do karpa - strašně moc to pomáhá na takové ty dráždivé děti
a pak mám známou psycholožku - a sama si prošla tímhle v praxi ....kdybys chtěla můžu předat kontakty ... moc jsme to nerozebíraly, neměla jsem důvod zkoumat úplné detaily
5. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
@antana123 jak radí HUP, vyzkoušej Karpovat, pokud je plačtivej......já neska ududala na prst, na svém břiše a pak položila do košíku, chvíli dudal prstík můj a pak usnul a spí....prdíky ho netrápěj třeba?
5. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz
ted mi usnul tak uvidíme na jak dlouho chtěla bych být trošku vyspaná zítra v 8:30 přijede porodní asistentka se podívat na jizvu a pak razíme vyřizovat tak snad nebudeme mrtví :grinning:
@hupcza díky co je to ta karpa???
5. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz
@lio né né prdí, brknul si taky i vykakaný je nevím co s ním je jen by pořád jedl sní toho moc se bojím že ho přejídám nevíte kolik maximálně může dítě vypít??sice jí už o 18:30 má už druhou flašku po 80ml sama nevím už
5. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
a už je zase vzhůru nevím no
5. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz
ted ho uspává můj budeme se muset hodně naspat přes den jinak se zblázníme
5. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz
@antana123: jeden chytrý pán, co napsal knížku nejšťastneší miminko v okolí ....zkus ji sehnat
ale hlavní zásady - zavinout (ale hodně pevně), houpat (na balonu třeba), na dělat ššš ....fakt to děti klidní až zázračně
ale to je jen hrubý výcuc - zkus si to sehant a pročíst
5. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.