• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza s tou ms to je mazec....sem zvědavá co bude u mne ....já mám třetí týden očistky už špinící, tak su zvědavá na další průběh......
6. zář 2010 ve 22:01  • Odpověz
@lio: jako jestli ji dostanu zase hned, tak se fááák nas*u :angry:
6. zář 2010 ve 22:05  • Odpověz
@hupcza : týjo, to už můžu být zas těhu :astonished: , nebo jak je to s kojem jako antiko :grinning: ?

@lio :já :grinning: zoo hadr co. Jsou to šikulové s těma zvířátkama, co. Každou chvilku obnovují repertoár, koťátko, delfín, sova. prča. Hlavně teda mečíme nejvíc :astonished:
6. zář 2010 ve 22:15  • Odpověz
kdy budete stříhat nehty? říká se, že se může po těch 6 týdnech, ne? Náš jak šermuje ručičkama tak se občas škrábne :pensive:
6. zář 2010 ve 22:17  • Odpověz
@beru3nek heye náš malej má zase samou záděrku, resp. kůžičky podél nehtů má jako záděrky, nehtíky se mu"zkracují" samy, než jsem našla pilníček, nehtíky nejsou, jak šermuje a šmrdlá, tak má samoúdržbu, určo to není ideální ale my zatím sme malí na stříhání
Jo jinak my tedy zatím myšičkujeme, písk písk..ze spaní :grinning: pak heká jak dospělej, uff heeek, protáhnout a tak.....ráno jsem ho natáčela, chytla jsem jeden úsměv, pár šklebů a jeden PRD :grinning:
@hupcza nasejřit se můžeš, ale myslím že na to ms ohled brát nebude :grinning:
6. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz
tak manža padnul za vlast a prej jestli mi to nevadí že půjde spát :grinning: ....no lepší než aby tu do noci datlit na ntb.....
a půl jedenáctá a malej ne a ne dát budíčka, tak se du vyspršit, připravit jídlo a půjdu ho vzbudit a pak spát .-)
TAK HOLKY dobrou všem
6. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz
@beru3nek: co já vím, tak kojo jako antiko funguje za předpokladu, že nemáš ms a jsi do půl roku po porodu ..pak máš 98% jako u jiné aktiko
stříhat budu asi hodně brzy - má dlouhé nehtíky

