• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
čauky

veliké gratulave kovaldě k žanetce :slight_smile:

my měli fajnovou noc - kojo jen ve 12 a 4 ....ideální stav

@petja: já s ondrou i s veru spím v posteli ...je mi to příjemnější a pohodlnější, takže neporadím ...přes den chrupe, kde ji položím - hačka, cestovní postýlky, kočár ....je v tomhle fakt úžasná

@lendaw: to je radost s tou ppm - kolik jsi platila zálohy na nemocenské - to je rozhodné ...a jestli to bylo i těch 270 dnů před nástupem na md ...

11. zář 2010 v 10:47  • Odpověz
@hupcza no,přes den je taky úžasná,ale v ložnici v noci jen se mnou,navíc v noci kojim poslední dny i co hodinu,takže nevim co v tom je.Jolanka je teda typ,co pije často a méně,ale tohle je gocela krátký interval...
11. zář 2010 v 10:51  •  3 děti  • Odpověz
@hupcza nárok na ppm mám, platila jsem NP skoro 3 roky. A to by mi jí jinak ani neposlali. A zálohy jsem měla taky udcházející, o čemž vypovídá i nemocenká 18tis. JInak bych dostávala kulohulo. Musím dohledat kolik jsem přesně poslala těsně před nástupem na nemocenskou,protože z toho se mi to má počítat.
11. zář 2010 v 11:04  • Odpověz
@petja Míša spí tam, kde ho položím:slight_smile: Zatím je to zlaté dítko. Takže ho do postele neberu, teda ráno nebo večer chvilku na pomazlení. Ale spát ho dávám do postýlky.
11. zář 2010 v 11:06  • Odpověz
hojda,
tak ráno mě vzbudilo, jak brouček přes rýmu nemůže dýchat, chudák. Tak jsme vyzkoušeli odsávačku na vysavač a je super, jen teda za chvíli jí má zase. Nevíte zkušený maminy, jestli můžem ven a co pomáhá krom zvlhčování? Asi vyzkoušíme kapičky s mořskou solí. Mám dávat na smotek, nebo kápnout?
@gazel : tak super, že další mímo bude co nevidět na světě :wink: tady to holky jede, nějáké rodící se erupce, ne :grinning:
@lendaw : tak držím pěsti na úřednický telefonát, to bude asi, co :astonished: Hlavně, aby se to vysvětlilo a korunky jsi měla brzo na účtě :wink:
@lotyna : tak hlavně, že máš Viktorku už u sebe v náručí :slight_smile:
11. zář 2010 v 11:14  • Odpověz
@kuchy Ahojky no ja sem nechám překvapit .-) ale nějak to neřeším na které pozici budu :slight_smile: hlavně že budu z malím :dizzy_face:
@lendaw juvá tak u vás je krásně :-/ no tak u nás leje ,je hnusně zataženo a už mi to leze na nervy,ještě že sem včera stihla vyvařit plinky a dát je uschnout na balkon,bylo sice pod mrakem ale krásně mi uschlay a sou už i vyžehlené,ale to počasí je už opravdu mazec sice sem chtěla chladk ale toto to je opravdu síla ja se pak snad ani ven nedostanu z malím proptože bude hnusně :frowning2: no to počasí vám závidím :-/ pošly mi sem nějaké sluníčko :slight_smile:
ja už ted dovařuju oběd ,polívku mám už hotovou ted dělám játrovou omáčku a rýži a pak se najím a nakonec si schrupnu :slight_smile: ,Dala sem si vyprat jediné těhu ryfle co mám tak san mně to dneska nechytne protože budou mokré to bych musela jet v teplákách :grinning: ale to je myslím vcelku jedno :slight_smile:
11. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
@beru3nek juvá tak to je mazec ta rýmečka a za to muže to počasí ja jsem taky říkala chlapovy a malé že zrovna jak má přijít Kubík tak oni dostanou rýmu :grinning: no chlap by se mněl stoho dostat jinak nevím zda ho pustí na sál no :-/
11. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
@pet.s :jakto hospitalizace?
@daja.had : tak si užijte nákupy ještě dvě v jedné :slight_smile: Taky dobrý sny :grinning:
@lucinecka222 : to je škoda, že stále nic, tak třeba si to Kubíček ještě rozmyslí :wink:
@petja: Adámek spinká ve svý postýlce
@lendaw : tak ať schody zaberou :wink: to jsou prevíti, takhle tě tam držet a nedat ti propustku, hlavně že nemusíš ležet :wink:
11. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@beru3nek jinak bych ti poradila ale skus se zeptat skušenějších :-/ jinak ja jsem malé nosánek vytírála tím čistítkem do uší namočným v těch kapkách a stříkala do pusinky vincentku,a ven sme normálně chodily pokud nekašlala,ono na vzduch se jí lépe díchalo a doktor nám to i doporučoval :wink: možná sem trošku pomohla no :-/
11. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@beru3nek no mohl by si to rozmyslet,rači bych to brala přirozeně než vyvoláváním,ale pokud ne tak hold pujdem na vyvolání no :slight_smile: už mi zbývají jen tři dny a budu z malím :slight_smile:
11. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
@lucinecka222 : to by mě taky bylo šumák, i kdybych měla jet v teplákách. Ty jsi taky dneska akční koukám :wink: Tak koukám, že to máme jak přes kopírák, ten můj je taky totálně nastydlej, tak jestli to malej chytil od něj, ale chodil k němu s rouškou, tak nevím :unamused:
11. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
@lucinecka222 krásně tu je a tím víc mě štve, že jsem tu zavřená. Ještě že má nemocnice alespoň ten park, půjdu si tam odpoledne nachvíli sednout.
@beru3nek díky :wink:
11. zář 2010 v 11:27  • Odpověz
@lucinecka222 : tak to máš už opravdu za pár :wink: Dík, asi ven půjdem, když nemá teplotu. Vlhký vzduch je na rýmu asi lepší.
11. zář 2010 v 11:27  • Odpověz
@beru3nek Venku je na rýmu super a já používám nosní olej baby od ATOK a kapnu mateřské mlíčko,není dobrý odsávat víc jak třeba 3x denně,páč to paradoxně rýmu zhoršuje
11. zář 2010 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz
@beru3nek no nemusel to chitit od něj ted je na virozi počasí jak stvořené no mazec :-/ no moc akční ani né :slight_smile: ted tu jen sedím a odpočívám a malí mně o 106 kope až mně to bolí no mazec :grinning:
@lendaw ju tak ještě že tak :slight_smile: alspon ta zahrádka no :-/ snad ti to tam rychle uteče v tom špitálu,neboj v pondělý už nebudeš sama to tam budu už ležet i já a jak na svinu muže přijít pěkné počasí :confounded: :unamused:
11. zář 2010 v 11:31  • Odpověz
@petja: já bych tam nic nehledala ..prostě to tak potřebuje ..já to tak měla s ondrou ..žádná patologie - prostě míň a častěji ....veru je v tomto zatím za odměnu :slight_smile:

