• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@daja.had ....tak kupovani v Ikei zavidim....moc se mi ten strohy styl libi...v cechach mame ala ikea skoro vsechno :grinning: Tak at jdou nakupy pekne od ruky :wink:
No teda...dalsi co ve Verunce vidi me....to hned vsechno hlasim manzelovi :grinning:
No uz se ti to taky krati....snad ta poradna vazne nebude nutna...to uz budes po terminu co? Stelinka uz je nachystana....do vecera muze byt vsechno jinak :grinning:
10. zář 2010 v 16:56  • Odpověz
@kovalda ju tak ojo namá dneska porodí toje super :slight_smile: už se těším na fotečku :wink: :dizzy_face: že ji držím palečky a at se drží :slight_smile:
@kovalda juvá tak už i ty pujdeš dneska :slight_smile: tak nakonecx se žanetka narodí přeci jen o výkendu ne :slight_smile: no je to síla jak na ojo tlačily,tobě držím palečky myslím na vás obě :wink:

@antana123 ju tak to je super ojo to má už źa sebou :dizzy_face: velikánská gratulace k Radimkovy :slight_smile: konečně ho muže držet v náručí :slight_smile: no nádhera ja chci už taky :slight_smile:
@r.m ja mám revírní bratrskou a sem spokojená máme ji všichni a bude jí mít i malí :slight_smile:
no ja zachvilku frčím z malou k babičce,no ja jim těm holkym tak závidím že se jim to přirozeně rozjelo ja chci taky ale což už no jak to nepřijde samo tak pujdu vyvolavaným no :slight_smile:
10. zář 2010 v 16:58  • Odpověz
@hupcza jj, přesně tak .... už jen pro ten pocit, že dělám maximum co můžu, sice všechno neovlivním, ale co můžu ovlivnit, tak pro to udělám maximum (většinou, když nejsem líná :grinning: - lenost je můj největší nepřítel).

hm, s tou pojišťovnou to mi nedošlo, my jsme pojištění v německu, přes manžela jako rodina, takže Kulíšek bude taky, no musí, ...jenže moje česká pojiš´tovna mě nechtěla odhlásit, když mám v ČR zaměstnavatele a přece nejsem pitomá abych dávala výpoveď, tak jsem pojištěná ve dvou státech, což by se úplně nemělo. Takže Kulíšek teda asi bude taky.....to musím někam hlásit, nebo jak se to dělá?
10. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
jinak velká gratulace @ojo!!!! :wink:
10. zář 2010 v 17:01  • Odpověz
@ojo obrovska gratulace. To byl teda mega rychly porod. Terminove jsme byly stejne, tak snad se mi to taky brzy rozjede @kovalda drzim pesti:slight_smile:
10. zář 2010 v 17:02  • Odpověz
tak ja mizím ted holky prič budu tu večer papa
10. zář 2010 v 17:03  • Odpověz
@suik jestli se nepletu, tak mimi musis prihlasit na zdrav.pojistovne matky do 7 dnu od narozeni. Ale mam takovy dojem, ze mi nekdo rikal, ze to resil pres internet.
10. zář 2010 v 17:06  • Odpověz
@safryy jo, to klidně nahlas manželovi - určitě bude mít radost, že má obě holky stejný :wink: A moc nestraš, aby to na mě nakonec nepřišlo v Polsku :grinning:

@lucinecka222 třeba se to ještě rozjede samo....pár dnů na to přeci Kubík ještě má :wink:
10. zář 2010 v 17:07  • Odpověz
@lendaw dík, to zase bude anabáze :frowning2: a když ji nepřihlásím tak co? Budem tam muset ještě zavolat a poptám se holek z německa.
10. zář 2010 v 17:08  • Odpověz
Ahojky! Tak vidím, že kovalda nám odjela rodit, tak držím pěstičky :dizzy_face:

U mě nic nového, stále zavřeno, k porodu se po dnešní prohlídce nic nechystá. Příští kontrola v út a sestřička vyhrožovala, že kdyby nic, tak už se budem domlouvat na vyvolávačku :confounded: No o víkendu zapojím manžu a po úterku dám asi huhu koktejl...

