• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy speciálně pro tebe: http://www.olivers-baby-care.co.uk/ardo-goldcream-nipple-cream.html

mě dala tohle hebamme, je to čistý lanonil a může se na těch prsou nechat a kojit přes to a hlavně mi to doporučila jedna kámoška. V čr jsem to nenašla, jen jinou firmu, ale v anglii v lékárně by to mít mohli.

holky nevíte, jak byl ten recept na ty rychlý langoše s jogurtem, pamatuju si jeden díl jogurtu a jeden mouky, ale dál krom soli nevím.
6. zář 2010 v 18:16  • Odpověz
@suik bohužel, to si nepamatuju. Já jsem si ten recepr někam napsala a taky ho nemůžu najít :angry: Ani už si nepamatuju, kdo ho sem dával.
6. zář 2010 v 18:18  • Odpověz
@suik ...dik moc, to je super, ze se to nemusi nejak extra omyvat...ja ani ten bepanten nejak moc neresim...ono se to vstreba myslim...teda nedelam zadne vrstvy...a zbytek se asi osuchta o tricko...nebo mela bych pred kojenim nejak extra ty prsa omyvat?
6. zář 2010 v 18:25  • Odpověz
@vafle: neboj, jednou to mimčo musí ven :slight_smile:
6. zář 2010 v 18:26  • Odpověz
@suik.... Ja jsem si to zkopcila tak jak to bylo tehdy napsano....padly za sebou hned dva recepty :slight_smile: Ja jsem zkousela takovy mix mezi obema, pac jsem mela jogurt ale jen hl. mouku a jeste nejake obmeny...ale vysledek byl uplne super...takze zkus :wink:

Langoše fofrovky
Kelímek kyšky (má asi 400ml), kelímek hl. mouky, kelímek pol.mouky, lžička soli a půl lžičky prášku do pečiva, uhňácat těsto, chvíli nechat odležet a smažit na pánvi na oleji.

nebo:
kelímek bílého jogurtu, kelímek pak 2x naplnit polohr.m., lžička soli, lžička jedlé sody, vyválet těsto, vykrajovat langoše (dělám mini), smažit na pávni
6. zář 2010 v 18:28  • Odpověz
@safryy jé tak to nevim, .... tohle tam může zůstat a kámoška mluvila o impregnaci bradavek, tam mě to zaujalo :grinning:
@suik: zkusím kuknout, jedny langoše byly tuším od rennu a druhý myslím hanncca, ale nechci kecat. Kouknu, jestli to najdu.
@safryy jé díky, moc! si to musím taky někam zapsat :wink:
6. zář 2010 v 18:29  • Odpověz
@suik je mi delas chute..nasla jsem to na netu, ale nevim jestli je to ten co hledas http://www.toprecepty.cz/recept/1088-rychle-langose/
@safryy ten krem na bradavky ma i kamoska ten co ti suik napsala, je prej super, ze si ho mam taky koupit. Ale jinak jsem slysela i o tom bepantenu...Maji ho ted v akci v tescu... :wink:
6. zář 2010 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz
@safryy prosím, pošli mi ty recepty do IP, ať je potom nemusím pracně hledat. Děkuju :slight_smile:
6. zář 2010 v 18:29  • Odpověz
@lendaw jé to bylo na safryy, no máš to tam ode mě, jsem si to zrovna kopčila do wordu :grinning:

@radkayeboah něco podobnýho jsem našla taky, ale tohle je ještě bez droždí, no musím vymyslet něco, až přijde pan Velký Hlad :grinning:
6. zář 2010 v 18:33  • Odpověz
@radkayeboah ....no me poslala mega velky bepanten tchyne z cech...ja jsem ho tu drive nikde nevidela...ale fakt je ten, ze jsem hodne blbe koukala :grinning: prodava se uplne vsude...ten krem co psala suik ale zkusim sehnat, jestli budete mit takoveho savce=dravce jako my, tak doporucuju udelat to same :grinning: Uz na sale po prvnim prilozeni mi udelala na bradavce cucfleka :grinning:

