• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lotyna @lajla wow gratulace taky Vám!! To se to zase pěkně rozjelo s dětma!!!!
10. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
@lotyna
@lajla : gratuluju k miminkům ....

nemáte někdo zprávy od kovaldy?
10. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
@lajla : gratulace, taky super porod no paráda :wink:
@lotyna : jé další mimi, tak super tady to jede. Gratulka :wink: a jakej byl porod?
10. zář 2010 v 19:21  • Odpověz
@rennu tak to jste dnes měli příjemný den,že?Já si myslim,že je to s těmi pojištovny na jedno brdo.Také to asi tak nechám :wink: Tak já si jdu udělat zeleninový salát a jdu zkouknout ženy v pokušení :slight_smile:))))) doufám,že to nebude blbost
10. zář 2010 v 19:22  • Odpověz
Jééé, tak dnes porodila i kamarádka, rodila 2 dny a má chlapečka necelé 2500g a 48 cm, takového prcínka,ale byl v termínu,oni jsou z menších rodičů,jejího manžu mám sotva po bradu :grinning: :grinning: :grinning:
Dnes tu lítá rodící bacil...hup na mě :grinning: já chci taky.....
10. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
pár foteček nových:
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/hanncca/album/nas-poklad-misa/5515881/

@kuchy necelé 2500g a 48cm a donošený? To vážil můj Míša a byl o 2měsíce dřív.
Holky, rodit v termínu, tak nevím, co porodím :grinning: :grinning: To bych snad asi ani neporodila takovýho obříčka..
10. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
@r.m není, je to super film!

10. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
@hanncca : dokonce jen 47 cm a donošený, rodila ve 39tt...jenže ona je fakt malá a její manža taky....taky uvidím,co porodím já podruhé, tuhle jejich váhu mělo naše mimi ve 33tt :astonished:
10. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
@antana123 ode dneška budu masírovat, jen nevím jak :sweat_smile: radila ti něco spešl??

