• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tak to je ještě dost miminek ... :dizzy_face: To jsem zvědavá, jak rychle to půjde :wink:
6. zář 2010 v 17:10  • Odpověz
@petja: aha ....no já to kupovala před rokem a půl :slight_smile:
a každopádně to běžně vedou ...

@suik: tak já jsem celkem střelec ..baví mě budovat nové ....ale potřbuju to dělat ze svého jistého ...takže v práci, ve volném čase - to je to nej ...ale pak zpátky do svého
no ale on si člověk musí vybrat, co chce ....taky třeba bydlíme v nj, což rozhodně nesplňuje mou představu ideálního místa ...ale poslední dobou i manža začíná shledávat, že op je pěkná :slight_smile:
uvidíme, kde skončíme :slight_smile:

@lendaw: dobré plány na stáří ..my k vám budem jezdit ...chceš :grinning:
6. zář 2010 v 17:14  • Odpověz
@hupcza a všechno nám vypijete :grinning:
6. zář 2010 v 17:15  • Odpověz
@kovalda Děkuji,já jsem objednala podle odkazu od @kuchy
6. zář 2010 v 17:16  •  3 děti  • Odpověz
Takže mimča čekáme ještě od:

adeden
anippe
daja.had
discreet
eliska_v
kovalda
kuchy
lajla
lamia
laterna
lendaw
lotyna
lucinecka
ojo
radkayeboah
zvirka

Přibližně :slight_smile: Takže cca 16 mamin a mimin :grinning:
6. zář 2010 v 17:17  • Odpověz
@kovalda jééé, já tě nechtěla takhle zaúkolovat :grinning: tak to už není moc. Ještě tam chybí Pet.s.
6. zář 2010 v 17:18  • Odpověz
Jo a od

alzbeta.hod
suik

....
no, určitě jsem ještě nějakou zapomněla, takže tak těch 20 :grinning:
6. zář 2010 v 17:19  • Odpověz
@kovalda : Teda Ty jsi vzorná :dizzy_face: Takopřehl aký jsi nám udělala... To je jěště celkem dost :wink:
6. zář 2010 v 17:21  • Odpověz
@eliska_v: jo, samotnou mne to zajímalo. No, vynechala jsem z tabulky asi 3 jména, která mi už vůbec nic neříkala. :slight_smile:

Tak ještě tak 18-20 miminek a krásných zpráviček o nich :slight_smile:. Super :slight_smile:
6. zář 2010 v 17:23  • Odpověz
Ahoj holky!
koukla jsem do tabulky miminek a kráááása! už jich tolik vykouklo a jaký krásný! velká gratulace! už se taky moc na to naše těším :slight_smile:

dneska jsem byla na kontrole. monitor mi ještě nedělali. tak mě to překvapilo. ale doktorka mě pořádně naštvala. už chápu, proč jste některé psaly, že odmítáte vyšetření pohmatem. normálně mě vyšetřují citlivě, ale dnes to strašně bolelo, strčila mi ruku až bůhví kam, furt tam šmatala. samozřejmě z toho celý den krvácím, poprvé za těhotenství a bolí mě celej podbřišek :angry: a ještě mi nic neřekla. tak se ptám, jak to vypadá a ona jakože jsem nedočkavá, že mám ještě 3 týdny, a že nález je úplně stejný jako minule. já se přitom vůbec neptala, protože bych byla nedočkavá, jen mi bylo divný, proč mě tak necitlivě vyšetřuje a měla jsem strach, jestli je vše ok, že. nechápu, co tam lovila.

holky náš malej taky trpěl na bolesti bříška. pomohla nám strašně rektální trubička. vždy vyšla úplně taková pěna :stuck_out_tongue_closed_eyes: . někde píšou, že na té trubičce vzniká závislost, ale nemyslím, že je to pravda. resp. o nikom, komu by vznikla závislost nevím ani jsem nečetla. po pár týdnech užívání těch bio gaia probiotických kapek pak přešly koliky úplně, akorát nevím, jestli pomohly ty kapky nebo to bylo tím, že už mu byly 2,5měsíce.

@hupcza díky za odpověď na phila a tedse. až ho projedete, tak budu moc vděčná za reference.

