• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@kuchy: teda, to bych byla taky naprdnutá, ale bohužel nevím, co poradit

@hanncca: no, co je sex už ani netuším, po šestinedělí si budu muset přečíst nějakou odbornou literaturu :grinning:
Jj, mateřská je super a nad výší rodičáku zatím raději nepřemýšlím :grinning:

@suik: no, jestli to věděla nebo ne je mi teĎ jedno, hlavně aby poslala prachy :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
@kovalda dobrej nápad...nějakou knížku o sexu :grinning: :grinning: :grinning: Asi lepší nad rodičákem nepřemýšlet, aspoň že nějaký bude...snad :slight_smile:
9. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz
@lendaw: tak super, že máš nadstandard, trochu pohodlí a soukromí :slight_smile: Držíme palce, ať jsou výsledky co nejpříznivější.
9. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme dneska zvládli 3roční prohlídku Kuby a taky Lukáška. Za týden přibral 130g, tak snad dobrý, akorát mu objevila, že se mu při porodu zlomila klíční kost :frowning2: , ale prý se to samo zahojí, tak doufám, že ho to bobíška nebolí.
9. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz
@marge tak to hezky přibírá, že? Klíční kost...chudáček, ale to měla i Verunka od hupcza myslím...a prý se to samo spraví
9. zář 2010 ve 13:04  • Odpověz
@marge: jé tak super, že jsou oba kluci zdravý. Jj, přesně jak píše hanncca - též Verunka od hupczi ji má zlomenou. Prý se to docela stává a akorát si má člověk dávat trochu pozor při manipulaci s mimčem a třeba jeho zavinování, jinak to prý snášejí dobře a brzy se to zahojí.
9. zář 2010 ve 13:11  • Odpověz
@marge: taky máme zlomenou kostičku .....a že to zjistili až teď a ne v porodce :astonished:
jinak vše už napsala kov :slight_smile:
9. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahojky holky tak sem tu zase jen na skok ,musím žehlyt a pak budu odpočívat opravdu mi není ok,ted sem tu šla protože budu posílat obědnavku z avonu ale jinak se sem dostanu nachvilku zasek večer :slight_smile:@kovalda jo mohly by ti naší drobečci vylést sami že :wink: tak to už máš taky zachvilku že :slight_smile: ja už sem opravdu na prášky chjo moje nervy :frowning2: už to chci mít zasebou :unamused:
@beru3nek no špinění by vypadalo slibně kdyby to bylo nějak moc ale je to jen trošku a jen sem tam takže tomu šanci nedávám,no huhu koktejl sem neskoušela,jaksi nemám chut víš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no dneska je mi příšerně blééééé pořád na zvracení a přitom nezvracím,nálada pod psa no mazec ufffff a to počasí to tomu teda vubec nepřidává jaj :frowning2:
@lendaw juvá tak koukám že tobě taky neni ok :frowning2: no je to mazec
@kuchy jj možná koktejl by zabral ale mně je tak zle že ani na koktejl nemám chut :confounded: ju tak držím palečky v pondělí at je vše ok :slight_smile:
@suzete hlasík přihodím :wink:
@hanncca jj už v uterý mi to vyvolají ale už v pondělý nastupuju do špitálu,to mi budou dělat zátěžový test :slight_smile: jinak se cítím opravdu pod psa není mi dobře ,sem podrážděná všechno mi vadí chjo :confounded: no mazec nálada,to bych vám nepřála,a k těm nemoce přispívá to blbé počasí :frowning2: no a o bolesti hlavy ani nemluv ja jsem ráda když na mně ani nikdo nemulvý sem nějaká divná,všechno mně začíná bolet a hlavně mně opravdu nic nebaví :frowning2: :unamused:
jinak se omlouvám že nedočítám ,opravdu sem na tom špatně a nemám náladu,tak se nezlobte,jdu si lehnout a pak žehlyt je mi pořád huř a huř :frowning2: :confounded: tak papa
9. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz
@lucinecka222 tak ten koktejl ber jako hnusnej lék, taky by to mohlo bejt dřív, než v úterý :wink:

u nás je počasí teda šílený. tma hnusně. Dneska mi je naštěstí dobře, včera jsem byla jako osina, podrážděná, protivná :angry:

9. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky.
Takže holky na KO zatím nic - monitor v pohodě a UTZ co mi dělala, tak taky OK :wink: Takže jak jsem řekla už jednou! Já si počkám na začátek října :grinning: :grinning: :wink:
9. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz
@lucinecka222: chápu, že máš náladu pod psa. Tak si běž odpočnout. Já se na koktejl asi vrhnu v neděli. Nejvíce je tam džusu, tak si myslím, že ani olej ani alkohol nebudou cítit, takže pohoda. Prostě si vypiju džusíček, lépe než vyvolávačka :slight_smile: Suroviny už mám doma, ale stejně pořád doufám, že malá vyleze sama :slight_smile:

@suik: tady ráno pršelo, ale teď sem tam vykoukne slunko. Tak jsem vyprala šátek na nošení a už visí venku, krásně tam svítí, jak je žluťoučkej :slight_smile:

