• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka
@eliska_v

já bych na ten termín dle MS nedala, já ho mám taky blbě, to vím jistě :grinning:, až se piňdousům bude chtí ven, tak půjdou. Já budu taky pomalu radši shánět ingredience, radši se postavím na uši než vyvolávačku, věřím že to zabere!!!! Si říám, že když tomu budu věřit, pomůže to. Je to dost velkej hnus na to abych tomu věřila :grinning:

snad to nebude potřeba

Já se zatím cítím fajn, za týden budu mít taky termín :astonished: , ten ofiko, na koni jsem si to posunula, tak se mi do toho ani nechce, zvlášť když si pomyslím, co je třeba ještě zařídit :grinning:.
Sice jsem nak mátoha, ale žádný bolesti nemám....

@eliska_v na tvým místě bych si ale taky porod už přála :unamused:
7. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
@zvirka já to taky vědět nebudu .... já mám asi 8-10 dní :confused:
7. zář 2010 v 16:30  • Odpověz
@suik Mátoha je naprosto přesný termín :grinning: Teda samo pro mě.
7. zář 2010 v 16:37  • Odpověz
Ahoj holky, jdu se s vámi poradit. Teď jsem tady na konikovi objevila tuhle diskuzi:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/vigantol-stiahnuty-z-trhu-ustavom-pre-kontrolu/?page=last&post=last&lastref=hp
Mě zrovna dneska doktorka tento vit D pro malou předepsala, ale teď nevím, zda jí ho vůbec začít dávat. Máte ho některá napsaný také? Budete ho dávat.? Zkusím zítra doktorce zavolat, jestli o tom vůbec ví. Díky.
7. zář 2010 v 16:50  • Odpověz
@suik : Já se na porod chvilkama i těším! :sweat_smile: Už to chci mít za sebou... Člověk nemůže už pomalu nic! :unamused:
7. zář 2010 v 17:11  • Odpověz
@ladenka tak já včera podala prvně, zírám na to s otevřeou hubou a navíc neska je DOmča strašně neklidnej, spal jen v kočárku venku, doma ani minutku, furt řve......jestli to má spojitost nevím
7. zář 2010 v 17:19  • Odpověz
@lio : Psala jsem Ti do diskuse v Krči....Nevím jestli jsi si toho všimla :slight_smile:
7. zář 2010 v 17:20  • Odpověz
@eliska_v : nj, já ve tvém tt už loni rodila...a byla za to ráda, letos to asi nestihnu,na kontrolu jdu až 37+5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jestli Tobík nevyleze dobrovolně, počkám co páni doktoři...popř. v termínu huhu koktail :wink:
7. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
@kuchy : Já bych byla ráda, kdybych už rodila, ale řekni to tomu malému! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ten se prostě nechce nechat ukecat... :sweat_smile:
Já počkám týden a pak zkusím ten "zázračný koktejl" a uvidíme...kdyžtak se po něm aspoň po... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 17:36  • Odpověz
@ladenka : fuj, tak já ho vyhodím,brala jsem ho celé těhu :astonished:
7. zář 2010 v 17:37  • Odpověz
@eliska_v : no, prý zabírá až na termín, či po, já ho dřív pít nebudu. :wink: ..když mimi samo vyleze dříve, asi má důvod, :sunglasses: když se musí porod vyvolat v nemocce dřív, je taky zdrav. důvod. :sunglasses: ..jen tak se miminka z bříška nevyhánějí.... :slight_smile:
7. zář 2010 v 17:39  • Odpověz
@kuchy : Jo to máš pravdu! Uvidíme, kdy se tomu našemu lumpíkovi bude chtít ven!! :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 17:42  • Odpověz
@eliska_v No já mám pocit, že ten náš by tam zůstal asi nejradši napořád :sweat_smile:
7. zář 2010 v 17:50  • Odpověz
@lio: no, tak za tu Kiu je to teda fakt dost, ale Octávky jsou prý dobrý, kámoška si ji moc chválí a kufry mají také velké. Neboj, zvykneš si :slight_smile: Jj a korunky, kdyby tak rostly na stromě, že :slight_smile:
Díky za držení palečků, už bych teda byla šťastná, kdyby vykoukla :slight_smile:

@zvirka: no, zítra (jestli neporodím), tak jdu na kontrolu a uvidím, co mi řeknou, jak se to tam chystá. A do koktejlu bych šla kdyžtak asi o víkendu. No nevím, dohodneme se s manžou. Moooc doufám, že se to dnes v noci rozjede a pojedeme rodit :slight_smile:
7. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
@kovalda : tak držím mooc palečky ať se to rozjede brzy!! :dizzy_face: :dizzy_face:

@zvirka : Jo, tak to ten pocit máme asi všechny...co se blížíme do cílové rovinky :sweat_smile:
7. zář 2010 v 17:53  • Odpověz
@jennymaresova: tak super, že výsledky stěrů jsou O. K., holt je maličká. Tak snad to brzy zmáknete :slight_smile:

Teda holky, já bych dnes asi vyhrála titul protiva roku. Nic se mi nelíbí, vše mne vytáčí, jsem protivná i sama sobě. Mám furt na něco chuť, ale nevím na co, pes mi je furt za zadkem, což mne dneska strašlivě točí, manžel mne vytočí vším, co řekne, ... No prostě úžasný. Tak doufám, že to jsou předporodní příznaky. :slight_smile:
7. zář 2010 v 17:55  • Odpověz
@eliska_v: moc díky :slight_smile:. Jj, jsem na nervy z toho, že už nikam nechodím, když manža není doma a tak .... donedávna jsem se bála porodu, teď už se na něj prostě jen těším :slight_smile:. Tohle období "časované bomby" mi dává zabrat.
7. zář 2010 v 17:56  • Odpověz
@kovalda : Bohužel tuhle náladu znám!! Měla jsem jí asi týden zpátky... :unamused: No, ale ono to přejde!! Třeba zrovna porodem :dizzy_face: :dizzy_face:

tak já si jdu udělat něco k jídlu holky...sice vůbec nevím co, ale něco jo :grinning: :grinning: :sweat_smile:
zatím pa
7. zář 2010 v 17:57  • Odpověz
@kovalda Dneska v noci? Ty na to jdeš fofrem, a nějaké příznaky máš? Mě včera slibně pobolívalo břicho a dnes zas nic... :unamused:
7. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
@lio ..když pláče a hlásí,že do školky nepůjde,jde to bez stresu těžko,jo zvykne si,to asi jo,ale prostě mě bolí,jak vidim,že pláče a zůstává někde,kde momentálně být nechce.A jmenuje se Filípek :wink:
7. zář 2010 v 18:04  •  3 děti  • Odpověz
..a díky moc všem!
7. zář 2010 v 18:04  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda časovaná bomba je přesnej výraz!!!! :grinning:

mě vadí, že to může kdykoliv vypuknout a nevím kdy to bude, jestli zítra, za týden, za 14 dní :grinning:
Já jsem sama sobě taky protivná, začíná mě bolet žaludek a včechno je na mě těžký, ten chleba s paštikou, jediné jídlo dne, krom ovoce, trávím už několik hodin :frowning2:
7. zář 2010 v 18:20  • Odpověz
@petja a dneska se vrátil s jakou náladou, aspoň nějakej pozitivní zážitek? Si to neumím moc představit, hormony v šestinedělí a plačící druhé dítě :frowning2: , mě by to asi urvalo srdce.
7. zář 2010 v 18:21  • Odpověz
@ladenka nám vigantol taky napsal...tak to já to zítra taky zkusím vytelefonovat, jestli jo nebo ne...
@kuchy sudocream zabral :slight_smile: díky. koupila jsem větší balení

jinak sono kyčlí dopadlo dobře, plínku navíc dávat nemusíme :slight_smile: KO ve 4.měsících
tak jsem využila toho, že mám auto, dojela do DM koupit zásobu plínek a kosmetiku atd...
teď jdu něco kuchtit, už mám taky hlad!!
7. zář 2010 v 18:22  • Odpověz
@hanncca : to jsem ráda,že Miškovi pomohl a prcka už nebolí :wink:
7. zář 2010 v 18:24  • Odpověz
@safryy: ad odběr z patičky - na fenylketonurii (vrozená metabolická vada, pokud se včas nepozná, vede k těžké psychomotorické retardaci), na vrozenou hypothyreózu (vrozená snížená funkce štítné žlázy, pokud se včas nepozná, vede k těžké psychomotorické retardaci), na vrozenou nadledvinovou hyperplazii (vrozená porucha funkce nadledvin, pokud se včas nepozná, vede k těžkým šokovým stavům s rozvratem vnitřního prostředí)
7. zář 2010 v 18:47  • Odpověz
@zvirka: fofrem? Vždyť jsem 40+0, jen lio a antana ze všech 20 rodily později, žádná jiná :grinning:

@suik: mne bolejí asi jen záda, ale i tak, ... spíš psychicky, to čekání, ...

@hanncca: supr, že kontrola O. K.
7. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
@ladenka Tomášovi ten vigantol kapu už od narození :slight_smile: no ale to je slovenská diskuze...výrobek na slovenku, tak se to nás nemusí týkat, jen bych pro klid duše zavolala dr...

dneska mám taky nějakou žravou :sweat_smile:
7. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
@ojo: jako ondra je taky dost flexibilní ....rozhodně není mamánek ...ale prostě už jen ty 4 dny kdy byl bez mámy jsou záhul ..pak tam příjde něco, co mu ubírá pozornost
mi dala jedna paní dobrou radu - to malé potřebuje první 4 měsíce přebalit, nakrmit, zahřát, takže využij ten čas na to, abys ukázala tom většímu, že se pro něj nic nemění, že je pořád milovaný, že má pořád svou pozici jistou
to mi příjde jako rozumné - řídáím se tím :slight_smile:

@vafle: ad primář ..býval tam vančo - osvícený pán, je ale v důchodu, takže sesazen na mpouzici zástupce a je tem nový, který má občas poněkud "nekrnovské" praktiky ....

@alisek: to máš teda veselo ....neboj - to si sedne :wink:
7. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
@hupcza jo to je rozumná rada :slight_smile: jen aby to druhý nebylo nějak řvoucí apod. aby trocha toho času zbyla i na staršího :sweat_smile: ale asi bude lepší, když hned od začátku budem všichni spolu, než Tomáše vozit pryč :slight_smile:
7. zář 2010 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.