• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hhalina ,@komincena: gratuluji k miminkůmmmmm :sunglasses:
6. zář 2010 v 09:53  • Odpověz
@petja: jé, takhle doplňuješ energii čokoškou, však si dej, když si tělo řeklo :slight_smile:

@beru3nek: díky moc. No, dle mého už Žanetka může na svět, ale možná čeká, až mamina natrénuje s tím epinem těch 30. Je to zlatíčko :slight_smile: Tak aspoň za odměnu ty závěsy a záclona :grinning:

@rennu: díky :slight_smile:, jj lákáme ji :slight_smile:

@petja: panečku, tak vy jste dnes měli poprvé školku a poprvé výlet s kočárkem :slight_smile:, to je úžasný, jak vám to vyšlo :slight_smile:
6. zář 2010 v 09:54  • Odpověz
@kuchy : koukám, že Tě ten Váš taky pěkně zkouší.. :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
@lio užívej klidně i 5x denně,pokud už mlíčko už máš více a přijde ti,že je to zásluha homeopatik,tak můžeš přejít na ráno a večer,to lac caninum můžeš k tomu,odstup 15min od ricinus.
Za hodinu vyrážíme s Jolankou na první vyjížďku a stavíme se pro Filípka do školky,ráno byl nadšenej,uvidíme co po obědě poví :wink:
Trochu nevim co malé oblíct,páč jak máme to široké balení je docela problém oblečení :frowning2: 56 už teď nepadá v úvahu,ale celkově je to všecko šitý na jednorázovky :unamused:
6. zář 2010 v 10:02  •  3 děti  • Odpověz
Hezké dopolko,
tak ode dneška úplně samotní, manža v práci...uvidíme, jak to půjde :slight_smile: Noc byla jedna z horších, po odpoledním vydatném sánku malý nechtěl chrnět a dožadoval se i mlíčk dřív než normálně, tak jsem rozlámaná a navíc ho trápilo i v noci bříško, to snad prvně, se kroutil, brečel..... Totéž ted, od rána skoro nezabral, bud jíme, odříháváme nebo brečíme a kroutíme se :rolling_eyes:

ad karpování, to malému nevyhovuje, když ho trápí bříško, se kroutí a musí ze zavinky ve, aby si i sám pomohl :sweat_smile:
6. zář 2010 v 10:04  • Odpověz
@petja no nám 56 je pořád, jak byl drobeček a široký balení holt dávám navrch, jinak to nejde.... Tak si užijte projíždku, já půjdu asi až po o a těším se na zprávičky, jak se měl Filípek ve školce :slight_smile:
6. zář 2010 v 10:05  • Odpověz
@eliska_v : jj, zlobivka, manžel už se pomalu chystal do porodnice....já jsem vyčkávala a nakonec planý poplach,ale solidní příprava na porod.... :slight_smile:
6. zář 2010 v 10:07  • Odpověz
@kuchy tak aspoň máte nanečisto natrénováno :slight_smile:
6. zář 2010 v 10:10  • Odpověz
@petja že jo? mě to taky přijde :angry: ....dole je to docela úzký, s tlustým zadečkem se nějak nepočítá.

@kovalda vsadím se že Žanda čeká až jí pořádněpřipravíš cestičku, aby to neměla tak namáhavý, chytrá holka :wink: .....já včera taky slušně poskočila,rovnou o dva cm :astonished: . A cejtím,jak je to dole pěkně měkkoučký, jsem děsně zvědavá na výsledek...... nejhorší na tom je tlak na konečník,ale když budu dobře vprázdněná,nebude to snad tak hrozný.doufám :sweat_smile:
6. zář 2010 v 10:13  • Odpověz
@rennu: super, že vám venkovní vzdoušek funguje na malého a krsáně spinkaní a dokonce i doma :slight_smile:. To je paráda :slight_smile: No a nedaleko cukrárna, tak to je dobrý výlet :slight_smile:

@lio: super, že se mlíčko rozjíždí, snad bude čínský dr. dostupný nějak brzy. No a s autem a návštěvou tchánovců budu držet pěsti :slight_smile:
Jé a Dominiček je takhle na hudbu? No to je super :slight_smile:, bude asi muzikální :slight_smile:.
Toho řízení se neboj, do toho se vpravíš hned a jiné auto, ono vzdálenosti řadící páky a volantu a tak jsou standardizované, takže ti to za chviličku ani nepřijde, bude jen pár odlišností a to zvládneš :slight_smile:

@beru3nek: tak to jste museli být teda skupinka k popukání - mamka s kočárem, taťka s autíčkem a pejsek :grinning:
6. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
@kuchy : tak tě aspoň hezky trénuje... :sweat_smile: :wink: To ten náš je dneska až podezřele hodný!! :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
@rennu
@petja já si chci ušít extendor, nebo jak se to jmenuje, abych ty malý bodýčka využila. Snad to pomůže.
6. zář 2010 v 10:15  • Odpověz
@rennu jako na oblečení až dáváš plenu?
6. zář 2010 v 10:21  •  3 děti  • Odpověz
dobré ranko :fearful:)

u nás noc dobrá ...jen máme problémovou hodinku mezi tou 3-4 ...asi cinknu nějaké čerodějnici ....je to totiž konec porodu ..to je jediný čas, kdy je verča během dne neklidná .....něco tam bude ...poladíme

