• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky děkuju :slight_smile: podle tabulky to vypadá, že první týden v září bude nejvíc miminek :slight_smile:
jinak u nás včera sněžilo a dneska nádherně svítí sluníčko.
taky bych šla ven, ale mám rizikové těhu a můžu jen ležet :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad třeba v březnu, v dubnu už budu moct na procházku :grinning:
21. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
já mám taky rizikové,měla si nějaké problémy že si na rizikovém?
já to mám k vůli minulému potratu
21. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
já taky, zamlklý potrat ve 23+4tt, teď jsem byla týden v nemocnici kvůli špinění ale snad už je všechno ok, zítra jdu k dr.
jinak já jdu taky 9.3. ale na ten screenink :slight_smile: do oskara v baťovce
21. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz
ve 23tt co se stalo řekli ti?já jsem měla taky zamlklý ale v 8tt
21. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
to je mi líto :pensive: nevím, nic se nezjistilo, malá byla zdravá, prý to může být z placentární příčiny, jako že bylo něco s placentou

ale teď to určitě dopadne dobře a v září budeme vozit prcky v kočárku :grinning:
21. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
ee.liska vitej :wink:
21. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
kov...ted jsem koukala do te nasi tabulky a nestacim se divit, kolik uz nas tady je :slight_smile: Ackoliv nektere nicky vubec neznam :confused:

ee.liska...to je mi lito, co se ti stalo....hlidaji te tedka nejak vice? Treba kontroluji tu placentu casteji nebo tak? A kdyby se o tom vedelo...dalo by se tomu zabranit? Promin, ze se tak ptam, jestli o tom nechces mluvit, tak me prosim prehlidni.
21. únor 2010 ve 12:39  • Odpověz
safry dík :slight_smile: ne v pořádku, tady na koníkovi mi to neva, říkám si, že jestli se někomu stalo něco podobného, aspoň uvidí, že další těhu jde :sunglasses: jj chodím k dr každých 14 dní a vždy mi dělá utz, aby bylo vidět srdíčko. nijak se to ovlivnit nedá, bohužel.
21. únor 2010 ve 12:43  • Odpověz
ee.liska:v to dofám že už budu konečně vozit kočárek,ale strach je silnější pořád se bojím aby se to nestalo ikdyž vím že tomu nezabráním
21. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
Aha, dekuju....verim, ze tentokrat to bude v poradku :wink: Takze uz jsi broucka videla aspon 2x co? Ze je to uplne uzasne :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
antana....jeste mesic a uz budes v polovine :dizzy_face: a pak uz to utece urcite rychle....budes tady jedna z prvnich, co se bude chlubit prekrasnym miminkem :dizzy_face: zatim co my....budeme funet s nafouknutymi brisky a tesit se, az to budem mit konecne za sebou :grinning:
21. únor 2010 ve 13:06  • Odpověz
Hezkou neděli holky,
jsem napucnutá od oběda, mám chuť na buchtu, ale už se do mě asi ani nevejde, tak musím počkat, až mi slehne a "hurá" luxovat, vytírat atd..... :frowning2: teda mně se nechce. Jen se těším na procházku s pejskem, slunko se sice schovává...ale je tam už o poznání jarněji :wink:A co vy, dopřáváte si víkendovou siestu a relax a nebo vás také straší úklid??
21. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
safry jj je to super, viděla jsem ho už 3x, a zítra zase :dizzy_face:
renu u nás dělá všechno manža, jen co vstanu, už mě žene zpět do postele :grinning:
antana neboj, smůlu už máš vybranou :wink:
21. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
ee.liska:přítel mě taky šetří všechno za mě dělá a opatruje mě jsem naprosto spokojená :slight_smile:
21. únor 2010 ve 14:27  • Odpověz
já taky chodím co 14dní v úterý naše mimčo zase uvidím už se těším konečně sem dala do alba fotky z utz vy už je tam dávno máte :slight_smile:
21. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz
ee.liska: jejda, to mne mrzí, ale tentokrát to určitě vyjde, tohle je šťastná diskuze, všechny donosíme své pupíčky až do konce a budeme mít krásná zdravá miminka.

