• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lajlo, jen se nestresuj, já také měla časté špinění při Tomášovi a to jsem taky nic nedělala a byla na neschopence od začátku těhu...prostě se najednou objevilo a pak přestalo...můj dr. mi říkal, že období MS na to nemá vliv, i když mi fakt přišlo, že mi to chodí pravidelně v tom cyklu :sweat_smile: vždy to ale bylo krvácení z čípku, takže s MS to určo nic nemělo...že je to tím, jak je sliznice hodně překrvená :sweat_smile:
já nebrala ani ascorutin ani utrogestan a vidíš, co máme doma :wink: :slight_smile: :slight_smile: tak držím palečky, určo ve středu uvidíš čilého broučka :wink:
22. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
lalja: já špiním prakticky od začátku těhu, i tměvě, i do růžova každý den jinak. a bereš léky? mě nejdřív neřek vůbec, co je příčina, ale je nás asi dost, které to trápí. A naposled, že mám ten hematom. Já vím, je to těžký se nenervovat, když to každý radí, ale furt v nás hlodá co se asi děje. Neboj, musíme věřit, že to bude o.k. dokud není krev jasně červená, je to prý o.k
a co holky pupíčky? už vám rostou? mě už jo, a to jsem teda hodně čerstvá těhu :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
hezký den přeju,
tak jak dopadly kontroly??? Já mám dnešek volný a zaslouženě, v práci stres s puboušema, dnes byly asi erupce na slunci bo co, ptž byli rozjetí až hrůza...akorát jsem si sedla k PC a jdu jim chystat příklady na chemii, kdyby někdo náhodou chtěl dělat bordel, pětka ho nemine :grinning:
Jinak dnes jsem si mákla, dobíhala jsem bus....i když kousek a stylem jako když mám v gatích, jsem nechtěla s prckem v bříšku moc házet :grinning: a mám toho dost...bříško pak chvíli bolelo, když mě teď bolívá jak na menses nebo jak od střev...takže si říkám klid holka...a co vy??? :slight_smile:
22. únor 2010 v 16:32  • Odpověz
ojo moc diky snazim se byt v klidu, ale jde to tezko:_(((( je to neco co neznam..u Nici jsem behala , chodila po horach, zadne potize a jeste jsem prenasela:frowning2:((( a ted problemy od zacatku:frowning2:(( ale doufam, ze to bude v pohode, verim tomu, pry vice problemu zpusobuji chlapecci, tak jsem zvedava:slight_smile: vcera mi v nemocnici rekli, ze to je asi z cipku , ze v deloze je to v poradku, a minuly tyden zase ze mam nizko placentu..tak ja nevim:frowning2:(( ale hodne trpim na vridky na cipku a na netu jsem cetla to to to spineni nebo krvaceni muze zpusobit, jen treba pri spatnem pohybu, nebo kdyz sedis na zachode..tak fakt diky..jestli me to bude potkavat do konce, tak se fakt zblbnu:frowning2:(((
beru jj od zacatku do 9tt jsem brala utrogestan, v cervnu jsem potratila, tak ho dr radeji nasadil...pak jsem jednou spinila a krvacela po styku a kontrole u dr..od te doby mam klidovy rezim, no a ted jsem trochu krvacela minuly tyden a vcera a dneska jsem zacla spinit:frowning2:((( mam ascorutin, magnesko a k tomu mi v nemocnici dali na par dni znovu utrogestan:_(((( k tomu mi dr jeste zjistila hodne tuhou delohu, takze magnesko fakt tlacim...hematom nemam nastesti a i placenta se neodlucuje, tak snad to bude z toho cipku, ale jeden den to muze byt tak a druhy tak....mas urco taky klido rezim ne?
jinak bricho uz mam jak ve ctvrtem mesici...
22. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
lajla: to mne mrzí takové nervíky. Snad to bude dobré. Aspoň že jdeš tento týden 2x na kontrolu.

beru: jj, pupek mi roste. Ale já jsem dost "prostorově výraznější", takže mimískovské břicho jen zvýraznilo to špekové.

