• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ránko :slight_smile:,
tak 11 hodin jsem nespala teda už dlouho :slight_smile:. Sice ne v kuse, to už neznám několik měsíců, ale i tak je to moooc fajn :slight_smile:. Asi tělíčko sbírá energii na ten náš velký den, doufám :slight_smile:. Dnes máme termín dle MS a zítra zase kontrola. No říkám si, že by bylo moc fajn místo na kontrolu tam jet zítra rodit. Zrovna i manža má volno a je i moc pěknej datum 8. 9. 10 :grinning:. Tak uvidíme, co slečna na to :grinning:
7. zář 2010 v 10:10  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
zdravím po delší době, zvládám vás zběžně dočítat ale reagovat už ne :slight_smile:
u nás se to konečně blíží ke konci a koupelna bude hotová. teď tu máme obkladače :dizzy_face: už "jen" poklidit a můžeme rodit :grinning: dneska toho chci co nejvíc zvládnout a večer nebo zítra ráno vypít huhu koktejl :slight_smile:
K miminkům gratuluju :dizzy_face: já si teda vůbec nedokážu představit, že si už brzo to miminko naše přivezeme domů...jak tu neni nic připraveno, všude bordel a mě nic netrápí tak je to spíš takový scifi pro mě :grinning:
7. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
7. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
Dobré dopoledne ... :slight_smile: To my , co nemůžeme spát, už máme vyluxováno, vytřeno, zalité květiny :wink: , utřený prach .. :grinning:
.....
No a zítřejší datum by se nám taky moc líbil ... Tak jsem zvědavá, jestli sen o osmerčatech značil datum porodu osmého ...
Pěkný den ...
Jdem s manžou do lesa ... :grinning:
7. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
@kovalda zítřejší datum by se mi taky moc líbilo :slight_smile: ale ono si to škvrně stejně vybere podle svýho. S Dominičkem sem měla vybraný datumy 1.3. a 3.3. a ten pacholek se narodil 4.3 :grinning:
7. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
@radkayeboah: tvůj manža vůbec nejí chleba? A co jí? Jiné pečivo jo? A co český chleba? Ten je přece úžasný, no ne? :slight_smile:

@safryy: to si piš, že Žanetka bude taky pořádně zapitá, to mi je jasné už dlouho a rozhodně mu v tom nebráním :slight_smile:, však to k tomu patří :slight_smile:.
Jé a blažený výraz malé, když to čvachtlo do plenky, :slight_smile: to asi asi dovedu představit :grinning:

@lendaw: hmmm, tak špagety s omáčkou a česnekový chleba, ty bláho, ještěže to čtu až teď :slight_smile:. Taky bychom doma potřebovali doplnit zásoby. No tak holt kdyžtak až zítra po kontrole, jestli se nějaká uskuteční :slight_smile:

@suik: jé, ty jídla co píšeš vůbec neznám -nějaký ty chudý rytíře či co, ale už to mám opsaný a vyzkoušíme. Jo a na langoše jsem včera chuť neměla, ale dneska teda jo.
Jo a tu spinální anestezii asi měla tatarina, alespoň tedy před zákrokem psala, že jí to nabízejí.
7. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
Gazel,děkuji,to je od tebe pěkné.
7. zář 2010 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz
@lamia: panečku, tak ty máš bolesti na druhé straně těla :grinning:. Ať tě viróza nezkouší a táhne někam, už takhle máš slušný zápřah. :slight_smile: Nový miminka máme od hhalina a komincena - v tabulce nám trochu zamíchaly pořadím - jsou na 13 a 14. místě :slight_smile:

@lio: to šlo rychle teda s autíčkem. Super :slight_smile:

@beru3nek: tak jak čtu, že máte vše poblinkané či počůrané, tak začínám být moc ráda za naše nadměrné zásoby oblečení :slight_smile:

@antana123: díky za chválu tabulky :slight_smile:. Na koktejl se zatím nechystám, jedině, že by ve středu začali vyhrožovat vyvoláváním :slight_smile:. Ale asi už radši nakoupím suroviny :slight_smile: Dnes jsem 40+0 (či 40+2) :slight_smile:, tak radši ať jsem připravená :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
@pet.s: no vůbec se nedivím, že jsi pobledlá a unavená, při tom zápřahu, co máš. Tak hlavně, že jste holky v pořádku. Zkus si taky najít aspoň chvilku na odpočinek, holka :slight_smile:

@lendaw: jj, mám to stejně - říkám si aha, něco se děje, a PRD :grinning:

@hanncca: tak ať vám sono kyčlí dopadne dobře :slight_smile:

@eliska_v: jé, tak tvoje tělíčko teda slušně trénuje na porod. Vydrž holka :slight_smile:

@lucinecka222: budem zvědavé na výsledky z poradny :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:46  • Odpověz
@rennu: nová miminka máme, ale v tabulce jsou na 13. a 14 místě - hhalina a komincena :grinning:
Jinak jak čtu, tak HOnzíček je šikulka, když vás zvládl takhle zkadit u přebalování :grinning:

@discreet: no, jestli máš dole "zabetonováno", tak žádné pokusy asi nezaberou, ale rozhododně to můžeš zkusit, třeba to pomůže aspoň trochu :slight_smile:

@petja: do školky držím palečky, ať se to brzy zlepší. Ono to tak opravdu většinou bývá, hlavně teď zkraje je tam spousta dětiček, které tam jsou poprvé, tak pláčou, ale oni si brzy zvyknou, zkamarádí se mezi sebou i s paní učitelkou a bude lépe. No a Jolanka, jak tak čtu, tak několik dalších miminek je neklidné v době konce porodu, tak snad si to potřebují jen párkrát projít a bude klid a když ne, tak zkuste všechny tedy přes tu hupczu zjistit, jak se to dá odčarovat nějak. Držím pěsti :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:52  • Odpověz
@gazel: to chápu, že pokud máte doma staveniště, tak si nedovedeš představit, že si přineseš miminko :slight_smile:.
No, já už si to představuju každý den a jen čekám, KDY to vypukne :grinning:
No, mně je datum vlastně úplně šumák :slight_smile:, prostě se už jen těším :grinning:

@adeden: no vida, tak to bychom se mohly potkat vyloženě u porodu, nejen na pokoji :grinning: Nám (teda mně a manžovi) by se zítřek líbil, tak uvidíme :grinning:.
Měj se krásně v lese, taky bych šla, ale sama si netroufám a manža hákuje :slight_smile:
7. zář 2010 v 10:56  • Odpověz
@petja: to je vždycky radost se školkama :sweat_smile: ...ale to zvládnete :wink: ..ségra se s tím taky hrozně trápí ..navíc kubík je spíš samotář a má rád své jistoty ...takže školka je mazec
ale snad u vás to bude jen taková přechodná lapálie
i když to asi musí být na palici dávat prcka někam, kde až tak moc nechce :cry:

my jasme dneska byli prvně sami ....pohoda ....teď šel s babičkou ven ...ale zdá se, že to nebude tak zběsilé, jak jsem si myslela :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:02  • Odpověz
@hupcza : jako sami bez tatínka? a babičku máš ještě k ruce....?Jen zjištuji,jak to bude u nás,jestli to zvládnu... tatka půjde hned jak mě pustí z porodky do práce a mamča tu taky nebude, ted mě jen vozí na kontroly do porodky a hlídá tam Matyho, to bych na ozvách nedala.
7. zář 2010 v 11:05  • Odpověz
ahoj

@eliska_v jejda jejda, takový trénování bych teda nechtěla....