@lio: jen 21 st???? ...a v kolika teda spíte? :astonished:
vlhkost jsem neřešila a nemocní nebýváme
dle mého je šumák, kolik máš vlhkost, když bude celé dny v 25 st.
doma máme 22 st, na noc 19 ... dle mého je spíš přimšřená teplota dobrá pro zdraví
25 je přeci vrcholně přetopená místnost
6. zář 2010 v 10:24  • Odpověz
@petja: taky už vyřazuju těch pár 56 :slight_smile:
extendor jsme taky hooodně využili
6. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
@petja jj, zatím má jednorázku, na to body a pak ortoped.kalhotky se 2 plenama.....jinak to do niičeho nedám :sweat_smile:
6. zář 2010 v 10:27  • Odpověz
teda malej exceluje.....řve jak pavián, máme nahřáto, namasírováno, přebaleno....a jako tur :fearful:
6. zář 2010 v 10:29  • Odpověz
@rennu jo to tak může být? Já myslela,že kvůli těm kyčlím přímo na tělo..

@hupcza co je extendor?
6. zář 2010 v 10:33  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v: jé, super, že jste si užili véču venku :slight_smile:, to se člověk i překoná viď :grinning:

@lucinecka222: držím palce na dnešní KO.

@lio: tak to si manža super užil ten teambuiliding. Můj manža byl nadšenej i jen z toho paintballu, že se mohl trefovat i do šéfa a tak ... :grinning:. Super, že máš tu lampu, když ti takhle moc pomáhá. To tvoje mamka udělala dobře.

@eliska_v: je to roztomilý, když jsou maličko vyplašení, že? Samozřejmě kdyby byli histeričtí, tak nic moc, ale když si sem tam uvědomí, že už brzy bude doma miminko, to je hezký :grinning: U nás jsem já trochu nervní z porodu a manža víc nervní z toho po něm :grinning:
6. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
6. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
@petja mně řekla dr. že ano....tak on nožky má jak ropucha taky,...
6. zář 2010 v 10:49  • Odpověz
@suik Ahá,super,skvělá věc,pořizuju,díky!!! :wink:
6. zář 2010 v 10:57  •  3 děti  • Odpověz
@lendaw: teda u vás fakt musí bejt sranda - klepat na pupík se slovy: dámo jdeme ven ! :grinning:, tak možná smíchy porodím :grinning:
Aha, tak jako útočník je to asi nasnadě, že blbě padne a má nějaký úraz. Tak super, že už je aspoň pojištěný a vida i výmluva na příští víkend je :grinning:.

@petja: my už si taky přitápíme, bo máme starý dům, který zatím není zateplený, tak některé místnosti jsou opravdu dost prochladlé.

@lio: také jsem četla, že na spaní je pro prcka ideál 21 stupŇů. :slight_smile:
6. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
tu teplotu 24 nedodržuju,nechcem skleníkové děti!
6. zář 2010 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz
@lio: no, doufám, že huhu koktejl případně zabere, ale i doufám, že ho vůbec nebude potřeba :slight_smile:
Těch chloupků se neboj, vždyŤ jsi chviličku po porodu, to ještě sleze (teda snad) :grinning:, protože já si taky přijdu nějaká chlupatější :grinning:

@kuchy: jj, evidentně se jí nepozdával buď datum, anebo to, že by to měla dělat takhle "podle plánu", jak jsme si to my s taťkou usmysleli :slight_smile:
Panečku, už se ti tělíčko takhle cvičí? To bych z toho byla vyhýkaná. A obzvláště, když pak nic z toho, že :grinning:
6. zář 2010 v 11:02  • Odpověz
@petja : řešíte extendory, ten co dávala suik máme taky a ještě máme bílé a proužované jako duha, super na šir. balení...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31040579&tab=1
6. zář 2010 v 11:02  • Odpověz
@ojo: panečku, ty jsi akčňák, vyklizená knihovna, přestavěná kuchyň, nachystaná kolíbka, vypráno a ještě pouť, .... jen to čtu a jsem z toho opocená :slight_smile:. Ale chápu to, vždycky pak mám super pocit, když toho tolik stihnu :slight_smile:

No, my se vlastně o víkendu taky neváleli, přebírala jsem papíry a oblečení (naše dospělácké), žehlila a prala, vařila a pekla buchty (už jsou skoro i snězené :grinning:), stěhovala věci ze skříně A do skříně B, ... a obráceně, ... jo, musím se pochválit, taky šikulka :grinning:
6. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
@petja já nevém, no, ale v bytě mám mín....pod 20 teda ne, ale do 20st....podle toho v jaké místnosti, kam je situovaná.....odpo mám sice teplo v ložnici a dětském pokojíku, ptž sem svítí slunko celé odpo, ale zase větrám....
6. zář 2010 v 11:11  • Odpověz
@kovalda : nj, jak to bylo hodku po 3 min, jsem přemýšlela,jestli volat porodnici a nakonec to přešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 v 11:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.