• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tak pro mamči, co mají nedonošeňátka jsem vyčetla, že není důležitý gestační věk, ale právě to, jakou dobu je kojen, takže jsme přesně ve věku růstového spurtu :unamused:
10. zář 2010 v 15:44  • Odpověz
ahoj těhulky a maminky.Tak jsem dnes po kontrole.Dnes poprvé v nemocnici a musim Vám říct,že už začínám mít strach z porodu.Doted jsem to brala v klídku ale ted... ale zase se i na toho šmudlíka tším :dizzy_face: Prohlídka dopadla dobře,malinkej má 3,350g a zatim to na porod nevypadá.Další kontrola v úterý.Nejhorší bylo,když mi dělali monitor a vedle primář prohlížel nastávající maminku a ta tak naříkala :frowning2: jéé,nejraši bych to neslyšela,měla jsem ztoho zimnici :unamused: Ale co,tu bolest člověk vytrpět musí,že?Ono když pak na Vás koukne ten malý uzlíček štěstí :dizzy_face:
10. zář 2010 v 15:44  • Odpověz
@safryy : malá je nádherná :wink:

@kovalda : to je super, porod v přmém přenosu tady máme :slight_smile: Tak to má už manža za pár. Jak to máte dlouho do porodky?
10. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
@kovalda já jsem před porodem taky ještě šla doma do sprchy,než sme měli jako vyrážet a chytla sem tam takovou zimnici,že to byl fakt mazec,jako voda 60stupňůa více a drkotavka a třes celýho těla,to bylo jasný znamení porodu,totéž jsem měla i s Filípkem.
@safryy,hupcza,jaký mají holky prciny,mi přijde,že malá ji má hodně podrážděnou,jestli je to vše kolem porodu ještě,nebo ji špatně ošetřuju,v porodce mi řekli akorát olejem vytřít mezi pysky postupně ten bílý výtok,ten se trochu vymyl sám koupáním..ale jak začíná hráz,mi přijde,že má takovou trhlinku,či,co...
10. zář 2010 v 15:49  •  3 děti  • Odpověz
@safryy: bolí to přímo kure.sky :slight_smile: :grinning: Do břicha mi to prakticky nejde. Tak doufám, že to nebuede problém na samotné tlačení.

@beru3nek: děkujeme :slight_smile:
No, postýlku jsem vyhlídla nějak včera nebo kdy, tak si říkám, aŤ to přijde, než se vrátíme dom :slight_smile:

Psala jsem před chvílí ojo a už neodpovídá, tak možná už jdou na věc :grinning:

10. zář 2010 v 15:50  • Odpověz
@kovalda no ty jseš teda pěkně v rozjezdu ... SUPER !!
I když teda můžu jen tiše závidět ... :frowning2:
Jak já bych chtěla taky už aby se něco dělo .....
Uvidím zítra na monitoru, co nám povědí ..
Držím palečky !!!!!
10. zář 2010 v 15:51  • Odpověz
@beru3nek: do porodky normoš jezdíme kolem 30 minut. Ale manža býval kurýr, tak kdybychom potřebovali, tak to zvládne i rychleji. Ael to bych asi neustála psychicky já.

No což děvčata, končím přímý přenos, protože pozice u PC mi nevyhovuje. Jdu do ložnice. pa
10. zář 2010 v 15:52  • Odpověz
@adeden: díky :slight_smile:
Už mám třetí kontra po 5 minutách. Tak to vypadá, že manža přijede a pojedeme :slight_smile:
10. zář 2010 v 15:53  • Odpověz
@kovalda JÉÉÉÉÉÉÉÉ .....
Tak to budu čekat už jen na SMSku ......
Děj vědět ve dne v noci !!!!!!
papapa a brzké shledání :wink: :wink: :wink:
10. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
@kovalda Hlavně at to máš rychle za sebou a to sluníčko si co nejdříve držíš v náruči :slight_smile:
10. zář 2010 v 15:56  • Odpověz
@beru3nek tlak mam hranicni. Rano byl 130/85 a v poledne 140/95. Takze to docela jde. Cekam na vysledky z krve a mezitim chodim curat do kybliku (musim 24hod sbirat moc, pak ji poslou na rozbor kvuli bilkovinam). Jinak dobry:slight_smile: @kovalda az prijde manzel, tak si od nej zkus nechat ty zada krouzivymi pohyby masirovat, treba to pomuze. Vcera mi to tu rikala sestricka.
10. zář 2010 v 15:57  • Odpověz
@r.m díky moc :slight_smile: Na to držení v náručí se už moc těším :slight_smile:
10. zář 2010 v 15:57  • Odpověz
@kovalda tak tfuj tfuj! To je super že láhev zabírá, taky mám jednu malou a jednu velkou po ruce....my máme taky vanu, ale už jsem nějak naučila vylejzat, opatrně a dodržuju tři záchytný opěrný body.

Hodně štěstí, určitě půjde Žanda jak po másle, jsi skvěle připravená :wink:
10. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
@kovalda : tak tfuj tfuj, držíme pěsti, drž se a těšíme se už na sms :slight_smile: No jo, to úplně vidím, jak šoféruje aby to bylo honem honem a ty jsi z toho na mrtvici, taky bych byla.
@lendaw: kéž by se už něco dělo, co. Je to tam opruz, vid. Taky jsem sbírala moč :wink:
10. zář 2010 v 16:04  • Odpověz
@petja já myslela, že to bílý se vytírat nemá :astonished:
ale asi se pletu....
10. zář 2010 v 16:07  • Odpověz
@petja já tu zimnici taky měla, asi 10min po prdnutí vody, a pak po celou dobu první doby porodní, třepala jsem se jak ratlík od hlavy k patě

