• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
@trexx25 myslím, že jsme tu jediné 2, co nebyly na cukrovce :sweat_smile:
11. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
@suik Ještě k těm křečím v močáku. Mívám to, když dýl sedím nebo když už se mi hodně chce na malou, třeba v noci, jak se probudím. Tipla bych, že je to prostě tím, že už je tam fakt málo místa.
11. zář 2010 v 19:11  • Odpověz
@zvirka to je divný, že berou ten termín dle MS, všude jinak koukají na ten podle utz. A oni už ti říkali do kdy by tě nechali přenášet? Mě to v poradně vypočetli právě podle toho utz ze 13tt.
11. zář 2010 v 19:13  • Odpověz
@lendaw ne právě že ne, šlo to spíš na močák, nikdy jsem nic takovýho nezažila.... :confused: hodně dole pod břichem, jak je bobr, tak tam....

@lendaw já taky nebyla, když jsem měla jít, tak mi bylo blbě a nemohla jsem vstát a pak jsme se stěhovali a nestihla jsem tam...nějakou krev mi ale brali podledně z prstu, ale snad nic.
11. zář 2010 v 19:14  • Odpověz
@zvirka @suik jako křeče někde tam dole taky mám, ale spíš si myslím, že to bude stydká kost nebo něco tam okolo. Hlavně když vstávám, přetáčím se v posteli apod. Močák jako takový mě nebolí - jen když už je opravdu hodně plný, ale to je zase logický.
11. zář 2010 v 19:14  • Odpověz
@lendaw No sestra mi včera říkala, když mě objednávala na ko v út, že pokud v to út už to nebude vypadat nějak líp, tak už se domluvíme na termín vyvolání. Pan docent se teda k tomu nějak nevyjádřil, tak se v út pokusím zdůraznit, že mám teprv termín dle utz, na vyvolávačku se mi nechce. Jinak konkrétně, do kdy by mě nechali, tak neříkali.
11. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
@zvirka já teda to svoje mímo taky cejtím někdy úplně dole, dusá do bobra zevnitř, nevím jak se mu to daří, ale je to tak.
11. zář 2010 v 19:16  • Odpověz
No vida, tak to jsme najednou 4 co nebyly na cukru - a si do teď myslela, že jsem za exota :grinning:
11. zář 2010 v 19:16  • Odpověz
@suik No já mívám občas i vyloženě v pochvě, spíš takový pocit, jakože je to tam oteklé a citlivější. Ale ono od prsou dolů mě pobolívá už všechno :sweat_smile: Ono to není žádná sranda, takový náklad tam nosit :wink:
11. zář 2010 v 19:17  • Odpověz
@antana, @kovalda: ta je slaďoučká!

@lendaw snad to není nějakej zánět :frowning2: , to bych fakt nerada
11. zář 2010 v 19:17  • Odpověz
@zvirka máš recht, bolí vše :grinning:
11. zář 2010 v 19:18  • Odpověz
@suik Taky to tak mám. A kope nebo drcá hlavou nebo čím občas i do konečníku... No když si představím, že jsem kdysi taky takové věci vyváděla :grinning:

@lendaw No já si taky připadala jako hňup, že jsem na tom cukru nebyla.
11. zář 2010 v 19:19  • Odpověz
@suik Zkus vydržet, já už se taky párkrát bála, že mám zánět močáku, a druhý den to bylo v poho :wink: Taky baštím Urinal, je to vlastně jen výtažek z brusinek, ale mám pocit, že pomáhá :wink:
11. zář 2010 v 19:20  • Odpověz
@suik zánět snad ne, to by fakt nebylo příjemný. Mě tam občas dole jakože hodně píchne,ale přisuzuju to vrtochům znuděného miminka uvnitř. Občas mi přijde, že se snaží chytit vaječníky, jindy zas apendix...
11. zář 2010 v 19:21  • Odpověz
@zvirka tak ty pokusy o prokopnutí řitě z druhé strany taky znám - bolí to jak čert.
11. zář 2010 v 19:22  • Odpověz
@zvirka a jaký máš rozdíl mezi těma termínama?
11. zář 2010 v 19:25  • Odpověz
@vafle 8 dní. Takže bych šla na vyvolávačku třeba 3 dny po termínu, pokud to berou jak psala myslím @lendaw týden + 4 dny. :frowning2: Co včera, byli jste se mrknout na tom náměstí? My na chvíli jo, bylo tam asi milión a půl lidí....

