• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw já taky netuším, bohužel, zkus v pondělí zavolat do prahy na cetrálu, tam bývají dost ochotní, chápu, že tě to vzalo, to je fakt dost almužna :frowning2: . Z toho se nedá nic. Držím palce, aby to byl opravdu omyl.
Myslím, že záleží kolik si osvč platí nemocenské pojištění před porodem.
10. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz
ahojky nesu vam zpravu od kovaldy: ahojky, dnes v 18:17 nas potkalo nejvetsi stesti narodila se nam dcera zanetka, vazi 3560 gramu a meri 53 cm.

Velka gratulace
10. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz
@antana123 @kovalda tak velká gratulace. Konečně jsi se dočkala (a my taky) :wink:
10. zář 2010 ve 21:05  • Odpověz
@antana123 Suupeeer,velká gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už se těšim na fotečku
10. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz
tak ženy v pokušení super
@antana123 @kovalda: jů! super! Obrovská gratulace! Tak až budeš vědět víc podrobností, písni, jsem zvědavá.
@r.m že jo?
10. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz
koukám,že se tu bavíte o penězích.Já měla ted problém se sociálkou :angry: MRCHY Nedostala jsem ještě nemocenskou za červenec :angry: prostě ztratili moje papíry a já musela vše vyplnovat a odesílat znova,Ale to jednání v Praze 8 je strašný,jsou tam arogantní kozy :angry: Jen Vás přepojujou a je jim jedno,že máte hypotéku atd.... Ještě,že jsme to nějak zvládli ale být sama ....
10. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
@suik jo super,hlavně ta babi :slight_smile:
10. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz
Velká gratulace k novým mimískům!!! :dizzy_face: To se s nima roztrhl pytel :grinning: ......jakýpak místa si to tady Lamia a Kuchy rozebíráte! Žádný takový...nepředbíhat :grinning: :grinning:
Tak mě najednou všichni přesvědčujou, ať do Polska zítra nejezdím..no nevím, tak snad že bych si ten výlet odpustila? :pensive: ...no nejlíp, kdybych do rána porodila...to by mě aspoň nemuselo být líto, že se nákupů nezúčastním... :grinning: :wink:

@lendaw určitě se s těma penězma jen spletli! To je snad nesmysl :confused: Já jsem teda normálně zaměstnaná, ale mám mateřskou o 4 tisíce větší než nemocenskou (na tý jsem byla 4 měsíce)
10. zář 2010 ve 21:12  • Odpověz
Tak už i Kovalda! Super!!! :dizzy_face: Moooc gratuluju k Žanetce!!! :slight_smile:
10. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz
@kovalda obří gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz
@kovalda: tak moc blahopřeju, paráda i rychlý porod, že :wink:
10. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz
wow to teda bylo fakt málem celé v přímém přenosu......gratulace obrovská
@lendaw: ještě se zkus pohrabat tady: http://www.aperio.cz/poradna/kategorie.shtml?AA_SL_Session=a1002d736d0e25d9bde353ef3ac707f0&als[CID]=a724af17984e89849811cc8b4ac0542a&scrl=1&scr_scr_Mv=1

třeba najdeš podobnou odpověď i tam, nebo tam napiš, mě taky dobře poradili, ale nevím jak dlouho to trvá, myslím, že asi 14 dní. Není to hned.
@suik děkuju za odkat, prolouskala jsem to a to co tam bylo je mi jasné. Jen se tam nikde neřeší případ, když je osvč dlouhodobě na nemocenské před nástupem na MD. :frowning2: Snad to ještě někde najdu.

Tak tady začala další rodící vlna a mě nikdo nic nepozval, jo? Jdu přemlouvat mimčo, aby sebou pohnulo.
10. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz
@kovalda: MOOOOC GRATULUJEME... :slight_smile: konečně je Žanetka na světě :grinning:

@daja.had : my ta místa máme u kovaldy zamluvená :wink: , kdo si vybral pořadí...to měl předchystanéa potom brzy rodil, tak jsem na řadě, termín netrmín....ale kdo se cítí na porod ,má šanci. mi tu 25 vyfouknout :grinning: :grinning: :grinning: ..jdu si dát sprchu a jdeme mimi přesvědčovat....dobrou :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz
@kuchy tak teda jo :grinning: ....ať se vám přemlouvání povede :wink: Je fakt, že jsem asi zapomněla rezervovat :grinning:
10. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz
@kovalda : Obrovská gratulace!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz
10. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
@lendaw no já tam nějaký případy našla, ale nic o tom, že by se to nějak krátilo nebo tak.... jo ještě jsem narazila na jednu diskuzi, kde si paní stěžuje na to co ty, ale jak dopadla nebo nějaká rekce na to tam teda není :unamused: :

