• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@hupcza do napoje jdu v sobotu v podvecer. Driv nemuzu, manzel bude se spuntama na turnaji. A pokud to nezabe, tak v pondeli dalsi davka. Jednou to vyjit musi:grinning: @lamia ten olej neni v napoji vubec citit, je bez zapachu a chuti. Navic, muj napoj byl hodne hustej, bylo tam dost rozmixovanych merunek, takze ani zadny olejovy skvrny se nikde netvorily. Jen ta merunkovice mi nesla polknout, ale to jen diky memu odporu k palenkam vseobecne.
10. zář 2010 v 07:07  • Odpověz
@kovalda @ojo drzim palce na monitorech:slight_smile: to vas tam budou muset posadit do lavoru, abyste jim tam vsechno nezmacely:grinning: tady v nemo maji cely monitorovaci luzko potazeny modrym igelitem, na tom polezeny ty kurty, tak jsem si ze sestricky delala srandu, ze to je jak popravni luzko:grinning:
10. zář 2010 v 07:19  • Odpověz
@lendaw jo jsem zvědavá, jestli tam budou nějaký kontra...občas něco zabolí, břicho zatvrdne, ale nic hroznzýho...normál...

teď tu čekám na přítele, až se vrátí z města, že pojedem spolu do porodky :slight_smile:
10. zář 2010 v 07:58  • Odpověz
holky, já nevím co dělat...furt čekám, jsem napjatá jak struna, furt něco hledám....ach jo :sweat_smile: :grinning:
10. zář 2010 v 08:11  • Odpověz
Dobré ráno maminy !! :slight_smile:
Teď mám teda ještě větší depku ... :wink:
Koukám, jak se to u vás všech pěkně rozjíždí a u nás nic :angry: ... A ani doporučený promilovaný včerejší den s naším prckem nehnul ... POMÓC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. zář 2010 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,

kov a ojo držím pěsti ať se Vám to rozjede :wink:

Hupza: moje mudra se taky divila,že na to nepřišli už v porodnici. :confused:

Jinak já od včera v horečkách rozháním zánět v prsou :frowning2: Je to docela záhul fungovat s horečkou okolo 40, ještěže mám doma manžu, který mi opravdu moc pomáhá :slight_smile:
10. zář 2010 v 09:10  • Odpověz
@kovalda,@ojo:moooc držím palce at se to rozjede :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@marge no to chápu v takových horečkách bych byla jako mátoha
@adeden neboj věčně tam nebude :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 09:21  • Odpověz
malý zase řve tak musím zase jít tak zatím pa
10. zář 2010 v 09:22  • Odpověz
@antana123 klídek, mám taky břicho, od pupku dolů a jsou mi jen těhu kalhoty a s velkým úsilím i tepláky, ale ty těhu rifle mě tlačí na jizvu a jak jsou pevné tak to nesnesu, když sedím, tak uvažuju stavit se u Vietnaců a za pár kaček si koupit nějaké obyč. džíny nebo kapsáče, ale hlavně ve velké velikosti :grinning:

@hupcza tak břicho bolí nejvíc večer, což je asi logické, když jsem celý den na nohách....v noci je to drsný vstát z postele, ale přes den je to lepší. Tý jo, šátek, já ho nechtěla, že jsem se bála, že ho neuvážu atd...bych musela najít njakou maminu v okolí, co ho má a umí vázat, aby mě zaškolila a nebo PA pokud by to uměla

