• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@zvirka : tak to já dneska hezky poslíkuju do zad a dost citelně a často,ale nepravidelně :wink: Mě prcek zase zkouší, břicho každou chvilku na kámen, ale od včerejší zátky nic :sweat_smile:

A ta žáha je šííílěná ,jsem ani neobědvala,jak mě pálí a do toho tvrdého břicha se nic stejně nevejde... :grinning:

Malý včera těsně před spaním havaroval na obličejík, se snažil pusou vysát koberec a má odřené čelo a nos trdlo :confounded: Ale rychle se otřepal.....naštěstí.....to učení chození je nebezpečný :grinning:

8. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz
@kuchy Chudáček malej :frowning2: Mě taky v poslední době hrozně pálí žáha, ale většinou mě to chytne večer. tchýně tvrdí, že když hodně pálí žáha, tak bude chlupaté mimčo, to já jen, abych Vás neošidila o další její moudro :grinning:
Se fakt vsadím, že porodíš přirozeně dřív než já. S malým do vypadá, že vyleze až rovnou do tanečních... :angry:
8. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
@zvirka : no, porod by mi vyhovoval co nejdříve,ale taky čekám co prcek vymyslí sám , než se do toho začnou plést doktoři...jak chcou doplera, průtoky ,biometrii a všechno, tak to voní vyvolávačkou :wink:
8. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz
ahoj těhulky a maminky :slight_smile: to je hrůza jak se ochladilo,že?Já nemám nic na sebe,všechny trika nad pupek tak tahám manžovo mikči :grinning: Jéé,já už bych chtěla rodit :frowning2: Teda trochu se bojim,jak se to blíží ale zase budu mít šmudlíka u sebe.No jsem zvědavá,podle termínu bych měla rodit za 9dní :slight_smile: ale zatim žádné bolesti a cítím se fajn.No manža mě prý začne prohánět ajajaj
8. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
ad plodovka já ani nevím vlastně, kolik jí bylo. Mně jí píchali až těsně před porodem, když už jsem ty kontra nemohla vydržet. Ale doktorka říkala, že jak jí prdla, tak jí to až ocáklo brejle, tak jí bylo asi dost :grinning: :grinning: :grinning:

@suzete vikísek je moc krásný!! krásný bříško po porodu, za pár dní ti zmizí a ty jsi hubeňour, tak s tím problém mít nebudeš...já tam špek mám pořád a to jsem 6týdnu po porodu...

@ladenka @kuchy holky zjišťovaly jste ten vigantol? Já na to zapomněla... zavolat dr! Co Vy?
8. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
@kuchy To je od tebe hezké,určo to zabralo i na dálku,musím říct,že dnes už se malej usmíval v herně nad knížečkou a pěkně si hrál,dívala jsem se na něho při příchodu přes žaluzie,jak o mě ještě nevěděl,pak jsem ho šla vyzvednout a ten se rozběhl a vysmátek mi skočil do náruče,začal mi dávat pusy,no dost sem měla :dizzy_face: Pak začal vykládat,jak všecko papal a co všechno dělali,učitelka říkala,že jak zavřely dveře za manžou,přestal hned plakat a začal si v poho hrát.Jsem fakt šťastná,je to šikula a jsem na něj pyšná,pak i řekl,že zítra jde do školky :sweat_smile:
Jolanka byla dnes v noci taky klidnější,vzala jsem si jí k sobě do postele a vyspala a dospala sem ty 2dny teď v pohodě.Co byl ten stres,tak jí trápily prdíky,já jsme jí dala jednorázově homeo a od té doby je klid,je taky pravda,že i já jsem dnes už zase já..
8. zář 2010 v 15:16  •  3 děti  • Odpověz
Tak už jsem zpět z kontroly. TAk hrdlo zkrácené, branka uzavřená, děloha sestoupená, hlavička nad hrdlem pohyblivá, víc si nepamatuju :slight_smile:. Mají tam nového doktora, tak ten by chtěl objednat na utz, že už jsem ho dlouho neměla. Sestřička na něj že proč? a že ne, až u porodu kdyžtak. Pak říkal, KO za týden a kdyžtak už si vás tu necháme. Sestřička, že nee, že monitor každé 2-3 dny a když to bude 10 po termínu, tak pak by si mne tam nechali :slight_smile:. Jj, je to psina, jak to všude dělaj jinak. No, nicméně, v pátek tam teda musím znova, což bude psina, manžel si bude muset zařídit nějak, aby mne tam mohl odvézt, ....
8. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@petja : Tak to jsem moc ráda,že to malej dobře zvládl a už se na to dívá jinak :slight_smile: , Jolanka určo poznala,že je mami klidnější :slight_smile:
...teda znám zlobivce, kterým přeji školku ,aby věděli ,že není vše jen jejich...kamarádka má takového lakomce, plivače, vztekače a já byh mu dala kiki. Ale ten vyloženě školku potřebuje,aby dostal lekci .....nj. jedináček :grinning:
8. zář 2010 v 15:37  • Odpověz
@lendaw: jj, tlak mám také trochu vyšší, ale jsem bez otoků. No a koukám, monitor si v pátek taky zopakuješ, tak to máme opravdu dost podobné. Tak je dobře, že máte vše O. K. a snad se "mladá dáma" brzy rozhoupe a vyleze :grinning:

@lio: no jasný, olizování ještě nastane, až se Domča bude plazit :slight_smile:. To je super, že fungujou jako chůvičky a hlásiče nálože v plínce :slight_smile:. Jsem moc zvědavá na toho našeho hafana, jak to zvládne :slight_smile:
To je super, že jste to autí vyřešili tak rychle. Holt člověk někdy musí zavřít pusu a přijmout to, jak to je :slight_smile:. Hlavně, že budete pojízdní :slight_smile:

@suik: jj, taky jsem byla příjemně překvapená výší mateřské :slight_smile:. No, každopádně, 2000,- už jsem nechala v Kauflandu, ale máme mooooře jídla, hurá :slight_smile: Ale budu se muset krotit, však ty poslední měsíce jsem nabrala asi 5 kg. (díky bohu předtím nic).
8. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
Jak vás postupně dočítám, tak všem moc děkujeme za držení palců na KO :slight_smile:

@eliska_v: mne dnes zrovna pan doktor hlásil na prohlídce, že plodový vak neporušen. Jinak taky znám mokré kalhotky a jako výtok mi to nepřijde a jako moč taky ne, .... nevím, co to je :slight_smile:

@rennu: panečeku, ty jsi šikovná. 2 pračky vyžehlený, fíha, uvařeno, najedená a ještě je klid na odpočinek :slight_smile:. Dost dobrý :slight_smile:

@safryy: jj, zrovna dnes mi říkala sestřička v ordinaci - všichni vás budou strašit, jak to bolí a kdesi cosi, ale málokdo vám poví, jak je to nepředstavitelnej pocit štěstí, když vám to miminko poprvé dají na břicho, .. .Tak jsem hlásila, že to mám dobré, že tu mám takovouhle diskuzi, kde mi neříkají jen ty hrůzy, ale i to krásné :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
@kuchy: jejda, chudáček malej odřenej. Ale když se brzy otřepal, tak super. Jj, ty chodící začátky jsou náročný :slight_smile:

@petja: no to je paráda, jak to malej začíná hezky zvládat a že i ty a Jolanka jste klidnější :slight_smile:. No a i sám rovnou hlásí, že tam jde zítra znova, tak to je fakt výborný :slight_smile:. Jen tak dál, držím pěsti. :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
@kovalda @safryy ten pocit toho mít čerstvé mimčo na břiše Vám závidím .. Mně jak ho hned vzali, tak ten první den...dva...sem si vůbec nepřipadala jako máma...!! Manžel mi pak říkal, že se trošku bál, že když mi ukazoval fotky malýho, že jsem vůbec neprojevila emoce a tak. Ale teď už je to v pohodě!!!
@kovalda...tak už snad brzo to vypukne, že? Takže KO dopadla celkem fajn, akorát už se ti to blíží, tak se těšíš, viď?