rennu: jasný, jen jim to nachystej v testech, aby věděli, že tě nemaj prudit. A na dobíhání se vyprdni, však pojede další :wink:
22. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
ren ja beham nesmim..ja tak jen v leze:slight_smile: bricho me neboli, jen obcas tak jakoby pichne, zatahne a zabubla:slight_smile: a mirne nekdy poboliva, ale fakt malo
22. únor 2010 v 16:47  • Odpověz
lajla: no já byla u dvou dr. ten na pohotovosti mi řekl taky klidový režim a ten můj dneska, že není důvod, tak jsem z toho trošičku taky jelen. Tak to máš asi taky záhul, když máš ještě doma jedno skřítě :slight_smile: My máme pejska, hyperaktivního jacka a do toho je přítel marod. Před 14 dny si tak nešťastně podvrknul nohu, že skončil na operaci ve špitále, vazy, meniskus a ještě něco a do toho dostal trombozu, takže u nás veselo. Doma lazaret, kdo může ten nám doveze nákup, no prostě když se to... tak se to... Já si říkám, že ty stresy musí už skončit, špinění přestat, a musí být už vše růžové až do konce :slight_smile:, kéž by, musíme být pozitivní holky
Na dobíhání bych se taky vyprdla, dr. mě hlavně varoval, ať sebou nešvihnu, že tam měl už hodně potratů po pádu.
mě taky furt dloubalo jako na vaječníku, ještě předevčírem, asi holt mimi potřebuje prostor jak roste
a tušíte holky třeba jestli spíš to bude holka nebo kluk? já jsem jak puboš, tak si říkám, že to bude asi Adélka :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
No však já se už taky šetřím..naštěstí špinění mě nepotkalo :slight_smile:, ale u každého je to jinak..dnes se mě kolegyně ptala, zda mi je dobře...že jí v těhu bylo suprově, tak jsem jí řekla, že když se ráno vyblinkám, tak už mi je pak dobře :grinning: Jinak já mám pleť v obličeji normálně nic moc, ale teď v těhu mám pocit, že se mi hodně zlepšila, tak uvidíme..třeba už nám, kdo jdeme na screening řeknou, co to bude :wink: Volala mi kamarádka z Moravy, co už má 2 děti, že jí to řekli právě na screeningu, tak se nechme překvapit..teda, ty z nás, kdo to chtějí vědět...což já jsem zvědavá jak Keliška :grinning: :grinning: i když priorita je samozřejmě zdravé mimčo :wink:
22. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
lajlo, snad bude všechno v pořádku, držím palečky :slight_smile:
beru, mě teda pupík vyrostl pěkně rychle :grinning:
renu mě bolí bříško od začátku
já jsem dneska dopadla výýýborně, kontrola na 1* :dizzy_face: a asi čekáme kluka :slight_smile:
22. únor 2010 v 17:55  • Odpověz
eliška, gratulace, to už poznaj jo? no tak to je mazec teda, já myslela, že se to pozná mnohem dýl, a to jsi byla na screeningu?
22. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
beru tak to si taky uzivas...my taky mely pejska, male ho bolonacka, ale toho jsem taky musela dat k nasim:_((( jeste ze jsou takovi hodni..jinak ten klidovy rezim dodrzuj, blazen doktor a kor kdyz mas jeste hematom, ybs mela lezet doma a nic nedelat...
ren tak to ja mam plet uplne katastrofalni, jsem samy bedar a furt se mi masti a susi..v minulem tehu mi pomohl jeden jediny pripravek a to byl od la prairie ale ten je mega drahy, tak doufam, ze nebudu muset objednavat znovu, ale uz jsem ho dneska malem odklikla..jeee to by byla parada kdyby mi ve stredu rekli pohlavi:slight_smile:))) ale hlavne at je mimi zdrave a vsechno v poradku...jinak pro holcicku uz jmeno mam:slight_smile:)) uplne jsem se zamilovala do Emmy...
eli dekuji a velke gratulace:slight_smile: a kolik merite a kolik presne jsi? a to ti rekl dr normalne na poradne? to ma fakt dobry utz
22. únor 2010 v 18:00  • Odpověz
ee.liska: tak gratuluju k prima kontrole a chlapečkovi ..pokud se ještě nezmění v holčičku :grinning:
beru3nek: mně už mudra věštila v náznacích cosi v 11+2tt, co by to mohlo být....ale což, uvidíme, i když jak jsem psala...kámošce to řekli na screeningu, tak jsem sama zvědavka zvědavá, co mi řeknou ve čtvrtek...pokud mrňousek bude dobře natočený :grinning:
lajla: Emma je krásné jméno, také se mi líbí...my jména zatím neřešili, času dost...ale s chlapečkem má manžel jasno, no..u nich se jméno mužského potomka jaksi dětí :sweat_smile: tak zkusím zabojovat....
