• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no ja se pujdu nadlábnout oběda a pak hodím toho šlofíka sem nějak unavená tak papa dorazím sem asik večer tak pa :wink:
11. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
@lucinecka222 my cukrovku nemáme, teda aspoň si to myslím, protože doktorka mi cukr nedělala, že je to prý zbytečný, že by se to ukázalo už v moči, tak jsem si pak nechávala změřit cukr aspoň od rodičů (jsou oba cukrovkáři, tak maj glukometr doma) a prý podle nich jsu v normě. No zatím se malá moc nechystá, ale furt si říkám, že to se může ze dne na den změnit, ne? :slight_smile:
@hupcza No jak jsem psala, chtěli by jsme o týden dřív, tak snad mám naději. Trochu tak doufám, protože během skoro celého těhotenství, když jsem se porovnávala s knížkou o těhotenství co mám doma, tak jsem byla furt o 14dní napřed, tak by ten týden mohl klapnout, ne? :grinning: Já bych totiž chtěla, aby byla malá ještě Panna. Ale hlavně se už na ni těším... :slight_smile:
11. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
@trexx25: to je celkem zvláštní, že oba tví rodiče jsou cukrovkáři a tebe na testy neposlali :sweat_smile:
na tabulky bych moc nespoléhala ..ony děti jsou hrozně neukázněné a úplně je ignorují :wink:
11. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz
@trexx25 : Adámek je 6 týdnů před termínem
holky mamky, bolí vás prsa? mě přijde, že od včera mám díky bohu víc mlíka,ale prsa mám docela bolavý, nalitý = bolavý ? doufám, že to není nějákej zánět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
No, ona se mě na to doktorka ani neptala, zda má někdo v rodině cukrovku :sweat_smile: Prý měla dřív i diabetickou poradnu a tak že to dělá jen když jsou zvýšený výsledky v moči nebo když si to nějaká maminka vyloženě přeje. No pro svůj klid jsem si už 2x nechávala měřit ten cukr od našich a prý dobrý, tak jsu celkem v klidu. Aspoň jsem se nemusela trápit s dietou, na ty já moc nejsem :grinning:
11. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
@trexx25 : to se taky divím, u nás ženou každýho na cukr povinně. Tak to je dobrý, když ti ho vaši přeměřili :slight_smile:. Tak třeba bude Nikolka za chvíli s váma doma a nebude se jí chtít čekat na 25. i když hezkej datum :wink:
11. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
a ještě mám jeden dotaz, nevíte jestli můžu dát čerstvě odstříkaný mlíko k zmraženému, nebo ne?
11. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky, gratulace ke všem miminkům, tak to už nás zbývá jen pár, ne?? Už nevím, kdo tu dělal ten seznam, ale mohlo by se to odškrtávat :grinning:
U nás je dneska krásně, peru pračku a odpoledne vyrážíme na fotbal. Večer jsem rozhodnuta si dát vanu a uvidíme, co to se mnou udělá...
Jinak mě svědí celý člověk, drbu se i v noci, tak jsem zvědavá, jestli vydržím do středeční KO, nebo zajedu k dr. dřív, ale zase nechci hystit se svěděním těla :unamused:
11. zář 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahojky dnešnínoc super malý usnul sice až v 10 ale na jídlo se vzbudil až v 5 nádhera a pak spal až do 8 zlatíčko :wink:
@lendaw:chuděro ty si v nemocnici tak snad se ti to bro rozjede at můžeš jít domů a co s tebou chtějí dělat???
@trexx25 Ahojky vítám tě tady se na pořadí absolutně nehraje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz
@hupcza jinak s kojením závist Verunka je zlatíčk teda :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
@beru3nek ty zamražuješ???já to mám tak akorát pro malého nic mi nezůstává no jsem zhnilá častěji odsávat tak mám mlíčka akorát pro něj :wink:
11. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
jinak mám tady návštěvu mojí babičku tak letím za ní pa večer
11. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
ahoj, já jsem před cvhílí vstávala :pensive: , jako šla jsem spát ve dvanáct, ale stejně. Tělo asi potřebuje nadměrnou potřebu spánku do zásoby, to se mám na co těšit :grinning:

@lendaw není zač, škoda, že je víkend a nemůžeš tam hned zavolat. Abys měla klid, já jsem z těhle věcí, vždycky hrozně vykolejená :wink:

dneska je hezky, ale vůbec netuším co budeme dělat, mohla bych manžela ukecat na malou procházku. Do té doby se musím nějak vzpamatovat, jsem jak praštěná :grinning:

@discreet mě taky furt něco svědí :frowning2: , nejvíc břicho a tam dole :frowning2:
11. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
@trexx25: tak hlavně, že jste v poho :wink:

@beru3nek: já bych to nepřilívala .... sice v lednici dolívat můžeš ...ale stáří se bere podle dodání první dávky, takže si to tím lehce znehodnotíš ....
záleží kolik máš namraženo
já osobně moc nemrazím ..stejně se mlíčko postupně mění a to, co je pár dní po porodu stejně není dostačující po šestinedělí atd. - takže je to akorát dobré na vylití .... vždy jsme měla zamražené tak 2 dávky aktuálního mlíčka
11. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz
@antana123: tak super ..aby to vydrželo :wink:
veru je fakt šikovná ...ondra sice byl taky ....ale tomu jsem to možná tehdy ještě trošku kazila já :slight_smile:

závidím to hezké počasí ...u nás furt lije a ondra stojí u dveří a bečí, že chce ven ...asi oblíkneme pláštěny a vyrazíme i tak
11. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz
tak jsme byli na mini procházce, odpo půjdem na větší
taťka dělá švestkový knedle, tak jsem zvědavá, jaký budou
@antana123 : tak super, to jste měli krásnou noc, kdyby to bylo furt,co :wink: Mám v mražáku dvě poloprázdné sklenice, protože jsem odstříkávala, pak se nakojil ode mě, tak mě bylo líto to vylejt. tak jsem k tý jedný zamražený šoupla včera mlíko odstříkaný čerstvý, ale nevím jestli se to může mixovat :fearful:
@suik : jé tolik hodin spánku, to víš, slepá závist :slight_smile: jen se naspi do zásoby :grinning:
@hupcza : posílám trochu sluníčka, tady je krásně. Já totiž nevím, po kojení mám prsa furt jako dost plná, ale zas když budu ještě odstříkávat, bude víc a víc mlíka, ne? Myslím, že se ptala i suzete na to včera.
11. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz
Ahojky tak sem se trošku prospala a odskočila si tady :slight_smile: no chvilku sedím a začíná mně opět příšerně bolet břicho jako při mnezes chjo :-/ ,zdál se mi i hnusný sen ,že se chlap z malou vybouraly,kurnik kde se ty sny berou to je mazec :frowning2:
@trexx25 no tak to je pěkně divný že si nešla na testy :-/ mně teda automaticky poslaly a vubec se mne neptaly na to jesty chci nebo nechci,ale ja sem zase prozmněnu byla celou dobu tahaná za nos že mám cukrovku na hraně a neposlaly mně ani do dia poradny a nehlídaly mně a ja jsem to podcenila i tím že sem dále jedla sladké v ponětí tohop že cukrovku nemám že je prostě na hraně a nakonec sem se ve špitálu když sem tam šla ležet dozvěděla že ji mám a skončila sem na inzulinu a dietě ale docela pozdě.Mně to teda připadá že tě doktorka pěkně zanedbala,a vyskoušet jen 2krát na glukometru doma zda ji máš to je o ničem ono taky záleží co sníš víš,no ja jsem ráda že sem ted hlídaná alspo ke konci protože rodit 5 kg dítě tgo bych asik nedala a nevíc cukrovka je nebezpečná i pro plod a když ji mají oba dva tvojí rodiče tak je hodně velká pravděpodobnost že ji mužeš mít i ty a velké zanedbání lékařky že tě na testy neposlala.No je to hodně divné teda :-/
@discreet pokusím se udělat ten seznamek a odškrkávat snad se mi povede :slight_smile: hned ho tu přihodím do albíka jak ho udělám :slight_smile: jen musím najít kde se to pslao ty jmena :slight_smile:
