• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
kov:nomi se hrozně líbí matyáš,lukáš,jonáš...ale s našim příjmením to je takové kapku ušišlané
sice známí argumentují,že je přece leoš mareš.....no ale to není zrovna můj vzor :grinning:
2. led 2010 ve 22:17  • Odpověz
hupcza: jsem ti koukala do alba, tys byla nějak často na 3D ultrazvuku ne? vím, že holky většinou choděj jen 1x a mně přijde, že ty máš všechny fotky z 3D. nebo to motám?
2. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
laur: ještě k tomu tréninku (co vše zvládáš) mě napadla jedna story -mám kamarádku,co má 4 děti ....a u 4. je naprosto v pasti,třeba i s tím zmiňovaným krmením,uspáváním...všechno je jinak a naopak než u předchozích tří (a to jsou vlastní odchované děti :wink:

ber: chlapi jsou borci ....můj manža tvrdil u prvního těhu,že to bude kluk dle utz na kterém nešlo nic vidět krom obličejíčku,neb "podle nosa poznáš kosa" ...gyndař se málem počůral smíchy
2. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
Berulko, Linda je krásné jméno! Hrozně moc jsem chtěl mít doma Lindu, ale nejde to. Tak snad jednou nějaká vnučka... :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
kov:můj dr. to má standardně ...takže vlastně když jsem chtěla vyjel mi po vyšetření fotečku
2. led 2010 ve 22:24  • Odpověz
jdu chrupat .....mějte se fajn (i fazolky)....dobrou :wink:
2. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
hupcza: rodinné centrum? super, jen škoda, že nový jičín je kapánek z ruky :slight_smile:

laurinka: no jasně, je lepší být připravná na to, že tam jsou možná 2, však už brzy uvidíš.
já bych dvojčátka taky klidně brala. oba s manželem taky moc rádi fotíme, takže na tohle se taky těšíme :slight_smile:

berulka: jj, Linda je moc hezký jméno - mé 2 kamarádky mají dceru Lindu. je zajímavý, že chlap preferuje dceru. spousta mužů chce syna - pokračovatele rodu, někoho, od koho si budou moci půjčovat vláčky, autíčka, ... :grinning:

hupcza: matyáš je také jeden z mých favoritů, ale manželovi se to nelíbilo. ale je fakt, že to je dávno, uvidíme teď v novém "kole", když už doopravdy vybíráme a ne jen tak do větru.

já dnes v kalendáři vybrala:
Anna, Ema, Kamila, Nela a Natálie
a
Jakub, Matěj, Matyáš, Šimon, Štěpán, Tomáš a Vojtěch
2. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
dobrou holky, na "viděnou" zítra :sweat_smile:
2. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
autor
hupcza: v pořádku, mohlo mě to napadnout, že když sem něco takového napíšu, že to takto dopadne,........
já se nechtěla chlubit matce dítěte, co vše ZVLÁDÁM, jen jsem reagovala na příspěvek, že jedna slečna tady psala, že hlídala známým často děti, tak jsem na to odpověděla, že já taky..............ale nechtěla jsem tím říct, že VŠE UMÍM A VŠE ZVLÁDÁM, jen že prostě zrovna tady toho se nebojím, jako holky, které mimino třeba v životě nedržely v ruce...................a to je taky rozdíl.......

sinix: a proč nemůžete mít Lindu? to je krásné jméno, mně se líbí hodně, já zase nesnáším starodávná jména, co mají naše babičky atd.......
kovalda: máš podobný vkus jako my.........
Ema, Nela a Natálie se mi líbí taky. Ale využijem maximálně Nelu, když budou dvě holky, ale spíš to bude Laura a Vanesa, tu budou příští rok přidávat do kalendáře, tak bude mít aspon taky svátek.....
a z těch klučičích - se mi líbí všechny, ale Jakuba máme v rodině, Matěje má nej kámoška, takže u nás jen Matyáš nebo šimon..................ale chválím výběr......
2. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
Dobrý ráno všem!
laurinka: sinixovi to neprošlo přese mě. a)nehodí se to k příjmení a za b) teď ani k termínu!
3. led 2010 v 08:13  • Odpověz
Krásný nový den :grinning:
tak jsem se opět uklidnila použitím dalšího testíku, to víte, u mne je to teprve 3. den, co to vím, tak jsem z toho furt vyplesklá :grinning: a potřebuji se ujišťovat, že se mi to nezdálo.
Protože znám datum početí, tak vím, že jsem dnes 5+0. Chtěla bych na utz tak za 2 týdny, tak to už by mohlo být i vidět srdíčko, ne?

