• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza tak si užívej, dokud se malá nehýbe, tak to byla pohoda i u nás, ale Johanka se v 7m rozlezla po kolínkách a začla si stoupat a pak mi vypukla krapet honička, neb lezla do všeho a všude, což mi zas až tak neva, ale byla sama sobě velmi nebezpečná plus Anička ve chvíli, kdy jí začala Jája brát hračky apod, začala žárlit...ale snad se vám to vyhne a bude to pohoda pořád, taky doufám, že bude Třetislava kliďas jako zezačátku Jája :slight_smile:

Už bych taky brala nějaké miminko na pečování :slight_smile: Akorát se trošku děsím toho spaní jak píše Hup, bc naše holky vstávají 5:50, poslední týdny každý den....takže dospávání nočního koja fakt nehrozí...

Co porody, rozjel to tu dnes někdo?? :wink:
8. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
Jinak u nás porod asi letos nehrozí, bříško mi tvrdne snad ještě míň než před měsícem a nemám sebemenší pocit, že bych měla vůbec někdy tohle dítě porodit....taky jsem to včera říkala dr na poradně, tak se docela pobavil, prý letos to bude určitě, tak jsem klidnější :grinning: No ale když teď máme stejně dítko ještě dopěstovávat, tak na co si vlastně stěžuju, že jo :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
@antana123: hlavně pevné nervíky :wink:

@beru3nek: tak já zase měla jen 10 kg hore a půlku jsme nechala v porodce - takže to zase tak světoborné není :wink:

@lamia: no já měla strach, že to bude druhý takový nespavec jako ondra a nebo takové= to dráždivé miminko - to by byl mazec ....ale takhle to je v poho ... uvidíme, co bude ...každopádně v nejhorším prostě přestanu péct domácí houstičky a z nudy plít záhonky :grinning: ...rezervy tu jsou :slight_smile:
no to máte budíček o hodinu dříve než my - ondra to taky zkoušel ...ale podařilo se mi to skrz mlíko posunout na tu 7
8. zář 2010 v 19:49  • Odpověz
@hupcza no tak aspoń odpočneš :slight_smile: já právě na zápřah zvyklá nejsem, s Tomášem mám naprostou pohodičku už od začátku, tak mám strach, co bude druhý prcek :sweat_smile:

@lamia to vstávání nezávidím :confounded: ...Tomáš sice vstává v 7h, ale já ho po mlíku vypustím do ložnice, kde má hračky a do devíti ještě ležím a sem tam i podřímnu :sweat_smile: dřív jsem i ještě usnula, když ještě nelezl nebo jen lezl a nestoupal :slight_smile:
8. zář 2010 v 19:49  • Odpověz
@hupcza Pěkné fotky. Ondra vypadá z Verunky mnohem víc nadšený než taťka, teda aspoň na jedné fotce :grinning: No a oblečení i energii teda závidím, já jsem absolutní mátoha, jak to včera trefně označila @suik.
8. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
@hupcza u nás už nezabírá nic, max. se ještě trošku poležím, neb nejpozději v šest vletí obě do ložnice a zalezou k nám pod peřinu, tak občas dělám mrtvého brouka a ještě si chvíli hovím a jen je nechám se tulit ke mě, ale stejně za chvíli se naše chudinky podvyživené začnou ozývat, že jako by si daly snídani a je po klidu......I u nás se ještě nějaké rezervy teď najdou, tak uvidíme po porodu....

Uff, žeru tady švestky jak na běžícím pásu, to bude noc, se z toho všeho určo zas pos....ale co mám dělat, mám na ně děsnou chuť!!!! :grinning:
8. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
@ojo tak to je asi jediná výhoda prvního neklidného dítka - druhé může jen příjemně překvapit, Anča mi dávala pěknej záhul a pak jsem si užívala superklidnou Jáju...teda do doby než začla lézt všude, po všem a do všeho.....ale jinak byla a je taky takovéto bezúdržbové autopilotované dítko, až na občasné epizody vzdoru a teď teda i fakt, že jí ještě musím s čůráním docela hlídat, říkání si o nočník ještě není úplně stopro....
8. zář 2010 v 19:56  • Odpověz
@ojo: tak s ondrou byla pohoda taky ....já myslím jako obecně - práce a tak

@zvirka: ne ..táta je taky nadšený :slight_smile: ..ale ondra z ní je úplně marný ...jen zabrečí a on hned letí k ní a pak zase ke mě a ukazuje, že veru beká ....
no a když jsem jí čistila pupík a ona brečela, tak ji chtěl přede mnou chránit - měl pocit, že jí ubližuju