@lio: obávám se, že máš pravdu :grinning:
6. zář 2010 ve 22:29  • Odpověz
pet.s Ahojky holky, tak dnes jsem si šla vyřídit na gyndu mateřskou, když mě viděl dr, jak jsem bledá a utahaná, tak mě hned vyšetřil Malá měla špatné ozvy, tak nás hnal na hospitalizaci do nemocnice. Tam nás znovu natočili a všechno se zdálo v pořádku.Jen UZ pupečníku dělali 3 doktoři, mladá si s nimi hrála strkala jim tam ruce a když ho už našli, tak jim ho rychle ostrčila. Nakonec je všechno v pořádku. Tak nás pustili domů,ale už abych porodila. A dr má u mě velikou flašku.Fakt je zlatej, vyprávěla jsme mu to o Podolí, tak jen vrtěl hlavou.
Doma máme už skoro dodělanou skříň, za to v druhém bytě se brodíme v maltě a štuku. Hrůza Ale pokračuje to.
6. zář 2010 ve 23:03  • Odpověz
@pet.s musíš být už vyčerpaná, já bych takovýhle stavební úpravy v těhu nedala :unamused: ...můžeš odpočívat?
6. zář 2010 ve 23:26  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: Včera večer už jsem si myslela, že mám ty poslíky, o kterých tu všichni píšou a ono prd - doslova a dopísmene :grinning: Takže zase nic. Jen mi nějak odumírá levá strana těla. Už třetí den mám něco v levém oku, bolí levé ucho, z levé nosní dírky teče krev, loupe mě v kříži (ale jen na levé straně) a bolé levý palec u nohy. Tak nevím, jestli je to nějaké znamení :confused: Minimálně to může věštit výsledek komunálních voleb v naší obci :rolling_eyes:
7. zář 2010 v 05:35  • Odpověz
DObré ráno holky, díky za rady. Večer jsem prdelku mázla sudocreamem a zdá se to lepší. Moc jsem to ještě nezkoumala, akorát jsem ho přebalovala při lampičce, nechtěla jsem na něj svítit velkym světlem!! Tak uvidím teď až budu přebalovat. ALe první pohled je dobrej!!
Dneska jedem na sono kyčlí, pak na skok k mojí mamce a pak jedu do Příbrami něco pokoupit !!!
7. zář 2010 v 06:36  • Odpověz
@pet.s To je mi líto, že máš takové "trápení". Už aby jsi měla mimčo u sebe, viď? Ale neboj, rychle to uteče!!!!
@hupcza já bych se na kojo jako antinu moc radši nespoléhala. V pondělí za týden jedu na KO po 6ti nedělí, tak si nechám napsat nějaký prášky. Jsem zvědavá, kdy MS dostanu...Ale s antinou bych to mohla dostat nějak pravidelně...uvidíme.
7. zář 2010 v 06:40  • Odpověz
@beru3nek s kvasinkama jsme taky bojovali, ale to pomohla gensiána. Měl je malý v puse nebo já na prsou. Ale teď to kvasinky nejsou si myslím, ale jak střídám kojo přes kloboučky nebo odstříkávání a pak dokrm flaškou, tak je to lepší. Dneska jsem kojila...ráno nestíhačka, tak bez kloboučku a docela v pohodě.
7. zář 2010 v 06:42  • Odpověz
Ahojky.
Tak dnešní noc stála za to!!
Ve 23:45 mě probudila bolest celého břicha, nemohla jsem se ani otočit a k tomu se přidal podbříšek.... Tak jsem ňák vylezla z postele a snažila se to rozchodit, ale to nešlo, míč taky nezabral, spíš naopak. Furt břicho tvrdé a bolesti podbříšku! To se opakovalo docela často co 5 minut, tak jsem si vlezla do sprchy a co 2 minuty křeče do podbříšku a tvrdnutí břicha. Tak to jsem si už říkala, že to snad nemůžu vydržet a pak z ničeho nic to přestalo...Ale dobrou půl hodinu to trvalo! No já myslela, že polezu po stěně!! :(
7. zář 2010 v 07:12  • Odpověz
@eliska_v téééda ty máš taky slušnej trénink:frowning2: kdy des na kontrolu?
7. zář 2010 v 07:23  • Odpověz
@lio : Ve čtvrtek! Ale trénink si malej mohl odpustit!! :frowning2:
Teď mě zase šťourá dole, mě příjde, že si snad chce udělat svojí vlastní cestičku!!
7. zář 2010 v 07:26  • Odpověz
@eliska_v tak uvidis, zda budes mit nejaky nalez.odpustit asi jo, ale to k tomu patri, vydrž, už se brzy dockas.-)
7. zář 2010 v 07:31  • Odpověz
@lio : Já doufám, že vyleze už co nejdřív! Je doopravdy furt dost živej a když nakopne tak to bolí! A nejradši má žebra...
Tak já vím, že to k tomu patří, ale fakt jsem nečekala co mě čeká a teď když vím část, tak se děsím té zbylé... A to co jsem měla do teď za poslíky, tak se tomu jenom směju!!
7. zář 2010 v 07:33  • Odpověz
@eliska_v neboj se, to zvládneš. Porod sice bolí, neříkám že nebolí, ale rychle zapomeneš. To mi věř :slight_smile: !!!!
7. zář 2010 v 07:39  • Odpověz
@hanncca : Tak já si to myslím, ale kdyby to večer aspoň tím porodem skončilo, ale ono ne...On jenom nácvik!!
7. zář 2010 v 07:50  • Odpověz
dobré ranko :slight_smile:

@pet.s: hele ženská, měla by ses kapku šetřit ... sice je fajn zvládat tolik věcí, ale nenahraditelná jsi jen v jednom směru :wink:

@lendaw: jako samo ti nepřeju nic zlého, ale musela jsem se tvému komentáři smát :grinning:

@hanncca: no je tam 98% ..což je relativně vysoko ...já to kombinkovala s metodou plodných dnů ...a vyšlo to ...jak jen jsem to přestala sledovat - šup, verča se zjevila :slight_smile:

@eliska_v: jj ...další, co poctivě trénuje :sweat_smile: ....přesně co píšeš ....4 týdny tohle ....říkala jsem si, že mě raní mrtvice, že bolest nevadí ...ale když z ní je alespoň vyýsledek a ne takové plácání se odnikud nikam
7. zář 2010 v 08:02  • Odpověz
dobré ránko holky maminky a těhulky,
japak se máte? jsou nová miminka, nebo si ještě užívají u mamči a drží se termínu?