laurinka.22: jj, ta často hlídací jsem byla já :slight_smile:. hupcza to taky nemyslela nějak špatně, jen nám chtěla říct, že to, že umíme prckat zaopatřit není nic proti tomu, když je to prostě napořád. Je fakt, že už mi to říkalo spousta holčin a je jasný, že to tak je. Ale i to, jak píšeš ty, máme trochu výhodu proti holčinám, který nikdy nepřebalovaly, nekoupaly a tak, ... budou z toho pravděpodobně víc vyřízené než my (teda z těchto věcí, protože jinak vyplesklý budeme asi všechny) :grinning:
3. led 2010 v 09:08  • Odpověz
laurinka.22: jé, tak můj výběr jmen se ti taky líbí? to jsem ráda, snad se budou líbit i manželovi :sweat_smile:

markes1: to je super mít tu oba 2 z páru, to s váma bude legrace :slight_smile: Jé, vaše holčičky mají krásná jména :grinning:
3. led 2010 v 09:11  • Odpověz
Ahoj všem :slight_smile:

kovalda: já taky ráno testovala :slight_smile: to víš, žádný nepoužitý těhotenský test si teď přede mnou nemůže být jistý :grinning: potřebovala jsem se trochu uklidnit, protože bříško pořád bolí, nejví ráno a večer, občas i takové křeče, když kýchnu nebo se blbě pohnu, nic moc velkýho, ale bolí, tak jsem z toho taková nesvá .. sice mě tt neuklidní až tak, protože stejně nepozná kde je malé zabydlené, ale čárky sílí, testovací je už stejně tmavá jako kontrolní, tak aspoň tak :slight_smile:

jinak já vyplesklá budu, naprosto regulérně, protože mimčo jsem sice chovala, ale přebalování apod. je pro mě nepoznané .. ale tak zase si říkám, užij si holka té sladké nevědomosti :slight_smile: snad už na to mám čas jen do září :slight_smile:
3. led 2010 v 09:14  • Odpověz
Ahoj všem.

Přesně jak píše moje manželka. S tím příjmením by to byl příšerný jazykolam a to naší dceři nemůžeme udělat. :sweat_smile:

Kovaldo, děkujeme za pochvalu. :slight_smile: Akorát s tou legrací nevím nevím, přece jen nás rodina dost zaměstnává, takže tu jsme dost sporadicky, ale vynasnažíme se... :wink:
3. led 2010 v 09:21  • Odpověz
markes a sinix, stejně je fajn, že jste tu oba dva :slight_smile:
3. led 2010 v 09:23  • Odpověz
sinix: jo to chápu, že 3 děti dají pěkně zabrat :wink:

salinka87: jé, tak nejsem sama kdo je testovací maniak. To já zas měla opačný pocity než ty - prostě jsem se ráno vzbudila a nic mne nebolelo, ... prostě žádné příznaky. Tak jsem honem šla testovat :wink:
Čárečka je dost silná, tak snad je vše v poho.
3. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Dobré ráno. Jsem zvědavá, jak zítra vstanu do práce, dnes jsem se vyhrabala až v 9:30. :grinning:
salinka a kovalda: Taky dnes přemýšlím o dalším testu, strašně mě totiž rozbolelo břicho. Mám takové křeče na levé straně, ale stejně nevím, jestli by mě to uklidnilo... :unamused:
Ty jména, co jste včera psaly/i jsou všechny hezké. Ale u nás z těch klučičích nehrozí ani jedno, protože jsou všechny rozebrané v rodině... Hlavně ten Štěpán mě mrzí. :frowning2: No nic budeme muset vymyslet něco jiného.
Jinak mám takové dilema. Jít či nejít zítra na cvičení jógy... Před Vánoci jsem chodila pravidelně každé pondělí, ale teď si nevím, jestli bych si nějak neublížila. Co myslíte?
3. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj ve spolek, můžu se přidat? Podle poslední MS mám sice termín na konci srpna, ale podle gynd dr jsem dnes v 5 + 1, takže termínek se posunul také do září..... :wink:
Leba: s tím bříškem si nedělej starosti, říkala jsem to lékařce , protože mě to také trápí a je to tím, jak se roztahuje děloha a vazy se natahují....dala mi sice pro jistotu utrogestan na podporu těhu, ale jsem klidnější.
Kontrolu mám 12.1. tak uvidíme....ale občas z toho stresuju.
3. led 2010 v 10:21  • Odpověz
leba: Ty máš štěstí vstávat až po devátý. to se mi nepovedlo už léta. většinou mě nejmladší budí kolem šestý... :pensive:

Cvičení by neměl být problém, pokud nejsi riziková. Já teda rozhodně nehodlám přestat (cvičím pillates), dokud mi to dr. vysloveně nezakáže. Jen to, že jsem těhotná, prásknu cvičitelce, aby na mě brala ohledy, resp. mě upozornila, pokud mám některý cviky vynechat.
3. led 2010 v 10:22  • Odpověz
Dobré ráno všem :slight_smile: tak abych vám pravdu řekla, tak jsem ráno také testovala, teď čekám až se manžel vzbudí a řeknu tu radostnou novinku :wink: jinak je mi fajn, jen mě bolí bradavky, ale poprvé to bylo stejné
3. led 2010 v 10:24  • Odpověz
lebu: jógy bych se nebála, ba naopak, myslím, že by ti mohla být v těhu nápomocná :slight_smile: ale pokud půjdeš, raději to předcvičující řekni, aby ti ona k tomu řekla své, třeba nějaká omezení a tak ... :slight_smile:

rennu: vítej k nám :sweat_smile:

berulka82: jj, bradavky mne též bolívají. jé, ty jsi na manžela hodná, že počkáš, až se vzbudí, já tam na něj vpadla a vzbudila jsem ho. byla jsem tím tak nadšená, že to prostě nemohlo počkat :slight_smile: Tak se mnou byl chvilku vzhůru a poslala jsem ho znovu spát :slight_smile:

jinak vstávání - no, jak natruc se o víkendu budím kolem 6-6,30 a zítra se nebudu moct vykopat z postele.
ale už mám pro sebe připravenou motivaci - těším se na povídání s kolegyňkou, které jsem to už oznámila :grinning:
3. led 2010 v 10:39  • Odpověz
tak koukám, že každá to máme jinak .. :slight_smile: uff, už aby první kontrola byla za mnou abych věděla na čem jsem :wink:

ahoj rennu, vítej, mimochodem, potěšila jsi mě s nárorem tvé lékařky o těch bolestech.. taky si to říkám pořád dokola, že to bude jak tím, jak se bříško připravuje, ale stejně, dokud toho malého prďolu neuvidím, klidná nebudu .. i když vlastně mi už dochází, že tenhle strach je už doživotní .. ať už malé bude v bříšku, nebo ať mu bude 1,10 nebo 20 let .. :slight_smile:

rennu prosím tě kdy jsi byla na první kontrole ? mezi svátky ? v kolikátém týdnu dle MS ? já vím, jsem zvědavice zvědavá :sweat_smile:

