• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@suik fuj juvá tak tos teda mněla taky pěkně hnusný sen :confounded: jaj je to mazec kde se to bere že :frowning2:
11. zář 2010 v 17:31  • Odpověz
@suik no právě - nerozhoduju jen za sebe. A tak to tu radši přetrpím. Jen doufám, že to nebude trvat dlouho. Už jsem dala dneska jednou 6 pater po schodech a ještě dám jedny :grinning: Zítra přiveze manžel koktejl, tak třeba to pomůže.
11. zář 2010 v 17:34  • Odpověz
@lucinecka222 hezká tabulka :slight_smile: Sice mám překlep ve jméně, ale to nevadí, kvůli tomu jí neopravuj. Koukám, že přede mnou je ještě 5 čekatelek. Upřímně doufám, že je všechny předběhnu :grinning: :grinning: :grinning:
@suik hustej sen :grinning: Mě se dneska v noci zdálo taky něci nestandartního, ale už si nepamatuju co :sweat_smile:
11. zář 2010 v 17:38  • Odpověz
@lendaw děkujio za pochvalu :slight_smile: jméno jke napraveno ja jsem to opisovala z toho co napsala předtím kovalda a tam to bylo napsané tak tak sem to jen přepsala tak se omlouvám máš to opraveno :wink: no ja mám před sebou taky hodně lidiček a taky tebe :wink: ja doufám že předběhnu tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2010 v 17:51  • Odpověz
@vafle ju promin ja sem opravovala tu tabulku a vymazal se mi ten komentář :frowning2: pokud chceš tak ho tam mužeš hodit :slight_smile: ještě jednou díky :slight_smile:
11. zář 2010 v 17:55  • Odpověz
koukám že dnes je tady poměrně mrtvo.....to zase všichni o víkendu rodí...nebo jak? Doufám že v příští rodící vlně už se taky svezu. Čím více se blíží porod tím mi to připadá neuvěřitelnější že za chvíli budeme z ničeho nic mít doma ještě jednoho tvorečka.
11. zář 2010 v 17:57  • Odpověz
Holky napsala mi na album jedna holčina která tady prí zezačátku chodila ale ted už nechodí a ptala se proč není v tabulce taky a tak sem ji řekla že je to přehled holek které chodí na diskuzi častěji a přehled pro nás at víme jak sme na tom :wink: tak snad sem neudělala špatně :slight_smile:
11. zář 2010 v 17:58  • Odpověz
@vafle tak to mám úplně tejné pocity. Jsem zvědavá jek dlouho to bude trvat než mi dojde, že mám doma vlastní miminko.
11. zář 2010 v 17:59  • Odpověz
@vafle jojo dneska je docela mrtvo ,nevím kde všichni sou :slight_smile: tak ja jsem alspon udělala tabulku a hned se mi čas skrátil,myslím že večer se to sem nahrne :wink: jak se jinak máš?to počasí je síla že ? :confounded:
11. zář 2010 v 18:00  • Odpověz
Ahojky, jsem tu jen na skok, nevíte někdo, jak je s @kovaldou?
@lendaw no ja jsem zase zvědavá za jak dlouho si zvyknu že mám doma dvě děti :grinning: ale snad to bude v pohodě :wink:
ahojky, koukám, že @lucinecka222 udělala tabulku. já mám termín 28.9., ale už poslíkuju jak blázen. tak jsem zvědavá, co mi řeknou v po na kontrole. luci, taky jsem četla tvůj příspěvek, že už to bude co nevidět, tak držím palce.

koukala jsem, kolik v pátek zase přibylo miminek! tak velká gratulace. to byl úrodný den. já už se taky na tu naší kulišandu těším.
11. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
ježiš holky, co to máte za sny??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
@zvirka Kovalda včera porodila :slight_smile:
11. zář 2010 v 18:03  • Odpověz
@laterna já vůbec nevím co to poslíky jsou. Ráda bych už zažila alespoň nějakou "akci", ale u mě je ticho po pěšině :angry:
11. zář 2010 v 18:05  • Odpověz
@lendaw Díky moc!