@lendaw: třeba to je jen nějaká nesrovnalost ...

@beru3nek: pokud nemá takovou tu hnusně zelenou hlenovou, klidně bych ven šla
s vodovou rýmou se u nás mohlo chodit i na plavání

u nás je total hnusně - od noci prší - šedá deka jako bonus
11. zář 2010 v 11:33  • Odpověz
@beru3nek jojo to je :slight_smile: mám to zapár a čím víc se to blží tím víc sem nervozní :slight_smile: hlavně aby to chlap stihl být u porodu :slight_smile: v pondělý musí ještě do práce takže to budu nervozní a pak má uterý a středa volno tak to bude čekat na telefon :slight_smile: ale v to pondělý mu nasolí hodně firem protože novy řidič převrátil auto a nejisou rozvezené firmy takže to bude hodně zajimavé snad mně to nechití jak bude v práci :-/
11. zář 2010 v 11:34  • Odpověz
Tak ja už mám dovařeno ted sedím zase u počítače ale dala sem si tu na sezení míš protože mám zase křeče tam dole no malí asi vyvadí z rukama něco nebo ja nevím :-/ včera sem vypila ráno poslední magnosol tak ted už ty křeče budu pocitovat asi :frowning2:
11. zář 2010 v 11:58  • Odpověz
Ahojky. Ráda bych se přidala, jak to máte s tím pořadím? :grinning: My máme termín 25.9. ale ukecáváme ji všichni na 18.9. tak třeba si dá říct, ale je to holka, tak se asi bude strojit. :wink:
11. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
@hupcza Patologie určo ne,ale přes den je prostě klidnější a lépe spí,jak v noci,tak nevim,co dělám špatně :frowning2:
11. zář 2010 ve 12:03  •  3 děti  • Odpověz
u nás je krásně, tak hned po o vyrazíme ven, než se to stihne zkazit. Zítra jedem k přítelovým rodičům, tak se babička už celá klepe na to, až bude vozit kočárek a chlubit se vnoučkem po vesnici :wink:
@petja : my máme libenar s mořskou solí, tak za chvíli vyzkoušíme. No já taky právě na netu četla, že se nemá odsávat až tak často. Tady kejchá šmudlík náš malej. :unamused:
@hupcza : ne, ne má vodnatou