@petja: uf, to musí být pěkný nápor na nervy, malé miminko a čerstvý školkáček :unamused: ...držte se, snad se to nebude dlouho trvat než se to zlomí a zvykne si a bude se těšit.

u nás je klid, jen mě bolí záda, celá, dneska asi budu muset ukecat manžela na masáž, ráno jsem si pohopsala na míči, je to malinko lepší.

to s tím znovuprožíváním porodu by mě zajímalo, hlavně jak se to řeší :wink:
7. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
@kuchy: no dopol. jsme byli úplně sami ....tatínek odrazil před půl osmou ....babička dorazila až před chvílí ..jako furt to není celý den ...ale v klídku jsme posnídali, uklidili kuchyň a jídelnu, začali vařit oběd ....
no a do toho ondrovi teda ještě asi začaly růst stoličky - furt si něco strká do pusiny a hrozně slintí ...
7. zář 2010 v 11:12  • Odpověz
@petja tak zase to není tak zlé, ber to z té lepší stránky, že Filípek ve školce nebrečel a neměl hysterák a nemuseli ti volat, ať si pro něho dojdeš :slight_smile: Ono se to srovná a taťka šikula na něj dnes ráno hezky vyzrál :wink: držím pěstičky

@kovalda to se někdo má, takhle si vyspávat :grinning: my co jsme vzhůru každou chvilku v noci a ráno od kuropění....:grinning: :grinning:

@adeden to se to uklízí :slight_smile: taky bych potřebovala žehlit aspon...ale ted jsem na etapy dodělala oběd a dala zapéct....holt nejsem chobotnice, i když by se mi to s Honzíčkem občas tuze hodilo, každý chapadlo by zvládalo jinou činnost :wink:

Maminy, Honzíček má vodnatější stolici, je to normální nebo ne? Mám volat mudr? Kdyby mě nenahodil ted podruhé, tak bych si toho nevšimla, protože plenka to vsákne..sice barva míchaných vajíček je, ale je to vodnaté :sweat_smile:
7. zář 2010 v 11:13  • Odpověz
Ahojky holky, díky za poporu,ale oni já jsem unavená a strhaná jen psychicky. Fyzicky mi je fajn. Kor když můžu něco dělat a nijak to nepřeháním. Lehnu si kdy chci a spím , tak jaky chci.Teda když slečna dovolí. dnes mě berou štiplavé křeče do nohy a 5 minut,ale ted jsme třeba vstávala.
@petja- hele já ve školce učila. slzy přijdou skoro vždy. Jsou dva typy dětí - jeden brečí prvních 14 dní a pak dobrý a druhý 14 dní dobrý a pak teprve začnou. Neboj, on se s tím srovná. Jen nemsíte povolit a hlavně před ním pochybovat a smutnit. On by pak měl pocit,že je školky něco čeho i ty se bojíš a bál by se víc. Prostě vyslechnout, "ano já vím, že se ti tam nechce,a le jsi šikovný kluk a zvládneš to a po obědě pro tebe zase přijdu" a tečka. To víš, že to nepůjde hned. Hlavně chválit, jak je veliký chlap, že to zvládnul.To je moje rada a zkušenost.
Ale bud v klidu. Moje děti šly obě až ve 4 letech. bára docela v pohodě, začala zlobit až ve 4 třídě, kdy mi v šatně rvala kabát a vyváděla. Daník ten brečel, když šel do školky, brečel když šel ze školky, že si nemůže už hrát. Celé 3 roky, co tam chodil.Prostě prdlouškové moj zlatí :grinning:
7. zář 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahojky holky tak sem doma z poradny,dnes sem se dozvěděla že hlavička sestupuje ale nic víc se neděje,čípek pořád 2 cm ale hrdlo mněké tak ještě že tak,byl mi proveden druhý hemiltnuv hmat,a mužu říct že sem dneska cítila jako by tam něco povolilo :slight_smile: říkal že pokud se to nerozjede tak mám v pondělý nástup před devá tou ráno budou mi dělat zátěžové testy a v uterý ráno mi budou vyvolávat porot.Když sem odešla ze špitálu po vyšetření tak se najednou pocitovala že mi nějak začalo tvrdnout břicho do toho malí ještě škitavka a akční takže mazec :grinning: ,doma sem šla na zachod a v míse se oběvyla kapička něčeho jako malinkatý pidi hlen z žilkama ale opravdu jen tečka ja jsem to ještě skoumala :grinning: :grinning: tak uvidíme ,no sem velice zvědavá :slight_smile:
7. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
hojda,
tak dnešní noc byla celkem klidná hlásím :grinning:, jen teda už mám silný spánkový deficit, chtěla jsem si dát šlofíka, ale místo toho uklízím, peru :sunglasses:, tak snad někdy navečer to klapne.
@lio : Jsou to ňuňánci naši :grinning: no taky mu to asi zapiluju ty nechtíky, je v obličeji už samej šlinc jak se vzteká a u toho šermuje ručičkama :astonished: . a jak odsáváš, ručně nebo jakou máš odsávačku? Mě to šlo nejlíp tou v nemocnici, byla super, ale stála x tisíc, jinak ručně, ta co jsem koupila musím prodat, zkoušela jsem i starou balonkovou a taky nic teda :confused:
@hupcza : aha, tak to jsem už asi v pytli s tou kojo antiko :stuck_out_tongue_closed_eyes:, když já ani nevím jestli to mám. Před těhu jsem jen špinila, takže to je už asi MS :angry:
@pet.s : tak hlavně že je vše o.k. to musí být teda nervy chudinko :pensive:
@hanncca : tak ať dobře dopadnete u dr :wink:
@eliska_v : tak třeba budeš mít porod lehčí než poslíčky, někdy to tak prý bývá :wink:
@alisek : nazdárek, jakpak se máte s Honzíčkem?
@rennu : :slight_smile:, tak to byla teda pěkná trefa, šikula Honzíček :grinning:

@discreet : tak třeba to pak bude ráz naráz, nikdy nevíš :wink:
@petja : neboj on si Filda zvykne, ty začátky jsou krušný asi. To říkají všechny mamči, že to jsou slzičky na všech stranách, ale za až si tam najide kámoše, tak to bude hned lepší. Tak ať je Jolanka brzo v noci klidnější, ty noci jsou nekonečný, jak brečí dětičky :pensive:
7. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
@kovalda : tak držím pěsti, aby to zítřejší datum vyšlo :slight_smile:, teda 11hodin tichá závist :grinning:
@kovalda : ono prý jak u koho, kámoška mi říkala, že měla spotřebu minimální. My jsme blindící, takže máme mega spotřebu :grinning:
@hupcza : tak ať proběhne růst stoliček Ondráška co možná bez komplikací :wink: . Já teda vás holky obdivuju, co máte dva prcky do dvou let po sobě, to bych teda byla už asi průhledná :grinning:
7. zář 2010 v 11:34  • Odpověz
@hupcza Ještě jsem se chtěla zeptat, co pan primář? Měla si tu čest? Včera v poradně chvilku ordinoval, ale naštestí jsem se mu vyhnula :sunglasses:
7. zář 2010 v 11:34  • Odpověz
@hupcza : nj, stoličky nám lezou už déle, zatím máme 4 :slight_smile: Ale toho co bude po porodu se začínám bát :confounded:
@lucinecka222 : tak kontrola v poho :slight_smile: ,třeba se porod rozjede sám do pondělí je času :grinning:
7. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@pet.s ale ona psychika hraje taky svoji úlohu :wink: , šetři se i po téhle stránce co nejvíc to půjde....

já asi sbírám síly na porod a na hukot potom, jak jsem na začátku začala s únavou a spavostí je to tu zas. Dneska opět čekám na poštu, včera přijeli až ve dvě, tak jsem zvědavá kdy dneska :unamused: , jestli vůbec, nebaví mě to, musím být furt v pozoru, kdy zazvoní, pak následuje trysk (haha) ke zvonku....někdy jsou rychlí a nečekaj.
Taky chci epinovat, musím začít dřív, včera jsem byla ztahaná jako kotě a nebylo nic. To taky nejde :unamused:
7. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@beru3nek ženská koukej odpočívat, úklid počká! :wink:
7. zář 2010 v 11:36  • Odpověz
@beru3nek : třeba ty kila, co potřebuji dát dolů poletí rychle, to jediné by mě moooc potěšilo, chvi být po dtětech zase šik :sweat_smile:
7. zář 2010 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

u nás zase noc super...snad to nezakřiknu, spím teď fakt dobře :dizzy_face:

@petja tak snad si tam malý postupně zvykne...třeba až si najde kamarády :wink: držím palečky...možná Jolanka cítí, jak si nervní, tak se jí hůře spinká :fearful:

@discreet koukám, že máš termín až 24.9....a oni ti to budou vyvolávat dříve, kvůli té cukrovce?? :confused: :sweat_smile:

@eliska_v přesně vím, o čem píšeš...to jsou ty strasti posledních týdnů :stuck_out_tongue_closed_eyes: kolikrát mimino hlavně večer, když jsem chtěla jít spát nebo ráno po probuzení se tak mlelo, že to dost bolelo, ani jsem nevěděla, jakou polohu zvolit a to vydrželo třeba přes hodinu :rolling_eyes: :rolling_eyes: jsem kolikrát myslela, že ho normálně sama už vyříznu :sweat_smile: okopaný žebra jak blázen, který pak dost bolela, někdy to schytával močák...no děs... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teď musím zaklepat..poslední týden už se tolika nehýbe, asi má čím dál míň místa a já spím jak dudek :dizzy_face:

musím letět k plotně :sweat_smile:
7. zář 2010 v 11:37  • Odpověz
@rennu: no to víš, však vyspávám, že to ještě jde :slight_smile: Ale samozřejmě, stále živím naději, že malá bude spavec, jako jsem bývala já :grinning:

@lucinecka222: no tak držíme palce, ať se to rozjede přirozeně, abys nemusela na tu vyvolávačku a vida, víš určitě, že nejpozději za týden máš malého u sebe :slight_smile:

@beru3nek: čoveče, běž si lehnout, praní a úklid počkají :slight_smile:
díky za držení palců na zítřek, no to víš, čekáme každým okamžikem, přijdu si jak časovaná bomba, kterou každý (včetně mne) stále pozoruje, kdy už .... :slight_smile: 11 hodin spáneček byl teda fakt zdařilej, sice teda asi 4x na záchod, ale i tak super.
7. zář 2010 v 11:41  • Odpověz
@kovalda on tady cesky chleba tezko sezenes, takze kupuji polsky coz je podobny {cesky je ale chutnejsi} ale da se... No a jinak anglicani maji ty jejich toustove chleby...a muj ma zase svuj africky chleba-celkem dobry. Chutna to trochu jako vanocka, bez hrozinek... On moc nesnida jen cerealie to je tady velice popularni. No ale kdyz jsme byli v Cesku a tatka donesl cerstve rohlicky..Tak mu hrozne chutnali i mi rikal ze je skoda ze to v anglii neni. Rohliky jsou strasne obtizne tu sehnat. Maji je tady ve slovenskem obchode, ale mrazene a jsou hned pryc...Tady v Anglii je to hrozne slabe s pecivem..U nas je vyberu a vsechno cerstve tady pekarstvi otvira kolem pul 9. :frowning2: a to tam velice nic moc neni...
7. zář 2010 v 11:41  •  3 děti  • Odpověz
@ojo No to právě nevím, mimi bylo o 14dní větší, takže teď by mohlo mít kolem 3,5kg, ale uvidím jak dopadnu u svýho doktora, teď měl dovču... ale nevadilo by mi to, než rodit přes 4kg :confused:
7. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
@discreet aha, kvůli váze...tak to jo :slight_smile:

@kovalda my tě tu taky sledujem :grinning: :grinning: :grinning:

@hupcza @kuchy no taky jsem zvědavá na nás, jestli si přítel veme volno nebo ne :sweat_smile: případně možná Tomáše vždy hodí našim na ty první dny...nevím ještě... :sweat_smile:
7. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.