11. zář 2010 v 15:42  • Odpověz
Holky tabulka už se skládá potřebovaly bych vědět kdy mněla termín Laterna nemužu jni nikde najít :-/ nevíte někdo ?
11. zář 2010 v 16:15  • Odpověz
Tak tady to pro vás mám http://www.modrykonik.cz/fotoblog/lucinecka222/album/zari-2010-kdo-je-jeste-narade-/ pokud ta některá nejiste a nebo pokud už některá rodila napiště mi do ip ja to pozmněním,no a přidávat další narozená miminka ráda bud at víme kolik nás chybí :slight_smile: KDYBY NĚKDO VĚDĚL TEN DATUM OD LATERNY NAPIŠTE MI PROSÍM DO IP díky :wink:
11. zář 2010 v 16:42  • Odpověz
Koukám že Lajla porodila přesně na termín to je super :slight_smile: :wink:
11. zář 2010 v 16:43  • Odpověz
@lucinecka222 mrkni ke kovaldě do alba, tam má všechna narozená miminka
11. zář 2010 v 16:50  • Odpověz
@suzete ja vím že tam ma narozená miminka ty ja už v tabulece namám :slight_smile: ale tu laternu ja nevím kdy má termín víš :slight_smile:
11. zář 2010 v 16:53  • Odpověz
@lucinecka222 tak to jsem to nějak nepochopila, bo tam máš některé maminky s miminkama, některé čekající a některé vůbec. Laterna nevím kdy má přesně termín.
11. zář 2010 v 16:58  • Odpověz
@lucinecka222 ahojky,zapomněla jsi tam napísat mě :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a trmín mám 17.9
11. zář 2010 v 17:00  • Odpověz
@suik no právě, já bych žhavila dráty klidně včera večer, kdyby měli non-stop zákaznickou linku. Takhle musím čekat do pondělí :angry:
@trexx25 mě taky Dr neposlala ne testy na cukrovku, bo tam prý neposílá nikoho :wink: Jináč, žádný předbíhačky, jo? :slight_smile: já chci rodit pokud možno zítra, jen mojí děloze to ještě nějak nedošlo. :angry:
@antana123 nic se mnou nechtějí dělat, jen mě pozorovat :frowning2: už jem přemýšlela, že podepíšu revers, ale na druhou stranu mám strach, abych něco nezanedbala :pensive:
11. zář 2010 v 17:08  • Odpověz
@suzete ja se teda ještě kouknu a poupravím to :slight_smile:
@r.m omlouvám se napravímk to oki :wink:
11. zář 2010 v 17:09  • Odpověz
KOukám, že Zvirka už se dlouho neukázala, třeba už má taky odrodíno :wink:
11. zář 2010 v 17:17  • Odpověz
@lendaw chápu, já bych taky uvažovala o reversu, ale v našem stavu to není jen tak, nerozhodujem jen za sebe :unamused: , je to těžký....kdybys měla k dispozici tlakoměr a papírky na moč nebo něco takovýho, tak by to ale třeba šlo,...ale jinak.

u nás se asi něco děje, možná trénink, je mi divně, bolí v kříži, sem tam křeč v břiše, tvdý bříško, nic hroznýho a nic co by se dalo nějak sledovat....ale jsem zničená. Teď jsem si dala vanu a chce se mi spát, tak budu asi odpočívat.

11. zář 2010 v 17:18  • Odpověz
@lucinecka222 ten sen ti teda nezávidím, taky mám občas hnusný sny.... asi se do toho probítají nějaký obavy, pravděpodobně to souvisí s porodem jak budou ti dva spolu sami, nebo jak to máte zařízený :wink: .... já měla taky divnej sen, zdálo se mi o myši a kaprovi komplet stažených z kůže, i z lebky, tak byl vidět mozek, asi to mělo bejt pro kočku, ale ta snědla jen tu myš. Možná tym bylo ještě jedno zvíře, ale to si radši nepamatuju. FUJ, kde jsem na tohle přišla a co to mělo znamenat netuším. :sweat_smile:
11. zář 2010 v 17:21  • Odpověz
holky tak se mi to povedlo tabukla je udělaná a jsou tam jen ty které ještě neporodily mužete kouknout snad se mi povedla a bude se líbyt :slight_smile:
11. zář 2010 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.