• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@lendaw ta mateřská se ti počítá za 12 měsíců před rozhodnou dálostí, pokud jsi byla na nemocenské, tak ještě z doby před tím,ale je divné, že jsi neschopenku měla 18000 a PPM jen 5000. Dle mého by se to mělo počítat za stejné rozhodné období. Ale já nejsem OSVČ, jsem zaměstnanec svého muže. Neschopenku mám kolem 16000, tak uvidím PPM.Jdi mě docela vyděsila.
11. zář 2010 v 01:06  • Odpověz
@r.m o sociálkách na PSSZ Praha 8 mi ani nemluv. dnes mi jedna vynadala, že nepíši kontaktní údaje na formuláři, jak to má pak dohledávat. Prohlédla jsem ho celý, nikde kolonka na to není a na formuláři je iČO firmy, tak to je faaaaaakt fuška to podle IČA najít.
Jinak já dnes kontrola v Podolí. 22.9.pravděpodobný nástup k hospitalizaci. :frowning2:
11. zář 2010 v 01:08  • Odpověz
@kovalda
@ojo velká gratulace maminky k miminkům
parádní úroda, člověk tu chvili není a tolik novinek
11. zář 2010 v 01:29  • Odpověz
@lotyna taky gratulka k viktorce
11. zář 2010 v 01:31  • Odpověz
Ahojky holky.
Všem novým maminkám k miminkům mooooooo gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2010 v 07:41  • Odpověz
přeju dobré ránko :slight_smile:
pro všechny co chtějí mé číslo ráda vyřídím tady holkám vzkaz mé číslo je:
737489253 :wink: klidně pište ve dne v noci :grinning: :grinning:
11. zář 2010 v 07:50  • Odpověz
@antana123 : Tak já si ho na Tebe vezmu a kdyby něco napíšu :wink:
11. zář 2010 v 07:55  • Odpověz
Dobré ranko, tak to zatím na porod nevypadá, takže do Polska vyrazím....snad si to slečna nechá minimálně do večerních hodin :grinning:
Dnes se mi o porodu zdálo, pak jsme asi půl dne vymýšleli text SMSky a pak jsem odjela někam do kina...druhý den jsem si vzpomněla, že bych měla jet zpátky a začít kojit :grinning: ....snad takhle bláznivá nebudu ve skutečnosti :wink: :slight_smile:

@eliska_v pěkný fotečky :slight_smile:

@antana123 díky za číslo, kdyby něco...píšu :wink:

Hezký den všem!
11. zář 2010 v 08:04  • Odpověz
@daja.had : Děkuju :wink:
Manžel má dneska narozeniny, tak jsem říkala malému nechceš vylézt...ale nechce se mu :grinning: :grinning:
11. zář 2010 v 08:08  • Odpověz
Ahojky holky tak se hlásím po nočním spánku pořád 2v1 a tak si myslím zůstanu bud do pondělka večera a nebo do uterka :-/ u mně se prostě vubec nic neděje i když je zátka prič chjo :/,počasí je dneska na houby už od včerejška prší no je to mazec :frowning2: co budu dneska celý den dělat to by mně fakt zajimalo :unamused: @gazel ahojky jo takoví pocit mám i já :slight_smile: sice nevím na kolik sem otevřená to se dozvím až v pondělý a sem teda zvědavá,myslím si že Kubíček sám ven nevyleze přestávám tomu věřit a tak mi ho v uterý ten porod vyvolají :slight_smile: my se tady začínáme nějak předbýhat s těma porodama :grinning:
@lotyna tak to mýsto ti nevyšlo :slight_smile: rodí se tu o 106 :grinning:
@pet.s ju tak vydíš už to budeš mít taky brzo zasebou :wink:
@antana123 super ja ti určo písnu jak se malí narodí :slight_smile: kovalda bude ještě určitě ve špitálu :slight_smile:
@daja.had juvá tak ty máš teda sny to ti povím :grinning: mazec :grinning:
ja jdu snídat a pak se dát dokupy budu tu později tak zatím papa :slight_smile: :wink:
11. zář 2010 v 08:12  • Odpověz
@eliska_v fotečky máš nádherná pak hodím komentářík :wink: papík :wink:
11. zář 2010 v 08:12  • Odpověz
@eliska_v muj chlap mněl narozeniny 28.8 a malému se taky nechtělo na svět :grinning: málá zase ted 7.9 a to si řek že tam ještě počká no tak snad toho 14 už bude snáma :slight_smile: všichni tři sou znamení panny mazec že :grinning: ja jediná rak :grinning:
11. zář 2010 v 08:14  • Odpověz
@lucinecka222:U nás mám taťku pannu a manžela, tak si oba přejou aby byl malej taky panna... :grinning: :grinning: Asi jako bych to mohla ovlivnit :grinning: :grinning:
11. zář 2010 v 08:16  • Odpověz
@eliska_v jo nmo to se nedá :grinning: ted se loučím tak zatím papa :wink:
11. zář 2010 v 08:19  • Odpověz
@lucinecka222 : Zatím pa
11. zář 2010 v 08:21  • Odpověz
Ahojky,dnes sme poprvé doma bez manžela,skončila mu dovča a já sem s dětma sama,no od šesti sem se poprvé zastavila,malá spinká,tak jdu vařit oběd,ale musela sem se mrknout na nová miminka těch teda je!Mám obrovskou radost a všem moc gratuluju!!!
Chtěla jsem se zeptat,zda vaše miminka spí v noci v postýlce,Jolanka nechce,tak spí se mnou v posteli,u sebe spinkala jen prvních pár dní a teď nechce,jak jí tam položím,začne tlačit,krouit se ,brblat,u mě usne hned...To jsem s Filípkem neznala...
Dívala sem se na ten Infactol,co radila @lajla a do toho vbych teda nešla!Je to nějaký léčivo a navíc s příměsí parabenů a probylparabenů,tohle novorozenci opravdu nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2010 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz
@pet.s jo nejhorší srážka je s blbcem a úředníkem :grinning:
11. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
@antana123 už ho mám uložené :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2010 v 08:38  • Odpověz
@gazel ahoj,to je to samé i u mě :slight_smile: také si neumim představit,že už tu s námi bude další malinký človíček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: furt mi to asi nedochází
11. zář 2010 v 08:41  • Odpověz
@r.m neboj už brzy si to zažiješ na vlastní kůži :wink: a uvědomíš si to raz dva ... :wink:
11. zář 2010 v 09:01  • Odpověz
@rennu Ahojky,vy už jste taky vzhůru?Jka malinkej spinkal?
11. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
Krásné ráno,
jen nakukuji, jestli je 25 už zabraná.... :grinning: u nás nic, je ještě čas. Dnes jdemem až do večera pa a jdu pěšky, abych tu bolavou pánev popohnala k porodu...tak se mějte a klidně si tu 25 ...maminky na termín nechte...my si počkáme na jiné hezké číslo :grinning:

Hezký den :grinning:
11. zář 2010 v 09:33  • Odpověz
@r.m ahojky, vstávala jsem v 7, malý se nabaštil a ted spinká a čekáme na taťku, který jel na nákup, že vyrazíme ještě před obědem na vycházku a já si potřebuju nutně koupit nějaké kalhoty-u Vietnamců na přechodou dobu, v teplákách chytám venku depky a doufám, že zhubnu, takže zatím s pořádnýma kalhotama počkám :slight_smile: Malý má občas 1-2x denně pocit hladu po hodině, tak mu dám a jinak od včera jede po 3-3,5h, i v noci, tak se to dá..naštěstí nepláče, tak je to v pohodě :slight_smile: I když v pravém prsu je mín mlíka a je i menší, takk to holt musí zvládnout, pořád přikládám na střídačku :slight_smile:
11. zář 2010 v 09:34  • Odpověz
@lucinecka222 : neboj: ty máš číslo v první 30 jistý, třeba zrovna 25 :grinning: a taky lendaw ....
11. zář 2010 v 09:34  • Odpověz
@rennu a kolik,že jsi nabrala v těhu? Já 16kg. A doufám,že to potom půjde dolů.Také čekám na manžu až přijede z nákupu :slight_smile: teda už je tam skoro 2hod to nechápu,vždy to semnou prolítne a sám je horší než ženská :grinning:
11. zář 2010 v 09:38  • Odpověz
@r.m nabrala jsem 19kg...polovinu mám dole...ale co hlavně, že je malej v pořádku a zdravý, mamča to nějak shodí, dřív nebo později, třeba to půjde dolů až přestanu kojit, takže mě to nijak nevadí, jsem ráda že má dost mlíčka :slight_smile: Ale včera stačilo vzít si těhu rifle a hned jsem se cítila líp než v teplákách :slight_smile: No to já taky nikdy nevím, já když jdu na nákup sama pěšky, jsem doma dřív-to sice nekupuju vody, ale i tak...... a hlavně, že píšu seznam, co koupit a pak se přinese kdoví, co :grinning:
11. zář 2010 v 09:41  • Odpověz
AHoj holky, u mě nic nového. Až na to, že jsem kvůli té mateřké nemohla celou noc spát. Před chvílí jsem byla na monitoru a křivka děložní aktivity = dokonalá přímka na hodnotě 20. Takže naprostý klid. Taky jsem Dr. přemlouvala, jestli by mi nedala na půl dne propustku a ani náhodou :frowning2: A venku je tak krásně. Tak se půjdu odpoledne alespoň projít s manželem do parku za nemocnicí. A zítra taky. A ještě si dám párkrát schody - jsem v 6. patře, tak to musím nějak rozpohybovat.
11. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
@lendaw jejda, asi jsem něco prošvihla, jak nestíhám dočítat...ty jsi v nemocnici??
11. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
@rennu jj, od čtvrtka. Vysoký tlak, otoky, mdloby a hodně kyseliny močové v krvi. Tak mě tu pozorují. Ale vyvolávat nebudou.
11. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
@lendaw aha, chuděro, tak ale aspoň jsi pod kontrolou :slight_smile: Držím pěsti, ať se to nezhorší a je to v pořádku
11. zář 2010 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.