• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy : jj, bylo to někdy v době tvého porodu, min. pátek se vrátil z německa. :grinning:
7. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz
@kuchy @hupcza hm...to mi nějak nedošlo..resp. tohle bych čekala u staršího, že si může připadat odstrčený, když přinesu mimi a on pak pojede k babičce :sweat_smile: Tomáš mi přijde na to malý, aby si to spojil, je hodně přizpůsobivý, naši ho často hlídali, nevisí tolika na mě :sweat_smile: no ale ček neví, že? mamka by sem možná přijela možná ne...nevím, no uvidíme, jaký bude druhý mimčo...přítel říkal, že ty 2 dny by tu s námi zůstal :slight_smile:
kolíbku už máme dole v obýváku přichystanou, ani si ji nevšímá...tak je částečně na to připravený, jen tam položit prtě :slight_smile: :slight_smile:

@kovalda jj tady je to jiná atmoška :grinning:
7. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz
@discreet no takhle je ještě dražší :grinning: ....ale i kdyby to nevyšlo, tak si připlatím....tamty co jsme měli byly tak normoš a ta jedna pak ničila i prádlo.
7. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz
@kuchy tím odkládáním si myslela dávat starší dítě do školky? No já nevím, měla jsme děti dva a půl roku od sebe. Bára s námi byla ještě rok doma a bylo to peklo. nebavilo ji koukat jak se starám o bráchu a nosit mi plínky. prostě potřebovala zábavu a děti. takže můj názor je, že lepší dát dítě do školky, alespon na dopoledne. Kde má program, rozvíjí se a vyhraje si než ho držet doma a nutit ho,aby ho bavilo koukat na mámu jak tancuje kolem prcka.
Já ráno vstala s oběma dětma. Báju jsme odvedli do školky, malej většinou cestou usnul, tak jsem stihla nákup(tenkrát se ještě nakupovalo denně v samce :grinning: ) pak doma rychle poklidit, pohrát si s malým. Po obědě pro Baju do školky (někdy i po spa, malej taky spal a já taky) a pak jsme šli ven na hřiště nebo jiný program. Odpoledne bylo většinou její. Řekla bych, že pro nás teda byla školka přínos.To víš, že to taky ráno zkoušela, že nechce, ale docela brzy přestala.
7. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz
@pet.s : ne, pořádně čti. :wink: ..tím myslím poslat malé batole k babičce....když se mu narodí sourozenec, , a je to najednou náročné skloubit....náš Maty má teprve 1 rok a 2měsíce.... , sám tomu ještě nerozumí a jestli něco tuší,tak spíš sám od sebe, vysvětlování by nebylo u mimina jeho věku k ničemu. Jsem ráda, že sám začal hladit bříško a i tak bych tak malé dítě nikomu na delší dobu než je nutné nesvěřila, na porod mamce, po porodu pohlídá tatínek a pak bude zase u maminky.

Školka je věc starších dětí, těm už se dá lecos vysvětlit :grinning: O školkáčích nikdo nemluvi, já hupcza a ojo máme ještě moc malé ty starší děti, do 2 let :sunglasses:
7. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz
Ahojky!
Vidím, že @kovalda taky stále nic, jako já :wink:

@kuchy No vidíš, tak už i zátka pryč, jsem to včera říkala, že odrodíš přede mnou :grinning:

@lucinecka222 Tak třeba se to rozjede samo, a když ne, tak to máš za týden za sebou :wink:
7. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
@zvirka : ne ne, já budu až po tobě, vím to, být tebou, udělám si ten porodní huhu koktail, kamarádce včera super zabral, měla termín jako ty a v noci jeli :grinning:
7. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz
koukám že máme všichni nějakou porodní pauzu nebo co :slight_smile:
7. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
@beru3nek poslední tři dny nic moc, malej má pořád rýmu a nijak se nelepší spíš horší, pořád odsávám, kapu libenar, jenže i tak špatně spí jak s emu blbě dýchá, špatně jí, vypije málo, část vyzvrací a má zase hlad, dotoho ho občas potrápí bříško, takže se moc nevyspim, to spim pak přes den, pokud ho nemám v náručí kvůli tomu zvracení, doma to vypadá jako u cikánů, přeplněnej koš s prádlem a podlaha ke které se lepíme. včera jsem byli u oční lékařky a jdeme zase za 2 měsíce, vpátek jdu konečně na KO ke gynekologovi, konečně týden nekrvácím, myslím, že jsem už měla menses, tak brzo to mě dost překvapilo a každý týden nás čeká nějaký lékař, vojtovku jsem ráda že cvičíme tak jednou denně s tím jeho zvracení se to fakt nedá, klidně hodinu a půl po jídle to z něj teče jak vodopád. Moc nekojíme kvůli rýmě, takže odstříkávám a krmím z lahve. ven moc nechodíme, nezvládáme to, včera jsme šli ven na hodinu a to až v 7 večer, to byl docela dobrej.

7. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
@suik v Nemecku nemaji stejne pecivo jako u nas?? to ja jsme ted kupovala novou zehlicku...To pred tim jsem nemela dlouho, mozna rok dva. Jen jsem nechtel palcem urvala to kolecko a prestala mi fungovat. Kdybych mela uctenku tak bych to zkusila vratit,ale ja uz ani nevim kde ji koupila..Ted mam novou z ARGOSU jestli si pamatujes. A tam maji celkem rozumne ceny. Tak celkove elektronika je tu cenove v pohode. :slight_smile: alespon neco!
Me z toho pocasi dnes asi .... bylo krasne rano tak jsem oprala dve pracky...Uvarila obed a sla povesit druhou pracku. Ta prvni mi krasne uschla, povesila jsem pradlo na obloze jen jeden maly mracek...Vysla do patra a podivam se z okna a leje jako z konve...Tak jsem to honem vsechno prevesila do vnitr a ne ani 5minut a venku zase sviti slunicko.... :angry: ale na to kaslu uz to nedavam ven nebo budu porad letat.
7. zář 2010 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz
@discreet co je s krnovským primářem??
7. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz
@kuchy No taky už o tom přemýším. Uvidím, co mi řeknou v pátek v porodce a kdyžtak o víkendu dám :wink:
7. zář 2010 v 15:03  • Odpověz
@zvirka : ale stejně už přenášíš ,t aky by to mohlo zabrat. i dříve než v pátek ....no, uvidíš sama, co mimi :wink: , já bych asi nesnesla přenášet ani den navíc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 15:06  • Odpověz
@kuchy tak to jo..no nedočítala jsem vás, ono je lepší hned být kompleto rodina,alespon člověk zapadne do toho frmolu. Teda musím říct, že vás děvčata obdivuji, co máte ty prcky takhle po sobě. Já to s dětmi těžce nezvládala. Navíc jsme do toho skoro na rok onemocněla depresí. Výborná věc. :angry: Divím se, že jsem jim neublížila a že to vedle mě ve zdraví přežily. :grinning:
7. zář 2010 v 15:20  • Odpověz
@radkayeboah - jsi jak pejsek s kočičkou jak věšeli prádlo? :grinning: Já rovnám ty skříně,ale jsme z nich nešťastná.Udělali mi tam moc velké fochy.Se m i tam toho vejde málo a hodně místa je plonkových. budu muset je ukecat aby přiřezali police, chjo. :frowning2:
7. zář 2010 v 15:22  • Odpověz
@alisek koukám radosti mateřství...jeeee jak já se na tohle netěším :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
@kuchy : Tak to Ti závidím.... :sweat_smile: už máš odšpuntováno! :wink: :grinning: :grinning: Taky bych brala už ňáký postup kupředu! :wink: :sunglasses:
7. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@kuchy Ono přenáším nepřenáším... 6.9. byl termín podle MS, určo špatný, mám delší cyklus, 14.9. mám podle utz. Já to stejně tuším na vyvolávačku... :unamused: Dnes jsem si dokonce dala na oběd krupicu se skořicí, někdo tady psal, že taky vyvolává, ale moc tomu teda nevěřím. Ale už nevím, co dělat :frowning2: Koktejl dám až o víkendu, se bojím, že se z toho stejně jen zes....
7. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
@zvirka : Já si myslím, že přesnější je podle UTZ.... A pokud Ti prcek odpovídá celou dobu na UTZ podle něj, tak bych to tak brala...A uvidíš malej ještě půjde rád ven!! Vždyť už tam má těsno :dizzy_face:
7. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
@eliska_v No já ani nevím, jak přes těhu odpovídal, Mudr. vždycky jen říkala, že je vše v poho. Ona taky brala víc ten termín podle utz, až v porodce se nějak zaměřili na ten podle ms. A místa teda málo má, to cítím hlavně já :sweat_smile: Už ať to máme za sebou, co? Ty púoslední týdny, co člověk čeká, kdy už, jsou nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
@zvirka : Nejhorší je, že přesně jak říkáš každý dr. To řekne něco jiného!! A třeba u mě se to podle MS brát nejde, protože jsem před otěhotněním měla nepravidelnou MS ( kvůli potratu). A pak Ti dr. na genetice řekne, že malej odpovídá určitě tomuhle TP..A né tomuhle! tak se potom v tom vyznej! Je to s nima složitý!!
jj, ty poslední týdny jsou už na ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co jiného zbývá než čekat a uvidí se!! Ale jediné snad co je, tak se bojím přenášení! To bych fakt nerada!! :unamused:
7. zář 2010 v 15:37  • Odpověz
@pet.s no ja tady sousedum delam divadlo...Ti moji na to kaslou oni pradlo nechaji venku i tyden asi aby se poradne opralo! Jsem rikala manzelovi ze setri vodu ze to asi vesi jen tak cekaji az zaprsi a uschne a zase zaprsi a uschne a je oprano!! :grinning: :grinning: oni jsou spindiri {ne vsichni}..SKoda mluvit!
7. zář 2010 v 15:40  •  3 děti  • Odpověz
@eliska_v Jj, přesně tak. Úplně závidím holkám, co mají oba termíny den dva po sobě. Takhle se bojím, že mi třeba budou zbytečně vyvolávat podle ms termínu. No jestli se malej do pátku nerozhoupe, tak jdu do huhu koktejlu a jinak už fakt nevím, asi budu běhat po schodech, jak radila tchýně :sweat_smile:
7. zář 2010 v 15:41  • Odpověz
@zvirka : Hele pokud malej sám ven nepůjde, tak tomu nic moc extra nepomůže... :sweat_smile:
No uvidíme, jak to vůbec všechno dopadne... Já bych klidně taky brala už porod!! :grinning: :sweat_smile:
7. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
@zvirka: jj, to jsem já s rozdílem mezi termíny 2 dny :slight_smile:, takže mi ho ani neměnili :slight_smile:, tak doufám, že se to samo spustí, protože teĎ už máme ten druhý termín, tak snad se do konce týdne rozhoupe :grinning:
7. zář 2010 v 15:49  • Odpověz
@petja takhle to měl sousedky syn, bylo ffajn, že byla s mimi doma a mohla pro malého třeba za hodku dojít, ale reakce je naprosto běžná a u většiny dětí přesně jako u tvého tomáška...nevěš hlavu, si zvykne tak, že ti nebude chtít jít po spaní domů, žádnej stres, chce to postupně.....
7. zář 2010 v 15:51  • Odpověz
@beru3nek já koupila elektrickou medela swing , je dvoufázová a max spokojenost....a taky pozoruju zvýšení mlíčka, ale nechci to zakřiknout....včera tu byla na otočku sousedka a zmínila, že se rozkojovala celé šestinedělí, ale ta tedy malou přikládala, což u nás je akorát hysterák a praní.....tak se snažím max odstříkávat a zatím je to lepší než to bylo...tak snad...