@kovalda: moc na tebe myslíme, přejeme hladký průbeh!!
10. zář 2010 v 16:07  • Odpověz
@safryy: krásná ikonka.....ale přiznám se, že se mi moc bude stýskat po té původní, měla jsem ji moc ráda, taková hodně optimistická :wink:
10. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
@kovalda : já to věděla, že přijde ta druhá velká porodní vlna :slight_smile: Moc držíme pěstičky a neboj,kříž.bolesti jsou sice horší,ale i ty se dají vydržet :slight_smile: To zvládnete....
10. zář 2010 v 16:08  • Odpověz
@suik no násilně ne,ale myslím, že časem olejem aspoň jo...
10. zář 2010 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz
...tak jsme zpátky z procházky, cestou zpět už jsem měla hlavičku až v rozkroku,teda,alespon se tak cítím,snad to budoucímu produ taky pomůže, jinak jsem s chutí zbaštila misku ananasu ,ale kvůli chuti na něj,ne jako kvůli porodu :grinning:
10. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
ahojky nesu vám zprávu od :
OJO: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ahojky už to máme za sebou dnes v 15:07 se nám narodil syn Radimek a jeho míry jsou 3600gramů a 50cm,jsem nastřižená porod super rychlý
posílám obrovskou gratulaci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2010 v 16:13  • Odpověz
@ojo: moooc gratulujeme k chlapečkovi.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
...konečně někdo do party ...co má chlapečky :grinning:
10. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
@antana123 Ojo GRATULUJU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
@suik: no hlavně si pak můžeš říct, že jsi udělal max... a můžeš být v klidu, že :wink:
ad ojo - to je fajn, že jí to jede samo ...popohánění řešit hned při příchodu mi příjde mazec
10. zář 2010 v 16:16  • Odpověz
holky,přemýšleli jste jakou zdravotní pojištovnu pro prcky? Já tedy mám průmyslovou a manža všeobecnou a prý se to dělá podle matky ale nevíte o nějaký a jaké jsou tam výhody?Ono asi každá má něco
10. zář 2010 v 16:17  • Odpověz
@r.m: hele třeba nenaříkala ..jako já za celou dobu jako opravdu naříkala že bny se to napočítalo na prstech jedné ruky ....ale ječela jsem si u toho to své ááááá .....úúúúúúúž ........pooooooooojď .......to je jen na uvolnění a podporu ...nic strašného

@petja: veru mám pipinku ok .. výtok měla tak 3 dny ...teď už ji má čistou růžovoučkou

teda ojo to měla super rychlé - gratulace k předpisovému miminku :slight_smile:

kov: koukám, že se držíš v těsném závěsu :wink: ..dak držím palec, aby to bylo ještě dnes
10. zář 2010 v 16:26  • Odpověz
@r.m: oni ti stejně automaticky dají po tobě ...a změnit můžeš nejdříve za kvartál
10. zář 2010 v 16:27  • Odpověz
Ahojky těhulky a maminy :wink: ,
tak nestíhám všechno dočítat, jen sleduju, co se tu dnes děje....tak konečně další vlna miminek! :dizzy_face: OJO moooc gratuluju!!! Ať jste s Radimkem v pohodě! To musel být super rychlý porod teda :wink:

@kovalda taky přeju, ať to dnes co nejdřív dopadne a máš to svý sluníčko brzo v náručí! :dizzy_face:

Jéé, ráda bych se k vám už holky přidala...ale včerejší kontrola nepřinesla nic moc nového - čípek zkrácený, jinak jsem zavřená. Hlavička už je sestouplá kam jen to šlo :grinning: ...ale to nám asi zatím není moc platný.... :wink: Tak aspoň kdyby poradna 16.9. už nebyla nutná :slight_smile:
Tak asi zítra vyrazíme do Polský Ikei na nákupy zbytku ložnice. Konečně přišel ten okamžik, kdy mám dostatek penízků na účtě a můžem to doladit :slight_smile: Tak zatím to vypadá, že stihnu i nákupy i sestavení skříně a následný přesun věcí... :wink: No uvidíme....

Tak Kov, moooc držím palečky!!! :slight_smile: A komu vlastně teď budeme psát SMS, kdyby náhodou?....když budem mít Kovaldu v porodnici?
10. zář 2010 v 16:32  • Odpověz
Mamči, zkoukla jsem ty vaše miminka! Jsou všechny úúúžasný :slight_smile: :dizzy_face: ...máte doma poklady! :wink: A od Antany Šíma a Verunka od Safryy mě připadají dle fotek, že maminkám snad z oka vypadli - ta podoba! :dizzy_face: :slight_smile:
10. zář 2010 v 16:42  • Odpověz
@petja ....no me se prcka zda normalni.....ja ji to bile nejak nevytiram...teda uz se toho dost vytrelo, kdyz se utira pokadena prdelka....ja ji obtiram jen teplou vodou...zatim jsme na ni nepouzili zadne olejicky ani nic....ale moc ji to tam nezkoumam...nemam odvahu :grinning: ...jen kontroluju, aby tam nemela nakakano :slight_smile:

@kovalda ....skoda, ze primy prenos konci....ale uz se nemuzu dockat, az sem nekdo placne tvou sms, ze je Zanda na svete!!! Preju, at to jde co nejpohodoveji!!!! :wink: :dizzy_face:

@suik ....jeee, no ja jsem si rikala, ze ted kdyz uz mam svojeho cumacka, tak ze fotku vymenim :slight_smile: Na te minule byl muj mladsi synovecek Vojtisek :slight_smile:

@antana123 ....a no teda, tak OJO uz to ma za sebou a Radimka u sebe :wink: Oni vlastne nevedeli co cekaji ze? Tak mega gratulace k chlapeckovi :dizzy_face:
10. zář 2010 v 16:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.