• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@ladenka: to jsem neslyšela ..ale dík za info
v hoax to není
v pá jdu k dr. tož se poptám pokud mi ho napíše
ondrovi jsem ho dávala ...sice spíš nahodile...ale dávala
7. zář 2010 v 19:01  • Odpověz
@hupcza no právě v tom vás obdivuji, když my, co máme jen jedno (teda u mě se ty dvě veké už nedají počítat i když.....) máme konečně nakojeno, přebaleno, tak se můžeme natáhnou,ale vy si musíte hrát s tím malým. Bája ta vždy nejvíc otravovala, když jsme krmila malého nebo s ním cvičila Vojtovku. Byla na zabití. Malej řval u vojtovky jak protrženej a ta kozy mi skákala až po hlavě, jak měla potřebu zajmout moji pozornost.Ale u nsá to bylo jiné. Obě děti přišly k nám s nějakým problémem. Takže se to zvládnout dá, ale obdivuji vás. A že by si někdy v životě vyhrály nebo spolu nějak víc kamarádily? Ani omylem. Ale jsou jak voda a oheň. každý jiný. :wink:
7. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
tak u nás byl na návštěvě praděda, Adámek na něj jednou otevřel očko, aby neřekl :grinning: tak jsem zvědavá, co bude v noci u nás. Jinak začal tak chraptět mi přijde, nemáte to taky nějáká? I když brečí, tak jako že má chrapot, tak jestli to má z brečení, nebo z venku. :astonished:. Kdyby něco, máme zítra přijít k mudr, ale nechci plašit, tak se radši ptám nejdřív tady :grinning:
@safryy : teda to je jedlík ta vaše Verunka :slight_smile: Hrůza, jak je trápí ty naše miláčky, co. Já jsem u toho cvičení taky celá přešlá, říkám si, je to pro tvoje dobro, ale řve jak tur chudinka malá
@kuchy : se to nabírá samo, kdyby to šlo taky stejně rychle dolů, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 19:03  • Odpověz
@kovalda Já to myslela spíš tak, že žádné příznaky a dnes v noci rodíš :wink:
7. zář 2010 v 19:09  • Odpověz
@zvirka: no, proč ne :slight_smile:, takovejch tu taky bylo hafo :slight_smile:. Třeba suzete, to bylo docela dobrý - ve 22 praskla voda a kousek před 3 byl malej venku :grinning:. Tak nějak bych to taky viděla :grinning: Akorát ty kontrakce by teda mohly být bezbolestné :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 19:11  • Odpověz
@zvirka: já mám příznaky akorát že jsem protivná, bolejí mne záda v kříži (ale ne nějaká bolest, která by tam vystřelovala) a mám termín :grinning:
7. zář 2010 v 19:12  • Odpověz
@kovalda No tak to já můžu rodit od 1 tt :grinning: Nebo klidně i bez těhu, protivná já jsem poměrně často :grinning: No takový porod jako suz bych taky brala, ale obávám se, že to tak jednoduché nebude, ale přeju ho aspoň Tobě :wink: Tak ráno hlásíš míry a váhy, můžem se těšit? :grinning:
7. zář 2010 v 19:22  • Odpověz
@ladenka my ho máme taky a bereme ho....čuchla jsem k němu a není cítit a kdyby něco, snad se to dozvíme i tu v ČR ne jen ze SR zprávy na netu....neplašila bych :wink:
7. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
@petja prosím promin, když jsem si uvědomila že Tomáška má ojo a ty Filípka tak už mi zmizelo "opravit překlepy"".-)
já vím že je to těžké, ale abys neztratila mlíčko, tak se nestresuj protože je to běžná a přirozená reakce.....to se uklidní..
@eliska_v všimla, juknu :slight_smile:
@kovalda no já proti octavce nic nemám, ale je to akce tchánovců, takže se trochu bráním, ale což no..auto je potřeba....ted s nima manža mluví a než odjedou na dovču tak se chcou stavit, to už tu bylo 3x a nikdy se nestavili ač byli ohlášení, tak prej zítra.....pravda domču viděli jednou ...
7. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
@kovalda jak rodili později, já začla 39+0:grinning:
7. zář 2010 v 19:30  • Odpověz
@ojo: jo toho jsem se taky kapku obávala ....naštěstí zbytečně
7. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@kovalda : to nevím jak dlouho. Tak teď jsem mluvila s kámoškou a prý 3 měsíce, ale klidně i rok :confused: , zítra jdeme do nemocnice na první rehábko, tak nás budou cvičit zas něco nového, lituju ho dopředu a sebe taky :angry: 0
@kuchy : tak super, že je jen 50 km od vás :wink:
@alisek : chudáček, to jí má teda pěkně dlouho už. To je blbý, že mu na ní nic nezabírá. Tak snad až přejde, tak bude vše o dost lepší. Adámek dneska taky 2x zvracel víc než normálně a ani ode mě toho moc nevypil. Máme super váhu, ukáže mi, že dal třeba 30, pak mu dám napít z druhýho a ukáže mi to minus dvacet. Ten můj si dělal prdel, že to tam plive zpátky :grinning: Tak ať je mu líp bobečkovi.
@lio : tak super, že se to rozjíždí :slight_smile: . No tak to máme někdy taky, že nemůže chytnou prso, tak se vzteká, mlátí ručičkama všude kolem, bobík
@jennymaresova: tak super, že jste o.k. tak já zas furt špiním, tak taky nevím, jestli už to není MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
@beru3nek nooo pomalicku ale proti tomu nula nula prd to strika.-)))
7. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
Holky z radostí oznamuji že mi před cca dvěma hodinama odešla hlenová zátka :slight_smile: ted tedy čekám co bude :slight_smile: takže hmat pravděpodobně zabýrá :slight_smile:)) dám si i horkou sprchu a uvidíme :slight_smile:))
7. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
@ladenka: tak to jen zírám, vigantol máme už skoro 6 týdnů :frowning2: už od nemocnice, tak to nevím teda :frowning2:
@hanncca: tak super, že jsou kyčle o.k.
7. zář 2010 v 19:43  • Odpověz
@lio : :grinning: jo to znám těch pár kapiček :grinning:
@lucinecka222 : no super, tak se těším, že tady bude další nové mimi
7. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
@hupcza .....dekuju moc...doufam, ze bude prdelka v poradku :slight_smile:

@kovalda ...ja jsem taky rodila pozdeji, nejen lio a antana :grinning: Ja jsem byla 40+2 :slight_smile:

@beru3nek ...jj je to jedlik, zadne padani na vaze...ona rovnou nabira :grinning: No tak ty to mas s tou vojtovkou mnohem horsi...ja po odberu vytahla prso a byl klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teta to cvicila se synovcem a brecela u toho s nim...ja jsem byla mala, ale pamatuju si, ze to bylo hrozne trapeni :frowning2: A jak dlouho budes muset s Adamkem cvicit? A ted docitam, ze se na to ptala asi i Kov...tak uz vim...no to je doba...az rok jo? :cry:
7. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
@lucinecka222 ....parada! Tak snad nebudes cekat dlouho....me odesla na vecer den pred porodem...jsem si pak myslela, ze ze me vylezaji zbytky zatky a to uz mi prubezne pres den ucvrnkavala plodovka :grinning: No ale ty jako druhorodicka bys to asi poznala lip jak ja :slight_smile:
7. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky, tak dnešek byl teda záhul....byla jsem podruhé v porodnici na kontrole, Třetislava úspěšně kopala celou cestu metrem a než jsem od zastávky došla do špitálu, usnula jak balvan a za 20 minutový monitor se nám jí prakticky nepodařilo vůbec vzbudit. To doktorovi nejvíc nevadilo, ale i jinak se mu monitor moc nelíbil, plus usoudil, že teda mám nějaké docela malé bříško, takže mě poslal ještě na Uz kvůli biometrii a průtokům, naštěstí všechno ok a fakt asi jen tvrdě spala plus záznam monitoru úplně nevyšel, ale asi nemusím říkat, že jsem se strachy málem po....navíc mám ještě pozitivního streptokoka, což je teda fakt super, ani v jednom těhu jsem ho neměla....Jinak Třetislava se jeví dle Uz být docela drobek, prý máme do termínu ještě vydržet, aby se vykrmila - no já klidně vydržím, ale řekl to někdo i miminku?? :grinning: :grinning: Vaginálně mě dnes nevyšetřovali, což mi vůbec nevadilo, jinak naštěstí všechno ok, tlak,moč, váha taky, už nepřibíráme. Ale vyděsila jsem se teda dnes docela pořádně. Tak jsem zvědavá na Třeťulčinu porodní váhu, na kolik se s tím Uz dnes trefili....
