• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
teda holky, já vás obdivuju, já vyndám nádobí z myčky, dám tam špinavé, poklidím pár kousků oblečení a jsem unavená jak po maratonu a musím si dát pauzu aspoň 5 minut
21. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
anippe: no jasný, přidej se k nám. U sebe v albu mám tabulku, tak mi do IP pošli tvoje data a zítra tě tam přihodím.
21. únor 2010 v 16:30  • Odpověz
dík, písnu :slight_smile:
zítra jdu na NTscr. tak už nervy pěkně pracují, do ted jsem těhu zvládala bez nervů, tohle je poprvé co mám o prcka strach
21. únor 2010 v 16:40  • Odpověz
vítej anipp a hodně štěstí na screeningu, já jdu až ve čtvrtek...
kovalda: no, však já jsem taky hned KO, ale samo se to neudělá, že .....ještě se přemlouvám jít zalít a pohnojit kytky :grinning: kdybych měla 2-3, ale já jich mám doma džungli :grinning:
21. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
kov:hele....jestli po tvém bouchání vše takhle běží, abych se tě skoro bála :grinning:
akční neakční - někdo to udělat musí ....a já mám tu smůlu,že mě ten bordýlek točí víc :sweat_smile: ....navíc odklad znamená jen větší kupu práce za pár dní :sweat_smile:

ren: no tak alespoň někdo si to neumí zařídit,respektive si to zařídil stejně hlup jako já :grinning:
21. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
anip:vítej

ren:otočím stránku a koukám,že naše motivace je obdobná :grinning:
21. únor 2010 v 17:28  • Odpověz
ahojky!
mě na pár dní skolila nějaká virózka, ale už jsem ok, tak je to dobrý. malej to naštěstí nechyt. teda ale je to síla migrény a nemoct si vzít prášky. nakonec jsem si stejnak šlehla jeden paralen.
lam tak vidíš a zbytečně jsi se stresovala a mamka to vzala s klidem. tak to je super, že v ní máš oporu. taky závidím, jak jsi psala jaké máte krásné okolí ke kočárkování. vy bydlíte někde na jihu prahy, ne? tady to taky jde, ale ráda bych chodila do lesa, ale tady moc lidí nechodí tak si tam netroufnu. si vždycky říkám tady kdyby si na mě někdo počíhal, tak mě má :unamused:
vítám nově příchozí a gratuluju k úspěšným screeningum. je to krása.
jinak mě teda s domácíma pracema nikdo nešetří, hlavně náš mladej divoch, ale já jsem naštěstí v pohodě, žádná rizikovka, tak makám :slight_smile:
jinak tady taky slunečno, včera krásnej den, dneska trošku větřík, ale kočárek jsme provětrali řádně.
21. únor 2010 v 17:52  • Odpověz
holky jste šikulky, mě bylo asi 3týdny tak zle, že jsem jenom ležela, malýmu normálně vařím, ale v té době musel být na skleničkách a všechno doma šlo stranou a ted když už jsem docela v pohodě se mi nechce, jak jsem zlenivěla :grinning: jen zem musím poctivě vytírat každý den, páč to naše štěstíčko ještě nechodí, ale kolikrát na mě padne taky taková únava, že musím lehnout a drahá polovička mi v tom ještě podpoří, at nic nedělám a ležím, nejraději by ležel se mnou :angry: .Já snad uklízím jen když má přijít návštěva :grinning:

ted jsem zbavena Alexe, měla bych se vrhnout na nádobí a jsem tu!...co na to říct?
21. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
anipe: zítřejší screening určo dopadne dobře.

