• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik: taky nevím, proč hned pohánět.
No, snad nám to nebudou vnucovat :grinning:
10. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz
@kovalda :wink: ... tak dneska, nejpozději zítra budeš šdržet Žandu v náručí!
10. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz
@kovalda já jim to zakázala :grinning: , ne, ale mám to v porodním plánu, a v souhlasu to snad můžu odmítnout nějak úplně, ale beru rizika na sebe, nebo co, ale zas takovej heroj nejsem ... ale budu smlouvat :grinning: ,
10. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
@suik Máš pravdu a nikomu neberu názor na epino, samozřejmě, že se tomu dá jít naproti, ale já tomu prostě moc nevěřím :frowning2:

@kovalda Že by byly dneska dvě mimi?!

Já chci taky!!!!!!!!!!!!!! :fearful:
10. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz
@discreet v pohodě, mě to jen točí, tak se prostě nutně musím ozvat :grinning: ... je to každého věc. :wink:

Já už se teda taky začínám moc těšit, zatím ticho po pěšině, ale na příkladu Kovaldy vidím, že to prostě jednou přijít musí :grinning: ....

akorát v noci jsem nějaká vystreslejší, jak chodím čůrat a mám břicho jak balvan, bolí a nemůžu se zvednout, tak se mi rodit nějak nechce a jsem vyděšenější :grinning:
10. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz
@suik: jj, už se na tu naši holčičku těším :slight_smile:
Já taky nejsem žádný hazardér a určitě nebudu blbnout a vše od doktorů odmítat. Ale smlouvat, to jo :grinning:

@discreet: no, ještě ráno jsem si říkala, už aby to začalo a teď si říkám, už aby to skončilo :slight_smile: - samozřejmě s malou v náručí spokojené a šťastné :grinning:
10. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz
@suik: tu vyděšenost jsem měla několik dní taky, tak jsem si prostě cestou do postele kápla krizovky do trochu vody a bylo :grinning:
10. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz
@kovalda Ha tak že bychom dneska měly tu čest spatřit Žanetku??? :slight_smile: My stale prujmikujeme, i kdyz uz zacinam pochybovat jestli bych po tolika dnech poznala jak vypada normalni stolice... u kojeneho ditete se ridit poctem pokakanych plin ridit nemuzu. Nekdy se mi zda ze uz to ma spravnou zlutou barvu a po druhe je tam zas ten zelenour, tak ja fakt uz nevim. Alisek tu psala ze ma taky zelene a ze ma rustovy spurt - jenze jak ja poznam spurt - Lucka na svet pospichalal takze mi rikaji ze mam odcitat to co se narodila driv - a to tedy jsme 3denni miminko - to prece mit rustovy spurt nemuze ne? Jinak vcera byla hodnoucka az jsem se divila - je to kamoska tatka byl v hospode a tak jsme tu valcily samy, tak se mi asi chtela odvdecit. :wink:
10. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
@jennymaresova: jj, už to tak vypadá, že by Žanetka dnes mohla vykouknout :slight_smile:
S růstovým spurtem ani stolicí ti neporadím. Ale super, že jako holky držíte při sobě a když šel taťka do hospody, tak byla hodňoučká :slight_smile:
10. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz
Tak jsem ještě objednala cestovní postýlku :slight_smile:
10. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
@kovalda TY jsi před tím porodem nějak akční - ještě objednávat :slight_smile: Šikula postylka vypadá moc pěkně! TAk ti držím pěsti aŤ je vše OK :slight_smile:
10. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz
@kovalda @ojo jééé, tak snad budou dneska 2 nová miminka. Holky, myslím na Vás!!!
10. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz
@kovalda tak co? :wink:

no vidíš, na krizovky nějak zapomínám, ale mám to homeo aconitum, rovnou v koupelně, tak ho tam taky šupu, když se vracím. Pak je taky líp.
10. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
@jennymaresova: no právě, vše musím zařídit teď, honem jsem platila účty, ať na to pak nemusím myslet

@hanncca: děkujeme :slight_smile:
10. zář 2010 v 15:06  • Odpověz
@suik: kontra stále cca těch 17 minut. Už jsem si našla, že mi je nejlépe "na čtyřech" - opřená o balon.
10. zář 2010 v 15:06  • Odpověz
Ahoj holky,dneska mám náladu pod psa,ale teda co tady čtu,okamžitě mi jde nahoru. :wink: Moc na Kovaldu i Ojo myslím...
10. zář 2010 v 15:09  •  3 děti  • Odpověz
@petja: no moc děkujeme. To jsme rády, že ti zlepšujeme náladu.
A čímpak to, že máš tak blbnou náladu?
10. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
Ahoj holky,
jdu nakouknout co noveho a mile prekvapko....Ojo i Kov drzim pesti, at to mate rychle za sebou a uzlicky v naruci :slight_smile: Jsem uplne napnuta :slight_smile: Behem hodne bolavych kontrakci jsem si rikala, druhe leda pres moji mrtvolu...ale tedka vam holky taaak zavidim....vim, ze uz jsem to tu psala...ale ten pocit je proste dokonaly :dizzy_face: ....myslim holky na vas...Kov je jeste u kompu, tak doufam, ze nas budes informovat jak pokracujes :wink:
10. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
@kovalda No nevim,od rána malej dost zlobí a to jsem mu dala volno ze školky,obědvat nechce,dělá scény a pak s manžou to sní jakoby nic,no a malá to cítí,páč celej den poplakává,tak sem řekla dost,zavřela se na hodinu v ložnic a cvičila jogu a s meditací a už to jde správným směrem,malá taky usnula,takže nebude tak zle :wink: a miminka na cestě jsouz největší radost a energie :wink:
10. zář 2010 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz
@kovalda aspoň se nějak zabavíš :wink: , já asi taky budu zařizovat na poslední chvílí, jak se znám :grinning: . Super, že máš úlevovou polohu :wink: , tak ať to jde rychle a moc to nebolí :wink:
10. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
@kovalda No a manža je ve střehu? :grinning:
10. zář 2010 v 15:17  •  3 děti  • Odpověz
jeee, dneska se rodí?! musím dočíst pár stránek ať vím, co se děje! držím kov a ojo palečky i Víťou!!!

