• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka : my máme rádi kapucky, mám ji na každé mikče,hlavně s ušima miluju.....dám tenčí čepičku a kapucku,aby netáhlo za krk :wink:
6. zář 2010 v 15:08  • Odpověz
@zvirka on je na to napsaný, mluví ale hůř než já ....nebo spíš je problém, že přemýšlí, aby to řekl správně a to já na to prdím....
nedávno jsem psala někam nějakej dotaz, jsem mu to neprozřetelně poslala, nezůstal kámen na kameni :grinning: , to mu jde, taky normálně čte knihy v němčině, to je pro mě nedostižná meta :grinning:

ale stejně díky za nabídku....zatím píšu velmi jednoduchou němčinou :grinning:
6. zář 2010 v 15:09  • Odpověz
je to fakt děs... no oblečená jsem jak na hory... je mi celkem zima a bohužel topit nemáme kde, máme rozebrané topení :confounded:
6. zář 2010 v 15:09  • Odpověz
@kuchy A nezavazí Vám ty kapucky? Ale s tím táhnutím máš asi pravdu, tak třeba se budou hodit, ale spíš na ven, na doma mi to přijde zbytečné, jak psala @kovalda. Jinak závidím nález, my se furt nějak k porodu nechystáme... :unamused: Se nakonec v porodce minem tak, že Ty budeš rodit dřív... :slight_smile:

@suik Však stručně, jasně, výstižně, to je nejlepší :wink:
6. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
@zvirka : no na doma, mikču stejně nedávám, máme termostat a stálou teplotu, tak Maty je v body a teplácích nebo punčochách a mimi bude v body a dupkách, nebo bavl. overalu na spinkání a ty kapucky nemají,ale mikči ven a kombinézky s kapucí použijeme, i ted hodně, Matymu se body za krkem odchlípne, mikča taky, když čučí z kočárku a za krkem je holo a na šálu brzy :stuck_out_tongue_closed_eyes: A na malé jsem neměla ráda ty pletené čpky, jen balvlněné a ušatou mikču nebo overal s kapuckou....
6. zář 2010 v 15:21  • Odpověz
@zvirka : já chci rodit příští týden :slight_smile: ,ale chtít můžu :confounded: , uvidíme :slight_smile: Po tom ,co včera malý předváděl a dnes v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
Tohle mám koupené na Tobíka,venku je dopo pěkná kosa :slight_smile:
6. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@kovalda: však na to bude mít 4 dny :slight_smile:

@suik: je nosný koupelový třeba ..ale jinak se tam dá crmbnout i třeba běžný olivový

ad teplota - my vyrůstali ještě v baráku, kde se topilo kalama ...no a jak jsme byly jen tři ženské v baráku, tak jsme ráno losovaly, kdo vyleze do toho vymrzlého baráku a půjde vymést polep a zatopit :sweat_smile:
si to už dneska nedovedu představit

@lendaw: tak já jsme spíš pro to zhodnotit obecně než spořit na něco konkrétního .. když na tom budeme dobře, je šumák, kde bude studovat a ze kterého zdroje se to zaplatí

@zvirka: to je krásné ....moje tchýně blázní taky ..ale tyhle efekty to bohužel nemá :sweat_smile:
6. zář 2010 v 15:27  • Odpověz
@kovalda já tedy mám kapucku na kabátku který ted dávám a na čepičku je to fajn. netáhne na krček a když fouká, nemusím řešit nic víc.....ted tedy frajer vyjel ven v dupačkách, tričko přes to, bo mu to dělalo V a nahý krk a kabátek bez kapucky a čepičku.....a už drandí venku....
fuj sem ted otevřela bio štávu z řepy a jablek......no převážně cítím řepu, a to sem si myslela že si pochutnám, honí mi totiž mls a mamča přinesla samý dobroty i sladký a ty já baštit nechci, mi přijde že jich jím na můj vkus moc...

