• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lio: jako třeba se nevejdu do všech ..ale zatím, co jsem si obléct potřebovala, to klaplo :slight_smile:

@eliska_v: takl pokud jsi měla mokré kalohoty, jakoby ses počůrala, tak to určo bude plodovka ...
bacha na tu vložku ..musí být bílá ..když jsou třeba always a pod., které mají takové to modrozelené, ta reakce nejde vidět - barví se to do zelena
8. zář 2010 v 11:47  • Odpověz
@eliska_v já to mám na střídačku. Občas výtok, občas voda. Ale neřeším to. V poradně mě hlídaj, mimi je v pořádku a to mi stačí. :wink:
8. zář 2010 v 11:47  • Odpověz
@eliska_v ještě je tu jedna možnost - může ti občas unikat i moč, jak mimčo tlačí na močák. Neříkám, že to je ono, ale možné to je a rozhodně ne neobvyklé.
8. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
@lendaw : tak to vím.... :slight_smile: To ale poznám! Tohle je prostě jiné! Ale to je jedno!!! Zítra se zeptám doktora na KO
8. zář 2010 v 11:50  • Odpověz
@hupcza : Měla jsem prostě mokré kalhotky, jak od vody, když je trochu poleješ! Snad mi zítra dr. řekne víc!
Aha, tak to já mám intimky po okrajích fialové a uprostřed normal bílé, ale to asi taky ne... :sweat_smile:
8. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
@lendaw Taky to tak mám, občas výtok, občas je to čirý... Doufám, že prasknutí vody pak poznám :unamused:
8. zář 2010 v 11:54  • Odpověz
@eliska_v mě s jankem začala odtékat plodovka taky nejdřív úplně maličko. a pak se to postupně stupňovalo. uvidíš během dne jestli se to spustí nebo zítra na té ko.
8. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
@laterna : jj, uvidím...Jestli jo a nebo ne! Tak byla bych radši, kdyby ne...Ale zase pokud je to plodovka, tak bych brala, aby se to aspoň rozjelo se vším :sweat_smile:
8. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz
@eliska_v: no ideální jsou takové ty hnusky levné ..nebo si tam na chvíli šupni tu porodní
ale neboj ..ona ucrmbávat klidně může, prcka to neohrožuje ..na kontrole by ti měli zkontrolovat množství plodovky
ale mi třeba s veru třikrát vychrstlo množství cca hrnku vody ...a u porodu jsem vyplavila dule a manžovi boty
8. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz
@hupcza : :grinning: :grinning: Jj, zítra to dr. řeknu a po KO budu moudřejší! :slight_smile:

Tak já jdu dělat rozoto...zatím :slight_smile:
8. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
ahojte holky, furt koukám na naše miminko místo na koníka, tak musím proletět, zda nás je víc. těšim se na každé nové mimi!

@eliska_v mě teklo plodovky dost, nárazově vetší množství a mezi tím tak trošku. do porodky jsem šla s malým ručníkem mezi nohama, bo vložka to absolutně nestíhala. padly 3 ručníčky za hodku.

jinak dala jsem do alba bříško, koukam že vypadá jak cca v 22tt, a průběžně dávám fotky miminka.
8. zář 2010 ve 12:37  • Odpověz
@eliska_v nemaj ten roztok i v lékárně? Myslím, že to tuu někdo psal, že by to tam mohli mít.

Já jsem dneska na odstřel, protivná, s manželem jsme měli jít nakoupit a domluvit doktora, ale on to prostě otočil, vyrazil do práce ráno a přijede za chvíli. Doktor tam už samozřejmně není, já jsem se ráno vzbudila a nemohla usnout, na vstávání to ale taky nebylo. Tak jsem se vzbudila ve 12 jsem rozlámaná. :angry: :angry: :angry:
Prostě zrovna dneska musel vstát brzo, jindy jezdí do práce na 10, 11....ale ne, muselo to být jinak. Padouch.