@lucinecka222 Tak držím palce, ať se to rozjede co nejdřív samo, ať nemusíš na vyvolávačku :wink:
@lucinecka222 tak držím palce, ať se to co nejdřív rozjede samo, mě odešla poprvé zátka na začátku porodu, tak třeba už je to tady :wink:
7. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
@safryy : no jsem zvědavá, kámoška cvičila 3 měsíce, ale záleží na dr. a na pokrocích prďolky. Taky na mamince, cvičíme 3 x denně, ale chudák u toho řve jak tur. No jak píšeš, to je přesně na to, aby i mamkám u toho slzička ukápla. :fearful: Já dneska vážila a máme 3340 :grinning: Už skoro porodní váha u ostatních miminek, taky se měl narodit až za 9 dnů :grinning:
7. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
@lamia ....no teda...to bych se taky vydesila k smrti....ale hlavne, ze je vsechno OK :wink: a Hugouskova bude uplne v poradku!
7. zář 2010 v 19:51  • Odpověz
@lamia : to sis teda taky koukám užila strachu :frowning2: , tak hlavně že je malá v pořádku, to jsou šoky teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak ať u tebe ještě chvíli prŤka vydrží :wink:
7. zář 2010 v 19:52  • Odpověz
dík holky, no fakt jsem teda byla dost vyděšená...snad to bylo naposledy a už bude všechno jen ok. Nijak šíleně malá není, větší než Anča, takže i kdyby se narodila tak snad to bude v poho, ale asi ještě pro sichr na dva týdny minimálně sešněruju nohy :wink:
7. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
@beru3nek ....tak doufam, ze to u vas bude taky max tri mesice :wink: Davate mimca odbrkavat po papani? Nam to nejak nejde...kdyz si ji hodim na rameno, tak se zveda na rucickach :confused: Vubec tu hlavicku neodlozi....jakoby chtela past koniky...trumpetka moje :slight_smile:
7. zář 2010 v 19:55  • Odpověz
@beru3nek: vojtovka je obecně postrach ...ségra ale chodí k té naší rodinné masérce a alička je u cvičení spokojená
ale chce to hooodně dlouho hledat ..z 99% prostě berou, že to musí bolet :unamused:

@lamia: to je hezké, takhle děsit těhule ..no hlavně, že výsledky jsou ok :wink:
7. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
@hupcza tak zas jsem ráda, že to dr nepodceňoval, ale ty nervy bych si ušetřila...hele kde se dá zkouknout vaše juniorka, ve fotoblogu jsem nenašla fotky?? nebo jsem jen blbě hledala a už jsem opravdu totálně dementní?? :grinning:
7. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
@safryy: taky děláme místo brkání prostocviky :wink:
někdy so brkne, někdy ne ....ale ona si umí říct, kdy potřebuje
7. zář 2010 v 19:59  • Odpověz
7. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.