@lendaw Tomu mému zázraku se párkrát podařilo kopnout i přímo do páteře zezvnitř, to bylo teda fakt maso :confounded:
11. zář 2010 v 19:30  • Odpověz
@lendaw :grinning: :grinning: :grinning: Pěkně napsáno. Já se dnes bavila se ségrou (má 1 dítě) jaký měla kontrakce a jestli to v pohodě poznala a řekla mi, že nic moc silnýho, jen jako když se jí chce hodně "na velkou" ale v pravidelný intenzitě, tak to mi fakt pomohla :sweat_smile: A to moje sestra má nízký práh bolesti, teda aspoň hlavně proti mě, tak doufám, že neporodím doma...i když na druhou stranu, pokud by se ty porodní bolesti daly srovnat s tímhle, tak to beru. :grinning:
11. zář 2010 v 19:32  • Odpověz
@trexx25 no tak pokud jsou ty bolesti takovýhle, tak to beru :grinning: :grinning: :grinning:
@zvirka radši se na to v poradně zeptej, co budou brát v potaz pokud se bude řešit přenášení a případné vyvolávání. Už jen kvůli vnitřnímu klidu.
11. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@lendaw Jj, v úterý to hodlám pořešit. Já totiž pořád naivně doufala, že třeba do té doby porodím. Ale furt nic, takže to asi nevyjde :confounded:
11. zář 2010 v 19:36  • Odpověz
@zvirka Já taky doufám.... :confounded: Už jsem dneska dala 2 x 6 pater. Málem jsem vyflusla plíce a nic. Myslím, že Bětušku to akorát pěkně uspalo. Teď se mě byla sestřička ptát jestli cítím pohyby a já jí to odkejvala a pak mi došlo, že vlatně nevím, ž ejsem tomu nějak nevěnovala celé odpoledne pozornost :confused: Tak se půjdu radši natáhnout sledovat pohyby.
11. zář 2010 v 19:38  • Odpověz
@lendaw To by z Tebe moje tchýně měla radost :grinning: Tak si radši lehni, ale bude to určo v poho :wink:
11. zář 2010 v 19:40  • Odpověz
@zvirka nakonec nebyli.....už ani nevím co jsme dělali...chtěla jsem tam jít dnes přes den ale nakonec jsem nešla....jsem nějaká otrávená nic se mi nechce
a 6.9. je podle uz nebo podle menstruace? Pokud je ten uz udělaný do 12. týdne tak se bere jako směrodatný ten uz a pak by těhotenství nemělo překročit 42. týden tzn. cca 10 dní po termínu se vyvolává (s ohledem na výsledky ctg, uz a pod)
11. zář 2010 v 19:41  • Odpověz
@vafle Právěže ten 6.9. je dle Ms, ten 14. 9. dle toho utz ve 12. tt. A ten dle ms je určo špatný, mívám delší cyklus, i když po vysazení antikoncepce jsem měla absolutně nepravidelný, vlastně jsem za půl roku menstruovala jen dvakrát a pak už otěhotněla. Takže určo bych brala ten utz termín. My byli na náměstí mrknout i dneska, jsou tam nějaké stánky, ale žádný zázrak. A zpívaly tam nějaké dětičky v krojích :grinning:
11. zář 2010 v 19:44  • Odpověz
@zvirka já tady moc jiných vyvolávacích možností nemám :grinning: okna jim tu mýt nebudu, sex taky jaksi vypadl ze hry, vanu tu nemají...takže zbývají schody a dávka koktejlu zítra :wink:
11. zář 2010 v 19:45  • Odpověz
@kovalda: gratuluju k sladké blondynečce :slight_smile:
11. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
mno tak to se zkus teda ozvat a poptat takhle by to teda být nemělo......já teda vždycky měla straaaašně nepravidelný cyklus (akorát vždycky vím kdy ovuluju) a náhodou se mi zrovna termíny porodu shodují - teda mám tem rozdíl jeden den ale to je jen špatným výpočtem
11. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
@lendaw No koktejl chystám na úterý, pokud to neukecám na počítání podle utz termínu. Zatím vyvoláváme s manžou :sunglasses: A dokdy Tebe nechají, jen do termínu? 13.9.?
11. zář 2010 v 19:52  • Odpověz
@vafle Tak to máš super bez starosti. Já doufám, že se setra jen blbě mrkla do průkazky a s doktory bude rozumná řeč. Manža mě furt uklidňuje, že jo, ale trošku se bojím... Ale snad jo, já vždycky ze všeho hned plaším... :cry:
11. zář 2010 v 19:54  • Odpověz
@beru3nek: jj ..čím víc odebíráš, tím více se tvoří

@lendaw: já taky neměla u ondry poslíky :wink: ...neboj, nemusí nutně předcházet porodu - nakonec nejsem tady taková jediná :wink:
@marge: fajn, žes to rozehnala ....muselo to být nepříjemné, co
11. zář 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.