• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza takhle přesně jsme to taky měli my. Koupili jsme byt na stavebko, ale za pár let jsme potřebovali peníze na rekonstrukci baráčku - který jsme taky kupovali na stavebko. Takže teď jsme "zastavebkovaný" a další akce musí počkat až něco splatíme. 4 stavebka na 2 lidi jsou přeci jen docela dost :sweat_smile: Nehledě na to, že už se to potom nevyplatí a jiné ti stejně nedají.
6. zář 2010 v 16:04  • Odpověz
jinak od nás právě odešla dr ..úplně se rozplývala nad vetunčinou kšticí :slight_smile:
no ale podstatné je, že je v pořádku, že :slight_smile:
6. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
@hupcza hm, hm, to není špatný systém

akorát my nemáme ani ten vlastní, takže nejdřív ten pro nás.....jak ale furt cestujeme a stěhujeme se, tak jsem přemejšlela o nějaké malé základně v Praze a tu po dobu nepřítomnosti pronajímat.
6. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
@lendaw: tak my koupili starý barák po rekonstrukco v nucené dražbě, takže za hubičku .... takže můžeme řešit budoucno :slight_smile:
no a hlavně - u nás jsou levné byty :slight_smile:
6. zář 2010 v 16:06  • Odpověz
@suik: jako my jsme už přece jen docela staří :-¨) ..32 a 38 ...ztakže už usazení jsme ...snad ne usedlí :grinning:
6. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
@hupcza což o to, u nás jsou byta taky levné, ale jen proto, že tu moc lidí nechce bydlet. Mostecko není zrovna žádoucí lokalita, nových bytů se tu moc nestaví a když už je byt co proto, tak zase patří do jiné cenové kategorie. My jsme před 9 lety koupili zase byt, který byl v dezolátním stavu, takže taky za hubičku (40tis) a před 6 lety jsme ho prodali za 180. V denšní době bychom ho mohli prodat i za 3x tolik. Ale to je život :unamused:
6. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
6. zář 2010 v 16:18  • Odpověz
@hupcza no s manželovým povoláním doufám, že se někdy vůbec usadíme, ona většina vědců v tomto oboru (teda hlavně v zahraničí), cestuje po různejch univerzitách a ústavech a usaděj se tak v důchodu :sweat_smile: :grinning: :pensive:
6. zář 2010 v 16:18  • Odpověz
@suik V tom případě navrhuji investici do luxusního karavanu :grinning:
6. zář 2010 v 16:19  • Odpověz
@lendaw :grinning: ... nebo možná do soukromého letadla. :grinning: , abychom mohli i přes moře.
6. zář 2010 v 16:20  • Odpověz
@kovalda tabulka se teda pěkně plní. Je terpve 6. září a už je obsazených 20 míst, to je teda fofr. Nemáš představu kolik miminek ještě zhruba zbývá? Já jsme si furt myslela, že když mám TP 13.9., že bych mohla být někde v polovině tabulky, ale koukám, že jsem se pěkně přepočítala :slight_smile:
6. zář 2010 v 16:21  • Odpověz
nebo ještě lépe, soukromé letadlo + letní sídlo někde na francouzské riviéře :grinning: , nebo kdekoliv v tichomoří.
6. zář 2010 v 16:21  • Odpověz
@suik tak karavan a letadlo, co kterýho ten karavan nacpete :grinning:
6. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
@suik tak na to vám asi stavebko stačit nebude :grinning:
6. zář 2010 v 16:22  • Odpověz
@lendaw já to nedávno počítala kolk nás zbejvá, ale už si to moc nepamatuju.....

no já, ty, kovalda, zvirka, kuchy, ojo, vafle, daja.had. lucinecka, r.m, eliska-v, lamia, discreet, lotyna, gazel, pet.s .... co si tak vybavuju, že sem chodí...na jednu si nemůžu vzpomenout, ale je na ikonce v plavkách.