@eliska_v: no, hlavně, že je vše O. K. a další KO za týden? Třeba bude nález trochu optimističtější :slight_smile:
9. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz
@kovalda@lucinecka222 ten olej neni v koktejlu vubec citit, je uplne bez chuti. Me tam vadila jen ta merunkovice bo palenky vubec nemusim. Ale jinak to chutna jako husty merunkovy dzus.
9. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
nestíhám dočítat, od noci trága :confounded: malej furt řve, co řve, vříská...to se nedá....jestli růstový spurt nevím....ale nakojím, ponosím na říhání, přebalím, namasíruju břuch, nahřeju a furt řve, jen u prsa ne :cry: :cry: když ho po kojení dám na sebe na srdíčko, hledá prso a řičí.....nějaké rady??? už nemůžu...
9. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz
@hupcza . výhoda chodícího dítěte, druhý sice ještě není na svtětě,ale Maty chodí jen doma, venku jen zřídka a hned spadne...a leze, chybí mu ještě jistota....tak pro nás skejtík není vhodný,navíc už máme jenom golfky na plast
.kolech a na těch drncat miminko nemůžu.....řidičák nemám a manža tu nebude,to bych se nimi njikam nehla...

:sunglasses: no nic, pár prodejen v Praze snad bude mít lepší dostupnost skladu, nechci už jiný kočárek, když mám vše sladěné.., snad pak nebudou reklamace, to bychom se najezdili... :frowning2:

l
9. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz
Jak tady řešíte to zavinování, tak já mám pořízenou klasickou zavinovačku, ještě po nás se šňůrkama, takže se dá mimi i dobře stáhnout, ne jak ty rychlozavinky na sucháč, tak doufám, že mi poslouží...
@suzete Hlasováno, chudina, jak na té fotce kouká :slight_smile:
@kuchy Tak to je fakt pech, držím pěsti, ať to dopadne dobře...
@eliska_v Taky si asi počkám až do Vánoc :grinning: Už 3 týdny nález stále stejný, jak říkám "zabetonováno"
9. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz
@discreet: jj, taky mám i klasické zavinky - 3 - ještě po nás :slight_smile:
Tak to já si nechci přivolávat nic takového, tak si říkám - chystá se to :slight_smile:, no, vlastně asi nejlépe si říkat, rodíme :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz
ahoj holky
copak je zde nového???
@kovalda:rodíš????
9. zář 2010 ve 14:42  • Odpověz
@kovalda TAk sláva brzy uvidíme Žanetku ! :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
dneska byl u nás pan doktor a prý vypadáme jako velmi spokojené a zdravé miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a prý přírůstek na váze bude pěkný do první poradny jdeme příští středu tak jsem zvědavá kolik malý přibral
9. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
ad zavinovačky používám jen ty klasické krásně se tím dá svázat a na uspání večer je to ideální :wink:
9. zář 2010 ve 14:45  • Odpověz
@rennu neporadím ti ale to samé nám dělá v noci a dr. mi řekl že je to normální že každé dítě je jinné a hledá si režim až si ho najde bude líp úplně tě chápu jak ti ted je já vždycky brečím i s malým
9. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz
@antana123: neee, zatím ne, ale asi začnu s autosugescí :grinning:

@rennu: bohužel asi moc neporadím. Jedině teď koukám na to video, co sem dala suik - tam je to karpování, přímo s ním - s dr. Karpem. Je to v angličtině, ale to neva, stačí se jen koukat, jde to pochopit :slight_smile:

@jennymaresova: kdepak, zatím nic :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
@suik: to video je super a to mimčo tam je krásný :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
@antana123: no výborný, že Šíma byl "ohodnocen" jako spokojené a zdravé miminko :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
nevíte holky, kde na netu najdu něco o vojtovce včetně cviků s fotkama??
9. zář 2010 ve 14:57  • Odpověz
@kovalda zkuz na to nemyslet že jsi termín už měla jinak můžu ti říct že když to nepříjde samo tak vyvolávačka není tak strašná myslela jsem že to bude větší hrůza a šlo to jak po másle :sweat_smile: :sweat_smile: budu na tebe myslet a držet ti palce at se nám brzo i se Žanetkou ukážete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz
@rennu Co dudlík?,Malej je nějakej vykolejenej a hledá jistotu,co ho nosit v šátku?
Malej se dnes vzbudil s rýmou,no toho sem se s malým mimi obávala nejvíc,co bude tahat ze školky,ale i tak docela brzo,tak asi odpověď na ten stresík teď.Dala jsem mu homeo a jak sem ho vyzvedávala,tak už byl lepší,smrkla prý jen jednou a oběd snědl celej,říkal,že ve školce dobrý,ale ráno plakal zase,už to ale bylo lepší,řek,měj se hezky už se těším,dnes sem pro něj šla s kočárkem sama,i,když pršelo,ať se s Jolankou projdu a vyvětrám a zase seděl v herně s knížkou a smál se,jak mě viděl,hup do náruče a tuli ,tuli,je fakt super,některý děti dost plakaly :cry:
9. zář 2010 v 15:00  •  3 děti  • Odpověz
náš ted leží a spinká a je jak andílek ani nejde uvěřit že umí tak řvát v noci :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 15:02  • Odpověz
no nic letíme na návštěvu ke tchánovcům tak pa :wink: možná večer když bude chvilku čas
9. zář 2010 v 15:08  • Odpověz
@hupcza pěkné fotečky,všimla sem si,že máš ještě na ruce náramek z porodnice,památka na fesťák,ju? :grinning: :grinning: :grinning:
Jolka má taky v očiču ty krvavé cevky,jako verča i to žluté bělmo,,,má to z porodu,jak se tlačila?
9. zář 2010 v 15:20  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.