@lamia: my byli proti ondrovi v přesile :grinning: - výhoda ....třeba se za pár měsíců spojí s verčou a budeme na tom stejně
8. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz
Jinak jsem fakt ráda, že Anča nechodí do státní školky, s ohledem na nemoci - kámoška má 7m chlapečka a holčičku jak Anička, tak minulý týden byla 4 dny ve školce a od té doby mají obě děcka nemocné....jako nemocné 3 děti, to už by bylo asi krapet moc i na mě, nejspíš se tomu v zimě stejně nevyhneme (ačkoliv holky obě byly první rok zcela bez nemocí i když třeba já byla nachlazená, asi i vliv kojení....), ale takhle by to bylo už krapet moc.
8. zář 2010 ve 20:03  • Odpověz
Musím letět, dámám odbila večerka a dnes odpo spaly zcela přiměřeně tomu, aby už zalezly do pelíšků....jdu na to :wink:
8. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz
@hupcza: s reklamou dobrý, jsi mě pobavila :slight_smile: Já to podle prsa nepoznám, jak mám málo, tak dávám z obou
já mám dneska nějákej depka den, jdu to radši zaspat /kéž by/ :grinning: dočíst jsem vás teda nestihla :pensive:
8. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
jo a jinak na vigantol jsem se brala mudry, máme prý brát, nic o ničem nevěděla :wink:
8. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz
ne brala ale ptala, takže dobrou :wink:
8. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz
Ahojky hlásím se aby ste si náhodou nemyslely že sem ve špitálu :slight_smile: zatím sem teda doma a nic krom špinění a menstruačních bolestí se neděje,celý den jsem mněla fofry a tak sem se sem nedostala ,ukážu se zase ráno na skok :slight_smile: ted už jdu hajat tak ani dočítat nebudu :slight_smile: jen informuju že jsem zatím doma tak přeju krásnou dobrou noc papa :wink:
8. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz
jeee, holky děkuju za krásné komentáře v albu, jste zlatíčka :dizzy_face:
8. zář 2010 ve 21:51  • Odpověz
@rennu obličejík sem mazala olejem, ale ne slunečnicovýmj ale měsíčkovým od weledy ...pak po pár pupíncích mi dr řela ničím nemazat a otírat převařenou vodou, tak to dělám....
a ven chodíme dvakrát a včera se zadařilo 3x..dopo...po o a k večíru s manžou ......jinak standard 2x.....
8. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz
@lucinecka222 a kdy máš mít vyvolání??

@suzete se musím taky mrknout na juniora, ještě jsem to pořádně nestihla :wink:
8. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz
@suzete hele tak mám asi pro Třetislavu vybraného ženicha, ten váš klučina se mi moooc líbí :slight_smile: :slight_smile: Néé, vážně, hrozně Ti to jako mamince sluší a miminko je prostě k sežrání :wink:
8. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz
přeju dobré ránko mám chvilku času malý usnul tak jdu pozdravit večer usnul o půl9 a vzbudil se o půl 2 pak to hned zalomil a vzbudil se o půl 6 a ted zase spí dneska to bylo docela obstojné
9. zář 2010 v 06:06  • Odpověz
@antana123 dobré ráno, tak to je super spáč !!! To si i ty hezky odpočineš .. Taková byla Adélka jako miminko, krásně spinkala .. Tak jsem zvědavá, čím nás překvapí Adámek ...
Pěkný den !!!
9. zář 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko,
tak s tělíčkem se mi konečně začíná něco dít, tak se modlím, aby už se to konečně rozjelo. Celou noc jsem poslíkovala, ale teď ráno klid po pěšině :slight_smile:. No, proti mému stavu doposud je to změna veliká :grinning:
Jinak, včera nám přišel ten vozík za kolo a když jsme jej měli celý už skoro složený, zjistili jsme, že podlážka je dole prodřená a přelepená 3 pruhy lepicí pásky. No já byla nasr*ná, protože v inzerátu stálo - použitý jen týden na dovolené. Barva byla taky jiná, no prostě skoro nic z inzerátu nebylo pravda. Tak jsem hned psala paní. Ta se teda moc omlouvala, že o tom věděl jen manžel a neřekl jí to a že teda nevrhuje slevu 300,-, jestli ji akceptuju anebo teda, že není problém vrátit všechny prachy. No, napsala jsem si samozřejmě o celou částku + částku poštovného, kterým jí to pošlu zpět, protože teda já bych to platit neměla, když vůbec nic neodpovídalo. Tak jsem zvědavá, držte palce. No naprdnutá jsem teda byla hrozně, snad ty prachy opravdu pošle.
9. zář 2010 v 08:02  • Odpověz
@kovalda Ahojky, tak že by ??? My jsme se včera na monitoru docela i nasmáli .. Měla jsem tam doktora a dvě PA a všichni byli docela vysmátý .. Furt mi vtloukali do hlavy, že teď už je to jen na manželovi ... :wink: Takže dnes asi promilujem den ... :grinning: :grinning: :grinning:
S tím vozítkem by mne teda taky naštvali .. Člověk očekává poctivý obchod a oni tě dá se říct, takhle napálí .. :angry:
No budu držet palce, ať se ti vrátí všechny korunky ..
9. zář 2010 v 08:08  • Odpověz
@suik: jj, taky jsem měla naivní představu, že pojedu do porodky třeba na ručníku a bude to stačit a podle toho, co holky psaly, tak teda nevím, ale ten ručník by musel být minimálně z teleshoppingu, aby byl prostě kouzelnej :grinning:

@antana123: panečku, už 16 kg dole, to je super.
Jéje, tobě začnou ty praxe a přítel nastupuje do toho Žďáru, no tak máte to teda složitější, to ti povím. Budu držet moc pěsti, aŤ to zvldáte.
A prstýnek za Šimonka, to je hezký :slight_smile:

@beru3nek: no, mne se těhu rifle brzy rozpadnou, bo jak mám tlustý stehna, tak tam se mi brzy prodřou. Tak budu muset koupit nějaké hadříky. Ale výše mateřské příjemně překvapila, tak snad si nějaké budu moct koupit :slight_smile:
9. zář 2010 v 08:16  • Odpověz
@lamia: panečku, holky vstávají v 5:50, to je děsný, to si teda asi dospávání opravdu neužiješ. Ale třebas se to změní, za chvíli bude ráno tma, tak si to třeba posunou :slight_smile:.

@antana123: jé super, že dnešní noc byla z těch lepších, tak aŤ takových přibívá :slight_smile:

@adeden: tak paní už mi odpověděla, že se ještě jednou moc omlouvá, že o tom fakt nevěděla a že peníze posílá hned zpět. Tak snad dobrý :slight_smile:.
Jo tak na manžu jste to hodili, že na něm závisí, kdy se dítko narodí. Tak to si dnešní den hezky užijte :slight_smile: :grinning:
9. zář 2010 v 08:23  • Odpověz
@hupcza: tak jsem vám zkoukla fotky :slight_smile:
No, Ondří je úžasnej, jak se k Verunce má :grinning: a Verunka je teda fakt jak na reklamu na nějaký vlasový přípravek :grinning:
9. zář 2010 v 08:34  • Odpověz
@lamia Ahojky vyvolání mám mít ted v uterý ráno ale v pondělí ráno už nastupuju,budou mi dělat zátěžový test víš :slight_smile: no ještě máme tři dny na to aby se to rozjelo samo ale nějak tomu přestávám věřit,ta hlenová zátka pořád odchází,bolesti břicha jako při menzes mám,špiním a břicho mi tvrdne ale nic jiného se neděje :-/ sex sem taky vyskoušela a místo toho aby to zabralo tak na mně něco leze :frowning2: bolí mně v krku a hlava no mazec :unamused: ted jdu snídat a chystat se z malou na tříletou prohlídku a vzít si kartu budu jí dávat k doktorovy tady kousek od baraku,protože z dvěma dětma chodit daleko to je naprd :-/ ted jen doufám že mně ta bolest v krku přejde,ráno koolem 4 mi bylo tak strašně špatně no fuj ,od žaludku strašně nevolno a do toho se mi špatně dýchalo,tgo sou stavy fakt :frowning2: už at mi je ok :frowning2:
@kovalda juvá tak to by mně taky pěkně nakrklo,s tím zbožím :angry: a kolik si za to dala?nevím co to mají za blbý spusob prodeje když prodávají věc a nepopíšou ji tak jak mají :frowning2: no hned bych napsala stížnost ohledně inzeratu :frowning2:
Tak že bys nakonec rodila ještě předemnou :slight_smile: :wink:
9. zář 2010 v 08:50  • Odpověz
no ja se letím chystat at to stihnem budu tu později tak papa :slight_smile:
9. zář 2010 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno

@kovalda Taky jdu v pátek na ozvy, ale musím se dopravit sama, i když manžovi včera otekla noha a nevíme z čeho, tak možná pojede se mnou, ale skočí si k jinému dr. :grinning:
No a s tím vozítkem, to je fakt pech! Držím pěsti, ať ti to klapne!

Jinak dneska jdu barvit hlavu, ať jsem taky šik!
9. zář 2010 v 09:06  • Odpověz
dobré ranko:slight_smile:

u nás noc teda nic moc ...od 4 verča moc nespala ....no a tak maminka taky ne ..zato teď chrupe jak divá ....baba jedna

@kovalda: paní bych teda nevěřila, že to netušila ...držím palec, ať to z ní vyrazíš
schváleně, co bude dřív - peníze na účtu a nebo žanetka na světě ...tipuju to druhé :slight_smile:
9. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
@lucinecka222: no, držme si palce, že se nám to rozjede. Mne už příští týden také bude hrozit hospitalizace - nechají mne prý max do pátku 17. 9. a pak už by si mne tam nechali. Tak snad se malá rozhýbe sama ven :slight_smile:

@discreet: no, já teda těch 35 km za volantem už raději ne, přeci jen, bříško už umí být pěkně tvrdé a některé šŤouchance malé dost silné a nepředvídatelné. No a taky už mám mozek plný jen porodu, malé, pokojíčku, ... takže za volant opravdu nejsem ten správný adept.

@hupcza: no, paní se dost omlouvala, tak v konečném efektu je jedno, jestli to věděla nebo ne, hlavně, když pošle prachy, že :slight_smile:
Doufám, že s tím odhadem máš pravdu, že Žanetka bude venku dříve než prachy na účtu, ale mám rychlou banku, tak aŤ si pohne :grinning:
9. zář 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.