@kovalda Tak moc a moc gratuluju k Žanetce :dizzy_face: A závidím... :frowning2:
11. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky,

no nestačím se divit, jak jste se tady rozrodily!!!!Tak obrovská gratulace čerstvým maminám k jejich mimískům!!! :wink:

Já jsem snad zánět zažehnala, díky paralenu a tvarohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak mám radost, že nemusím o víkendu na pohotovost.
11. zář 2010 v 18:08  • Odpověz
@lendaw no já to u prvního taky neznala a porodila jsem ze dne na den. to nic neznamená, zejtra už můžeš bejt v porodce :slight_smile: . na mě to zas chodí v noci, tak já už zbaleno do porodnice a do rána to zas přejde. v noci kvůli tomu nemůžu spát a přes den taky ne, protože malej mě nenechá.
11. zář 2010 v 18:09  • Odpověz
@zvirka a co ty? Alespoň nějaké náznaky? U mě vůbec nic. Děloha dle dnešního ctg naprosto v klidu :angry: Dítko se nikam nechystá :angry:
11. zář 2010 v 18:09  • Odpověz
@lendaw Ahoj. Neboj, tebe snad nepředběhnu. Máš termín o 14 dní dřív... :wink: Jo a jsu ráda, že nejsu jediná, koho neposlal gyn. na cukr, bylo mi to divný, ale zároveň se mi ulevilo, že tím nemusím projít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2010 v 18:22  • Odpověz
@laterna super děkuji už si tam taky :slight_smile: :wink: děkuji za drýení palečku :dizzy_face: jj malému se sice nějak nechce ale v pondělý nastupuju do špitálu a v uterý mi to už vyvolají :wink: :slight_smile:
@laterna jo to sou mazec sny a ještě ktomu přes den :frowning2:
No ted sem se nakrkla jak blázen,to opravdu není možné :angry: to mi byl čert dlužen aby mi mamu nastěhovaly vedle do vchodu,ona mi tu posílá děcka ty mi tu zvoní jak na poplach prej jestly sem ještě doma :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: hned sem je zdupala at mně laskavě nehlídají a že sem říkala jak se malí narodí tak se to dozví ale hlídat mně teda nebudou to teda ne :angry: ja nejisem žádné malé děcko a už vubec nemám povinost jim hlásit zda jsem doma.Pak za další ráno šel chlap na fušku a bral sebou i malou,a ted jak jim volám neuzvedá mi telefon :angry: co kdybych jela rodit tak ho to snad ani nezajimá tak samo aj jeho mamku ta prej neslyšela a zvonilo to dlouho jak cip,no člověk se prostě musí spolehnout sam na sebe a chlap zase dostane zdupane ja jsem mu říjkala že má mít telefon u sebe kdyby se něco dělo at mu mužu zavola :angry: jaj zase mám nervy a nevím ani co malá zda něco jedla nebo tak no škoda mluvyt :angry:
11. zář 2010 v 18:23  • Odpověz
no nic ja vás ted opouštím jdu se uklidnit a pak navečeřet,a čekat až se uračí laskaví pán přijít :angry: večer možná dorazím uvidíme tak zatím papa
11. zář 2010 v 18:36  • Odpověz
@marge tak to je super, že jste si vystačili bez ATB :slight_smile:
11. zář 2010 v 18:58  • Odpověz
@lucinecka222 :frowning2: chlapi!

já myslím, že jsi jí to napsala dobře, jak to máme vědět? Už jsme tu nějaká parta a když se někdo neozejvá, tak jak o něm máme vědět?

11. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
patří k předporodnímu tréninku taky takový křeče jako hodně dole, jak je močák a spol? :confused:
11. zář 2010 v 19:03  • Odpověz
@lucinecka222 Já musela tomu mýmu taky dneska hubovat kvůli telefonu. Nějak mu nedošlo, že nestačí mít telefon u sebe, ale že ho musí mít i nabitý a že si na to prostě musí sám večer vzpomenout dát ho na nabíječku. Já mu radši už ani nevolám, jen píšu zprávu, protože jakmile bych zavolala, tak už by si myslel, že rodíme. Ale dneska ráno, když neodepisoval na několik zpráv, tak jsem mu volala. Dvakrát to cinklo, potom se mu to vybilo a za chvíli volal, chudák, celej vyplašenej, jestli už jo :slight_smile:
11. zář 2010 v 19:04  • Odpověz
@suik tak to netuším - já nemám vůbec nic. Myslíš jako bolesti před MS, nebo je to jiné? Já měla bolesti jako od zaražených větrů a oni to teda nakonec větry byly :sweat_smile: Ale chvíli jsem si myslela, že to bude poslík.
11. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
Ahoj, foto od kovaldy:D
11. zář 2010 v 19:09  • Odpověz
@lendaw No zatím nic moc... Sem nějaké jako MS bolesti, ale slaboučké. A občas močák, jak píše @suik, ale to podezřívám prďolu, že se prostě nějak blbě natočí a tlačí to tam. Jinak furt nic. Docela už se bojím, protože termín dle utz mám v út, ale v porodce berou vážně ten 6.9. dle MS a asi mě příští týden budou chtít posílat na vyvolávačku :confounded:

@trexx25 Mě taky moje gyn neposlala na cukr, jestli teda myslíš takové to pití sladké vody. Ale dle krve prý vše O.k.
11. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.