berulko, tak si oznámení krásné novinky s manželem užijte:slight_smile: je krásné, že jsi mu to neřekla hned při prvním testíku :slight_smile: to já musela, kvůli tomu plesu, ale stejně bych to nevydržela
3. led 2010 v 10:50  • Odpověz
jinak se cvičením mám opačný problém, pořád jsem si říkala, že začnu, trošku pohybu by mi neuškodilo, jinak mám sedavou práci a ve škole toho taky moc nenachodím, tak že by i tělíčko potřebovalo trošku zpevnit .. jenže tak dlouho jsem s tím otálela, že jsem s tím před těhu nezačla .. jen zajímalo by mě, jaký máte názor, jestli je rozdíl mezi cvičícími a necvičícími těhulkami, myslím v porodu a v tom, jak rychle se po porodu dostanou nějak tak do kondice.. nepočítám s tím, že bych pár týdnů po porodu vypadala jako některé naše modelky, které při pohledu na ně podezírám z toho, že to bříško měli jen vycpané, protože takhle po porodu prostě vypadat nemůžou .. :slight_smile: ale ráda bych pro sebe i pro mimčo udělala maximum .. tak jestli myslíte, že je vhodné třeba při těhu začít s nějakým cvičením (samozřejmě opatrně) , popř. s jakým, nebo to prostě nechat po porodu ... díky za názory
3. led 2010 v 10:59  • Odpověz
jinak se cvičením mám opačný problém, pořád jsem si říkala, že začnu, trošku pohybu by mi neuškodilo, jinak mám sedavou práci a ve škole toho taky moc nenachodím, tak že by i tělíčko potřebovalo trošku zpevnit a protáhnout.. jenže tak dlouho jsem s tím otálela, že jsem s tím před těhu nezačla .. jen zajímalo by mě, jaký máte názor, jestli je rozdíl mezi cvičícími a necvičícími těhulkami, myslím v porodu a v tom, jak rychle se po porodu dostanou nějak tak do kondice.. nepočítám s tím, že bych pár týdnů po porodu vypadala jako některé naše modelky, které při pohledu na ně podezírám z toho, že to bříško měli jen vycpané, protože takhle po porodu prostě vypadat nemůžou .. :slight_smile: ale ráda bych pro sebe i pro mimčo udělala maximum .. tak jestli myslíte, že je vhodné třeba při těhu začít s nějakým cvičením (samozřejmě opatrně) , popř. s jakým, nebo to prostě nechat po porodu ... díky za názory
3. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ahojky holky, jdu vás všechny pozdravit. Teda tady se to rozrůstá, to je krásné. Jsem zvědavá kolik nás tu nakonec bude. Až budeme všechny po kontrolách a budeme přesně vědět termíny porodu, tak by se tabulka mohla poskládat podle data.
3. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Díky za přivítání mezi vámi :wink:
Salinko, klidně se ptej prvně jsem byla u gynd dr 28.12., což odpovídá konec 5., začátek 6. od MS...na UTZ bylo vidět cosi, prý velikost 7-8mm, zatím bez srdíčka...tak snad se ted už dočkám i toho srdíčka a budu si moct zase na chvíli oddechnout :slight_smile:, ale jak píšeš, strachovat se budem už pořád. Ty jsi v kolikátém týdnu????

Holky jaké máte těhu příznaky??
3. led 2010 v 11:01  • Odpověz
čauky

kov:máme podobný vkus na jména :wink: ..chtěla jsem taky emmu ...ale pak jsem ji nanutila ségře,jelikož mi chtěla vyfouknout annu ....ale těhu nedopadlo dobře a emička je náš andělíček

laur: přesně jak píše kovalda :wink:

já si u prvního těhu taky dělala tři testy :grinning:

leba: já chodím na power jogu,takže tu asi omezím,ale tatéž cvičitelka jede i gravid,takže jen změním hodinu :grinning:
chodila jsem pj,pak gj, pak pj, tak začnu zase na gj :grinning:
jinak jogu doporučuju všem -lepší než všechny předporodní přípravy dohromady :wink:
3. led 2010 v 11:09  • Odpověz
salinka87: já tomu cvičení taky moc nedám. možná si časem najdi nějaké těhu cvičení - na míčích anebo těhu jógu a tak .... Já chodím na břišní tance, tak se pak zeptám, zda můžu tančit dál

maciol: jj, taky se těším, až budeme mít všechny první návštěvy utz za sebou a budeme snad trochu uklidněné bijícími srdíčky našich potomků :grinning:

rennu: těhu příznaky - no trocha to bolavý bříško, jak se děloha roztahuje a trochu prsa, citlivé, plnější a bolavější bradavky. jo a taky jsem taková unavenější. jinak asi zatím nic.
3. led 2010 v 11:12  • Odpověz
poslední MS 1.12., takže v 5. týdnu, teď v úterý začínám 6.tt. k doktoru se chystám nejspíš v pátek, sice se rozmýšlím jestli tam nejít až v 7.tt, ale to asi nevydržím .. manža by mě naopak hnal k doktoru hned zítra :slight_smile: jenže to nemůžu ..

příznaky -bolest prsou, pak mě bolí to bříško .. nevolnosti nemám, ale začínají mi věci smrdět :slight_smile: třeba voda mi smrdí děsně, zvláště teplá .. manža nic necítí .. oblíbená limča taky, prostě mi nevoní, nechutná, takže ji nepiju :slight_smile: jinak se mi zdá, že chodím častěji na záchod, to poznám hlavně v noci, dřív jsem nemusela chodit na záchod a teď lítám každou noc :slight_smile:
3. led 2010 v 11:12  • Odpověz
salinka87: jj, na záchod, tam bych se pomalu mohla přestěhovat :grinning:
3. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.