Ty nohy se mi nějak zhoršují, v pondělí mi přišel masážní olej na křečáky a spol. masíruju jak blázen, koupu, nahřejvám a včera to bylo děsný a nepolevilo ani ráno, teď mám v nohách i křeče. Asi mám málo horčíku, ale magnézkou se mi už ted moc brát nechce :unamused: .... přitom ovoce a jídlo ve kterém je hořčík docela jím.... no kouknu se po nějaké minerálce.
Nebo myslíte, že by pár tablet horčíku neuškodilo?

někdy když natáhnu nohu, tak je to taková křeč, že jsem to ještě nezažila

@kovalda: mě dneska taky přišla a celkem se divím, že nějak hodně, to jsem nečekala, je to jen o pár set míň než moje výplata :astonished:
Za co to ale rozfofruju netuším, měla jsem v merku krásnou tašku na kočár a nějaký oblečení by se taky šiklo. Ale spíše jen tak, že chci, stále nosím svoje některé netěhu. Budujen asi potřebovat jen nějaká šikovně se odhalující trička a košile.

@rennu: já pevně doufám, že vánoční nákupy zvládnem :grinning: , už ale nevím jak si to předáme, ale snad nás někdo navštíví, já počítám, že s malým pojedeme do čech až někdy v lednu. No kdyžtak to jistí české eschopy a dárková balící služba jménem ségra :grinning:
8. zář 2010 ve 12:41  • Odpověz
@suzete týjo, já se odtoku polodovky bojím, hlavně z toho důvodu, že nevím, kdo mě tam poveze, jestli mě taxik nevezme do auta :sweat_smile: ....si chci koupit takový ty přebalovací jednorázový podložky a jednu dvě si pak případně vzít.
8. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
@suzete : Já právě vím, že plodovky je dost, když rupne... Ale už jsem i slyšela, že může unikat po troškách..JInak bych se tím vůbec nezabejvala!! :wink: Ale jak říkám, zítra z KO budu moudřejší a pokud bude vše OK, tak budu aspoň zase klidnější :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz
@eliska_v no může unikat i po troškách, ve mě to ruplo naráz, takové lupnutí - dost fyzicky výrazné, a pak povodeň.
jestli teče postupně maličko, tak to třeba do té zítřejší KO vydrží :wink:
8. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz
@suzete : Já si ani nemyslím, že bych třeba měla začít rodit! Nevím dneska ňák ten pocit fakt nemám :grinning: :grinning: :sweat_smile: Ale uvidíme..
8. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky, tak jak to tu vypadá, něco jsem dočetla. :slight_smile:
@hupcza : je jak modelka :grinning: tiše a přejícně závidím, to mě potrvá a bude stát hodně úsilí :slight_smile:
@kovalda: držíme pěsti na kontrole:grinning:
@eliska_v : jůůů, třeba plodovka, to by si byla ráda vid, :wink: se nedivím,mě kdyby rupla,,ikdyž je brzy :grinning:

@suzete : super figurka po mimi :slight_smile:
@suik : taky 2 v 1 :slight_smile:
A co zvirka, ta byla taky už na rozsypání:grinning:
@petja: jsem na Vás dnes myslela, s tou školkou, aby to Filípek zvládal a neplakal...taky se bojím,jak to jednou bude :frowning2: a jak nejsem břečecí typ, brečela bych taky :unamused:
@lendaw : tak hlavně,že je malá ok, já ten jejich termín teda taky neberu, ve 13 tt mi ho posunuly o 3 dny dopředu, malý byl o týden větší, ve 32tt byl větší o 4 týdny a měl velikou hhlavičku,ted nevím a bojím se ...jak naroste :astonished:
8. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

@suzete ....Vikisek je naaaadherny!!! :dizzy_face: :wink:

@suik ....me odcvrnkavala plodovka po trosickach zrejme cely den...a ja myslela, ze je to jen ta zatka...ale pak v 11 v noci to ze me luplo a bylo toho fest....no a pak se kontrakce rozjely celkem fest a pri kazde ze me chlustlo vody jak kdybych se pocurala....a kolik toho jeste odeslo ve spitale....a kolik pri tlaceni samotnem a vyloupnuti prdelky ani nepocitam :grinning: Proste toho bylo sakra hodne....mela jsem mezi nohama stoceny mega rucnik (takovy plazovy, kde se cela natahnes a jeste ti zbyde) a byl prosakly komplet cely :grinning:
8. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
...ten rucnik jsem mela stoceny jeste nez jsme jeli do porodky...cestou do porodky jsem mela vlozku (obyc....vydrzela asi minutu :grinning: )
8. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
@eliska_v já jsem taky neměla pocit, že budu rodit. dokonce jsem cca pul hod před rupnutím říkala martinovi, jak je hodňoučký, nic nebolí, nepne, netlačí. bříško měkké...že bude klidná noc...a šup, za 5hod byl venku
8. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz
@suik no vidíš, eshopy, to je dobrej nápad :grinning:

Jinak hlásím, vyžehleny 2 pračky prádla, uvařeno, jsem naobědvaná a už jsem zvládla i Caro a zhřešila sušenkou a koukám na Sama doma a malej hezky chrní, je nějaký hodnější andílek :slight_smile: Týjo, to je nezvyk, sedím, nic nedělám, je ticho.... :dizzy_face:

@suzete Viktor je štramák, krásný chlapeček :slight_smile: Jinak bříško malé záviddím, já mám 19dní po porodu a břicho pořád :frowning2: teda jako hlavně od pupku dolů...je fakt, že jsem nabrala i špeky, holt až budu moct, tak budu schazovat...ale kdy po císaři, to nevím. Zatím z těh 19kg co jsem měla nahoře, mám tak polovinu dole....špatně se mi to váží, doma nám to ukazuje jinak než u dr., tak to přesně zjistím až po šestinedělí :sweat_smile:
8. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz
@suzete: viktorek je fakt moc hezký ..fotky z porodky jsem zkoukla až dneska ...
s bříškem jsme na tom podobně ..už se těším až bude zas placaté :slight_smile:

@suik: ad hořčík - myslím, že jednorázově to nemá moc význam - co masáž
8. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz
@kuchy: ale houby :slight_smile:

@rennu: taky máme dneska klid ...klep klep ....jsem se dokonce i trošku nudila, tak jsem zadělala na houstičky :slight_smile:
teď oba chrupou, tak mám off ....jen doufám, že se nevzbudí třeba ghore prdelou, jelikož manaž dorazí až nějak po 6
8. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz
@suzete : Zítra první monitor v porodce, tak uvidíme jestli něco bude a nebo ne :grinning: Ale já si myslím, že se nic dít nebude! Jestli bude po tatínkovi, tak tam bude ještě po druhém TP :grinning: :grinning: A jestli by byl po mě, tak já jsem přesně na TP :dizzy_face: :dizzy_face: Tak pokom asi bude :grinning: :wink:
8. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz
@safryy se mám na co těšit :wink: , utěšuje mě, že všem voda neprdá :grinning:

@hupcza právě masíruju fest, nahřeju nohy horkou vodou (studenou nesnesu) a masíruju od sdola nahoru. I speciální olej na to mám.
8. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
Ahojky!

@kuchy Tak zatím se nic nesype. Já jen zapínám počítač až odpoledne, jinak se obávám, že bych už doma neudělala vůbec nic :sweat_smile: Pár dnů už ani poslíčci, tak já nevím...

Ad oblečení - se obávám, že i po porodu obleču jen těhu rifle, nabrala jsem přes zadek a boky, hrůza. Možná ještě do jedněch volnějších kalhot se vlezu, ale jinak asi nic. No penízky mi přijdou tak nejdřív v listopadu, takže teď máme jen manžův plat, tak si hned tak něco nového nekoupím. Beru to pozitivně - třeba do té doby aspoň zhubnu :grinning:

@eliska_v Já bych to taky neřešila, když Ti vyloženě nechlístla. Navíc zítra jdeš na kontrolu, tak buď v poho :wink: Jen si hlídej pohyby mimča.
8. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
@zvirka : To ani hlídat nemusím!! Skáče mi celé břicho :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
@eliska_v No tak to bych byla úplně v klidu :wink:
8. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz
Tak jdu taky něco dělat. Asi upeču perník, jsem teď hrozně na sladké. Dřív jsem občas ani neochutnala, co jsem upekla, manža je hrozně buchotvý, tak to zbaštil sám. Teď je rád, když mu vůbec zbyde :grinning:
8. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz
@suik ....vsem ne, to je fakt, nekterym ji praskaji v porodnici....ale ja jsem byla celkem rada, ze prdla....aspon jsem vedela, ze to nejsou zadni veseli poslicci :grinning:
Zvire se mi tu zacalo nejak napadne protahovat a hrat si na kaprika :grinning: A ted se smeje ze spani...smarja ja bych ji snedla!!!
Zacinam vam holky trosku zavidet, ze vas to teprve ceka...ani ne ta agonie :grinning: ale to teple male soci co vam hupnou na bruch! Nezapomenutelny a krasny pocit to je :dizzy_face:
Tak ja jdu vytahnput kozu :grinning: Zatim cusky :slight_smile:
8. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.