@suik ...neni za co...ale pysnim se tu cizim perim :grinning: Nicmene nam fakt chutnaly, tchyne je taky delala na nejake oslave a byla chvalena do nebes :wink:

@lendaw ....poslano :wink:
6. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
@suik ten se ma! ja mojemu delam chleba ve vajicku! :grinning: no co mam chleba a zitra by uz nebyl dobry...
6. zář 2010 v 18:36  •  3 děti  • Odpověz
@safryy diky za tip :wink: vezmu sebou do porodnice...
6. zář 2010 v 18:38  •  3 děti  • Odpověz
@radkayeboah ...mnam, vsak chleba ve vajicku je super ne? My ted premyslime co snist...ale na nic jsme neprisli :grinning: Tak ze by langose? :grinning: Akorat prekerka..asi nemam dost jogurtu :frowning2:
6. zář 2010 v 18:39  • Odpověz
@radkayeboah ...tam snad nebudes tak dlouho...ja ho sice mela taky s sebou, ale pouzila jsem az doma...az kdyz jsem zjistila, ze mam bradavky jak struhadla :grinning: V porodce jsem byla jeden den a to jsem je mela ohlodane, ale jeste drzely :grinning:
6. zář 2010 v 18:41  • Odpověz
@safryy: no tak supr, že je Verunka hezky zapitá a bude pěkně zdravá. Náš taťka se taky těší, až ji zapije :slight_smile: Snad to se švagrama přežijou :slight_smile:
Panečku, taková přísavka to je, že ti ještě na sále udělala cucáka? :grinning: Ta je teda výkonná :slight_smile:

@radkayeboah: chleba na vajíčku u nás frčí často, máme to rádi a je to i teplá véča. Ale mám problém, že právě došlo veškeré pečivo :grinning:. Tak pekárna zrovna motá těsto na rohlíky :slight_smile:
6. zář 2010 v 18:42  • Odpověz
@safryy ja bych si dala taky langos ale krom soli nic nemam no mozna prasek do peciva :grinning: musime udelat nakup... chleba ve vajicku je to rychle a vim ze mi to muj sni...On taky vsechno nemusi :confounded: ja mam chut na plnene knedle-merunkove...Boze jak mooooooc!
6. zář 2010 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz
HOlky, já nevím, co bych dnes samou rozežraností strčila do té pusy. To, co máme doma, tak na to zrovna nemám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 v 18:43  • Odpověz
@safryy no doufejme, ze nebude potreba zustat dele,ale clovek nikdy nevi! Kamaradky mala dostala zloutenku takze si tam par dni polezeli..
@kovalda no ja to obcas kdyz mi chleba zbyde, muj chleba vubec neji, ale kdyz ma na tom vajicko a nebo i se sunkou tak to uz je jina :grinning:
6. zář 2010 v 18:46  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda ....no verim, ze Zanetka bude zapita minimalne stejne :grinning: Ale to musi byt no ne?
Ja taky nevim co zblajznout :grinning: A hlavne jak jsem za cele tehotenstvi na nicem extra neujizdela, tak ted zeru same sladke! Fuj!! No ale nemuzu si nejak pomoct :grinning: Ja normalne cokolady nebo dortiky nemusim...a ted si dopravam kazdy den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Uau...tak ted Verunce neco prenadherne cvachtlo do plen...a to byste mely videt ten blazeny vyraz potom :sweat_smile: :grinning:
6. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
Kamaradka v Cesku porodila holcicku 28.08 jen jsme nemeli cas pokecat a ona mi napise...Vse slo v pohode o pul druhe mi praskla voda, do nemocnice jsme dojeli o pul 4 a mala Sofinka se narodila o pul 6... :grinning: no ja jsem myslela ze takhle rychle to chodi jen ve filmech! Musim zjisti co ji slibila za tak rychly porod...
6. zář 2010 v 18:51  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda s tou rozežraností mi mluvíš z duše. Mě teď přijel manžel z práce, osedláme oře a vyrazíme do Kaufláče. Dostala jsem chuť na špagáty se smetanovo-sýrovou omáčkou, k tomu hezky gralic bread a pak budu zase celou noc hekat :sweat_smile:
6. zář 2010 v 18:53  • Odpověz
@radkayeboah ....no teda, ta to mela extra rychle :grinning: Ja bych si na delku porodu taky nemohla stezovat....kdyby ten konec nebyl tak drsne dlouhy...ja to zvire tlacila 2h cisteho casu :pensive: To se tak hezky cte, kdyz nekdo napise, ze na jedno zatlaceni....nebo dve, at nezeru je mimco venku :grinning:
6. zář 2010 v 18:54  • Odpověz
@safryy no me to dava nejakou NADEJI ze i rychli porod muze byt... :grinning: je to zajimave jak nekdo ma tak a jiny zase jinak...Ale vysledek to ma ten jisty! Vsichni si odnesou nekoho velice dulezite sebou domu! Jak uz se nemuzu dockat!
No jdu delat ten chleba manzilek uz bude na nadru tak at muze pojist a pak muzeme mrknout na nejaky filmecek! :grinning:
Mejte se a doufam, ze zitra budem slyset ze Zanetka je uz na svete :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 19:00  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza
heye taky pozoruju mírný neklid v době porodu...ted momentálně uspávám od čtvrt na šest.....a tak nějak každý den takhle v podvečer tu hodku prochováme, někdy dvě...bych taky potřebovala čarodejnici..
6. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
Tak Velký hlad zrovna odrazil, čekám otázku, co bude k večeři :grinning: , ale do těch langošů se mi nechce.