7. zář 2010 v 08:04  • Odpověz
@hupcza : To je právě ono! Kdyby aspoň z toho byl venku Daliborek a né, že si to natrénuje, aby teda věděl a abych věděla já... :sweat_smile: A pak si dá dvacet!
7. zář 2010 v 08:05  • Odpověz
Ahojky a dobré ránko přeju holky,včera sem byla už totálně ko tak sem šla spát :slight_smile: koukám že dneska mám co dočítat ale do toho se pustím hned jakmile přijdu z poradny jsem zvědavá jak dpoadnu a zda se to tam dole připravuje,ted se pujdu chystat a ve třičtvrtě musím vyrazit :slight_smile: tak mi držte palečky at je vše ok :wink: zatím papa po poradně sem dorazím :wink:
7. zář 2010 v 08:13  • Odpověz
Ahooj,

@eliska_v . no něco takového dělal Tobi včera v noci a taky není ještě na světě, si jen zkoušel ,jak na tom jsem :grinning:
Daliborek už taky začíná :slight_smile:
7. zář 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás ráno celkem akční...Honzíček se při přebalení pokadil tak, že to šlo půl metru daleko a trefil kromě mě a podlahy i zavinku, stůl, plíny, medvídka, co měl pes na zemi :grinning: nářez. Jinak jsem ted zběžně prolítla pár příspěvků, a půjdu mrknout po tom sudocreamu, myslím, že byl taky vzorek z porodky...koukal ajsem ráno, že máme také trošku opruzenou prdelku :sweat_smile:

Koukám, že žádná nová miminka se nekonají :angry: a já se těšila :slight_smile:

ad kojení, taky mám citlivé bradavky....přesně jak píšete, bepanthen a nebo MM

Netuším ani, co dnes vařit, s frekvencí, kdy odbíhám furt z kuchyněk malýmu, asi nic moc...sice spinká, ale asi má boleníčko, protože co chvíli se zaškvíří, zabrečí, vřískne a za chvíli tocho a spí se dál...
7. zář 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahojte holky, tak včera jsem si připadala jako důchodce, co obchází doktory :grinning: Ráno poradna, stále "zabetonóvanáno" až jsem z toho nešťastná, už to chci mít za sebou a furt nic, jediný posel, jediná křeč, prostě nic, tak nevím co s tím... příští středu už jdu ke svému dr. tak snad s ním bude rozumná řeč a domluvíme se na nějaké pěkné datum na vyvolání i kvůli té cukrovce... uvidím...
A odpoledne jsem si dala kontrolu cukrovky, pořád stejný, kontroly zkončili a do 3.měsíců po porodu zase na zátěžový test vypít ten nápoj a pak se rozhodne...

Tak já nevím, jestli se mám pokoušet nějak ten porod přivolat, bo stejně si to tělo bude dělat, co bude chtít...
Ale aspoň jsem stihla včera holiče a dneska asi hodím barvu :grinning:
7. zář 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahojky,malej včera ve školce pohoda,dnes už od rána hrůza a děs! Jak jsem řekla,že se oblečem,tak spustil,že do školky už nejde,že už tam byl přece,že se bojí těch dětí,jak tam pláčou :cry: No odjeli s manžou nakonec dobrovolně,páč manža mu řekl,že tam pojedou teda spolu podívat se na ty děti a jestli budou plakat tak pojedou dom.No 1:0 pro manžu,děti tam zrovna žádné neplakali,ale jak řekl, po chvíli,že jde domů,tak ne tati,tady budeš,tak se zdejchl,jak si malej hrál,učitelka říkala,že je to tak nejlepší,obzvlášť,když ví,že přijdem a kdy...Já jsem ale na nervy,snad přijdu o mlíko :cry: Snad se to zlepší,prý je lépe slzavé údolí na začátku,dítě se uvolní,neblokuje to v sobě...ach jo
Navíc i dnes byla divná noc,Jolanka začííná být neklidná kolem doby konce porodu,jakoby si to znova procházela,i ten dech má takový nepravidelný,pořád něco řeší...ale si říkám ,že je divný,že spí hůř a hůř...No na dneska sem spala tak 3h
7. zář 2010 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz
@petja já si ani nedokážu představit jak ti to musí trhat srdce :frowning2: Budu držet palce, ať se Filípek začne do školky brzy těšit. Člověk si připadá jak krkavčí rodič, když mu doma dítko pláče, že tam nechce, co? :frowning2:

@discreet to jsme na tom stejně. Ani jeden posel, ani jedna křeč (kromě té zažívací po ricinovém nápoji). Dole taky zabetonováno :angry:
7. zář 2010 v 10:06  • Odpověz
@lendaw Díky za podporu,jsem z toho fakt něšťastná
7. zář 2010 v 10:09  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.