jinak já moc nestíhám dočítat, vždy jen v rychlosti prolítnu...-dneska mám uklízecí den, tak jezdim jak fretka.. :slight_smile:

8. zář 2010 v 15:51  • Odpověz
@kovalda mě monitor nedělali, vlastně ho dělali jen jednou a to ve 37tt, týden potom co mi dělali i stěry. Od té doby žádné vaginální vyšetření, Ozvy kontrolují Dopplerem a utz dělají při každé KO. Uvidím, snad zaberou ty prášky na tlak a nic nenajdou v té krvi. Nechce se mi zalehnout do nemocnice bo v sobotu máme s prťatama první turnaj sezony a já se na něj fakt těším :sweat_smile:
8. zář 2010 v 16:00  • Odpověz
@petja super, že už se FIlípek pomaličku aklimatizoval :slight_smile:
8. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
@kovalda : gratulace ko konrole :slight_smile: Tak už brzy :wink:

Teda, já taky nevím,co se dnes děje, mám břicho tuhé jako kámen a šílený tlak na konečník...už asi hodinu a sem tam posla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
@kovalda Tak z toho nálezu teda taky moc moudrá nejsem :sweat_smile: Pan doktor trošku mimo, ještěže tam byla sestřička :grinning: No já jdu taky v pátek, tak třeba bude hromadný rodící den :wink:
8. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
@hanncca : o vigantolu nevím nic nového,Maty už ho od roku nebere a já jsem ted už taky přestala :slight_smile:
8. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
@hanncca mě vodu taky prdli, v posteli, takže "lavor" pode mne a pak "plínu" a ta byla durch za chvíli, bo to ze mě lilo dost fest.....
8. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
@hanncca žádné info o Vigantolu taky nemám, bereme dál :wink:
8. zář 2010 v 16:09  • Odpověz
@kovalda jj pojízdnýa v novém tak snad na chvíli bude klid.
Ted se vozí Domča venku, já nebyla ani dopo ani ted, sem nějak grogy a to dorazí tchánovci ještě, doufám, že zase přepadovka než bude manža doma :slight_smile:
JInak malej roste jako z vody, když porovnávám fotky, takže věřím manžovi, že každej den říká ježís ten vyrostl, neska po delší době ráno přebaloval a prej se malej už nevejde na přebalová (přehání) a prej sou mu malý dupačky (přehání, je zvyklej na ty mega věci padesátkrát ohnutý :grinning:) ....ale roste no :slight_smile:
8. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
@rennu taky bereme dál
jen se nějak začínáme osypávat na tvářičkách :frowning2: v pátek poradna, tak su zvědavá co mi řekne :frowning2:
8. zář 2010 v 16:12  • Odpověz
@lendaw
@kovalda
vy ste jako já a antana co...tak holky která dřív :slight_smile: každopádně to máte obě za pár
8. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
@hanncca Taky žádné info o Vigantolu - rozšroubovala jsem ten uzávěr a dávám jen tím skleněným kapátkem - pochopila jsem že problém slovenského Vigantolu byl v nějaké umělé hmotě a ta je jedině v tom víčku, lahvička skleněná, kapátko taky skleněný tak jsem to rozebrala a kapu jako pipetou... akorát nevím jestli to může bejt otevřený - přetáhla jsem to fresh folii... kdyby někdo měl nějaké info prosím hodte to sem!!!
8. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
@lio já mám ještě 5 dní do termínu :wink: Takže doufám, že vydržím do příštího týdne. Teď se mi to fakt nehodí :grinning: řečeno po anglicku: Jsem byzy :grinning: :sunglasses:
8. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
@lio ty, ale Honzíkovi sem tam taky vyskočí nějaký ten pupínek na obličejíku, to je podle mě z něčeho, co sníme my, tomu vitamínu bych t vůůůbec nepřičítala...občas mu to máznu Bepanthenem a do večera to je většinou pryč....někdy, víc, jindy mín. Hele, mažete obličejík něčím?? A na jak dlouho chodíte ven?? :wink:

@jennymaresova otevřený bych to moc nenechávala ani s tou folií :unamused: Podle mě, kdyby s tím něco bylo v nepořádku, už by to bylo jako kauza v TV nebo by nás informovali pediatři, kterým by to měli podle mě hromadně rozesílat jako varování...
8. zář 2010 v 16:24  • Odpověz
ok, taky budem lapat dál. doktoři si berou telefon, tak snad by dali vědět..
8. zář 2010 v 16:35  • Odpověz
@hanncca: to je jasný, že se ti emoce a tak spustili až později :slight_smile:. Jj, kontrola dobrý, chystá se to, chystá, ale kdy to vypukne, ... :slight_smile: Tak se taky snažím něco poklidit a vyžehlit, ale hrůza, půl dne v trapu, ani nevím jak a to jsme byli jen an kontrole a nakoupit.

@lendaw: jo, tobě vlastně dělají utz a ne monitor, no, mně zas naopak. Zalehnout by nechtěl nikdo, to je jasný, tak držím palce.

@kuchy: jj, snad už brzy :slight_smile:. Je fakt, že bříško mi dnes taky tvrdne a tak, ... tak uvidíme :slight_smile:

@zvirka: jéje, všechny jdeme v pátek :slight_smile:, tak se jim tam rozrodíme a bude :slight_smile:

@lio: jj, to věřím, že roste jako z vody :slight_smile:, tak si ho pořádně užívejte :slight_smile:
8. zář 2010 v 16:42  • Odpověz
hojda,
tak dnešek začal prímově, přítel, že nemůže polknout a to jsem se těšila, že půjde na vojtovku s náma, aby mohl cvičit taky, tak radši nešel a má na doma roušku :astonished: . Do toho malej od noci blindil, nejen po jídle ale i třeba dvě hodiny po, tak nestrávený mlíko. Tak jsme po rehábce radši zašli za mudrou, prý je to normal v 6 nedělí, že je jiný mlíčko a musej si zvyknout, na rýmu si máme koupit kapičky a i ten jeho skřehot místo hlasu je prý o.k. Prý k tomu patří i ta vodnatější stolice, k tomu změněnýmu mlíku a děti můžou být mrzutější. To bylo v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak vojtovku prý budem cvičit min. půl roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska jsme ani nebyli venku radši, počasí nic moc extra teď to vypadá, že tam bude každou chilku pršet, tak vás jdu zkusit dočíst
8. zář 2010 v 16:51  • Odpověz
@safryy : náš si krkne jen občas, v nemocnici ho dávali po jídle na chvíli na bříšku a poplácali po zadečku, nědky si krknul. Taky začíná zvedat hlavičku,když jí má mít opřenou a soustředit se na krkanec, ale když se povede, tak ani starej chlap by se nemusel stydět :grinning:
@hupcza : no dneska jsme zkoušeli novej cvik, tak nevím nevím jestli to máme dobře :unamused: , za týden jdem na další.
si tady teď povídá brouček, rukama u toho rozhazuje, je div, že je vzhůru. Dal jen 50 ku, tak čeká asi na flašku a mamka mu nedala, aby vypil víc příště, takhle na něj :grinning: aby se naučil pěkně na kozenku
8. zář 2010 v 16:54  • Odpověz
@kuchy: náš ondra má na čele trvale modřiny v různé fázi hojení od fialové, přes zelenou po žlutou :wink: ...je to malé kamikaze ....jenže on ani nepláče ...se v zápalu hry někde uvalí a já kolikrát ani netuším, kde k tomu přišel :slight_smile:

@petja: no tak to je super :slight_smile:

@lendaw: takové plány :grinning:
8. zář 2010 v 16:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.