jinak půjdu dáchnout, sem náká unavená tak at naberu síly, ale ještě odstříkám, at máme na příště .-)
6. zář 2010 v 15:29  • Odpověz
@kuchy: pletenou čepku jsme ani neměli

ad kapucky ..no my máme skoro všechny s kapucí ...mi to moc pro ležící mrňousky nesedí - onduluje se to pod hlavou ..ale bez kapucky se prakticky nedají koupit :unamused: ....pro větší děti už to je ok ..tam to taky hojně využijeme
6. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
@lio: no mě to hlavně štvalo, když byla mikinka s kapuckoiu, bundička s kapuckou ... pak se to vrství a neníto ani jhak přetáhnout na hlavičku ...
a bez kapucky nesehnatelné
6. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@hupcza no investovat do bytů je určo moc fajn, ale ne každej má možnost byt nějaký pořídit, to to stavebko, spořící účet je dostupnější, ale jinak máš pravdu......
ale jelikož tchánovci sou při penězích tak založíme účet at to tam frkaj....naši budou spíš přes zážitky a prázdniny, než peníze a my .....kdo ví.....ale pár bytečků v záloze mám, tak se zatím budoucna neděsím :slight_smile:
6. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@hupcza což o to, já bych taky zhodnocovala, ale bohužel zatím musíme zhodnocovat jen vlastní baráček - je to jak černá díra na peníze. :angry: Bůh ví jak to s tím spořením na studie nakonec bude :sweat_smile: Je to přeci jen hodně daleko a do té doby máme spoustu jiných investičních plánů :grinning:
6. zář 2010 v 15:33  • Odpověz
@hupcza jo tak to se mi doma nesešlo, nebo zatím jsem to nevytáhla pospolu, mám jen flauš kabátek s kapuckou a využívám ho ted hojně, je fakt, že jiný je nám obří .-D
já jdu zítra do krámu s mamčou a malým, potřebujem dupky v aktuální velikosti, abychom unosili ty malá bodíčka, kterých se mi sešlo jak pro 20 dětí, a zatím nosí jen overálky a max kabátky....a soupravičku na ven..
6. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
jinak oprava malej frajer vyjel ne v dupačkách ale overalku :grinning:
6. zář 2010 v 15:35  • Odpověz
@lio a už máš vychytaný oblečení pro malýho? myslím v tom smyslu co kdy oblíknout a tak. Já už se totiž přesně vidím - jak budu chtít jít ven a budu stát bezradně v šatně a přemýšlet jestli se tohle a támhleto vůbec ven nosí. A ono vlastně ani nejde o chození ven, já ani nevím, do čeho oblíkat doma :sweat_smile: Klasická nezkušená mamina :sweat_smile:
6. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
@kuchy Tak overálek s tygrem je super :sunglasses: No taky asi něco přihodím do pytlíku na mimi z porodky, co má manža v autosedajdě, aby ho nezapomněl doma. Před pár dny se mě ptal, kam že jsem ty věci na malého do porodky dala, aby je nezapomněl :grinning: A to jsme to chystali spolu :grinning: Je tam fakt chladno, obzvlášť po ránu.
6. zář 2010 v 15:41  • Odpověz
@hupcza No ono to má bohužel taky i jiné efekty... Ale tyhle jsou víceméně pozitivní.
6. zář 2010 v 15:42  • Odpověz
@lendaw neboj tím si projde každá nezkušená mamina......pamatuju si, když mě malej poprvé zlil při přebalování jak sem v noci stála u skříně a brečela že sem nevěděla co mu oblíct .-D protože vše bylo obříííííí
body máme spustu na ted, ale zase ne žádné aktuální dupačky, tak nosíme overalky, na ven máme jednu sadu gatě kabátek, za chvíli gatě budou malé, pak nevím co budem nosit, musím něco koupit...hadrů mám plnou skřín ale už přesně vidím že půlku neunosíme.-))))
takže vychytáno mám proteď ale jak se o kus ochladí, zae budu čumět do té skříně jak husa do flašky .-D
6. zář 2010 v 15:44  • Odpověz
@zvirka NO NA MIMI do porodky jsem měla tři "sety" oblečení a když sem oblíkla jeden a byl tak10x delší a větší jak Domča, chytaly mě mrákoty, že pojedem nahatý, naštěstí jeden overálek a kabátek padl jak ulitej....ale při nákupu se to vše zdálo pidi a pak na to mimčo je to ooobř.-)))
ale jak mi tu KUTCHY poradila capáčky, nosíme i ty velké věci s ponožtičkama které to fixují a pohoda....a jak sem přidala látkovku, tak ty nejmenší věci sou zase pidi
6. zář 2010 v 15:47  • Odpověz
@lio jak jsi dopadla s polévkou, nechal tě Domča najíst?? U nás to dopadlo podle očekávání, začla jsem jíst a už byl řev :grinning:

@zvirka z kosmetiky koupu ve weledě té měsíčkové bezoplachové, to tak 1x týdně a 1-2x týdně jen ve vodě a mažu olejem z DM, ten pro citlivou pokožku bez konzervantů, vůně atd...prostě jen olejík a vyhovuje mu :slight_smile: Jinak mám na tělíčko ještě leniensku a ručky, když se mu zkraje loupaly jsem mázla bepanthenem :slight_smile:

@lio rybilku mám na prdelku taky a kapesníčky mám malé balení, jen do tašky k mudr, kdyby nááááhodou :wink:

@zvirka dobrý, jen ji nech t šije, se to bude hodit..když vidím, jak náš tu ublinkne, tu počůrá a dnes dokonce prdíkem pokadil i maminku :grinning:

ty jo 45min v piheli a já ještě nespím :slight_smile:
du to napravit, zatím...
@rennu jj spinkal do 12 do 15 takže pohoda , pak se najedl a už drandí s mamčou venku.
hodňoučkej...
taky mám k mudr.....a při přebalování meješ vodou, nebo čím?
6. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
@rennu tak pokakaná jsem ještě nebyla, mamča už jo, manža taky, ale počůraná jsem se silnou pravidelností, ale už to vychytávám, jen furt sledovat pindíka, jeslti se chystá nebo ne, sranda :grinning:
tak du hají, at sem svěží :slight_smile:
6. zář 2010 v 15:50  • Odpověz
@kuchy: no vidíš, tak abys nakonec neporodila dřív než my :slight_smile:. Je fakt, že když máš tlak až po 3 prášcích O. K., tak to je síla.

@lio: jé, tak řepu já ráda :slight_smile:. Běž si dáchnout, ať máš sil :slight_smile:

@hupcza: jj, přesně, aby dítě měla na hlavě 3 kapucky, ... divný. No a pro ty jenom ležící děti mi to přijde k prdu, jak vrtěj tou hlavičkou, tak se do toho zavrtěj a pak to maj přes obličej, ... anebo přes to nabok neviděj. Pro větší už dobrý :slight_smile:
6. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
@ojo no poznala - poznala jsem to asi dost pozde - podle poctu stolic to moc nejde, ale kakame zelene, s hlenem a dost to zasmrádá coz si myslim ze u malyho miminka to jeste nesmrdi.... v patek nam delali vyter ze zadecku tak uvidime co mame ci nemame... uf drzim si palce aby to nic nebylo. Jinak jsme dostali porazeny kapicky probioticky - drahy jako pes a jeste ke vsemu zatim nevidim vysledek. Tak uvidim zitra u dr. jak to dopadne...
6. zář 2010 v 15:57  • Odpověz
@lio my máme ty byty taky na stavebko a úvěr se splácí z nájmu, máme je pronajaté ....takže momentálně to je nula od nuly pojde ale za 10 let budeme mít byt, který se buď prodá za vyšší cenu a nebo nájem půjde už do kapsy a ne na splátky ...to může udělat každý, kdo má alespoň trošku bonitu :wink:
6. zář 2010 v 15:58  • Odpověz
@lio No tak doufám, že teda mu něco z pytlíku bude...

@rennu No to máš teda veselo, s prďolkou malým :grinning: Už jsem vykládala manžovi, jak jsou mimča při přebalování nebezpečná, obzvlášť chlapečci, tak se moc nadšeně netvářil :grinning: Pak dodal, že maminky stejně umějí přebalovat nejlíp, pacholek jeden :angry:
6. zář 2010 v 15:59  • Odpověz
@hupcza
@lio
@lendaw byty jsou dobrá věc, ale pro nás taky nedosažitelné. Ale třeba takový drahokamy nejsou k zahození, to taky neztrácí na hodnotě.
6. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
@lendaw: no takový problém s oblíkáním řeším i u sebe :grinning:

@jennymaresova: tak snad to bude jen nějaká střevní virozka :wink:
6. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.