• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@safryy ono je to individuální, Anča se třeba pořádně krkat naučila až snad po šestinedělí, Jája už v porodnici krkala jak bezďák, to zmáknete časem, neboj :wink:
7. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz
@hupcza věř mi, že to dost chápu :grinning: Dík :slight_smile:
7. zář 2010 ve 20:01  • Odpověz
@hupcza tak to je dobrý koblížek a pěkně vlasatá!!! Nevím nakolik se to dá posoudit, ale řekla bych spíš po taťkovi, ne?? Až na těch posledních fotkách v ní malinko vidím i mamču, když kouká....moc vám to sluší :slight_smile: Sourozenci jsou jak den a noc, ale to u nás bylo taky a podívej se na ně teď, blondýny obě :grinning: Hele koukám Ondrášek dostal tu ovci, co po ní touží strašně Johanka, mají jí tu v krámě za výlohou a každý den nad ní slintá, že by taky porodní dárek?? :grinning:
7. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz
@beru3nek JJ JA UŽ SE TAKY TĚŠÍM ŽE TO BUDU MÍT ZASEBOU :slight_smile: AKORÁD TEDA NEVÍM ZDA CHLAP STIHNE POROD NO :-/ ale snad jo :slight_smile: břicho mi teda tvrdně solidně ale kontrakce ještě nemám :slight_smile:
@safryy no ja jsem hodně zvědava kdy to přijde :slight_smile: no snad bych to poznala když zemne poteče plodovka no uvidíme :slight_smile:
@zvirka děkuji za držení palečků :wink:
@lamia mohlo by to být už ono,to bych byla ráda :slight_smile: budu informovat :slight_smile:
7. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz
@lucinecka222 no já to poznala při odtoku vody dost spolehlivě, to jezero bylo nepřehlédnutelné a při každé kontrakci jsem měla pocit, že jsem se počůrala..... :grinning: :grinning: Ale je fakt, že někomu odtíká po trošičkách, tak se to pak poznává asi dost blbě
7. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz
Ahojky opět nestíhám čas mám až ted :wink: jinak co užívám arnica nějaké ty homeopatika cítím se líp mám i spoustu sil na rozdávání
@eliska_v teda ty si užíváš
@kovalda:datum sis vybrala super :grinning: snad ti to vyjde
@rennu:neporadím s hovínkama mi je máme hustší
@lucinecka222:ty budeš taky hamilton rezistentní co?? :grinning: :grinning: :grinning:
@beru3nek jsem na tom stejně kolotoč okolo malého když to skončí tak uklízím,peru,vařím nebo žehlím
@kuchy že by předbíháčka???
@safry:super jste šikulky
@zvirka:neboj ještě se to může rozjet samo
@ladenka neporadím já zatím nedostala pro malého nic
@lucinecka222 držím palce at se to rozjede
@safry:taky se nám povede brknout jen někdy
7. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz
@lamia no uvidíme zda odteče i plodová voda :slight_smile: u malé mi odešla zátka až po tom co mi vodu pichly no tak sem zvědavá :slight_smile: a tobě hlenová zítka odešla při kontrakcích nebo jak dlouho před kontrakcema?
7. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
@lamia jejda, fuj, to by mě kleplo :confused: ....
já to s tím spaním mimina moc nechápu....minule na monitoru taky asi spal, pohyby jsem moc necítila, tep byl furt stejnej kolem 150. Předposledně skákal teda víc. tak jsem usoudila, že asi taky chrnělo, nikdo ale nic neříkal.

já si dala na ten můj žaludek bylinkovej čaj, je tam teda máta, ale ulevilo to......jak dlouho musím počkat, než si můžu vzít homeo aby se to netlouklo?
7. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
@antana123 co myslíš tím sloven rezistentní :unamused: :grinning: děkuji za držení palečků,se tak za pul hodky chystám do sprchy tak možná něco začně,břicho pobolívá jako při menzes a tvrdne no tak uvidíme :wink: :wink:
@lamia: a ondra nebrknul nikdy :slight_smile: ....prvně blinkala až v 11 měsících, kdy jsme celá rodina chytli střevní chřipku :sweat_smile:
jj ..ovečku donesla verunka :slight_smile:
ondří byl taky tmavý ....ale nějak se mu to vyšisovalo .... i když tak tmavý jako veru nebyl
@lucinecka222 no super, tak snad to bude hned! :wink:
7. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
jo holky - nám dnes teklo očičko - daly jsme homeo a je po všem - jednu slzu vody v níž bylo roztopeno lycopodium 15
7. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
@hupcza to je super nápad, dárek od sestřičky :wink:
7. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
@lucinecka222 prostě že to na tebe nezabírá to byla jen sranda :grinning: :grinning: :grinning: držím palce at to máš už za sebou
7. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
holky už dáváte mimča pást koníky???
7. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
k tomu homeo, já před chvíli třímala v ruce lahvičku, která je jen na lékařský předpis, koupila jsem to normálně v lékárně ještě v čr, a nikdo ani necekl, ...kupovala jsem to ne nevolnost v těhu, ale žel nemůžu najít ten odkaz, kde jsem to našla....no tak jsem to zase pěkně vrátila zpátky :grinning:
7. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz
@suik: oni si navzájem dali dárečky ....nevím, jestli to k něčemu je ....ale 100% to nemůže uškodit :sweat_smile:

@antana123: jen na chvilenku u večerní masáže, když masíruju zádíčka
7. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz
@antana123 na chviličku, když je v klidu u přebalování, u mazání zádíček atd

@hupcza porad pls, čím mám mazat obličejík?
7. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz
Ahojky, gratuluji k novým miminkům...myslím, že poslední se tu ukázala Karolínka a Daník, jestli se nepletu :slight_smile: A koukám, že se taky chtěli vejít do prázdnin :grinning:
A copak, že Kovalda a Zvirka jsou ještě tu? Takový velký plány měly na víkend? :wink: Ale holky chápu vás...taky si takhle plánuju...a nakonec zjišťuju, že i v mým okolí nás předbíhaj ty co maj termín po mě! :grinning: Tak nevím...ale zítra se teda chystáme na dvě návštěvy - tak budu ráda, když dopoledne bude vše při starém :wink:
Jinak poslíčci sem tam mám, teď jsem dost trpěla dva dny na bolest hlavy....včerejší noc byla teda příšerná, až jsem si ráno vzala Panadol, protože samo by to asi nikdy nepřešlo.....takže teď se cítím zas dobře a mám pocit, že snad větší bolest už nemůžu mít...no uvidíme, že? :grinning:
Dnes mi přišla první mateřská...strašně mě překvapilo, že tak brzo :confused:
7. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lio: já mažu momentálně vše sakumprdum tou růženkou http://www.nobilis.cz/index.php?lang=cz&page=detail&id=240
7. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
díky hlky já dnes poprvé zkoušela u koupánání a šlo mu to :wink:
7. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
Jj, já právě taky plánuju, že by holkám mohla Třetislava něco darovat a ony jí třeba něco vyrobit (teda Anička, Jája je zatím spíš destruktivní a namalovat umí jen kolečko a čárku :grinning: ), přesně jak píše Hup, třeba to pomůže vzájemnému sblížení a jinak to fakt neuškodí :grinning:

@suik no byla jsem tak vykleplá, že jsem dr na Uz poprosila, ať ty průtoky zkontroluje pro sichr ještě jednou :grinning:

@lucinecka222 no mě poprvé odešla zátka při počátečních kontrakcích, podruhé mi prdla voda a zátka vůbec nevím, asi se spláchla s tím proudem vody nebo odešla už dřív a nevšimla jsem si, fakt netuším :wink:
7. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz
no nic jsem mrtvá jdu se natáhnout pa a dobrou a ty co jsou na řadě tak krásný porody přeju pa zase zítra :sweat_smile:
7. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz
@lamia: ondra taky krásně maluje :grinning: ...onehdá namaloval nějakou skrůmáž čar na složenku .....je to hoodně abstraktní, ale on to dovysvětlí ....to svou hatmatilkou, které nikdo nerozumí :grinning:
i když dneska rozšířil repertoár i na první píseň - káááákááá péééé
7. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
@hupcza díky
7. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
@suik SNAD ANO :slight_smile:
@antana123 děkuji :slight_smile:
holky ja jsem nějak vyčerpaná jdu hajat a pokud mně to přes noc nechytně ozvu se ráno jinak napíšu kovaldě :wink: papa a dobrou noc :slight_smile:
7. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
@lamia aha no uvidíme jak to bude probíhat :slight_smile: :wink:
7. zář 2010 ve 21:18  • Odpověz
@hupcza
@lamia , mě to přijde jako super nápad, já jsem dárková, prostě chci udělat někomu radost, a když vím, po čem touží, tak mám z toho taky hroznou radost...no a když se to těm dětem pak nějak šikovně jednodušše podá, že na něj ten druhej taky myslí, a že bude mít radost z radosti a ten druhý z dárku může to jen pomoct.

7. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz
@hupcza po té růžence taky pokukuju, zatím mám weledu, ale možná dokoupím ještě hydrofilní olej a nechám si to dovýzt. :grinning:

jsem tu objevila v krámě olejíčky od primavery, koukala jsem, že v tvém království jedna lahvička je. Zítra se juknu po tom geránium. Brzo tě asi dohoním :grinning: ....manžel už kroutí hlavou :grinning:
7. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz
@suik taky jsem teď začala nějak na olejíčkách ujíždět :slight_smile:
7. zář 2010 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.