Jinak nás čeká až manžel doklepe poslední zkoušku přestěhovat ložnici na místo pracovny a naopak...navíc nám hapruje postel i skříň, takže by to chtělo novou ložnici...no máme vybranou rohovou s nástavbou nad postelí, ale ty ceny...našetříno nula nic, ale bude to asi třeba...pak ještě do nové ložnice udělat podlahu, vymalovat (už se těším na výběr barviček :grinning:) a z pracovny bude pracovno-dětský pokojík, zatím tam chci přebalovák, skříňky máme slušné bíle, s červenými úchyty...prostě mi nějak chybí úložné prostory a bohužel i finance :frowning2:
22. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
lajla - ja mam plet taky silenou, jakej kremik ti pomoh? kde ho najdu a kolik stoji? diky :slight_smile:
myslite, ze uz poznaji pohlavi na tom NT screeningu co se dela kolem 12tt? nebo myslite nejakej pozdejsi screening?
22. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
evel: kámošce řekli holčičku právě na tom screeningu co se dělá od 12-14tt...ale ono záleží na mimi, zda se ukáže...konec konců je to jedno, ne?? hlavně zdravé mimi (ale já vím, taky jsem zvědavá) :grinning: :grinning: Já jdu na screening ve čtvrtek, budu 13+4tt, takže na poslední chvíli, ale jinak měli plno:frowning2: a manža se jde kochat se mnou :grinning:
22. únor 2010 v 18:16  • Odpověz
beru, byla jsem jen na obyč kontrole, ale dr už tam něco viděl :grinning: ale myslím si že na jisto to bude až ve 20tt
lajla: asi má, srdíčko už viděl 5+6tt, jsem 11+1 a mimi má od hlavičky k zadečku 4,5cm :slight_smile: emma je pěkné jméno :wink:
rennu úložné prostory, to mě taky trápí :unamused:
22. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
tak to nás čeká časem ještě stěhování, máme totiž 2 kk, takže by to chtělo fakt něco většího, a o penězích radši nemluvím. já na neschopence, přítel t.č. bez práce, a jen tak si něco nenajide s tou nohou, takže mazec :frowning2:
renu: já jsem taky z HK :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
eliška: já jsem dneska 11 + 0 :slight_smile: tak to bude ta adélka, když tam nic neviděl :slight_smile: Pěkně jsem ale trnula, takovou dobu dělal ten uz, jo jo mimi je v bříšku a nám ty těhu nervíčky už začínají, bojíme se a ještě není mimísek na světě, a bude hůř :slight_smile:
22. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
eve je to fakt hodne drahy krem..hydratacni serum od la prairie, ale kazdemu nemusi sedet..normalne v obchode skor pet tisic, ale ja si objednavam kosmetiku na jahode, a tam vyjde neco kolem tri tisic..ale i tak:frowning2:((mela jsem ho jednou v zivote prave v tehu a parada...
eli tak to je krasne..my meli 45.66cm v 11plus6, tak jsme kapanek mensi,ale podle dr pry v pohode, ono taky zalezi jak se mimco asi moc natahn e nebo jak se meri...a holky zkuste si skocit na 3D to je fakt parada:slight_smile: a budete mit i video abyste se mohly pozdeji podivat..ted se muzu klidne divat na Nikcu jak byla v brisku:slight_smile:
beru tak si zmen tydny..mas teprve 9tt a uz jsi skoro 12:slight_smile:
beru ja myslim, ze do tech tri let VAm to bohate staci..ale je fakt ze zalezi jak moc je byt veliky..treba malometrazka by byla o hubu
22. únor 2010 v 18:31  • Odpověz
beru3nek: jééééé, super, další Hradečanda...tak to je prima :wink: aspoň si budeme dávat rady a tipy, co kde....to jsem ráda (jinak já měla na podzim nehodu a byla jsem doma 3 měsíce, no, takže taky mazec, naštěstí máme 3+1,takže v poho...jen mám moderní obývák, žádný mega stěny a teď mi ty skříně začínají chybět).
ee.liska: tak koukám, že to jsme měli obdobně v 11+2tt jsme měli 4,5cm.
