• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kovalda: to je dobrá ko ...sestřička to měla pevně v rukou :grinning:
8. zář 2010 v 16:59  • Odpověz
tak jsme byli venku :slight_smile: ..sice je tepleji, než včera a to je zataženo, ale do letních hodnot, co jsem četla na netu to má fakt daleko :grinning:

@petja tak super, že už se prolamují ledy se školkou :slight_smile: teď už bude jistě vše v pohodě :slight_smile: :slight_smile:

@lio @rennu pupínky na tváři můžou být i z látky, buď z jeho oblečení, pleny nebo vašeho, jestli pokládáte tvářičku na rameno (svoje oblečení asi neperete v dětským prášku)...Tomášovi taky sem tam nějaký vyskočil, nijak jsem neřešila...nebo taky z dudlíku, jestli hodně používáte a mimčo slintá a nebo i potničky, že je prckům horko... :wink:

@kuchy třeba to je na porod...já slyšela, že když odejde zátka, tak do 3-4 dnů se rozjede :sweat_smile:

@kovalda v pátek jdu taky na monitor :grinning: se máš, že ti tam manža vozí, já musím jezdit autem a už mě vadí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
přemýšlím, jestli nejsem trošku magor ...jsme dneska opět sami ...a já se s děckama nudím, jelikož nemám žádný program, tak jsme byli nakoupit (ale jen v místní sámošce), na hřišti, upekla jsem housky, vyplela tři záhonky, peru druhou pračku prádla ... vůbec nechápu, proč mě všichni tak děsili, jak nebudu zvládat a jaký to bude mazec se dvěma dětmi s takovým malým odstupem
8. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
@hupcza : jj, známe, ale tohle byla huba před spaním a přímo před námi :slight_smile: Tak chvíli ječel, jinak to často přejde a jde dál :grinning:

Teda , mám nalakovaný všechny nehty, ted mi manžel dobarvil hlavu,ještě vlezu do vany a budu jako ze škatulky :grinning:
8. zář 2010 v 17:02  • Odpověz
@kuchy: tak to už můžeš jít z fleku rodit
8. zář 2010 v 17:12  • Odpověz
@hupcza no hup, taky doufám, že mě všichni jen tak děsili, jak to bude záhul :sweat_smile: :grinning: i když mám kamarádky s malým odstupem u dětí a pohodu fakt neměli :sweat_smile:
8. zář 2010 v 17:13  • Odpověz
@kuchy : Téééda tak Ty jsi připravená úplně na všechno :grinning: :grinning: Že bych to taky zkusila... :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 17:16  • Odpověz
@hupcza: no, on je tam pan doktor dle všeho opravdu jen pár dnů (asi od začátku měsíce), tak ještě neví, jak to u nich chodí :slight_smile: Brala bych kombinaci obou postupů - jít tam až příští týden - na monitor :slight_smile:. No, člověk asi nemůže mít všechno :slight_smile:

@ojo: no, teď poslední týden dva už si opravdu za volant netroufám. Takže mne bude muset odvézt. Ke všemu je to přes 30 km, tak to bych fakt nerada řídila.

@kuchy: téda, ty ty přípravy na porod máš ale z gruntu :slight_smile:, budeš k porodu nejkrásnější :slight_smile:

No, já bych taky klíďo mohla - vykoupaná, i tělový peeling jsem dokonce dnes použila, oholeno - nohy, mezinohy i podpaží akorát teda ty vlasy by chtěly přistříhnout a obarvit, ale to dám opravdu až po porodu :grinning:
8. zář 2010 v 17:28  • Odpověz
@kovalda mě dneska Dr. říkala, že jekmile se přehoupneš přes TP, tak už by se na KO mělo chodit každé 2 dny, nebo minimálně na ozvy (buď Dopplerem nebo monitorem). Takže tvoje sestřička si tě zve asi dobře :slight_smile:
@kuchy@kovalda taky bych potřebovala připravit. Vlbec mi nedošlo, že Dr. bude dneska chtít vidět ty moje oteklý nohy, tak jsem tam na ní vytasila ty kamaše :sweat_smile: No co, už si tam nedošáhnu, no... :sunglasses: Dneska musím zaúkolovat manžela - co kdyby ze mě zítra chtěli udělat ležáka v nemocnici, že? na mezinoží dlabu, ty 2mm mi tam buď nechají, nebo ať si to oholí, když na tom budou trvat.
@ojo já taky ještě řídím, ale je fakt, že si netroufnu jet dál jak 15km. Na další trasy už se nechávám vozit. Přemýšlím, že už asi začnu pomalu jezdit s přebalovací podložkou na sedadle, kdyby náhodou prdla voda. Tašku do porodky vozím v autě preventivně už 2 týdny .
8. zář 2010 v 17:36  • Odpověz
@hupcza : tak tj super, že to jde v poho zvládnout,já nemám zahradu,a ani nepeču běžně housky,jen vařím a občas buchty a dorty,tak to budu mít třeba lehárko :slight_smile:

@kovalda , jj, kéž by...
@eliska_v ....třeba to zabere....dnes mám často poslíky :slight_smile:
@hupcza , no . Kdyby chtě už ven,nic hrozného by se nestalo, údržba hotová, si pamatuji,že minule jsem měla nenalakovaný nohy, oloupaný nehty na rukách a děsný odrosty,tak preventivně,jen oholit jsem se loni stihla :grinning:
8. zář 2010 v 17:38  • Odpověz
@hupcza tak to klobouk dolů, já mám teda zatím ted první, ale večer vstáváme co 3 hodky, dopo něco uvařím,pak vyperu, mezi tím mi Daneček brečí, zlobí prdíky, tak se mu věnuji a večer lehnu docela zaslouženě k.o....
8. zář 2010 v 17:49  • Odpověz
@hupcza no jo aktivní žena :grinning: , to u mě nehrozí, já se nenudím když nic nedělám :grinning:

My jsme se vrátili z nákupu, uf, už toho mám plný brejle, jako dojít tam a zpět dobrý, ale musím být furt v pohybu, nemůžu se zastavit a to když se prodíráte důchodcema v obchodě moc nejde.

no pořídila jsem si ty přebalovací podložky, tak jsem klidnější :grinning: , ale jak to čtu, měla jsem spíš koupit nočník a na tom jet :grinning:

8. zář 2010 v 17:59  • Odpověz
@petja: tak to jsou super zprávy :wink:
8. zář 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahojky je to semnou na pytel mám na vás tady čas jen večer :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no dneska jsem byla ve škole mrknout co a jak a bude to mazec i s malým to zvládnout v říjnu bych měla nastopit na praxi a jinak každý měsíc přezkoušení snad to dám, dneska mi můj drahý koupil prstýnek z bílého zlata strašně mě překvapil prý za Šimonka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak
@suzete:malý je fakt nádherný a malé bříško no závist
@kovalda:jo cítím se vážně super snad to vydrží den ode dne mi je líp
jinak po porodu jsem zhubla už 16kg holky nebojte vše půjde dolů jen to bříško mám pořád ještě nemám pořádně zavinutou dělohu zbývá mi ještě 4kg a budu na svojí váze před těhu
jinak pořád máme problémy se spaním malého v noci se vzbudí třeba v 11 a usne až ve 2ráno a s řevem snad se to zlepší
jo a od pátku jsem slaměná vdova můj nastupuje ve Ždáru do práce tak snad se mu tam bude líbit
8. zář 2010 v 18:35  • Odpověz
@lendaw tak to mi nenapadlo, že mi může prdnout v autě voda :sweat_smile: při prvním mi ji píchali až v porodce... možná si tam dám jen ručník a budu na něm sedět :grinning:

@kovalda jujda tak daleko?? :confused: tak to jo...to bych si taky netroufla...

