• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw: já bych prubla ten nápoj ...opakování matka moudrosti :wink:

@suik: jj ..to je ani ne tak následek jako spíš trvání ...má pořád kapku zvýšený bilirubin ...ale to měl ondří taky - ještě týdnů po porodu

@hanncca: a proč chceš cvičit vojtovku, když vám nikdo nic neřekl?
ad manža a to, že mu vadí vysavač - to je dobrý ...bych ho hnala asi svinským krokem, abych já uklízela společnou domácnost a on se ještě ofrňoval, že u toho používám vysavač :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
@alisek: http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=64 - tady toho jsou mraky
jen zatnout zuby a vydržet ....ondra teda měl jen jeden, ale byl to naprostý mazec ....viz http://holisce.svetu.cz/19013-spurtem-ku-zdravi-.html
9. zář 2010 v 19:18  • Odpověz
@beru3nek unás to docela jde, malýho jsem asi překrmila a proto zvracel + díky rýmě, s tou teda bojujeme, má dokonce i hleny ve stolici, nevěřila bych co dokáže "obyčejná" rýma. Dnes jsme pořídili odsavačku na vysavač, tak se dobře osvědčila. Jinak odedneška zase zlom v krmení, pije co hodinu a půl, sice málo ale pořád by jedl, je hladovej, přes den docela plačtivej ale prdy/kolika to není, u krmení taky zlobí tak jsem něco otom hledala a vypadá to na růstový spurt, teda dle mojí diagnozi, jeste budu zitra konzultovat s lekarem.
Me je dneska blbe, migrena, ale uz sem musela vzit panadol jinak bych tu vypustila duši.

A jak to jde vám? co Adámek, jak roste?
9. zář 2010 v 19:19  • Odpověz
@hupcza hup, díky tak jsem taky už hledala info, jak píšeš ty u sebe, tak unás t samý, má nazelenalý hovínka, čím to je? taky jsem ho dnes měřila a má o 4cm víc od doby co nás propustili z nem. (3tydny)
9. zář 2010 v 19:25  • Odpověz
@hupcza naše Jája měla zvýšený bilirubin do konce šestinedělí a přitom při vrcholu žloutenky cca ten 4.den po porodu neměla nijak vysoké hodnoty - t.j. nic se s tím nemuselo dělat, hodnoty zcela bezpečné, ale pak jí trvalo fakt dlouho to odbourat....
9. zář 2010 v 19:34  • Odpověz
@kovalda to taky nechci, tady je to naštěstí s tím očkováním trochu lepší, tubera se už neočkuje vůbec....jak je to vlastně v ČR? mluví se o zrušení, ale nevím jestli to už zrušili nebo ne, mluvilo se snad o září.

@kuchy to ti teda nezávidím, ten kočár, bez auta s nechodícím větším dítětem, mě by kleplo :confounded: ....já jsem na kočár odkázana. Šátek bude taky, ale kočár je jistota.