antana: jé, ty máš taky moc krásný fotečky, už v tom 10 tt jsou tam i ručičky, nožičky a obličejíček
21. únor 2010 ve 14:47  • Odpověz
kovalda:děkuju :slight_smile:
21. únor 2010 ve 14:52  • Odpověz
eeliska,vítám tě v září 09! Je to strašný si timhle projít,23tt!Raději nemyslet!!! :cry:
No a proto tu máme bezva Kovaldu,která krásně pročistí vzduch :wink:
Antana,prcek je náádhernej! Jak je otočenej. :dizzy_face:
Nevim proč,ale všechny moje utz,včetně Filípkových byly focený takhle,jak leží.Navíc prcek se mi na utz skoro nikdy nehýbe,je pravda,že mě vyšetřují opravdu krátce,ale i na screeningu do něj musela strkat,aby se otočil,chudáček!To se mi moc nelíbilo,teda :angry:
21. únor 2010 v 15:11  •  3 děti  • Odpověz
koukala jsem, fotečky jsoum krásné :dizzy_face: doufám, že taky zítra budu jednu mít
petja, chudák, takto do něj strkat :slight_smile:
21. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
petja: jé, děkuju :slight_smile:
No jasně, to všechny zvládneme, věřte mi, tenhle rok je prostě fakt skvělej.
Jo ty máš prcka takhle na leháro, ale zas mu je krásně vidět ouško a krásný profil :slight_smile: Asi máš pohodový klidný dětičky.
čauky

u nás konečně sluníčko -zdá se že kovalda skutečně zabušila pěstičkou:grinning:

ee.l: vítej,na screen.jdu ve čt
nic holky jdeme na procházku je nádherně a byl by to hřích nikam nejít :slight_smile:
zatím se mějte
21. únor 2010 v 15:27  • Odpověz
ant:kvůli potratu v 8tt tě dali na rizikovku? to koukám :fearful: není tam ještě jný důvod (teda samo,že nemusíš odpovídat)

ee.l:tojeblbý - ségra měla taky potrat v téhle době (a už má zdravou holčičku :slight_smile:)
jen - není to zbytečné do toho prcka pořád šťourat,když se tímto tomu stejně nedá předejít?...chápu, že pro klid duše to je možná dobrý ....ale jinak ...

teda ženské vy se máte -já jsem jen uklidila koupelny,vytřela, vysála celý barák, poprala a požehlila 3 pračky prádla,upekla a uvařila,pak dělala nějaké papírování do centra,hrála si s ondrou ... no a se zbytkem už mi pomohl manža :grinning: :grinning: :grinning: (třeba sledování oh -to dělal i za mě :grinning:)
21. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
jinak jsem konečně nakoukla do albíček - všichni máte hezké fotečky ...už se těším na ty zářijové :slight_smile:
21. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
hupcza musí se to dělat,kdyby se to nedej bože opakovalo, pže by se nemuselo přijít včas že mimi nemá srdíčko a mohly by z toho být další problémy, miminku tím nijak nepomůžou :pensive: je to spíš pro ochranu mého zdraví
21. únor 2010 v 15:38  • Odpověz
ee.l- ségře to nedělali -právě z důvodu,které mi přišly podobnéjako u tebe -nic nezjistili a není tedy důvod se znepokojovat při dalším těhu
příjde mi to tak nějak lepší přístup
ale každopádně přeju, aby to dopadlo jako u ségry - s krásnou alčou (teda klidně tomůže být i kluk :slight_smile:)
21. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
Kov.Filí je teda naprostej pohodář :dizzy_face:
21. únor 2010 v 15:58  •  3 děti  • Odpověz
hupcza: jejda, teda, tys byla akční. Já skoro celý den prospala, i když chápu, že to je hřích v takovém krásném sluníčkovém dni :slight_smile: , ale jsem faakt strašně unavená.
To si piš, že jsem si dupla a bouchla pěstičkou a vida, sluníčko svítí v celé republice.
21. únor 2010 v 16:00  • Odpověz
hupcza: no pěkný, já to samé v bleděmodrém, až na to, že neuklízím barák, ale byt 3+1 a vynechala jsem žehlení :grinning: Pak jsem si dopřála asi 45 minutovou vycházku se psem a teď sedám k práci do práce a jsem tak unavená, že si mi všechny nápady vykouřili z hlavy :frowning2:
21. únor 2010 v 16:19  • Odpověz
Ahoj, mohla bych se k vám přidat? jsem teda přelomová, srpen /září, ale koukám, že takových je tu víc.
21. únor 2010 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.