já jezdím cca 20km, ale zítra už budem u našich, tak to mám jen cca 5km :slight_smile:
8. zář 2010 v 18:36  • Odpověz
@hupcza:ahojky díky za ty slevové kupony dneska došly :wink:
8. zář 2010 v 18:38  • Odpověz
@ojo jj, taky mě napaadlo, že z mého obečení mohou být pupínky..ale dávám si plenu na rameno, no uvidím....používáme Batole, na tělíčko mu nevadí, tak snad ani nebude na obličejík :sweat_smile: jak píšeš, neřeším, max. zamáznu...oni stejně zmizí a sem tam něco vyskočí zas jinde :fearful:
8. zář 2010 v 18:41  • Odpověz
@antana123 : Tak to je od něj moooc hezké! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A váha teda taky super!!
Jsem na to sama dosti zvědavá :wink:
8. zář 2010 v 18:44  • Odpověz
tak jsem rychle letěla ještě do lékárny, taky cítím, že na mě něco leze :cry:, není divu jak člověk je vyčerpanej, nevyspalej, tak chytne vše, ještě když to má ten můj, tak to je u nás na tuty.
@hupcza : Verunka má vlásků teda, na tři hlavy :slight_smile: a bráška jak jí furt hladí, to je hezký :sweat_smile:
dneska v noci jsem vůbec nevěděla, která bije. Jsem přemýšlela, jestli jsem mu dala už nepít, nebo ne. Přebalila jsem, v plíně nic. V prsu taky moc ne, tak jestli jsem si neschrupla a nepřebalila a nenakrmila ho znova :grinning: Si to snad budu psát :sunglasses:
@petja : neboj, bude líp. Filípek si zvykne za chvíli, ono ještě ty hormony do toho, tak to prožíváš ještě mnohem víc :confused: Mám na tebe dotaz, to oscilo se bere 1x denně nebo můžu i víc?
dotaz na mamči: jak často mažete tělíčko? Já každý den.
8. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
@eliska_v neboj ani nebudeš vědět jak to jde dolů já teda nestíhám max 3xdenně jídlo a v mezi čase jogurty a jde to krásně dolů
8. zář 2010 v 18:49  • Odpověz
@antana123 : Tak uvidíme... :sweat_smile: :wink:
Malej je jinak doopravdy nádherný!! Mooc se Vám povedl! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
@eliska_v jé děkujeme :wink: :wink: za chviku budeš mít taky mimčo u sebe a pak už ti ty dny jen poletí jako mě :wink:
8. zář 2010 v 18:52  • Odpověz
@antana123 : No zatím je pravda, že se to šíleně táhne :sweat_smile: Ale pak to zase šíleně poletí!! :sweat_smile:
:wink:
8. zář 2010 v 19:08  • Odpověz
@ojo: ono to je asi i o zvyku ...mám vždycky mraky věcí k udělání a teď vlastně nemám nic krom péče o děti ...já jsem zvyklá na zápřeah ...teď jsme pod vlivem všemožného varování všechno na šestinedělí stopla ...a zdá se, že ani nebylo třeba :slight_smile:

@kuchy: housky se pečou skoro samy, když je dp :slight_smile: - to se nepočítá :slight_smile:

@hhalina: no my v noci taky vstáváme co tři hodinky ....a k tomu před sedmou ondrův budíček :wink: ....to je teda jediné, co mi dává zabrat ...s ondrou jsem se po blbé noci třeba s ním dospala ....jenže tohle bohužel neklapne :sweat_smile:

@suik: spíš ujetá ..jsem si myslela, že si orazím alespoň pár týdnů ..a on už mi zas oves v řiti hraje :grinning:
jinak nočník mě dostal :grinning:

@antana123: určo se to zlepší :wink:
jinak váha super :wink:
já se omlouvám za zpoždění ...ale já je založila do šuplíku a úplně se mi to vykouřilo z hlavy :zipper_mouth:

@beru3nek: já jsem v noci taky totálně dezorientovaná ....alespoň to, že si přeléháme podle toho, ze kterého prsa jsem kojila naposled ...kdybych měla lovit i toto, nevzpomenu si :slight_smile:
verča je vlasatec ...manža říkal, že jí nafotíme a pošleme do schwarzkopf, jestli ji nechtějí do reklamy :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
@eliska_v: to si piš ...mám pocit, že onehdá jsem rodila ondru a on už to je velký brácha :sweat_smile:
8. zář 2010 v 19:11  • Odpověz
@hupcza v pohodě stejně sem dostala spoustu kosmetiky a plen ale určo to brzo využiju super že sis vzpoměla :wink:
8. zář 2010 v 19:16  • Odpověz
kdybyste měly chuť - nějaké naše fotky http://hupcza.rajce.idnes.cz/Verunka_Ondra_-_zari_2010/
8. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
@hupcza fotky super :wink:
přeju dobrou noc dítě mi křičí jdu bojovat jako každou noc pa zítra :wink:
8. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
@hupcza : Moooc hezké fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Já se tak už moooc těším! :dizzy_face: :dizzy_face:
8. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@kovalda : já chodím pořád v těhu riflích :slight_smile:, do jinejch se nevejdu kvůli bříšku :angry: a zjišťuju, že začínám být klasická mamina, jedu si do lékárny v teplákách :grinning: Takže místo nových riflích si koupím spíš nějáký sportovní kalhoty a hezký tepláky :grinning:
@hupcza : týjo takovým fofrem a už jsi v netěhu hadříkách, vůbec ti to nezávidím :grinning:
@lendaw : tak hlavně, že tě hlídají s tím tlakem, to máš už taky za pár koukám :wink:
8. zář 2010 v 19:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.