http://www.emimino.cz/diskuse/osvc-nemocenska-materska-31936/

příspěvek od madlička....
10. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
Aha, tak už je prcek na světě, tak super, moc velká gratulace Kovaldě!!!!!!!!!!!!!!!!! A já jí ještě někdy v sedm psala, že držím palce, tak to už to měla za sebou :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz
@daja.had no já myslím, že naše Třetislava předbíhat nebude,sice má rezervované teplé místečko, ale je jí to řekla bych dost šumák :wink: Leda by se chtěla z bříška prokopat horem, jak se za poslední hodinu intenzivně pokouší....Ale jak se tu tak intenzivně rodí, celkem už bych si dala taky říct....že bych se inspirovala Kuchy a šla znásilnit nebožáka manžela?? :wink: Teda stejně to k ničemu nebude, ale je to jedna z nejpříjemnějších forem předporodní přípravy, tak bych to neměla zanedbávat a teď už několik večerů nic...tak asi půjdu :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 22:14  • Odpověz
Ahojky holky tak sem vyžehlyla udělala jsem co bylo ptřeba a sem tady na skok za váma :slight_smile: jdu vás dočíst :slight_smile:@daja.had no má na to ještě dnešní noc a paksobotu neděly a pondělý dopoledne no tak uvidíme :slight_smile:
@lajla veliká gratulace :wink: :slight_smile: jaký byl porod?
@lotyna gratulace :slight_smile: :wink:
@kuchy no ja jsem taky zvědavá které místo stihnu já :grinning:
@lendaw bud v klidu určitě se to nějak vyřeší ,ja bych byla taky v šoku,a to dneska sem chlap dostal skoro za celý mněsíc necelích 7000 nemocenskou a to sme taky pěkně v čudu nemáme ani na nájem takže to bude zajimavé a to dost :-/ ona ta nemocenská tento mněsíc chodí nějak brzo ne? :unamused:
@antana123 juvá tak to je nádhera tak ji to vyšlo taky že moc gratuluji konečně má Žanetku u sebe :dizzy_face: :slight_smile: chtěla jsem se tě zeptat zda mužu teda pak napsat z porodnice tobě,kovalda tu ještě asik nebude,pokud jo dala bys mi číslo? tak ja se holky taky loučím a utíkám do hajan,pěkný večer přeji a ještě jednou gratuluji všem kterým se dnes narodily miminka :dizzy_face: :slight_smile: je to nádhera :slight_smile:
10. zář 2010 ve 22:22  • Odpověz
ahojky :_) po dlouhé době zdravím :slight_smile:
Koukám kolik nám přibylo miminek tak @lajla @lotyna @kovalda moc gratuluju :dizzy_face:
nám už se to taky pěkně rozjíždí, otevřená jsem na 3 prsty a paní doktorka dnes na rohlídce prohlásila že v pondělí se uvidíme meximálně tak na velký vizitě v porodnici :grinning: ráno dám huhu koktejl a děj se vůle boží :sweat_smile: nejhorší je že si nějak vůbec nedokážu představit, že mám jít rodit natož že si domu přineseme další mímo :confused:
10. zář 2010 ve 22:28  • Odpověz
@suik děkuju za odkazy, nakonec jsem odpověď našla v té poradně. POčítá se mi to jen ze srpna a září 2009. Teď ještě musím zjistit kolik jsem za ty měsíce odvedla, ale určitě to nebylo 56,- Kč měsíčně, tak jak mi to vypočítali. Musím zaúkolovat manžela, aby mi přivezl šanon s účetnictvím a hned v pondělí tam budu volat.
10. zář 2010 ve 22:45  • Odpověz
@lendaw tak super! :wink: takže to vypadá nadějně a takhle by to nemělo být?
10. zář 2010 ve 22:47  • Odpověz
@suik no ještě abych se vyznala v tom svým účetnictví. :sweat_smile: Snad manžel najde přehled plateb na OSSZ za 2009. Každopádně tam budu v pondělí volat. POdle toho co jsem našla v uložení v ntb, tak mám zaplaceno mnohem víc. No uvidíme jak to nakonec dopadne. Ale ještě jednou děkuju za pomoc s hledáním info.
10. zář 2010 ve 22:54  • Odpověz
Děkujeme za gratulace. A stejně tak gratulujeme i k ostatním miminkům. :slight_smile: No a těm, které ještě neporodily přejeme, aby měly co nejdřív prcky v náručí.

@beru3nek Porod bych snad radši nerozebírala, podle ostatních to bylo rychlé a v pohodě, na můj vkus to bylo dlouhé až až. :slight_smile: No ale co by člověk neudělal proto, aby už nemusel čekat hodiny v poradně v porodce. :slight_smile: Jenom by mě zajímalo, jestli mi skutečně vyšlo to devatenácté místo, co mi minulý pátek nabízela kovalda. :slight_smile:
10. zář 2010 ve 23:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.