• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza jo jo a už zase řvu já jsem cvok ty hormony to je děs :astonished:
9. zář 2010 ve 20:45  • Odpověz
@antana123 tak tak, hormony jsou prevít, já ještě po porodu nemám a občas jsem tak nevrlá, že bych si nafackovala....šílená matka určitě nejsi, je to prostě všechno nové a máš obavy, to je úplně normální, spíš by bylo divné, kdybys nic neřešila :wink: Tak držím palce ať se dnes vyspíte líp, ono se to všechno časem srovná, pro mimča je to taky náročné ten přechod z bříška na svět...

@hupcza - taky nenechám očkovat, je to fakt brzo a obě holky měly reakci blbou...navíc bohužel asi padnou mé plány na ambulantní porod, vyděsil mě ten streptokok, nikdy jsem ho v těh. neměla...no uvidíme jak to nakonec bude vypadat, ale připravuju se spíš na variantu pobytu v nemocnici aspoň ty 2- 3 dny....

Holky loučím se, jdu balonkovat, včera jsem dala skoro 29cm, tak pokud i dnes tak už začnu trénovat napínání jen obden a jinak jen masírovat hráz a posilovat pánevní dno, ať jsem po porodu co nejdřív ok....

9. zář 2010 ve 20:46  • Odpověz
holky budu se muset rozloučit jdu se potulit k mojemu zítra jde poprvé do práce tak je nervozní a bude se ubytovávat ve Ždáru tak snad to zvládne a nebudeme mu moc chybět :wink:
9. zář 2010 ve 20:47  • Odpověz
@hupcza a ty jsi to teda zkoušela taky?? Já už se v tom nějak ztrácím, kdo to vlastně všechno zkoušel :grinning: A ta voda ti prdla potom nebo předtím a koktejlem jsi jen provokovala kontrakce??
9. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
ad očkování já ho naočkovala mě se ani nikdo neptal jestli chci posbírali děti po oddělení a hromadně je naočkovalai takže tak
9. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz
a ted už jdu fakt spát přeju dobrou noc :wink:
9. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz
@lamia: no, suroviny na ricinový koktejl už koupené mám, ale chystám se k němu jen v případě, že doktoři budou hrozit vyvolávačkou. Jinak chci Žanetce dopřát čas na to, aby se donachystala a rozhodla si o datu sama :slight_smile:

@alisek: teda, vůbec si nedovedu představit, jak funguješ s tou migréno. Ať to brzy přejde a malému ať rýma taky brzy odezní.

@suik: no, slyšela jsem o zrušení očkování TBC, ale nevím, jestli už vyšel zákon či co. Každopidně si chci pohlídat, aby mi malou neočkovali. :slight_smile:

@antana123: nejsi žádná běska. To je normální, že jsi nervní, jestli má malý vše, co potřebuje. Však nemáme patent na rozum a je toho hafo, co všechno zažíváš poprvé a do toho ještě ty hormonální výkyvy a tak ... Buď v klidu, to je normoš :slight_smile:
9. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
@antana123: to si sedne ..hormony se zklidní, i ty dostaneš víc jistoty, jak ti bude šíma krásně prospívat ..neboj :wink:
no u nás taky ..ale já se bránila ....a dr. mi říkal: na to nejsou reakce, tak sem se na něj usmála a informovala ho, že s jednou takovou nereakcí mám zkušenost před cca rokem ...a už nás očkovat nechtěli :grinning:

@lamia: jj taky - viz tu http://holisce.svetu.cz/6111-veruncina-cesta-na-svet.html
9. zář 2010 ve 20:59  • Odpověz
@lamia: téda, závidím. Já jsem na 28,5 a ty už 29, jsi dobrá. Já kolem tý 28 to jde nějak pomaleji.

@antana123: dobrou :slight_smile:
9. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
@kovalda jak dlouho uz cvicis? ja jsem zaseknuta na 27cm podle tabulky navic, takze metrem asi min :frowning2: uz jsem na tom skoro tejden, tak se bojim, ze o moc vic uz asi nedam.....
9. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
@suik : to znám, jsem taky taková. Vše na poslední chvíli, jo jo je to síla, hlavně když to ale Adámkovi pomůže :wink:
@alisek : taky nevím, jestli nám nezačíná. Dneska si brouček vyžahnul z prsa u zpráv 90 ku, což je rekord a teď plakal a chtěl zas, tak si dal 40 ku. Vypadá, že by ještě snesl, nechci zas abych ho překrmila. Jak to poznám ale, že :confused:
9. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz
@eveluska: porodit se dá i bez toho ...žádný stres :wink:

@beru3nek: ty vážíš po každém koju? a nebo jak přesně víš, kolik dal?
9. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz
dala jsem fotečky kdo chcete juknout
@alisek : ty si užíváš teda s těma migrénama chudinka. No my rostem krásně, pití mu jde jak kdy, někdy 30, někdy 10, dneska trhl ten rekord. Tak to písni, jestli je to ten spurt. Vypadá to ale na to. Tak hlavně že vysavač zabírá, aspoň že tak, co. Rostem pěkně včera s plínou u dr. 3360. Takže pěkně baští.
dneska teda mi přijde, že nedělám nic jinýho, než přebaluju. Dřív šel třeba jednou za dva dny, tak teď si to brouček vynahradil. Snad se něják nepřejídá :confused:
@antana123 : tvoří se mlíčko podle potřeba mimča, je to dobře zařízený, neboj
@antana123 : já měla to samé, já řvala v nemocnici furt. To bylo strašný, jsem si říkala, co si tam musí o mě asi myslet. Kolem mě samý ostřílený mamky a já totál na nerva ze všeho. Neboj, bude líp :wink:
9. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahojky vespolek,
tak jsem se snažila dočíst, ale jsem blbá, měla jsem jít spátk, padaj mi oči, manža usnul na zemi se psem, Domča spí už od osmi...ale uspat ho byl docela mazec.....poslední dny má ty večery trochu náročnější, ale dneska jsem uspávala já a uspala jsem za půl hodky, ale byl to slušnej hysteráček, stačilo chytit packy, přitulit pevně k sobě houpat ašššš a za chvíli jak když zmáčknu čuftlík a ticho a spí....bez probuzení....
jinak nám jsou zítra tři týdny a od včera pozoruju také větší potřebu mlíčka....
mne mlíčko zase nějak stagnuje, už se z toho picnu, čínskej dr měl tento týden dovču, fakt všechno je proti mne :frowning2:
Zítra máme taky poradnu, tak sem zvědavá, co nám dr poví....

Jinak koukám, že je to tu samá vyvolávačka hrozící, tak holky držím palce, at zaberou huhu koktejly, a nebo vyvolávačka není na týden dlouhá...
9. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz
@hupcza :jo jo, máme váhu. Našt. Když jsme odcházeli z porodky, tak dával tak 5 max 20, tak abych věděla jak ho mám dokrmit. Za chvíli snad nebude potřeba. I když teda nevím jak to dělá, ale když pije z pravýho, tak mi to kolikrát po 10 minutách ukáže minus 10 i dvacet :grinning:
no nic jdu přebalit a zkusit si dát dvacet, jestli mě brouček nechá
tak dobrou
9. zář 2010 ve 21:33  • Odpověz
@hupcza ja vim, ale nechci bejt jak frankenstein :sweat_smile:
9. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz
@eveluska: první porod 3,6 kg/51 cm s jedním stehem, druhý 3,85 kg/53 cm úplně bez šití :wink: ...neříkám, že to je zbytečné ..ale evidentně na tom to nestojí :wink:

@beru3nek: nooo to by mě ranilo s takovým vážením, navíc, když to vlastně ukazuje i nesmysly ...leda, že by tak usilovně sosal, že by u toho hubnul :grinning: ...důležitější je vidět, že prospívá, že je to fajnové děcko :wink:
9. zář 2010 ve 21:47  • Odpověz
@eveluska: no, já už ani nevím jak dlouho, každopádně jsem měla výpadky třeba 2-3 dny v týdnu. Teď opravdu pravidelně cvičím týden a na těch 27-28 jsem zaseknutá asi 3-4 dny. Ale vlastně ani ne zaseknutá, jen to zlepšení je pomalejší, než jsem byla zvyklá :slight_smile:. Dnes jsem se konečně přehoupla přes 28 a dala 28,5 :slight_smile: Tak uvidíme, jestli ještě natrénuju více. Dnes to na druhý trénink už nevypadá, bo mám tvrdé bříško skoro celý večer :slight_smile:. Ale uvidíme :slight_smile:

@lio: panečku, už 3 týdny :slight_smile:, to to uteklo :slight_smile:. Tak ať máte na KO samé dobré zprávy :slight_smile:

@eveluska: no, hupcza netrénovala s epinem a masírovala hráz a také je bez poranění. Já jsem ale taky spíš pro epino :slight_smile:.
9. zář 2010 ve 21:49  • Odpověz
@beru3nek: malej je krásnej :slight_smile:

Pane bože, já úplně zapomněla, že mám jít zítra zas na monitor. Ještěže na to pamatuje manža, ale teď z toho mám šok, zítra vstávačka už v 7 hod. :astonished: :astonished: :astonished: Ne že bych tak nevstávala stejně, ale když musím, to je něco jiného.
No, tak já jdu honem zapadnout do pelíšku, aŤ se vyspím :slight_smile:
9. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz
@kovalda budu na tebe zítra myslet !!! A ozvi se !!! Dobrou ..... :wink:
9. zář 2010 ve 21:57  • Odpověz
@hupcza aha, ty jsi neepinovala? teda tak to gratuluju! ale je zase fakt, ze pry i uplne bez niceho je nastrih potreba jen asi v 10% pripadu, ale ja bohuzel dedicne stopro do tech 10% patrim, tak to snad aspon zlepsim :slight_smile:
@kovalda - tak snad se taky posunu dal :slight_smile: ja naopak kdyz nedam pauzu, tak dam min nez naposled.... ale to uz tady zahlcuju zari a patri to spis do epino diskuze.... tak se omlouvam
9. zář 2010 ve 22:06  • Odpověz
@eveluska v pohodě, já teda taky jsem za epino vděčná :wink: , ono to asi bez nástřihu jde i jinak, ale taky pak hodně záleží na porodníkovi a taky jestli nenín nějakej průšvih, kdy se musí rychle dostat mímo ven, ale na to je i epino krátký. Mě epino vyhovuje víc než masáž, i když tu dělám taky a taky se mi zdá, že přispívá.

zkus radši ten metr, mě přijde, že ta tabulka spíš ukazuje míň.

