• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik jo jo u spinálu "necítíš" nohy a pak musíš ležet aspoň 8 hodin...u epidurálu znecitliví jen břicho...ale většinou to dělají tak že se snaží o epidurál a když jim to nejde tak dají spinál...jinak nevím co by tou kombinací mysleli...to je divné ale asi zase záleží na porodnici...zase nevím kde to chceš rodit začíná mi to tady splývat :slight_smile:
6. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
@safryy: bepanthen umývyt nemusíš

tak langoše jsem neměla leta ....že by?

jinak mě lehce děsí, že těhu žravka vůbec neustala ....budu se muset hlídat
včera jsem pekla lívance, dneska buchtu ....furt něco sladkého

@lio: může tam něco být ...u verči třeba to, že jí v té době asi prsakla ta klíční kostička ...možná jí tam fakt bylo ouzko
6. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
@lamia: nějaké erupce na slunci ...ondra měl dneska taky trošku protivnou ..jetstli tě to nějak uklidní :grinning:
6. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
@hupcza ....fakt? Tak to mam nadeji, ze bude lip...prisati je masakr...zatinam zuby a cekam a ono to pak povoli....jak saje, tak uz je to v poho...jen jak pises...ach to prisati :pensive: :grinning:
6. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz
@hupcza ....no ono by to moc umyvat ani neslo....vstreba se to hezky...ale dekuju za odpoved...jsem rada, ze se umyvat nemusi :wink:
6. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
@vafle v německu ... no tady je možnost obojího a že to doporučují....no ještě to vysvětlují, ale tomu nerozumím.

Rozumím jen tomu že to nastupuje rychleji.
6. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
@safryy: jj ...přesně ..jsem zahajovala kojo v divné poloze ...bepanthen a trpělivost :wink:
6. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz
@hupcza no moc mě to neuklidňuje, začíná mě jejich společná destruktivně-vzpurná síla docela děsit, jako si dokáží krásně spolu hrát a kooperovat, tak taky báječně spolupracují při likvidaci vyčerpané matky...ale možná to dík narůstající těhu únavě i víc vnímám a jsem nervní, to vůbec nevylučuju, závadu na obou stranách :wink:

Tak už začínám závidět těm po porodu, tyhle poslední týdny jsou a asi ještě budou dost náročné, na porod se zatím vůbec necítím, ani poslíky ani nic, prostě jen těhotná :grinning:
6. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@hupcza k těhu žravce se přidávám, jen já ji neměla v těhu, ale ted....jen naštěstí nepeču, ono mi to přistává domu ze všech stran, k večíru dorazila sousedka s dortíkama včera měla dcerka dva roky...předtím mamča donesla sladké, taky sem to zbouchla...pane bože .-/

Jinak jj věřím tomu, sem to říkala manžovi, a taky potvrdil že to sleduje, že po té páté /náš čas porodu/ se prořvem do dalšího krmení, pak jak dyž utne, večerní mi ani nedopil a vytuh a to tak že komplet povolil vše co mohl a vytuhl, tak sem ho po hodce na ruce přendala do košíku a tuho, neska tedy musím budit, včera sem nařídila budíka a zamáčkla ani nevím jak, a chrupal do dvou :-O takže on má podvečer neklidu a večer až noc naprosto tuho
6. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lamia: taky mi poslední dny už lezly krkem ..za chvilku budou likvidátorky tři ..to je slušný tým :grinning:

@lio: to mě těší, že v tom nejsem sama :slight_smile:
6. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz
@hupcza no jo ale ty si bez cukrovky, já tedy doufám v tom, že já taky, ale takhle se rozežrat, tfuj :grinning:

tak se nám právě naložilo auto na odtah z před baráku a je s největší pravděpodobností prodáno.....sou fofry
6. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
hojda,
tak co tady nového, nestíhám nedočítám. dneska hlídal taťka, já si jela do práce půjčit od kámošky odsávačku, pokec, nákup, pak něco pro malýho protože se nám tenčí zásoby, buď máme poblinkané, nebo počůrané a spotřeba teda veliká :grinning:
@hupcza : tak to už netuším, jak to zdůvodnili, je to přece jen už pár měsíců :slight_smile: mám to jen napsané v poznámce. Jsem schválně dneska zkusila po koupání při natírání olejíčkem trošičku pohladit ve směru hodin. ručiček bříško, ale nevím něják mě za to nepochválil :grinning:

@antana123 : taky my máme taky noci horší, ale ne že by brečel teda zas až tak dlouho. dneska to bylo dvě hodinky s přestávkama, jsem vstávala a dávala mu dudák. U nás zavinování nezabírá, je už přece jenom venku 5 týdnů a dělohu mu toho moc nepřipomíná :confounded:
my měli dávku 60-80 ml za 3 hodinky, ale my máme trochu jinou váhu než vy :slight_smile:
6. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz
Ahojky omlouvám se že se ozvývám až ted ale nestíhám ráno byla u mě PA pak jsme byli vyřizovat porodné a tak pak venku a až ted mám teprve čas :wink:
@kovalda:držím palce na koktejl :wink:
@rennu:náš musí taky ze zavinky má rád masírování bříška a hlavně má pořád hlad mě asi sní :astonished:
ad oblečení máme 62
teplotu doma máme okolo 20 stupnu
@zvirka:kosmetiku mám batole a spokojenost :wink: není mocparfémová a super
@kovalda:tabulka super si šikula
@safry:taky mažu bepathenem je to super věc
@beru3nek u nás je to na denním pořádku že se nám v noci nechce spát přes den pohoda ale noc děs ted ho uspáváme už od 19:00 ale lepší už to asi nebude
holky mám dotaz máte to taky celý den mi je zima jsem navlečená a zakutaná a v noci se potím že ždímat bych mohla postel???
6. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
@antana123: to víš, že to bude lepší :wink:
termoregulaci mám taky lehce rozhašenou ....v sobotu jsem dokonce dostala takovou zimnici, že mi drncaly zuby o sebe ...
6. zář 2010 ve 21:13  • Odpověz
no nic loučím se jdu uspávat řvouna pa
6. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz
@hupcza a že to bude lepší tomu nevěřím už jsme vyzkoušeli všechno a on prostě v noci nespí
6. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz
ahojky holky, jen jsem Vás rychle prolítla..nová mimča zatím nejsou. Co používáte pro mimčo na zadeček? Náš Míša má treochu červenej opruzenej zadek a nic mi na to pro něj nezabírá...Bepanthen, modrá indulona, taková mast od doktora...nic..furt to má červený, ale nezdá se, že by ho nějak "bolelo"..to asi nee. Ještě mě napadlo dětský pudr koupit v lékárně? Nějaký tip..máte?
Jinak ty bradavky bolí furt...občas máznu bepanthenem nebo potřu mlíkem po kojo. ale furt bolí a jsou trochu popraskaný. Tak střídám kojení přes klobouček nebo když hodně bolí, tak odstříkám a krmím flaškou..takže se to zatím dá přežít..
6. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz
@hanncca : my jsme zapaření minimálně,ale když bylo ouvej tak sudocream na noc a do rána bylo po červenání,já ho požívám i na obličej na pupínky, popáleniny ,opařeniny...všechno....Měli jsme ho i v balíčku vzorek z porodky :wink:
6. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
@kovalda : jo jo, řídíme se podle tvé rady, a dneska je tady další návštěva na noc, tak uvidíme. Včera jsem dvě hodiny lítala mezi postýlkou, svojí postelí a podávala dudlík. Brečel brouček pořád. Pak jsme vytuhli všichni a spali od 9 do půl 11 :slight_smile:
@lendaw : ten manža fakt neměl jezdit na ten zápas :astonished:
6. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
6. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
@kuchy jéé tak na ten jsem zapomněla, že ho taky mám ten vzorek. Tak na noc zkusím, snad pomůže..
6. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz
@hanncca :jj, j fakt účinný, dopřej mu vrstvu na červ. místo... :wink: jak říká manža, znát sudocream dřív, netrpěl bych v létě tak často na vlka a poslal ho hned zpět do lesa:grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz
@kuchy jo, určo vyzkouším na noc!! díky :slight_smile:
6. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
@hanncca: na dupku rybilku a sudocream (stejná zkušenost jako kuchy)....ale já s tím nemám moc zkušenosti ....zarudnutí a opruzeniny jsem prakticky nikdy neřešila