lajla: nějak ti ujela desetinná čárka :wink: jsem se pobavila 45,66 cm :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
ren jj mas pravdu:slight_smile: uz bych pomalu rodila:slight_smile:
22. únor 2010 v 18:44  • Odpověz
lajla, ten 3D mi budou dělat při tom screeninku, tak se těším :slight_smile:
beru aha, koukala jsem ti do pasu a tam máš TP až 26.9 a já 12.9. jj já jsem se začala bát když jsem našla // :grinning:
22. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
čauky

holky,já nevím,jestli se zbytečně nestresujete
můj názor je,že těhu daleko víc nesvědčí věčné stresování, jestli je vše ok než běžná zátěž typu běh na bus, úklid,práce ....
je to přeci příroda a ta není nastavena na 9měsíční nečinnost
neříkám to,proto,že mám za sebou jedno bezproblémové těhu -mám za sebou potrat,v těhu havárku,pád,že jsem si vyrazila dech ....no co - stane se, život jde dál
děloha je zařízena na fungování (na péči o další děti atd.) a prcka proti těmhle věcem chrání
jako večer jsem dostala záchvat kašle a pak mě tak strašně bolelo v podbřišku - no a -když pořádně zakašleš,zatneš břišní svaly - to není nic moc extra pro těhu,tak se to bránilo....do rána si to pěkně sedlo
čemu bych pomohla,kdybych večer nešla spát a malovala krizové scénáře o křečích
22. únor 2010 v 18:56  • Odpověz
hup urcite nekdy jo, ale proste to mam v krvi:slight_smile: normalne nejsem streson, ale ted uplne katastrofalni, kdyz nekrvacim, tak v poho..ale jakmile zacnu tak finito:frowning2:((( a dostanu trepavku....bohuzel to ovlivnit nemuzu:frowning2:(( do udelal ten potrat..chjo...a mela jsi ty blaho mega velke stesti, protoze hodne holek potratilo jen tak ze spadlo:frowning2:((( zalezi taky na tom, jak moc osklivy ten pad je...
pri kasli te fakt musi hodne bolet brisko..mi staci jen kdyz si pciknu:slight_smile:)) a stalo se..a tak je to pravda :wink:
eli to se mi zda ale fakt brzo na ten 3D ma se delat od cca 18tt, to pak jde videt nejvice a nejlepe:slight_smile:
22. únor 2010 v 19:02  • Odpověz
lajla mám ho napsaný na 14tt, pak na 21tt a na 30tt, tak nevím, kontrolují mě docela dost, a jsem i ráda, jsem pak víc v klidu
22. únor 2010 v 19:06  • Odpověz
eli tak to nebude 3D ale normalni utz:slight_smile: 3D je trojrozmerny a trva cca 15-20min a plati se...pred tremi lety to bylo 500kc ted nevim...mi dela dr utz nastesti pokazde...a ted jeste parkrat v te nemocnici,takze ja vidim mimiska skoro furt:slight_smile:
22. únor 2010 v 19:11  • Odpověz
jj 3D utz, normální mám pokaždé, na tento půjdu do nemocnice, nebylo mi to jasné tak jsem se přeptala a je to velký utz, jako s těma kontrolama úplně všeho plus ten 3D :slight_smile:
22. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
tak jsem si posunula termín a týden :slight_smile: jsem to nemohla trefit s tou nepravidelnou MS :grinning:
my dneska 4, 4 cm :slight_smile: a to minulou středu měla prďolka jen 2,6 to roste jako z vody
no u nás je úložný prostor taky dost problém, a ještě koupelna. Za dva měsíce si nedojidu na wc, mezi umyvadlem a pračkou to není na většího pupíčka
:wink:
tak hezký večer mamky, jdu se přesunout do polohy ležmo, už je na čase :wink:
22. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
beru, krásně rostete :dizzy_face: taky hezký večer
22. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
beru my jste taky tak porostli za tyden:slight_smile: jsem uplne cumela:slight_smile: tak to je krasa...a kolik jsi presne?
eli tak to jo:slight_smile:
22. únor 2010 v 19:22  • Odpověz
holky to je sranda, mi normalne nadskakuje prava cast zaludku:slight_smile: normalne ho vidim skakat a tepe:slight_smile: fakt srandovni, asi si mimis dela dole mistecko, ze by mi ho chtel posunout? :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.