@lucinecka222 : tak třeba to bude ještě o víkendu :wink:, co nějáký vyhánědlo, nezkoušeli jste?
11. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz
@lucinecka222 : se už asi Kubík chystá :wink:
@trexx25 : ahoj, no pořadí se tady jaksi nedodržuje :grinning: koukám, že za 14 dní, to je už taky za chvilku

@petja : neděláš špatně určitě vůbec nic, u nás je přes den interval až 4 hodinky a spánek v noci jak kdy. Prostě jsou ještě moc malinký a musí si ten režim teprv utvořit, mimáskové naši :wink:
11. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
@beru3nek no uvidíme :slight_smile: vyhánědlo myslíš ten koktejl?to ne ten nějak nechci ale skoušely sme sex,teplou vanu,masáž bradavek a stejně nic nezabírá no jo uvidíme a leze na mně zase nějhaká únava tak po oběděš pujdu asik hodit šlofíka alspon na hodku
:slight_smile:
11. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz
@lucinecka222 : tak to jste toho vyzkoušeli už docela dost, co by spěchal Kubík, když u mamky mu je dobře, full servis tam má. Tady se bude muset už snažit sám :wink:
11. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz
@beru3nek že by tam hrabal rukou a rozevíral to :grinning: :grinning: :grinning: no je to pěkně nepříjemné teda :confounded: :grinning:
@trexx25 jo tak to se ti to taky už krátí,to más zachvilku .-) ja když sem mněla 14 dnu tak sem se nemohla dočkat a ted jak mám tři dny tak už to chci mít zasebou :slight_smile:
11. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz
@beru3nek jo no ale pak bude nadávat že sme ho vyhnaly když ještě nechtěl :grinning: ale hold bude muset aby se mu tam nepřitížilo no :-/
11. zář 2010 ve 12:11  • Odpověz
@beru3nek @lucinecka222 Ahojky. Však já bych to už taky chtěla mít za sebou, i když každej říká, ať si užiju klidu, dokud je uvnitř, že už to pak nebude nikdy takový, ale to mi nevadí. Už se na ni těším a toho klidu taky už moc není. :grinning:
A jak jste to měly s termínem vy? Narodily se vám mimča před nebo po termínu?
11. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz
@petja: já bych řekla, že nic ...veru to tak měla taky prvních pár dní ..teď si to dva tři dny sedlo ...
je ještě malinká ...den a noc neřeší
možná to má i stejně, jen tomu neklidu nevěnuješ více pozornosti v noci - přes den v zápřahu ani ne :wink:

@trexx25: hele ..lidi se tu předbíhají ...prostě hnůůůůs :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz
@trexx25 ja jsem teda malou porodila o týden později a ted zatím nerodím a ani se nedozvím zda budu přenášet protože mi musí porod vyvolat v den termínu,mám těhotenskou cukrovku a tak mně nemužou nechat přenášet :-/ takže ted to bude na temín no :slight_smile: pokud nepřijde do pondělka do večera :slight_smile: no a je to radost mít u sebe miminko,ono i když je to větší tak je to pěkné :slight_smile:
11. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz
@trexx25: ondra týden před termínem, verča den před termínem dle utz a 5 dle ms
11. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.