• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
holky nevěřila jsem a měla jsem hodně strach z druhýho těhotenství, ale je to tak, když už to jedno dítko doma je, člověk není tak vybátej.Já byla v tom prvním těhu šílená hysterka, byla jsem schopná najít vždycky protiargument. Nikomu jsem nevěřila,i k té největší prkotině jsem hledala doplnující informace.Ubližovala jsem sama sobě.
ted si dám i tatarku :grinning: teda doma myslím
21. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
laterno:věřím že máš pravdu já magnézko nejím a ani jen neležím prostě jen nechodím do práce protože tam být prostě nemůžu pracovala jsem na onkologií a tam být jako těhotná nemůžu :frowning2:
jinak já mám svou práci velice ráda proto taky studuju ale ted holt musím poslouchat :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
vím že si to nemyslela nějak špatně vůči mě jen vysvětluju :slight_smile:
21. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
ant ty děláš na onkologii? to musí bejt fakt drsný. to se nedivím, že tam nejsi teď, na psychiku záhul pořádnej
21. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
jo to je,ale co se týče vědomostí tak tady jsem se neučila toho nejvíc
21. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
člověk si to nesmí připouštět k tělu jinak by se složil
21. únor 2010 ve 20:55  • Odpověz
no nic holky jdu spát zítra jdu do školy a chci se ráno ještě vrhnout na matiku tak se tady mějte a pěknou noc přeju a at zítra vše kontroly dopadnou na 1 :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 20:59  • Odpověz
ant to věřím, no pro mě by to nebylo, já jsem hrozně empatická, i když to maskuju.
tak dobrou. já jsem furt nějak čupr, jdu otravovat manžela :grinning:
21. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
holky mate tu taky nejakou zarijovou tabulku tehulek? rada bych se podivala pro lepsi prehled :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj,
co jsem tak rychle projela...
Lam, jsem ráda, že Tě mamka překvapila reakcí...jsi přece její holčička, takže má radost, když jsi šťastná.
Jinak malej je opět nemocný, takže od středy jsem se nevyspala...večer bych se potřebovala učit a nemám sílu...
Chybí mi ještě cca 20 stránek diplomky, ve středu další zkouška....a jediná myšlenka kterou udržím v hlavě je teplá postel a spááááánek.... No musím to nějak dodělat a pak si tu mateřskou užiju s dětma naplno.

Lajli, šetři se...ale nevím, jak to s těma našima čertíkama udělat :wink: .
Snad jste jinak všechny v pohodě.
Vítám nově příchozí.
Ve čtvrtek jdu na kontrlou, tak se těšíííím a bojím zároveň, však to znáte :wink: .
Jdu do sprchy, pak se zkusím učit... Mějte se pěkně.
21. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
evelusko, tabulku má v albu Kovalda....
21. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
nat - diky :slight_smile: , teda ty jses pilna! tech zbyvajicich 20 stranek ti dost zavidim :slight_smile: kdy odevzdavas?
21. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
ahoj holky, omlouvám se, že jsem vám sem tak nezvaně vlezla, ale taky jsme si plánovali miminko tak na to září a zatím bohužel nic. Je mi 23 let a jsem z Jesenicka. Snažíme se o mimo od prosince.
Docela mě zaujal příběh laurinky.22, které se to podařilo hned na poprvé a ještě tak hezky na vánoce.
laurinka.22: jak se vám to prosímtě podařilo??? měla jsi přesně vychystané plodné dny?? mockrát Ti děkuju za odpověď.
22. únor 2010 v 06:20  • Odpověz
Dobré ránko přeju pěkný den a ty co jdou na kontrolu držím palce :slight_smile:
22. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
Dobré ráno holky,

právě jsem se vrátila z krve. V pátek mě ještě čekají odběry a ultrazvuk na NT screening. Takže tento týden mě pěkně vycucají.

V pondělí jdu do první těhotenský poradny tak už se moc těším, jelikož už dostanu řidičák :wink:

Jinak vítám nově příchozí maminky.
22. únor 2010 v 07:57  • Odpověz
marge - tehotenska poradna je neco jinyho nez normalni doktorka? mne totiz rikala, ze mi da prukajdu ona... diky :slight_smile:
22. únor 2010 v 09:07  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak jaký jste měly víkend? :wink:
Všem na kontroly držím palečky :dizzy_face:
22. únor 2010 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: u nás víkend super, konečně slunce :sunglasses:

eerryy, při Tomáškovi se nám to podařilo sice až na podruhé, ale bylo to taky, když jsem začala pít čaj od Báby Radnický, upravuje cyklus a mimo jiné je to také na podporu otěhotnění :wink: maj ho i na netu a na jedné diskuzi jsem ho doporučila a hned otěhotněly asi 4 holčiny :wink: samo plodný dny jsem si taky počítala a sexíkovali jsme obden :grinning:

evelusko, normoš chodíš ke svý dr., jen tě budou pokaždé vážit, měřit tlak atd. takže proto se tomu asi říká poradna :sweat_smile:
22. únor 2010 v 09:46  • Odpověz
víkend:pěkně bylo až v neděli a dneskaje tadytaky krásně úplně mě štve že musím jet do školy :frowning2:
nechce se mi ani tuk tak se loučím mrknu na vás až večer jak přijedu
22. únor 2010 v 09:57  • Odpověz
Krásné pondělí všem mamkám i pupíkům :slight_smile:

Teda nechci se nějak přemrštěle chválit, ale myslím, že se mi to počasí povedlo, no ne? :grinning:
Ráno to teda byla pěkná klouzačka, ale přes den to sluníčko vysuší. Úplně škoda bejt v práci, ale pssst :slight_smile: Dneska se aspoň pomuchlám s miminkovskejma věcičkama, které balím pro kolegyňku.
22. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
eerry: my jsme taky otěhotněli na poprvé, pila jsem akorat 2x denně kontryhelový čaj, asi měsíc, pak to hned vyšlo. BT jsem nikdy neměřila, nemám na to režim :sweat_smile: . akorát jsem se řídila hlenem a polohou čípku, bo jsem měla extremně nepravidelný cyklus. navíc když přišel ten správný hlen, tak byl muž na víkend pryč - ale pak ještě jeden den byl, tak se asi povedlo přesně v den Ovu.
22. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
jinak všem přeju úspěšné kontroly a screeningy, já mám KO ve čtvrtek a screening za týden ve středu. taky se těším. Mimák je teď uplně ujetý na sladké - takže jsem sháněla rakvičky, dělala jsem žemlovku...po kom ten kluk bude...(nebo vlastně možná holka).
22. únor 2010 v 11:02  • Odpověz
jo je pravda, že tenkrát jsem taky pozorovala hlen :grinning: a taky jsem si do toho čaje dávala špetku kontryhelu :slight_smile:
22. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
eve: těhotenská poradna je normální prohlídka u mudry. Moje mudra má vyčleněné těhulky na pondělí a říká se tomu poradna. Zatím jsem u ní byla normálně jenom na prohlídce jako netěhu :wink:
22. únor 2010 ve 12:59  • Odpověz
aha :slight_smile: smarja vazeni! :confused: ja tam jdu vecer, to abych se predtim aspon 3 hodk necpala :grinning:
22. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
autor
Ahojky holky........................
eerryy: ahoj, no povedlo se to tak nějak náhodně, my se milovali cca každý druhý, každý třetí den, tak normálně, ale zrovna den nebo dva před ovulkou jsem šla na prohlídku k dr. - dělal mi ultrazvuk a řekl mi - dneska a zítra se na to vrhněte a pokud jste v pořádku, mělo by se to povést................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no a bylo to.................
já nikdy neměla žádné problémy, cysty nebo tak, jsem mladá, je mi letos 23, takže to tak nějak vyšlo............jsem moc ráda, že jsem se nemusela stresovat měsíce nebo nedej bože roky.........................
určitě vám to taky brzo vyjde.................držím palce....................

jak se dneska máte holky?
já mám super náladu, dělá to jak celková spokojenost, vše se daří, dovča se blíží, všichni kolem nás jsou v pohodě, práce jde od ruky, prostě pohodka, tak i to počasí - to je super...............sluníčko svítí od rána, sníh už tady skoro nemáme..................takže jaro je tady.................konečně........... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz
dobré odpo holky, jsem tak nadrzlá, že jsem se k vám nacpala, a ani se nezeptala jestli můžu :grinning:
termín máme taky 16.9 :slight_smile: , ale podle mě ho ještě trochu posune poslední MS byla totiž 28.11, ale měla jsem jí po 45 dnech
eery: nám se povedlo napodruhé, a řekla bych že pomohla prstíčková metoda :wink: na netu toho je o ní dost, a asi to bylo i tím, že jsem se na to něják extra neupínala
jinak dneska jsem šla pro papír na peníze, kvůli neschopence, tak mě brali krev a chtěl mě vidět pan dr. tak hematom je tam stále, prý se ho jen tak nezbavím, a mám dělohu v ostré RVF. To jsem si přečetla až doma ze zprávy, tak studuju na netu, ale dr. mi jen řek, ať ležím na břiše, nemáte některá zkušenost?
Dneska bylo krásně, ať už to vydrží
22. únor 2010 v 15:17  • Odpověz
beru: no jasně, že k nám můžeš, tady jsou dveře otevřené :slight_smile: Mám u sebe v albu tabulku, tak pokud se chceš přidat ofiko, písni mi potřebné údaje do IP a já tě přidám :wink:

eveluska: nemusejí tě vážít v ordinaci, můžeš se vážit sama doma a to můžeš teda udělat ráno :grinning:. Já to tak teda mám.

laurinka: no tak super, že máš dobrou náladu, aspoň i mimísek bude v pohodě. No jo, dovča se vám blíží. Závist :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 15:42  • Odpověz
ahojicek holky, tak ja jsem ted na par dni sama doma..mala je u babicky, zase jsem zacla spinit, ach jo..jsem z toho uz uplne na nervy, nechapu z ceho to je a to fakt jen sedim nebo lezim:frowning2:((( bojim se bojim....
ve stredu jdu na screening a ve ctvrtek k dr, tak se uvidi co mi na to rekne...problem je, ze tim jak jsem mela nepravidelnou ms, tak nevim jestli to treba nemuze byt spineni v obdobi ms
22. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.