@kuchy Tak jestli rodíš příští týden, tak to bude fakt dřív než já nebo se tam potkáme :wink: Jinak musím říct, že jsem si zamilovala pana docenta, od něj vůbec (na rozdíl od jiné Mudr, co tam jednou byla) vyšetření nebolí, žádné pak krvácení, v poho, i se se mnou už baví :grinning:
10. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla, @ojo veeeeliká gratulace!!!
10. zář 2010 v 17:52  • Odpověz
Ahojky,
tak nějaké novinku tu? My jsme byli zažádat o porodné a na KO s kyčlema, tak je to OK, další kontrola za 3 týdny a prej široká bbalení do 3měsíců?! Holky není to moc? Malýmu to fááákt vadí a bez něj je klidnější... Doma jsme se nabaštili, poklidili kuchyň a dorazila moje mamka a vzali jsme kočárek, psa a vyrazili na hodinku a půl ven, lahoda :slight_smile: Fakt bylo nááádherně :slight_smile: Sice po prochajdě jsem kojila a do hodiny zase řev, tak dostal z druhého a to byl spokojený (prostě mám to levé větší a výkonější) až mu mlíčko teklo po bradě :slight_smile: a už spí jak dudek :slight_smile: A jinak včera asi fakt plakal hlady, ještě dneska nekadil a to je zázrak obvykle to tam sází i 5x denně ) jen špinavý prdíky. :sweat_smile:

@antana123 tak jaký jste měli dnes den se Šimonkem?? Všechno v poho?

@hupcza tak už hledám ten close baby carrier....uvidíme :slight_smile:

@kovalda tak držím pěsti, ať ten víkend klapne a Žanetka se podívá na svět :slight_smile:

@lucinecka222 piju kojící čaje dost, 3x denně...uvidíme, jak dneska....zatím má mlíčko, tak je andílek, ale v pravým ho je teda asi mín....

@hhalina já dávám ten fenyklový čaj na lžičku, mám klasicý z lékárny, taky ho piju, ale nefunguje...tak mi radila jedna mamina z jiné diskuze, že ho dává několikrát denně do flašky a dá mu vždy cucnout. Tak já flašku zatím nechci dávat, když nemusím, tak na lžičku, dávám 3xdenně většinou a nevím tak 5lžiček, on něco vyslintá ven....a zatím bych řekla lepší :wink: Hodně štěstí, vím, jaké to je...jinak s tím šitím neporadím, já jssem 3týdney po císaři a břicho mě bolí furt :unamused:
10. zář 2010 v 17:59  • Odpověz
@zvirka snad už se taky dočkáš :wink: každou chvilku se to může změnit :wink:
10. zář 2010 v 18:01  • Odpověz
@suik No doufám :grinning: Ale dnes by to být ještě nemuselo, na náměstí je večer koncert filharmonie, tak se tam jdem mrknout. No a prdnutí vody před stovkama lidí se mi absolvovat nechce :grinning: taky rovnou zajdem popřát tchýni, v ne má svátek, tak ať to máme z krku :grinning:
10. zář 2010 v 18:06  • Odpověz
@r.m u nás to je stejně jako u vás s pojištovnou a nechala jsem malého také u průmyslové :wink:
10. zář 2010 v 18:09  • Odpověz
@zvirka koncert říkáš.....že bychom se taky přišli podívat
10. zář 2010 v 18:21  • Odpověz
@hupcza: pleaaaase, poradíš, kolik můžu odstříkavat z každého prsu, aby se mi ulevilo ale netvořilo se toho hektolitry? jsem jak výkonná dojnice, a levé prso má nadměrnou kapacitu obzvlášť :confused: mohla bych kojit půl kladna...dnes nad ránem mě to levé začalo tak kurevsky bolet, že jsem malého skoro nemohla vzít do ruky, po rozpití a odstříkání to bylo lepší, ale je toho fakt tuny.
10. zář 2010 v 18:27  • Odpověz
@ojo: velká gratulace k miminkovi! krásné jméno a super porod, ať se vám daří!!! :dizzy_face:
10. zář 2010 v 18:27  • Odpověz
Ahojte holciny:slight_smile: zdravim po delsi dobe a gratuluji vsem novym mimiskum:slight_smile: my uz jsme taky na svete:slight_smile: mala se narodila min ctvrtek vaha 3150gr a 48cm narodila se v pul seste a jedna minuta:slight_smile: porod byl naprosto uzasny:slight_smile: vylezla skoro sama:slight_smile: jeste ten den jsem byla na gynde a dr rikal dneska nebo zitra to bude:slight_smile: a kolem poledne na prulizkach prvni bolesti a to jsem je chtela jit rozehnat do vany jeste ze jsem nesla:slight_smile: do porodnice jsme dojeli kolem pul ctvrte...dr pichla vodu behem dvaceti minut vetsi bolesti no a pak uz jsem malem nedolezla do boxu:slight_smile:)) proste parada:slight_smile:
suzete a to mlicko ti zavidim....ja mam boj:frowning2:((((
10. zář 2010 v 18:37  • Odpověz
jinak holky na prdiky super vec od narozeni, ode dneska praktikujem a zatim klid..jinak vcera a predevcirem rev od rana do rana...je to infacol...a fakt doporucuji
10. zář 2010 v 18:39  • Odpověz
@lajla gratulace k Emince, ať jste holky zdravý :wink:

@ojo také moooc gratuluju, koukám, to byla rychlovka, přejeme hodně zdravíčka :slight_smile:
10. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
@lajla gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
@rennu Ahojky no měli jsme super den bez tatky to docela šlo :wink: a už je doma v pondělí zase odjíždí
10. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
@lajla to jsi mela krasny porod..co jsi male slibila ze tak rychle vybehla?? Tak hodne zdravi!! Ja jsem si dnes pro jistotu koupila infacol. Kamaradky mi ho doporucily. Abych pak nemusela letat nebo hur poslat chlapa :wink: :wink:
Jak ja uz bych taky chtela mit miminko doma! Se nejak nudim. Muj je porad v praci. I ty rohliky jsem uz udelala a snedla :grinning: nebyla to takova hruza priste asi vice soli ale neni to jako z pekarny :slight_smile: nebo spis tak nevypadaly... Je mi cosi dnes smutno tatka ma dnes oslavu 50tin..Jsme tam meli byt :frowning2: :frowning2: no ze mi poslou balik s vdoleckama a necim dobrym...Ale neni to ono! Mam trochu home sick....
10. zář 2010 v 18:56  •  3 děti  • Odpověz
Nazdar ženy, hlásím, že moji poslíčci z minulého pátku byly kontrakce. :slight_smile: Viktorka se narodila v sobotu, 47 cm a 3100g a je strašně krásná. :slight_smile: Dočítat vás nebudu, snad se časem zorientuju v novinkách.
10. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
@antana123 tak super jste to zvládli :wink:...jinak jsem si dnes koupila měsíčkovou mast na jizvu na doporučení lékárnice :slight_smile:
10. zář 2010 v 18:57  • Odpověz
@lotyna s miminkama se roztrhl pytel koukám :slight_smile: gratuluju a přeju to co ostatním, hlavně zdraíčko :wink:
10. zář 2010 v 18:58  • Odpověz
@rennu já mám od weledy mast a je super krásně se mi to hojí :wink: masíruješ už jizvu??já jo PA mi to radila
@lotyna veliká gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2010 v 19:00  • Odpověz
@lajla
@lotyna : jů. VELIKÁ GRATULACE :grinning:

...když porodila ojo a snad dnes porodí i kovalda,tak už je to 24 miminek a já jsem si dala rezervačku na 25 :astonished: :astonished: :astonished: TO ASI NESTIHNU :cry:
...jsou tu větší adeptky na porod.....
10. zář 2010 v 19:05  • Odpověz
tak jsme se vrátili z procházky, je tam už docela chladno. Babička pyšně vozila, ale opět Adámka neviděla vzhůru, taky bodejť by jo, když prospinká skoro celý den. Dneska chudáček měl takovej hysterák, že jsem vůbec nevěděla co s ním. Ani prso nezabralo, nic. Hrůza. Pak je člověk tak bezradnej, když neví co jim je a jak jim pomoc :frowning2:
@ojo: velká gratulace k Radimkovi a super, že jste to zvládli takhle rychle :wink:
10. zář 2010 v 19:13  • Odpověz
@ojo velká gratulka!!! ať jste zdraví
@r.m dítě musí mít stejnou jako maminka.
10. zář 2010 v 19:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.