17, 18, 19, 20?
6. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
@lendaw to asi ne :grinning:
6. zář 2010 v 16:30  • Odpověz
@lendaw: taky obvykle kupujeme v dezolátním stavu
je psycho, jak někteří lidi žijí ....dokonce to od pohledu nejsou ani žádné socky ....ale to, co mají za dvěřma je maras

@suik: tak to jsi frajerka, že to zvládáš ..já takové to kočování moc nedávám ...jen přesídlení o 50 km dále jsem zpracovávala pěkně dlouho

ale k věci - to jsou dobré investice - na tyhle zas nemáme my ...zatím zůstaneme u vozíku za kolo :grinning:
6. zář 2010 v 16:30  • Odpověz
@hupcza: jé, tak paní dr. z malé byla taky hotová :slight_smile:, super

@lendaw: vůbec nemám ponětí, kolik ještě miminek :slight_smile:
6. zář 2010 v 16:40  • Odpověz
@hupcza Ten tvůj odkaz je vyprodáno :frowning2: zkusím pohledat jinde...
6. zář 2010 v 16:44  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza nějak jem se to naučila a to jsem docela domácí a "najednomístěrádzůstávající" typ. Ale zase je v tom nádech dobrodružství a exotična a v zahraničí je mi dobře, jen potřebuju velké město a nejlépe hlavní.

Nejsem ale typ, co vezme batoh/kufr a nastěhuje se do zařízeného a tam chvíli je a pak jede dál, potřebuju mít všechny svoje věci s sebou, jako šnek co táhne svůj domeček. To je pak docela náročný :grinning:
6. zář 2010 v 16:48  • Odpověz
@kuchy Nádherný overálek. Taky mám v plánu koupit, ale zatím nevím jak bude malá veliká, tak si netroufám kupovat před porodem.
6. zář 2010 v 16:49  • Odpověz
@kovalda tipla bych tak ještě 20, napočítala jsem 17, ale nemám přehled o holkách co jsem už moc nechodí, ....
6. zář 2010 v 16:50  • Odpověz
@alzbeta.hod : no odahduji podle Matýska, oblečky mám i piid ,ale tohle je 62/68, to toho určo vleze, 62 cm mít nebude :grinning:
6. zář 2010 v 16:50  • Odpověz
@alzbeta.hod já si troufla a mám dva - mrňavej a pak 0-3, vypadá ale velkej, myslím, že dle počasí užijem oba. Ten malušenkej beru hned do porodnice.
Oba jsou next a to Kuchy zrovna myslím říkala, že bývaj větší....
6. zář 2010 v 16:51  • Odpověz
@kovalda a nebyla na začátku nějaká tabulka všech těhulí? Já bych taky tipovala, tak nějak jako @suik , že zbývá tak max 20 miminek. Vybavuju si, že jsem si někdy ze začátku říkala, že podle termínu bych mohla být tak 25. :slight_smile:

@suik já bych to neustálý stěhování asi nedala. Nějak jsem si to odbyla mezi 18. a 24. rokem, kdy jsem žila na různých místech, než jsme se usadili v baráčku, začali ho rekonstruovat a přirostli k němu. Ale je pravda, že jsme si říkali, že pokud padnou těžební limity a budeme se muset vystěhovat, tak to asi nebude pro nás takový problém jako pro starousedlíky a asi se vystěhování bránit nebudeme, pokud dostaneme odpovídající odškodné. Dovedu si třeba představit, že bychom se na stáří odstěhovali na jižní Moravu. Mám tam vyhlídlé malé městečko, kam občas jezdíme. Koupili bysme malinký vinohrad - no romantika :grinning:
6. zář 2010 v 16:56  • Odpověz
@kuchy Tak aspoň máš podle čeho posuzovat, my bohužel nemáme ještě s miminkem zkušenost :wink:
@suik aha, já jen neodolala zimnímu kabátku, nejprve jsem ho nechtěla ale když mi ho známá donesla, tak jsem neváhala
6. zář 2010 v 16:58  • Odpověz
max 20 miminek? To je štěstí hromada,paráda...
6. zář 2010 v 16:58  •  3 děti  • Odpověz
o kus vejš mám některý budoucí maminy vypsaný.... třeba na někoho ještě vzpomenete
6. zář 2010 v 17:01  • Odpověz
@petja: ty extendory mají třeba na www.branakdetem.cz
6. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
@lendaw: jj, ta tabulka je taky u mně, ale mezitím se i některé holčiny přidaly a ty už se tam nezapisovaly a zas některé se možná neozvou. No, ale asi v půlce jsme :slight_smile:
6. zář 2010 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.