@lamia: :wink: no bezva, já si dávám taky denní pauzy a zdá se mi že to je lepší, teda ty pokroky. předposledně jsem skočila z cca 27 na 29 :astonished: , včera teda jen 28, dneska si dám oddech, jsem utahaná. Ale říkám si, že už to je slušnej pokrok a že to případně postačí. Ale každej trénink navíc dobrej.

@beru3nek: :wink: to je super!

@hupcza: to věřím, že tě to mrzelo... :wink: ale každá mamča je pak s dalším dítkem zkušenější a zkušenější, naporpvé nejde asi vychytat všechno.
9. zář 2010 ve 22:59  • Odpověz
Ahojky,
tak něco málo po 4 mne vzbudila bolest v kříži a podbřišku a já si pomyslela, kua, to je asi kontrakce a kua, to asi bude bolet. Vstala jsem a šla na záchod a cestou mi cosi teklo po nohách. Bylo toho ale trochu, ale růžovoučké a při otření i malé krvavé žilky. Hned poté přišlo i vyprazdŇování. Nicméně, od té doby se nic neděje, tak se asi přestanu pozorovat a půjdu si lehnout, protože v 7 stejně vstávám a jedeme na kontrolu, tak buď se to rozběhne nebo nevim :slight_smile: Já myslela, že už rodíme ...
No, ale už aspoň první náznak, že jako jo :slight_smile:, že rodit se bude :grinning:
Beru tedy do postele 2 osušky a jdu si lehnout. :grinning:
10. zář 2010 ve 04:36  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
@kovalda moc na tebe myslím snad se ti to už rozjede držím palce na kontrolu :wink:
10. zář 2010 v 05:50  • Odpověz
malý mi spinká tak jsem honem nakoukla sem :grinning: :grinning: a půjdu ještě dřímat za ním
10. zář 2010 v 05:50  • Odpověz
Tak chvilku poté, co jsem vypla počítač přišla SMS, že mám na účtě peníze za ten vozík :slight_smile:, takže super :slight_smile:.
Jinak zatím se nic moc neděje, sice choděj nějaký kontra, ale ležela jsem v ložnici a snažila se je zaspat, takže nevím po jakém časovém úseku chodí. Plodovka sem tam vždy pár kapiček, ... tak si ze mně dělaj srandu či čo :grinning:
No, každopádně by byla psina, kdybych přijela na kontrolní natočení monitoru a rovnou jim tam porodila :slight_smile: To by se mi docela líbilo, tak to jen musím vysvětlit Žanetce.
Teď mám strašný hlad a nevím, co snís, aby to nebylo moc těžké. TAk si asi ohřeju trochu té zeleninové polévky ze včerejška. Udělala jsem si i maliníkový čaj a lněný sliz, ať to ještě podpořím :slight_smile:.
10. zář 2010 v 06:23  • Odpověz
Ahojky....

@kovalda že by chom na tom byli podobně??

já se před šestou už jen převalovala a najednou cítím, jak ze mě něco vyteklo a koláč pod sebou...takže by plodovka?? pak jsem šla na záchod se vyčůrat, pak si znovu lezhnu s ručníkem a po chvíli zase trocha mokro...zároveň teda furt chodím na záchod čůrat, tak si vůbec nejsem jistá, jestli to je plodovka nebo to močák prostě neudrží, ale je to čirý a bez pachu :sweat_smile:
10. zář 2010 v 06:47  • Odpověz
a ještě se mi v noci zdálo, že mám už kontra k porodu a rodím :grinning: to jsem se probudila nějak před jednou, šla na záchod a znovu usnula, ale dneska jsem se teda furt převalovala, jednu chvíli horko, že jsem měla krk spocenej, pak zas mi byla zima na ruku...no noc nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak jsem se snažila načůrat do zkumavky, tak snad je to moč :grinning:

jinak se půjdu ještě asi osprchnout a oholit spodek, kdyby mělo něco přijít :grinning: no a na tu osmou pojedu na ten monitor, ale teď teda žádný kontra fakt nepociťuju :sweat_smile: tak snad si mě tam nenechají....
10. zář 2010 v 06:56  • Odpověz
@ojo: no vida, tak jsem na nás zvědavá :slight_smile: To je fakt dost podobný, tak třeba dnes budou 2 nový mimča. Kéž by :slight_smile: Já bych do toho šla :slight_smile:
10. zář 2010 v 07:05  • Odpověz
Tak pa, my za chvíli jedeme :slight_smile:
10. zář 2010 v 07:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.