obalovaný chleby jsem dlouho neměla, mňam. Já mám ráda i takovou směs z vajíčka a sýra a to naplácat na chleba z jedný strany o opýct z obou, vespod to je taková topinka.....

Nebo Chudí rytíři - buď jen opýct veku, pocukrovat a poskořicovat, případně k tomu kysanou smetanu, nebo z plátků veky udělat sendvič, potřít tvarohem lehce oslazeným, obalit ve vejci a strouhance, osmažit a vydatně vyválet v moučkovým cukru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....mňam!
6. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
nevíte náhodou někdo co je lepší si dát u císaře, epidurál, nebo spinální anestezii? Já jsem slyšela jen o epidurálu, v souhlasech mám možnost i spinální anestezie, jestli jsem to pochopila dobře, tak při spinálu mi "ochrne" spodek těla....je možnost i kombinace obojího :astonished:
6. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
Zdar lidi, vůbec nic nedočítám a jen hlásím, že jsme stále zcela v klidu a vcelku, akorát mě krapet bolí v krku (takže zcela opačný konec těla :grinning: ) a jsem úplně hotová únavou, asi se na mě snaží hlodat nějaká viroza, ale statečně bojuju :sunglasses: Zítra mám druhou poradnu na porodnici i s monitorem, tak to bude asi na půl dne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak kdo porodil, nic jsem nového v tabulce nenašla??? Rychle mě pls ve zkratce informujte, musím jít zpracovat holčičky do pelíšku, dnes měly fakt úžasný den....od rána mě svými činy přesvědčují, že je mám uškrtit :angry: :angry:
6. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
@lendaw: všechno néééé :slight_smile:

@kovalda: ty jsi hvězda - to bych nikdy nedala do kupy takový seznam

@laterna: čekáme na vložnou tašku ...snad nikde v republice je nemají ..budou prý v půli září ..tak pak snad vyrazíme
včera jsme byli na procházce s normál kočárem a skejtíkem - mělo to úspěch :slight_smile:

@safryy: to bude dobrý ...mi taky tak 4. den praskly do krve ...u každého přisátí jsem šla do vývrtky...dneska už je mnohem líp
6. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.