@kovalda s autím to šlo rychle, znamená to ale jednu věc, že jsme bez auta a zatím bez peněz za něj
Neska byl manža v KIE, nevím tedy co si navymýšlel za motor atd..ale vyšlo to na 460tis. Pak je možnost octavie tour, limitovaná série, se starým faceliftem, ale plná výbava za 300tis, takže už je asi jasné, do čeho půjdem, to se z té pidi fiesty v octavce combi poseru tuplem (obřík, blbě vidět, jiné auto atd...aáááchich) no a ted řešíme jak dáme dokupy 170tis :grinning: dyž za fiestu bude max 60tis, ted se to faaaaakt nehodí sááákra .-(
@hupcza my tu tay měli babičku, vyšla dopo s kočárem, já si zdřímlaa pak jsme šly spolu ven, vzaly to přes krám, koupily dupačky pro aktuální období :slight_smile:a pak byl fofr, a přeed chvíli mamča odjela na kosmetiku (už se na ní taky těším až půjdu, du koncem měsíce) a tatkovi jsem řekla, že bych ráda, aby na koupání byl doma...nějak už pár dní Domču míjí.....ráno jsem se zeptala zda ho přebalí a on vytuhl v obýváku u našeho krmení, tak zase nic \.-\o
tak sem zvědavá...a jště chci kočárkovat odpo až tedy dorazí, pokud dorazí za světla .-)
7. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@kovalda taky držím pěstičky a jsem moc zvědavá kdy Žanetka vykoukne na svět
7. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky tak se hlásím byli jsme u dr s tim prujmem, tak z vyteru je to OK, asi jak jsme spechali na svet tak mame spatne osidleny strevo mikroflorou a chvili nam to potrva nez se to da do normalu - vyter OK, moč taky Ok, tak už ten prujem asi rešit nebudu.... :slight_smile: Jinak teda nam konci sestinedeli tuhle sobotu, ale bez vlozky nedam ani ranu, tak nevim jestli jeste porad krvacim nebo ze by uz menzes? chtela jsem se objednat na KO na gyndu,ale jestli je to menzes, tak to by ze mne asi radost nemeli , tak jeste vydrzim....
7. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
@kovalda No to se někdo má :wink: Já ani nevím, jestli už přenáším nebo ne :sweat_smile: A kdy půjdeš do huhu koktejlu, teda jestli půjdeš?
7. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.