laterna: no, já taky nejsem na rizikáči, takže uklízím, ale jsem hnedka unavená :slight_smile: Ale trošku víc jsem zapojila manžela, pomáhá mi, takže super :wink:

anipe: no co na to říkat, nádobí se samo neumeje a tady prostě nasbíráš důležité informac a podporu, .... tak to je prostě strašně důležitý :grinning:
21. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
hupcza: mně se bát netřeba, jen když někdo někomu ubližuje :slight_smile: Jinak jsem velmi mírumilovná osoba :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahojicek holky, krasnou nedeli preju... :wink:
tak my dneska rano zase zazili soky, zacla jsem krvacet, tak jsme zase jeli na pohotovost, dneska tam byl nejaky brucoun doktor, ale hodny, probehlo to rychle mimis nastesti v poradku, bylo to krvaceni asi z cipku, mam znovu utrogestan, na par dni, znovu ascorutin zvysenou na velkou davku, magnesko, klidovy rezim:frowning2:(((( tedy fakt jak jsem tam prijela tak jsem se trepala jak ratlik a uz jsem se videla na stole:frowning2:(( silene..zazit to znovu...fakt nevim, uz to neni na moje nervy, druhy potrat bych uz fakt zvladala hodne hodne spatne, bobek se drzi..tak doufam, ze to bude v poradku...
ve stredu jdu na screening, ve ctrvrtek k dr, tak ho bobka uvidim ted vickrat:slight_smile:
21. únor 2010 v 19:35  • Odpověz
lajla: tak hlavně, že je vše pořádku! Koukej se šetřit :wink:
21. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
anipe:vítám tě
hupcza:já měla zamlklé těhu v 8tt-samovolný potrat(začala jsem krvácet jela do nemocnice tam mi řekli že se plod nevyvíjí poslali mě domů že mám přijít další den na revizi a já mezi tím doma spontáně potratila nic jinného nemám)a protože potrat byl v roce 2006 a já nemohla otěhotnět tak mě můj dr. dal na rizikovku to je vše co vím
21. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

vítám nově příchozí :slight_smile: koukám, že příští týden bude nabitý kontrolama a screeningama....no já jdu až ten další týden na tu KO a asi budu jediná, kdo nepůjde na screenint :sweat_smile:
21. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
ojo:nejsi jediná já tam nešla taky :slight_smile:
21. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
ani:jooo ...horší když se nechce,než když se nemůže :grinning:

kov: budiž ti uvěřeno :grinning:

laj: tak to je fajn,že tobyljen planý poplach ...ikdyž i to stačí,co :sweat_smile:

ant: asi to bere každý dr "po svojomu" :wink: ..já měla taky 8tt, sice ne tak dlouhou prodlevu a ten můj to vyhodnotil, že pohoda, nepotratila jsme kvůli nějaké přemrštěné námaze neboněčemu,cose dalo ovlivnit - prostě jen špatná konstalace - namaloval mi obrázky,probrali jsme důvody - prostě blbá spermie,blbé vajíčkoa nebo blbé obojo ... pravděpodobnost poměrně vysoká, že se tak stane u kohokoli a nejedná se o nemoc a není třeba to "léčit" klidem ...prostě přírodní výběr ....tohle mi vyhovuje o moc víc tenhle přístup....ale tobě asi zase ten u tvého dr. - takže je fajn, že si můžeme dr.vybrat :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
hup: tak já mám problémy i při tomto těhotenství, chtějí mě víc hlídat, aby bylo všechno OK :slight_smile: nic takového už zažít nechci takže poslouchám doktory a jen ležím :grinning:
lajla: držím palce ať je všechno v pořádku :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz
kov však jo, jen odpočívej dokud můžeš. když se malej narodil, tak jsem si někdy říkala jaký to bylo bájo dokud byl v bříšku :slight_smile:
laj to musely být nervy jak něco, hlavně, že je mrňousek v pořádku.
ojo já na screening nepůjdu skoro měsíc a kontrola taky v nedohlednu.
tady jsou skoro všichni nakonci srpna nebo v první polovině září, jen pár nás opozdilců.
21. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz
lajla: teda ty máš ale nervíky, co? No, hlavně, že je mimísek v pořádku. Tak tedy hlavně odpočívej a důvěřuj prckovi. Zvládnete to. :slight_smile:

Dneska mám spací den, tak snad i miminko bude spací, až se vyklube, aby maminka mohla odpočívat. Takže já jdu spáchat hygienu a do postele. Mějte se krásně. Těm, co jdou zítra do práce, tak ať vám to utíká a jestli jdete někdo na kontrolu, tak samé dobré výsledky přeju. No a teď už jen dobrou noc a hezké sny :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz
hupcza:jak říkáš každá jsme jinná a proto je dobře že i každý dr.je jinný každé vyhovuje něco jinného já jsem moc ráda že muj dr.je takový jaký je já sem nemohla dlouho otěhotnět díky mé známe jsem se dostala k mému nynějšímu dr. a za 3 měsíce se stal zázrak a já otěhotněla nevyměnila bych ho za nic na světě,ale jak říkám každý to bere jinak myslím si že jsi o dost větší klidas jako já já jsem nervák a jsem ráda že mimčo vidím každých 14 dní :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz
lajlo:ještě že to tak dobře dopadlo :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz
ee.l: je to o povaze ... já třeba u ondry měla taky ležet (ale až v průběhu těhu tak cca 20tt) ..jenže jsem čula v kostech, že to je nesmysl a že mě víc stresuje nečinnost, stejně tak mi nasadil magnézko,o kterém si myslím svoje ....chvíli jsem si to dělala po svém (tzn.nevzala jsem ani jedinou tabletu a neležela), a chodila jsem si pro pochvaly, jak krásně nám to drží,když to beru a ležím :grinning: pak mi to bylo trapné, takové hry, takže jsme to s dr. probrali a najednou bylo vše jinak - prostě se plošně zichrují, když je sebemenší problém ....nic proti nim - chápu to ...a respektuju, že pro někoho toje dobrý způsob ....pro mě ale nee
21. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz
ant: no kliďas teda nejsem..jsem pěkný choler :grinning: ....teda poslední dobou o poznání míň ....upřímně řečeno - někdy sama sebe překvapuju,jak beru věci (u kterých bych sepřed rokem hádala do krve) s klidem...že by benefit mateřství? :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:30  • Odpověz
kovaldo správný přístup, člověk si musí umět uspořádat priority :grinning:

lajlo hlavně at už se to naopakuje, to se pak člověk pořád kontroluje a nemá klid.
21. únor 2010 ve 20:31  • Odpověz
tak klidas teda nejsi když to říkáš :grinning:
ale co se týká těhotenství tak si určo klidnější než já strach u mě převládá víc než u tebe aspon to tak vypadá ono je to asi tím že ty už jedno dítě máš já né je to moje velké přání a tak se pořád strachuju ale ráda bych měla tu tvou vyrovnanost v tomhle směru :grinning:
21. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
ant: ono to je určo i tím...a říkám si,že v naší generaci už musíme mít nutně smůlu vybranou....no já vím -tohle je pitomý argument,ale funkční :grinning:
mi říkala jedna chytrá paní,že s jedním dítětem prostě nemůžeš být poloviční máma oproti té se dvěma ...prostě už jsi máma a pak už se to jen násobí ....asi na tom něco bude :wink:
21. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
to je asi pravda :slight_smile:
já jen doufám,že smůlu mám už taky vybranou už mi to stačilo :grinning:
21. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz
těhulky pohlaďte bříška na dobrou noc a hezky se vyspěte a odpočiňte si :wink: a ať všem zítřejší kontroly vyjdou na 1 :wink: já si dala ovocnou trojkombinaci a půjdu se zavrtat do pelíšku k hokeji :grinning:
21. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz
rennu:jo to udělám tak dobrou :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
ant já myslím, že tvůj strach a opatrnost je úplně přirozenej když už tak dlouho čekáš na miminko. dělej jen podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
má to i druhou stránku mince, já co znám holčiny, které byly celé těhu vleže a s x tabletama magnezka denně se pak prostě neměly šanci na normální porod a šly císařem. spodek byl tak ztuhlej, že s tím nic nezmohlo. nemyslím to na tebe, ty asi magnezko nebereš, jen všeobecně, že vše má své pro a proti.
21. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.