@petja to je hezký, že sis na mě vzpomněla :slight_smile: moc gratuluju k jolance!
6. zář 2010 v 17:24  • Odpověz
@kovalda no ty jsi úžasná !!! Takže jsem momentálně na řadě !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 17:27  • Odpověz
@kovalda : a ještě :vafle :wink:
6. zář 2010 v 17:29  • Odpověz
kovalda se odmlčela, tak to určo dělá nějakou eňo ňuňo tabulku ... :wink: :slight_smile: :grinning:
6. zář 2010 v 17:36  • Odpověz
Kovalda mě určitě trumfne, ale seřadila jsem to podle TP :grinning: se nudím, no :sweat_smile:

2.9. Anippe, Lajla
5.9. Kovalda
6.9. Zvirka
7.9. Adeden
11.9. Daja.had
12.9. Gazel
13.9. LendaW, Ojo
14.9. Lucinecka
19.9. Vafle
21.9. Alzbeta.hod
23.9. Eliska_v
24.9. Discreet, Suik
25.9.Eveluska
28.9. Lamia, Lotyna
29.9. Kuchy
15.10 Pet.s
6. zář 2010 v 17:46  • Odpověz
@kovalda: a ještě gazel, ... ženský vy nečtete, už několikrát hlásím, že jsem ty jména vypsala v příspěvku (pro lendaw), taky jsem na někoho zapomněla...ale stačilo doplnit.
6. zář 2010 v 17:50  • Odpověz
ještě chybí jedna, ale vybavuju si jen ikonku, zkusím ji najít :wink:
6. zář 2010 v 17:53  • Odpověz
Já jsem našla ještě Patrushka, Wolfi a Tux, ale ty se už dlouho neukázaly.
@suik jestli myslíš tu plavkovou, tak to je Eveluska
6. zář 2010 v 17:54  • Odpověz
@suik: já jsem to u tebe četla, žes to prej někam napsala, když já to nenašla :slight_smile:
6. zář 2010 v 17:56  • Odpověz
@lendaw: tux = alisek :slight_smile:
6. zář 2010 v 17:57  • Odpověz
už vím, to byla Daja.had....tak to jsem myslela, že se jmenuje jinak ....

@kovalda :wink:

wolfi chodí do října
No, takže zkrátka a dobře cca 20 -25 mamin, jaké byly naše odhady na začátku :grinning:
@kovalda já jsem si říkala, že tam byly nějaké čachry s nicky :grinning: Ale na tohle už jsem si nevzpomněla :sweat_smile:
6. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
já měla při hlasování ještě nahlášenou sijen, tu jsem ale taky dlouho neviděla...

a petulka86, není už maminka?
6. zář 2010 v 18:00  • Odpověz
no jo, už dávno, ta má přece Vincence :wink:
6. zář 2010 v 18:01  • Odpověz
Sijen chodí taky do říjnovek
6. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
ahojky....tak jsme se vrátila z kontroly a doktor říkal že se rodit nebude, řekl to tak jako bych neměla rodit nikdy....... :slight_smile: mno takže se pomalu smiřuju s tím že přežiju 2 v 1 i nástup do školy..... (a to jsem myslela že mi to vyjde) mno nic jdu si tisknout rozvrh. Koukám že přede mnou musí porodit ještě deset lidí.... :D
6. zář 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahoj holky,
koukam, ze miminek pribyde jeste hodne :slight_smile: To je paradicka! :dizzy_face:
To nase zrovna spinka....blaho :grinning: Pac kdyz nespinka, chce byt u prsa a ja uz mam bradavky v naprosto zoufalem a zalostnem stavu...a to ma Verunka pouhe 4 dny :pensive: Cumel plive a prst sice jako nahrazka chvilku vydrzi...jenze z neho nic nekapne a tak je rev jak hrom :grinning: Pritom jsem presvedcena o tom, ze hlad mit nemuze, kdyz ji to tece malem i usima...ale proste dokud na tom prsu uplne neusne tak rve...Jesteze existuje bepanten....mazu furt :pensive:
6. zář 2010 v 18:06  • Odpověz
@vafle tak přesně tohle a stejným stylem mi řekla Dr. minulý týden. Odcházela jsem od ní a ona mi říká "No, my se ještě příští týden určitě uvidíme." :slight_smile:

@safryy Vydržaj pijaněr (to vypadá děsně, když je to napsaný foneticky :zipper_mouth: ) - nic jinýho nezbývá :sweat_smile:
6. zář 2010 v 18:08  • Odpověz
@lendaw ....jj ja drzim a vydrzim :grinning: Nejak nemam nervy na to ji nechat rvat...dam ji vzdycky...ale ona fakt nevi kdy prestat nasoska jedna :grinning: Ale kdyz se docpe uplne po povrch, tak se odpoji sama a spi nejake dve az tri hodky....jenze nez se doji, tak to nekdy fakt trva...mam ji tu vedle sebe a nemuzu se vynadivat....zlaticko to je :dizzy_face: Dneska jsme spaly spolu a tatka chrnel na zemi :grinning: Zapijel s chlapama Veruncino zdravi a podle toho jak se vyskrabal po ctyrech az do pokoje to vypada, ze tu bude Verunka nejmin do sta let :grinning:
6. zář 2010 v 18:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.