@antana123: to chce tomu věřit ..možná to zní divně ...ale kolikrát mi manža trvdil, že ondrovi se zkrátka nechce spát, že nebude a kdesi cosi ..hodinu ho neuspal ...já tam šla s tím, že na 100% usne a on opravdu během krátké doby usnul
když jsem si absolutně věřila, šlo vše jak na drátkách ....každá moje pochybnost znamenala složitější průběh
6. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz
@lucinecka222 : tak super, že jsi tak dobře dopadla :wink:
@zvirka: na obličej mám leniensku, na zadeček z nemocnice ještě aviril, pak rybilku a bepanten mám koupenou, ještě jsem nepoužila, do koupele mám weledu, koupu ale tak 1x za 3 dny, zbytek myju jen žínkou a obyč vodou a mám super olej menalind od hartmana. Měli ho i v nemocnici. Jinak nic
6. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz
@hupcza : rybilku já nemůžu,to její aroma mi zvedá žaludek :frowning2: Ale používáme občas i ondřejovku, když potřebuji mastnější krém, tu mám s mimi spojenou už z dětství :wink:Ta vůně :slight_smile: A zadeček jsme měli červený spíš až ted,když jsme začali baštit všechno a změnilo se ph stoličky. To jedině sudocream. :slight_smile:
6. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz
@antana123 : já v nemocnici propotila až 5 košil za noc, doma to samé. Mám to ještě teď. I když ted´už jen tak dvě.

Jinak co se týče očistků, tak na to, že jsem 5 týdnů po císaři tak jsem měla dva dny klid, a opět špiním. Takže nevím, jestli už to není MS, je to možný?
@hanncca : tak to nevím, co na zadeček krom toho bepantenu. Není možný, že bys měla nějákou kvasinku na těch prsou? Bych se zeptala na gyndě, až půjdeš na ko v 6 nedělí
6. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz
@hanncca jj sudocream je dobrej, ale já po lehce červené prdelce po každé stoličce šla s prdelkou pod vodu a za dva dny dobrý

@antana123 tak to tě lituju, my spíme přes den i v noci naprosto v pohodě, stačí, když je najezenej, přebalenej, spokojenej, mamča ukonejší a hají..neska vytuh u flašky tak dokonale že spí už druhou hodinku
Mimochodem nevzdávej to karpování, ono to napoprvé pomoc nemusí, ale zavinuj, šššš, houpej a pak dudlík, on se to naučí, nezoufej a nevzdávej

@hupcza největší prča je ráno, kdy si zatancujem, malej kouká, pak mu padaj očka a usmívá se :grinning: já posiluju nohy a malej je max spokojenej, pak ho položím, umeju se nasnídám....je to ňáká divná pohoda :slight_smile: když se vzteká stačí přimáčknout k sobě, přidržet šermující ručičky, kterýma mi už dal pěkně tuhle do zubů :slight_smile: a zklidní se

6. zář 2010 ve 21:55  • Odpověz
@kuchy: no moc to fakt nevoní :sweat_smile:
jinak my měli i nějaké oprudíky a konopné ..ale spíš jen vzorky ..systematicky jsme nepotřebovali
jako mimi vůbec ....a občas jako matyášek - po zavedení běžného jídla

@beru3nek: já se těšila na půlrok bez ms ...a lup - byla tam hned po šestinedělí ...plno lidí mě uklidňovalo, že třeba to je jen jednorázově, že se to stává, že proběhne 1 ms a pak nic ....ale houby - za 28 dní znovu a znovu
6. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz
add pocení, taky se v noci potím a pak vylezu z pelechu a kosnu jako blázen, přes den lezu do horké sprchy.....takže termoregulace u mně taky "funguje" :grinning:

Domča mi tu ted píská jak myš...normoš ze spaní :slight_smile:
písk písk.....kdo to tu mluvil o té škále zvířátek :grinning:
6. zář 2010 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.