@r.m ženy v pokušení jsou super, užij si je :slight_smile:
10. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
@kuchy náš dokonce 49cm :slight_smile: :grinning: Tak to náš taky. Tak jsem zvědavá, jak velký mimčo budeš rodit. Protože takový bych asi měla taky. Porod jsem měla 33t a váhu 2480g.
10. zář 2010 v 19:51  • Odpověz
Holky, jste tady někdo osvč a pobíráte PPM? Mě dneska přišla a jsem dost v šoku. Nemocenskou jsem pobírala cca 18tis/měsíčně a nemocenská mi přišla 5tis za celý srpen. tak nevím, jeslti to blbě nespočítali, nebo jestli mám fakt smolíka a budu jíst 6 měsíců šišky.
10. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz
@lendaw to je trošku divný, ne? Já teda nejsem OSVČ, ale to mi přijde dost málo.
Já měla nemocenskou cca 10tis a mateřskou 13500Kč. Mateřská by měla u i OSVČ být víc než nemocenská, ne? Každopádně bych tam zavolala a zeptala se na to...
10. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
No já tušila že to dnes bude rodící nářez, i mě asi dvakrát ztvrdlo bříško, což je u mě opravdu co říct :grinning: :grinning: Moc gratuluju Ojo k Radimkovi a ....sakra, musím to dočíst, kdo všechno porodil, každopádně moc držím palce Kovaldě, konečně se dočká (ona i my :slight_smile: Žanetky....začínám nějak chtít taky :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz
Tak jo, další velké gratulace Lajle a Lotyně, uff, to je fakt smršť miminek, akorát vlastně 2 už z minulého týdne, ale i tak náááádhera.... :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
@hanncca A jak dlouho jsi byla na nemocenské, než jsi nastoupila na MD? Já právě taky počítala s tím, že budu dostávat 70% místo 60%, ale ne že dostanu almužnu. To jsem si nemocenský nemusela platit. Jen se bojím jeslti není problém v tom, že jsem byla na nemocenské 10 měsíců před nástupem na MD. Jestli budu dostávat jen 5tis, tak se rovnou můžem s manželem sbalit a prodat barák, protože nebudeme mít na hypotéku.
10. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz
@kuchy no naše Anča byla taky donošená - 38+6 a taky takový prcek, 2440g a 47 cm, Johanka už měla aspoň slušná 3 kilča přesně a taky 47 cm, tak jsem na Třetislavu zvědavá, dneska jsem jí poctivě prokrmovala rozinkama a musli, aby ségry trhla :wink: Hele ty máš rezervačku na 25. místo a já na 27., tak to abychom už pomalu začly hekat, ne?? :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz
@lendaw to je síla :frowning2: v pondělí tam hned zavolej, budu držet pěsti, aby se to vysvětlilo :wink:
@lendaw a co vy, všechno v pohodě??
Oni se narodili další dvě miminka? Musím rychle dočíst. Mě jestli neklesne tlak po tom zjištění s PPM, tak asi taky porodím. Protože ted mi srdce buší minimálně 200/min.
10. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz
@lamia : no právě,taky si říkám,že jsem na řadě....zbaštila jsem plechovku ananasu s koblihou,ta mě sice prohnala...hurá, měla jsem zácpu..... a ted čekám, co bude ,když má Tobík dnes pořadník,ale obávám se ,že ještě kromě sexíku víc stejně nenadělám a 25 místo budu muset někomu přenechat... :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz
@lamia no u mě zatím vše v pohodě, děloha bez akce, tlak stále hraniční.
10. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz
@lendaw já nastoupila na necmocenskou 27.ledna. a nastoupila jsem na mateřskou 27.července. takže jsem marodila 6.měsíců. Podle mě se stala někde chyba. Jako brát 5tis mateřskou je málo a blbost..v pondělí tam volej nebo to zkus najít na netu jak je to u osvč..protože mateřská se počítá z příjmu za poslední 3 odpracované měsíce, ne? a jelikož jsi měla nemocenskou 18tis, tak mateřská musí být víc
10. zář 2010 ve 20:22  • Odpověz
@lendaw tak hlavně, že jste s malou ok, snad se problém s PPM brzo vyřeší...

@kuchy ananas zní dobře, ale mám rovněž pocit, že naše Třetislava si bude dávat ještě pěkně dlouho načas.....jen ten sexík by mohl být taky, ale muž se tváří nějak zemdlele....takže asi nakonec nebude vůbec nic :grinning:
10. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
@hanncca můžeš mi písnout do IP jaké jsi platila zálohy na nemocenském před nástupem na nemocenskou a jak jsi to měla s vyměřovacím základem na nemocenské a teď? Teda jestli nechci moc důvěrné informace. Já to prostě potřebuji s někým porovnat. Protože PPM se má počítat z odvodů na nemocenském za posledních 12 měsísů, ale já 10 z toho byla ne neschopence. Takže nevím, jestli se mi to bude počítat z těch 2 měsíců, co jsem na neschopence nebyla.
10. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
@lendaw ale já nejsem osvč? Já jsem normálně zaměstnaná. CHceš to i tak?
10. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz
@hanncca to jsem překoukla, omlouvám se. Já jak jsem teď rozrušená, tak jsem všechno nepřečetla dobře. Tak to mi ty informace asi k ničemu nebudou. Každopádně děkuju.
10. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz
@lendaw : to je fakt nějáký divný :unamused: volala bych, určo se to vysvětlí
koukám, že žádné zprávy od kovaldy, tak snad bude mít brzo pokládka v náručí
10. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz
@lendaw ale třeba se ještě ozvou holky, co jsou osvč. Ráda bych ti pomohla!!! Hlavně se nestresuj a nerozčiluj, ale chápu, že tě to dost vykolejilo. Neboj, určitě se to vyřeší.
10. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@lendaw ráda bych nějak poradila, ale bohužel nejsem osvč...Hlavně klííídek, ať se Ti nezhorší tlak, určitě se to nějak vysvětlí.
10. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz
@rennu krouzivyma pohybama masirovat po cele delce jizvy

10. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.