Jinak u nás hlásím obrat o180°.... v 23,30 dobaštil, pak jsem ho dala do zavinky bez širokého balení i bez odříhnutí, protože mi usnul na klíně dřív než jsem ho stihla dát na rameno...podotýkám, že před kojení dostal pár lžiček fenyklovýho čaje :grinning: a jen jsm ho pak zavinula bez širokýho balení a spal do 5 bez pláče, k ránu před pátou se mlel a střílel prdíky, pak bašta a spánek 3,5h...uf :dizzy_face: ted dojedl, z prsu teklo samo, tak je spokojenej....uvidíme, co dál.....Ale z obou prsou k ránu teklo samo, tak snad jsem potřebovala jen odpočinek....
10. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahojky a dobré ránko přeji :slight_smile: tak u mně nic nezmněněno,pořád sem doma a Kubík si spinká v bříšku :slight_smile: Dneska to vypadá že nebude škaredě tak sem zvědavá teda ,bych konečně vyvařila ty pleny a večer je vyžehlila :slight_smile:nmožná Kubík čeká jen na to :slight_smile: :grinning: postýlku už mám rozloženou ale povleču ji až nás pustí ze špitálu :slight_smile: no postupně vás dočtu ale nevím kolik toho stihnu no snad se mi něco málo povede :wink:
tak jdu na to :wink:

@alisek ahojky dlouho sem tě tady neviděla :slight_smile: možná je to i tím že nemám čas dočítat a chodím jen ráno a sem tam večer ,miminka teda ještě žádná ted se odpočívá :slight_smile: no jak píšou holky snad se to o výkendu rozjede :wink: a jak ne tak ten muj malí přijde v uterý :slight_smile:
@lendaw juvá tak to je síla to si ještě poležíš taky co :unamused: no já nastupuju v pondělý a taky sem teda zvědavá no :-/ mají mi dělat zátěžový test a v uterý ráno mi to vyvolávat tak se uvidí no :slight_smile: chlap ještě využívá toho že je malí v bříšku a nechává si kopat do líčka :grinning: včera mněl stoho radost a pořád chtěl ještě :slight_smile: ale určitě ti to rychle uteče a budeš doma :slight_smile: držím palečky :wink:
@kovalda jo hold tě ted musí hlídat jo abych nezapomněla,dneska jsem tě mněla uplně na živo ve snu.Už rodíš ?normálně sem tě vyděla z malou v náručí a ještě sme se bavily o tom že ten druhý termín toho 17.9 nevyšel a už to máš zasebou :grinning: no mazec ty sny a ten datum to máš nastupovat do špitálu že? :grinning: co se mi ještě bude zdát :slight_smile:
@eliska_v ty jdeš na kontrolu v den mého porodu :wink: možná tě to chytne taky :slight_smile: :wink:
@beru3nek dneska mi je o něco lépa ale muže to ještě přijít ta zuapekletě hnusná nálada z které sem na nervy je to mazec :unamused: a včera mi to teda pěkně vadilo :frowning2: no uvažuju o tom koktejlu no uvidíme,včera sem se koukala na ricinový olej to se do toho dává?protože tam je napsané že to je do aut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo sem se kouklala asi blbě na internetu ale ten název tam byl a nebo pak ještě na bradavice atd. :grinning:
@rennu juvá koukám že ty si teda užíváš bobku :unamused: no snad bude malému brzo ok a nebude mít bolístku,myslíš že máš málo mlíčka jo?Nahříváš si prso před kojením a nebo ten čaj piješ?myslím ten pro kojo?
@kovalda nakonec skončíme ve špitálu stejně a ja ti pak napíšu a kdo to tady předá :grinning:
@lamia dneska už mi je o něco líp tak snad nemocná nebudu to by mně taky piclo :unamused: no je to mazec,včera mi celý den tvrdlo břicho,skusila sem teplou koupel a stejnak nic :unamused: holky když už nemám zátku nevadí že si sem tam napustím vodu?nemužu dostat k malému nějakou infekci? :unamused:
@alisek ráda bych poradila ale nemám informace :unamused:
@kovalda chtěla jsem se zeptat co je špatné na tom očkování TBC? :unamused:
@kovalda juvá tak tobě teče plodovka :slight_smile: tak to porodíš dříve než ja :slight_smile:
@antana123 juvá vy ste ranní ptáčata :grinning:
@ojo juvá tak další adeptka jo holky vy mně ještě předběhnete :grinning: mně teda plodovka téct nějak nechce no :unamused: a o nějakých bolestech nemluvně :frowning2: u mně se hold těm miminkům líbí :slight_smile:
@kovalda no budu na vás obě moc myslet :wink: :slight_smile:
@adeden jo tak to sme na tom stejně :unamused: tak držíme za jeden provaz :grinning: ja potřebuju taky pomoc,malí nechce jít ven :frowning2: :grinning: uf tak už sem vás dočetla :wink: nějaké nové správy o ojo a kovaldě koukám že nejisou,no jsem nervozní za ně :slight_smile:
10. zář 2010 v 10:24  • Odpověz
Tak jsem zpět z ozev, vše v pořádku, uvařila jsem si Caro a hřeším koláčkem :grinning: Jdu vás dočíst!
Jo a jela jsem novou károu a tolik aut, co jsem předjela dneska, jsem snad nepředjela za celý život, no holt oproti felicii, tak oktávka krapet jede :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
@rennu ahojky já už to udělala a včera si koupila takové volné kalhoty maximálně pohodlné jinak sem ráda že v tom nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning:
jinak malý mi usnul až ted a to usínal od 7:30 no hlavně že usnul asi cítí že jsme sami že tatka není doma,jsme první den sami snad to zvládneme :grinning:
10. zář 2010 v 10:50  • Odpověz
čauky
my jsme po kontrole
verunka má už zase porodní váhu - teda chybí 50 g ..ale to měla nakaděno v plíně :grinning:
jinak je v poho :slight_smile:

@eveluska: neepinovala ..mi to nějak nesedí

@suik: no jasně .. obecně si myslím, že jsem nasekala spíš míň chyb

@kovalda: tak koukám, že tip mi nevyšel :sweat_smile:
no každopádně to vypadá nadějně :slight_smile:
10. zář 2010 v 10:54  • Odpověz
ty jo kukám že už jsme pěkně dlouho bez nových miminek.....že by ticho před bouří. Tak snad se nám to tu už konečně rozběhne a pak už porodíme všechny... U nás nic....tvrdnutí sem tam...v pondělí kontrola
10. zář 2010 v 10:58  • Odpověz
@marge: chudě - to je nepříjemné ...ať to je brzy za tebou

@rennu: já mám tentokrát ten close baby carrier - je to už jakovy předvázáno - jen vložit prcka ...super pohodlné
jinak - to jste měli krásnou noc :wink:

tak oblečení mi udělalo dneska megaradost - když jsme šli k dr, zkusila jsem na sebe natáhnout džíny - trubky ....a sedly naprosto dokonale :slight_smile: ...no ale stejně mám v šatníku nějak prázdno :sweat_smile: ..vyrazíme na nákupy až veru trošinku "zestárne" :slight_smile:
10. zář 2010 v 11:00  • Odpověz
@discreet jo tak to ses i krásně projela co :slight_smile: :wink: to je dobře že poradna dopadla dobře :wink: :wink:
@antana123 ju ja bych to asik nedala :-/jak dlouho tam bude?a jak často tam bude jezdit?
@hupcza tak to je dobře že kontrola dopadla ok :wink: Verunka se má čile k světu :slight_smile:
10. zář 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem zpět z porodky :slight_smile:. Postupně jak jsme se přibližovali k porodnici, tak vše ustávalo :slight_smile:, takže tam jsem dojela prakticky se suchou vložkou, bez kontrakcí a se spícím miminem :slight_smile:. Sestřička malou budila, co se dalo a monitor jsme teda tak nějak natočily tím, že jsme do ní furt žďuchaly a já měnila pozice, ... :slight_smile:
Dělali mi pak kontrolu vložky, zda to plodovka je a není. Tak nevím, co to je, ale každopádně jsem začala trochu špinit, tak mne pan doktor raději prohlédl. Dle všeho je nález už dost pokročilý a hlavička už se dost tlačí, ale prý to není jako rodit teď hned :slight_smile:, ale už brzy. :slight_smile:
Jen co jsme se začali vzdalovat, opět se probudila děloha i malá a vynahradily mi to, že při monitorování spaly :grinning:

Psala mi OJO, že jí plodovka odtéká a je otevřená na 4 cm, tak si ji v porodnici už nechali. Nemá zatím žádné kontrakce, tak čeká a nudí se :slight_smile: Tak to vypadá, že aspoň to 1 miminko tu dneska bude :slight_smile:. Žanetka se nám asi rozhodla vyhovět, když jsme furt tak chtěli víkend, akorát teda o týden později :slight_smile:, než jsme chtěli :grinning:
10. zář 2010 v 11:01  • Odpověz
@kovalda juvá tak u doktora o sobě nedá vědět a jakmile jedete dom tak se probere :grinning: tak to je síla ale určitě už brzo budeš taky na řadě beztak dřív než ja :slight_smile: no tak ojo už je nakonec v porodnici tak to jo :slight_smile: tak že ne ní moc myslím a at se holka drží :slight_smile: držím ji palečky a ty budeš určo o výkendu už ze žanetkou :wink: jo a co to teda z tebe teklo když ne plodovka? :unamused:
10. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
@adeden: neboj, však on taky už vyleze :slight_smile:

@rennu: super, že se to tak obrátilo, máš hodně mlíčka a malý krásně spinkal. Tak ať se tak stává často, ideálně pořád :grinning:

@lucinecka222: já nemám termín 17. 9. - měla jsem jen 1 termín - a to 7. 9. Do 17. 9. mne nechají těch 10 dní "přenášet" :slight_smile:. Ale super, že jsi mne už viděla rodit, taky doufám, že už to brzy propukne :slight_smile:
Krásný, že si užíváte posledních dnů s bříškem a přítel se nechá okopávat :grinning:

@discreet: to je parádička, když člověk sedne do silnějšího autíčka, co? :slight_smile:
Taky jsem mívala Felici, tak to znám :slight_smile:

@antana123: určitě to doma zvládnete i bez taŤky. A super, že máš pohodlný kaŤata, který tě nebudou škrtit na jizvu.

@hupcza: jj, korunky byly na účtě dřív, než Žanetka venku, ale snad na sebe nenechá dlouho čekat. No, zrovna proběhla jedna moc pěkná kontra, tak asi opravdu už půjde brzy ven :grinning:
Super, že už Verunka dohnala svou porodní váhu (i když dohromady s plnou plenkou) :slight_smile: a teda, vejít se do předtěhu oblečení, no slepá závist, co víc mohu dodat :grinning:

@marge: teda, máš můj obdiv, že funguješ i v horečkách, tak snad ten zánět brzy rozeženeš.
10. zář 2010 v 11:08  • Odpověz
Já si jdu zkusit lehnout, protože jsem od 4 vzhůru a to už je tento týden druhá noc, tak ať mám sil na ten porod :grinning:
10. zář 2010 v 11:09  • Odpověz
@kovalda: tož to je mrzuté, že ....no ono to příjde ..do večera může být vše jinak :wink:
jinak dobře děláš ...mě to před porodem vždycky honilo do postele ...jen tentokrát to nedopadlo skrze ondru ....ale tělo si řekne

a ojo teda má vyhlídky na fajnový porod - 4 cm bez kontra ...no bkledá závist :slight_smile: ....ne přeju jí to :wink:
10. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
@kovalda jo pravě tak to já vím že toho 17.9 nemáš termín ale ten datum tam prostě v tom snu byl :grinning: jo no to okopávání je mazec a mně se někdy chce až brečet že jemu se to líbý :slight_smile: :grinning: utíkej si spočnout tak papa :wink:
10. zář 2010 v 11:22  • Odpověz
ad epino a nástřih, myslím, si, že je to opravdu dáno geneticky, někdo porodí bez nástřihu a někdo i 2,5kg s nástřihem. Vzhledem k tomu, že od začátku mažu břicho a stejně mi celé popraskalo a posledních pár dní to svědí a zhoršuje se to na bocích i na stehnech... tak svojí kůži nebo tělu nevěřím :frowning2: S nástřihem počítám, protože ta "elasticita" se mi nějak vyhýbá, ale přežilo to milión ženských předemnou, tak to přežiju taky :wink:

@kovalda no tak škoda, že se Žanetka ještě neklube, mohla si to mít při jedné cestě :wink:
a ojo to snad bude mít rychle za sebou

Zítra má narozeniny manželova babička, dneska jdeme přát, moc si přeje dáreček, tak by o víkendu taky mohlo přijít, ale nevím nevím, stále ticho po pěšině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
@hupcza : no jo, u toho spálí kalorií u tý dojo dřiny :slight_smile:
@kovalda : děkujem, ještě že toho manžu máš, ale já mám taky vše v upomínkách nebo v kalendáří, dřív to byla těhu demence, teď nám leze mlíko na mozek :grinning:
koukám, kolik je tady pilných epinaček :slight_smile:
@kovalda : tak super, tak to vypadá pro Žandu na dnešní narozeninové datum :slight_smile:
@ojo : jů to je ale úrodný den dneska, tak držím holky pěsti ať je to dneska :slight_smile:
@marge : tak to tě lituju, a máš ATB? tak ať je zánět rychle pryč :wink:
@antana123 : já mám bříško ještě teď a to jsem 6 týdnů zítra po, jako ne extra velký, ale na svým ještě nejsem :confused:
@lucinecka222 : jo jo, ricinový olej. Já vím, že se koupat nemá po odšpuntování. Nevím, jestli vadí i vana, myslela jsem spíš bazen. Tak třeba ti někdo poradí
@antana123 : a taťka se vrací dneska, nebo tam je přes víkend, tak držím pěsti, ať Šimonek nezlobí a spí jak andílek. :wink:
@hupcza : tak super, že je Verunka o.k.
@kovalda : co by se Žanda předváděla před dr. si to nechává jen pro maminku to řádění. Tak tenhle víkend už je určitě váš:slight_smile: to je fajn, že je to připravené a vypadá to nadějně. Tak se pěkně vyspi a naber sílu :slight_smile:
@ojo: držím pěsti
10. zář 2010 v 11:28  • Odpověz
Ja mam taky po monitoru a taky bez kontra. Ta moje deloha porad nevi, ze chci v nedeli rodit:grinning: ale abych ji nekrivdila, za celych 25 minut si to jednou vysplhala nad 30 a parkrat nad 20. Ne ze bych neco citila, to ani nahodou.
no nic tady vázne konverzace,nikdo se semnou nebaví ja jdu něco dělat :unamused: tak pa snad večer tu dorazím pa
@discreet : třeba zrovna bude živý dáreček, když se říká, že kolikrát to vůbec nevypadá a za pár hodin je vše jinak :sweat_smile: . Tak fajn, že si užíváš nového vozítka :wink:
10. zář 2010 v 11:30  • Odpověz
@beru3nek no uvidíme ,ale myslím že ted už to je vcelku jedno :slight_smile: mám přeci možnost už jen třikrát se okoupat :slight_smile: jinak se sprchuju :grinning:
10. zář 2010 v 11:30  • Odpověz
@lendaw :já včera na monitoru měla i 45 :grinning: :grinning: a to tvrdlo mi břicho a jinak okolo 20 a 35 :slight_smile:
10. zář 2010 v 11:32  • Odpověz
jinak u nás noc docela v poho, jen večer stál teda za to. Po tom co vyžahnul 90 otvíral po hodince pusinku, že by si jako dal ještě dezert, tak jsem mu dala nášup, za chvíli zas pláč a tak znova. Do toho jsem asi 4x přebalila, tak už vím jaký to je kojit po hodině :wink: do toho převlíknout, neboť se mi ještě komplet počůral drobek. no sranda. Za chvíli bude mít asi čas oběda brouček. :wink:
10. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.