My jsme dnes byli v první pediatrické poradně, za jeden týden malý přibral skoro půl kila, je to nějaké žravé miminko. i když teda vůbec nemám potuchy, kolik by měl přibírat.
10. zář 2010 v 15:19  • Odpověz
na ojo jsem taky zvědavá jak jim to jde :wink:
10. zář 2010 v 15:21  • Odpověz
@safryy: jj, neboj, informuju manžela, platím účty a kecám tady :slight_smile: Zatím jsou kontra daleko od sebe, tak stíhám odbíhat vedle - plazit se po míči, když přijde. Jde mi skoro vše do zad, to je síla. Do sprchy se bojím lézt, když tu manža není, protože musím lézt do vany a je to vysoko a bojím se, abych neuklouzla. Tak musím vydržet. Ale našla jsem ohřívací flašku, naplnila teplou vodou a je to lepšejší :slight_smile:

@petja: no, to se někdy stává, že je takovej blbej den. Ale našla jsi super lék - jóga a meditace a zbytek tady z radosti nad novýmam miminkama :slight_smile:. Tak už bude líp :slight_smile:

@suik: no, to kontra je tak snesitelnější, ale klidně bych se obešla, kdyby to bylo i bez bolesti :grinning: :grinning: :grinning:
Pes je ze mně hotovej, nejdříve se mi vyhýbal, teď je u mne a neví co, chudák.
10. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
@suzete ....tak to je Vikisek kanec...pul kila za tyden je myslim dost dobry :grinning: My se zase dovime vahu v nedeli...to prijde na prevazeni midwife :slight_smile: A pak na patek ma prijit healt visitor....jsou tu u nas peceni vareni vsichni :grinning: mi prijde, ze nas kontroluji jakobychom to dite meli tyrat nebo co :grinning:
10. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
@kovalda ....no teda...to me mrzi, ze ti to jde do zad...a boli to uz tak, ze to musis prodychavat? Ale fajn, zes nasla ulevovou polohu....a s tou sprchou je to skoda....me teda nejak extra neulevila abych pravdu rekla....jen se mi kontra nechutne zkratily (na minutu)....ale pak jak jsem vylezla, tak se zase o minutku az dve natahly :slight_smile:
10. zář 2010 v 15:27  • Odpověz
10. zář 2010 v 15:35  • Odpověz
tady se to krásně rozjelo koukám, @ojo, @kovalda držíme pěsti
@hupcza : no jsem o tom už přesvědčená, že opravdu po cvičení okamžitě vytuhne. Je to pro to malý tělíčko velkej záhul. Večer necvičíme a je vzhůru, něco na tom určitě bude. Dneska měl rekord, 4 hodiny přes den. Jsem ho dokonce i budila, teď čekám, že musí každou chvíli být vzhůru, dal jen 50 ku a ještě toho docela hodně vyblindil :confused:
@lendaw : týjo chřest v nemocnici, jo. To čučím teda. U nás teda to byla pěkná dietka, ta nemocniční strava :confused: , a já jsem rejpal, tak pro mě to moc poživatelný nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A jak se cítíš? co tlak furt dobrý?
@jennymaresova : to je divný, s tím odečítáním. Já bych řekla, že u nás to bude teď když má větší hlad , ne až za 6 týdnů. Nevím jak to je u nedonošenejch. :unamused: . U nás co spíš taťka v obýváku, když je nastydlej , tak je taky Adámek v noci hodnej :slight_smile: Jsou to miláčkové naši :sweat_smile:
@kovalda : taky musíme objednat, hezká postýlka. Jsi dobrá, ještě mít náladu na objednávání :grinning:
@petja : dobře jsi udělala, i mamka potřebuje vypnout :wink: pak je všechno hned růžovější, když jsme v pohodě :sweat_smile:
@suzete : fíha, tak to je teda pěknej žroutík. My přibrali 300 a prý je to dost :wink:
10. zář 2010 v 15:38  • Odpověz
@petja: jj, manža je ve střehu. Měl i dopo půl dne volno, aby mne hodil na kontrolu, teď si furt píšeme, chce být informovanej. Dělá do 16 hod. dnes, tak kdyby měl startovat dříve :slight_smile:. Ale to už je jen půl hodinky, tak to vydržím a pak ještě cesta, snad nebude moc zácpa, už se těším na tu teplou sprchu na záda.
10. zář 2010 v 15:39  • Odpověz
@kovalda myslim na tebe :slight_smile:
10. zář 2010 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.