@lamia takže čaj od IS hnus? jsem si říkala, že bych to taky zkusila, ale huhu koktejl je asi lepší.
9. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
@hupcza to mu říkám pořád a prostě zvuk vysavače "nenávidí" :slight_smile: co se dá dělat...
já neříkám, že jí chci cvičit. Já si o tom nikdy nic nezjišťovala a nic nám v porodce neřekli, abysme cvičili. Tak mě spíš zajímá, kdy a v jakých případech se cvičí. Nic o tom pořádně nevím....
9. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
@hupcza: aha
9. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
@suik no kámoška to líčila tak, že teda uvařila ten litr či kolik je tam napsáno a bylo to prý hořké a pálivé (asi zázvorem...), vypila cca hrneček a zbytek už prý jen se zadrženým dechem a zapíjela džusem...tak nevím, možná někde udělala nějakou technologickou chybu, prý tam dala hooodně zázvoru :grinning: Ale furt je vcelku, tak nevím, zda to dnes opakovala nebo dala rovnou koktejl :wink: musím se optat, sms zatím o porodu žádná...
9. zář 2010 v 19:40  • Odpověz
Jinak se musím optat těch co to zkoušely - a ten ricín.koktejl chutná proboha jak?? Já když si představím, že bych pila něco v čem je olej tak je mi šoufl už teď, teda taky bych tomu dala přednost před vyvolávačkou,ale neumím si vůbec představit, jak bych to přežila bez blití, je mi totiž momentálně blbě i po trošce oliv.oleje v salátu (trávení holt ke konci těhu jako vždy v háji a nefunguje...)...bych si tam musela dát asi víc toho šňapsu, ale abych pak zas nerodila nametená, že...alkohol už jsem nepila x let.... :grinning: No snad Třetislava do konce září vykoukne sama a budu zkoušení koktejlu ušetřena....
9. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
@lamia hele kočko ty nic nepij a hezky si užívej s manželem jako u předchozích těhu :slight_smile:))) :grinning:
9. zář 2010 v 19:45  • Odpověz
Jo jinak mám teď půjčenou IS to novější vydání od nás z knihovny a kámoška má to starší, tak jsme srovnávali a v té novější verzi už fakt to o půstu při přenášení není....vůbec je to trošku jiné...
9. zář 2010 v 19:47  • Odpověz
@draga neboj, my máme dokonce od kontroly v porodnici doporučeno vydržet až do TP, aby ještě povyrostla, se jim zdála nějaká pomenší....ehm, myslím to neovlivním ani jedním směrem, ať držet uvnitř nebo rodit, ona si to stejně mladá zařídí jak bude chtít, ale koktejl bych dávala až v nouzi nejvyšší dávno po TP :grinning: Ale jinak neboj, s mužem si samozřejmě užíváme, neznám příjemnější předporodní přípravu :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
@lamia aha, tak proto jsem to tam nenašla, já mám myslím to vydání nový, taky jsem to kupovala letos :wink:
9. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
@lamia jsem koukala na nové fotky, sluší ti to tam, ale bříško jsi nechala v Praze, ne? :grinning: Já mám taky menšejší, ale na tebe nemám :grinning: . Třetislava možná bude malinká, ale co je malý to je hezký, ne? :wink:
9. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
@suik dík, ale už zas od té doby povyrostlo, o kus :slight_smile: Tak já s tou velikostí nevím, ten váhový odhad co nám dělali mi připadá krapet divný, naměřili jí na bříšku maličko víc než na hlavičce, moc přesné to asi nebude....Dle dr pokud vydržíme do TP, tak by ty 3 kilča měla mít v pohodě...tak uvidíme
9. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky
@rennu:já tě naprosto chápu u nás je to taky tak když si myslím že už má režim tak mě překvapí a zase nic no :frowning2: :frowning2: jinak náš malý ted spí což znamená že se vzbudí v 10 a bude řvát až do 2:00 to bude mazec budu se muset jít trošku naspat at to zvládnu :unamused:
9. zář 2010 ve 20:26  • Odpověz
jinak holky co odstříkáváte mám dotaz jak poznat že je mlíčko řídký nebo tak mám pořád obavy že mu nestačí on je velký jedlík
9. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
@antana123 já myslím, že nezáleží na tom, jak mlíko vypadá nebo jak je řídký. Mimčo dostane to, co dostat má...
9. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
@antana123 klííííd, režim nebude mít ještě dlouho, zatím je moc malý. Hustotu mlíka vůbec neřeš, hlavně když prospívá, řídké mléko nestačící miminku neexistuje, jen má někdy mimčo dík růstovému urychlení větší spotřebu a častěji se dožaduje, tak by taky mělo častěji dostat a zas se to srovná :wink:
9. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz
@hanncca mám strach jestli má dost ale přes den je v pohodě a stačí mu to jen ta noc pořád řve tak se bojím jestli mu to mlíčko stačí no ve středu jdu na první poradnu tak uvidíme kolik nám přibral :wink:
9. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz
Holky díky za podporu, nosím ho celý den, aspon v náručí nebo zavince na boku nalepenýho na sobě, je to záhul, protože mě bolí čím dál víc břicho, tak asi budu muset ještě příští týden pořešit KO u gyndr asi nebo nevím....
9. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz
@lamia díky jsem šílená matka věčně něco řeším jsem takový blázen snad mu je ok :wink: :wink: jinak si měla pravdu ty hormony v 6ti-nedělí to je fakt mazec jako skoro pořád brečím a nebo jsem protivná že děs
9. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
@lamia: no ondra měl taky nizounké ....ale dloooouho

@suik: ad očkování - já v porodce nenechala očkovat - kvůli té megareakci, co měl ondrášek (trápili jsme se s tím měsíce) ...no a zvažuju, že se na to úplně vyprdnem ...no a tak jsme přemýšelal, jak to navlíknout u dr. ....no a ta přišla na prohlídku a kouká do očkováku, že nejsme očkovaní, tak jsme jí řekla, že jsem nechtěla to dávat hned v porodnici ..a ona mi říká: noo, tak to naočkujeme později a nebo to necháme jít úplně do ztracena
a to není žádná alternativka ...klasická dr. před důchodem
9. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@rennu to bude určo dobrý :wink: mám dotaz máš ještě bříško nebo užse ti děloha zavinula???já mám pořád ještě bříško jak v 5měsíci
9. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@hupcza očkovat takhle malinký miminko mi přijde brutální....co jsem slyšela, tak tuberu ti tu nenačkujou vůbec, ani na přání..... to mi fakt nevadí, zbytek pak nějak nastuduju a domluvím se s doktorkou, teda asi spíš manžel, dneska mu to nějak šlo, já zas nic nerozumněla, jen jsem pochopila hrubý odkaz sdělení :grinning:
9. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz
@hanncca: ajo ..tak já si to blbě vyložila

@lamia: není to teda nic moc ....ale výsledek - dobrý :slight_smile:
mi osobně se z toho motala šiška, jak jsme už přes dva roky nepila tvrdý alkohol :grinning:

@antana123: dej na lamiu - to je zkušená mamča - myslím si totéž :wink:

@rennu: pokud tě hodně bolí břicho a stupňuje se to, atk to určo nepodceňuj
nošení v šátku, když je dobře uvázaný, tak je míň náročný na záda apod.:wink:
9. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
@hupcza ok dám na rady zkušených a zkusím se uklidnit a nešílet jak běska :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz
@suik: no ...mě jen štve, že jsem tohle nevěděla už u ondry ....zbytečně jsem ho nechala trápit ...no ale co už
@antana123: ale prd běska ....normální mamča, co chce pro prcka tio nej :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.